Порадьте електрогриль

Електрична та електронна побутова техніка та прилади. Програми та програмне забезпечення.
Ответить
Аватара пользователя
PinchukMP
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 308
Зарегистрирован: 13 ноя 2017, 17:37
Откуда: Україна м.Бердичів
Благодарил (а): 156 раз
Поблагодарили: 26 раз

Порадьте електрогриль

Сообщение PinchukMP »

Шановне товариство, порадьте будь ласка який електрогриль вибрати. Дивлюся в сторону тефаль оптігриль. До цього ніколи таким чудом не користувався. Основні задачі приготування дітьми гарячих бутербродів,інколи щось з лаваша і зрідка стейк.
tacha79
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 627
Зарегистрирован: 04 янв 2011, 21:15
Откуда: Киев
Благодарил (а): 12 раз
Поблагодарили: 32 раза

Порадьте електрогриль

Сообщение tacha79 »

Себе так и не решился взять, но из тех которые видел в пользовании и мне понравились: DELONGHI MultiGrill Easy SW12AC.S - вафли супер, мясо и бутеры не пробовал, но говорят тоже хорошо, Гриль Zelmer - рыба, овощи, лаваш отлично, стейк свинина, вкусно, но суховато, может наша вина, надо научиться. Тефаль, модель не знаю, тоже вкусно, стейки супер, но там человек умеет, овощи и т.д. понятно тоже вкусно, но он точно дороже среднего. У остальных, то долго и из-за этого сухие, то центр горит - края сырые, но как закусь уходило.
У самого бутербродница/вафельница скарлет, но получаються только бутеры да лаваш, если не толстый.
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2900
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 731 раз
Поблагодарили: 1309 раз
Контактная информация:

Порадьте електрогриль

Сообщение seaman »

Буду топити за тефаль. Хоч в свій час взяв Редмонд ((( теж автомат, але був вдвічі дешевший, тож ....
Ну і, ця штука незамінна для "швидкопожрать", купив якогось м'яса стегна (курячого), трохи спецій, сіль, соєвий і за 15 хвилин на столі нормас їдло
Последний раз редактировалось seaman 02 авг 2022, 10:11, всего редактировалось 1 раз.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
snikolaev28
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 482
Зарегистрирован: 02 авг 2014, 12:57
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 526 раз
Поблагодарили: 237 раз

Порадьте електрогриль

Сообщение snikolaev28 »

Ось-ось. Приєднаюсь до запитання - який електрогриль купити. Однак є одна умова - мені більш потрібен такий, який не потребує ретельного миття - так, ганчіркою протер і все. Чому?
Буде працювати у гаражі, нефіг його мити, тому що воду треба ще принести.
А гріль потребую, тому що тостер вже всьо.... зовсім всьо....
Я у ньому сасіські підсмажував.
Спочатку хліб підсмажити треба. Потім у тостер сасіські - кілька хвилин і хот-доги готові.
А якщо трохи полірнутись, то кладеш тостер на бік, на певній відстані від нього кладеш хліб, на хліб кетчуп, у тостер сасіські - сасіські по готовності самі вистрелюють на хліб з кетчупом :D
Аватара пользователя
PinchukMP
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 308
Зарегистрирован: 13 ноя 2017, 17:37
Откуда: Україна м.Бердичів
Благодарил (а): 156 раз
Поблагодарили: 26 раз

Порадьте електрогриль

Сообщение PinchukMP »

snikolaev28 писал(а): 02 авг 2022, 09:34 Однак є одна умова - мені більш потрібен такий, який не потребує ретельного миття - так, ганчіркою протер і все.
Про тефаль саме так і сказано в інструкції, протерти паперовим рушником.
В шоці з наших мережевих маркутів,Фокстрот,мойо, Ельдорадо і т.д з першого числа підняли ціни майже в двічі!!! Оптігриль коштував 5700 зараз майже десять... Замовив в інтернеті за ті ж 5700, чекаю
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3918
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5860 раз
Поблагодарили: 1941 раз

Порадьте електрогриль

Сообщение Alex_LV »

PinchukMP,
Користувався раз також ним.
Сподобався rt24
Аватара пользователя
inki
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1757
Зарегистрирован: 27 янв 2013, 11:19
Откуда: Малин Житомирская обл.
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 76 раз
Контактная информация:

Порадьте електрогриль

Сообщение inki »

Користуюсь tefal optigrill elite вже майже два роки
Фото
photo_2022-08-01_17-51-45.jpg
за рік +- померли пластини - почало пригорати все що можна. Тобто перших пару місяців все норм, а далі гірше і гірше.
В інсті потрапив на рекламу контори з Одеси, що займається відновленням поверхонь на сковорідках, грилях, мультиварках і тд.
У них відновив поверхню на най дорогу, що було доступна. Тепер гриль радує майже рік і не доставляє проблем.
Буквально на цій неділі купив, на прохання жінки пластини для вафель (зараз на розетці по акції). Візуально на них покриття таке ж як і на рідних пластинах. Чекаю коли облізуть :-D

В цілому враження від грилю таке собі. Це не гриль, а скоріше електро сковорідка.
Стейк достойно посмажити на ньому не виходить, зате дуже кайфово всяку фігню завертати в тонкий лаваш і смажити, овочі на ньому взагалі діч - виходять як варені.
Тобто брати можна, але треба вважати, що це не повноцінний гриль.

Якщо вибір робився сьогодні, то я подумав про weber q1400. У корєша такий і на ньому мнясо (імхо для грилю це мейн функція) виходить набагато краще. Вебер це по своїй суті більше гриль, а не електро сковорідка. Єдине - ціна, але це питання індивідуальне.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
i've been working for a Devil too long
Аватара пользователя
winch
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1481
Зарегистрирован: 07 авг 2008, 12:21
Откуда: Киев
Благодарил (а): 114 раз
Поблагодарили: 156 раз

Порадьте електрогриль

Сообщение winch »

snikolaev28 писал(а): 02 авг 2022, 09:34 Однак є одна умова - мені більш потрібен такий, який не потребує ретельного миття - так, ганчіркою протер і все
Нещодавно побачив в кіоску с шаурмою такий лайфхак: на робочі поверхні грилю кладеться піщова фольга і ніякоі мороки з миттям нема)

По темі - в мене якійсь простенький (або не дуже, бо обирала дружина) тефаль, дійсно зручна та швидка штука. Користуюсь коли ліньки мангал розпалювати)
Але це зараз. А коли купили, то про мангал на деяий час забули.
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2900
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 731 раз
Поблагодарили: 1309 раз
Контактная информация:

Порадьте електрогриль

Сообщение seaman »

у колишньої тефаль, у мне редмонд. Обидва більше 3-х років...ніяких проблем з пластинами (сплюнув) нема ні там ні у мене. Можливо брак кому попав. Але використовую тільки мяку сторону губки для миття, в принципі, так щоб на ньому нічо не прилипало, то казочка. По гарачому дійсно легко протерти паперовим рушником, але буває після магазинного м'яса там стільки жиру витікає, що рушниками замахаєшся. Фольгу використовувати дійсно можна. У моєму в інструкції є рецепти з використанням взагалі алюмінієвих разових лотків (рибу так і намагаюсь робити, бо потім замахаєшся запах вимивати).
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Ответить

Вернуться в «Побутова техніка та електроніка»