Emisar/Noctigon

Ліхтарі та інші засоби освітлення
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

Nerv писал(а): 04 окт 2023, 19:38 слід почекати
Ти не фонарьовщік, тобі можно. :grin:
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Изображение
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Nerv »

Kos70 писал(а): 04 окт 2023, 21:10 Ти не фонарьовщік, тобі можно.
вважаю що повинен вийти 3-й андуріл. от там і подивлюсь. все що мені треба отримати від світла я мабуть отримую. хіба що мати в одній компактній тушці і флудер і далекобій зі зручним перемиканням, але це балощі. а от зручність керування/программування трохи відстає від діодів. і дуже сподіваюсь що це буде не лише зациклення на 21700 але й на 18650 буде щастячко
Carpe diem
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Так. (Шоб Крал не бухтів :-D , шутю)
Трохи кухонного (тому за фотки вибачаюсь) огляду чи скоріше порівняння оцих от:
зліва на право - Noctigin DM11 на В35ам 4500К, Emisar D4K на 219В 4500К та Emisar D1K на 719А 4000К
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Так от - D4K (або його меньший пращур D4V2)

Изображение

на мою думку мастхев для ідісі. Кожен має спробуват собі зібрати те, що йому довподоби. Хто вже має, думаю підтвердять мої слова. Тільки можу порадити (повторюсь) якщо вже берете, беріть і допи - флудерну оптіку полюбому, все інше на свій смак.

D1K - те саме, що і попередній, тільки з рефлектором.

Изображение

Для тих кому треба один на все й про все. Голова ще не настільки велика, щоб було незручно носити у кишені. Виглядає скромніше і простіше. І руці лежить добре. Підсвітку кнопки обрав РГБ щоб можна було у вимкненому стані відображати заряд батареї. У випадку з D4K не важливо яка буде кнопка, бо голова все одно РГБ і там можна налаштувати кому що до дущі. Але у рефлеторника нема підсвітки в голові, тому мати таку опцію у кнопці, на мою думку, добре.
Рефлектор в моєму випадку м'ятий. Але відмовлятись від якогось діода, щоб був м'ятий рефлектор не раджу, бо світло маємо також м'яте.
Поясню. Я обирав між діодами які мають за замовчуванням цю апельсинову корку, бо думав що світло буде більш розфокусоване і м'яке. А пофакту маємо звичайний хотспот як від дзеркального, тільки ще з артефактами від цієї текстури (мій древній кларус має набагато приємніший ефект від такого рефлектора, дійсно більш м'які переходи від хотспота і без артефактів). Звіичайно це помітно тільки якшо крутити ліхтар на світлому фоні на вколо своєї осі.
Корпуса в обох емісарів (D4K та D1K) однакові і взаємозамінні. Голови і хвости перекручюються між собою аж бігом. D1K прийшов до мене сухий, голова аж скрипить при відкручуванні (доречи киньте лінк [тільки не на алі], або порадьте назву шо купити для змащування). Обидва ліхтаря чомусь мають непропорційні різьбі під голову і під хвостокришку. Тобто в голові вона дуже коротка, а в хвості дуже довга. Через шо відкрутити голову простіше і зручніше ніж хвіст. Незрозуміло навіщо так зроблено, але най буде. Особисто я хотів би бачити однакову різьбу з обох боків.

DM11 - має зовсім інший корпус, та голову ніж амісар, взаємозамінних елементів немає.

Изображение

Масивніша голова, оптика, підсвітка в голові. Корпус має розширення під голову, бо сама голова має опціональне тіло під 26800. Під час замовлення ще не мав уявлення чи треба воно мені, бо нема де заряджати таку матку-банку, тому замовив без доп опціі. Опція під 21700 не має магніта в кришці (а от під 26800 є :) ) В руці лежить не так зручно як Емісар через розширення, якщо тримати за тіло, то мізинець висить у повітрі. Якшо взятись трохи вище, взявшись вказівним і великим пальцем за голову, то наче ок. Думаю що з трубкою 26800 буде зручніше, бо не буде такого перепаду в товщині.

Емісар і Ноктігон у порівнянні:

Изображение

Изображение

Через усі ці дрібниці вважаю DM11 набагато цікавишим варіантом за D1K, бо і опції по тілу, і підсвітка ну і світло цікавіше, як на мене.
По світлу (не буду загостювати увагу, бо толково нічого не поясню. Світло подобається у всіх, тай годі :), скажу лише пару слів у порівнянні)
Якшо світити близько до стіни Емісар (праворуч) дає типове світло рефлекторника і наче має меньший хотспот (тобто мабуть має світити далі),

Изображение

але от я перевів ліхтарі на дальну стіну кухні і вже навпаки хотспот Ноктігона наче виглядає меньшим.

Изображение

Вцілому враження від ліхтарі позитивне. Хотілося б спробувати ще пару опцій для повноти картини, але то таке. Може колись.
Ну от якось так. :)(:?
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

На мою думку (можливо лише на мою), ота піднята шахта під кнопку, трохи спотворює D4K. В других, воно як-би в масть, але не в ньому. Тому собі, на меньшого братика, брав звичайну... :=(
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Kos70, естетично, можливо, краще коротша, але я керувався практичними міркуваннями. Не хотів шоб резинова кнопка зтералася у кишені, бо оці лисі кнопки на різних фотка і видео якось не радували. Тому обрав таку. Працює добре.
Звісно що вона і від пальців стане лисою, але все ж трохи повільніше.
Хенку вже пора переходити на різьбові кільця, щоб можна було заміну безболісно (відносно) проводити пошкоджених резинок на кнопках.
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Emisar/Noctigon

Сообщение Karl »

Khold, Дякую! Дуже корисна інфа по даному бренду. Ніхто, крім Вас не спромігся. Сподіваюсь, що буде в нагоді при виборі наступного ліхтаря. На Емісар давно зуб точу, але ніде не міг знайти оті речі про світло, хотспоти і таке інше.
Молодець! rt24 ((()))
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Цікава для мане інфа теж і картинки досить інформативні. Наприклад зрозумів, що 719А має відтінок схожий до 519А і мені він при 4500к не зайшов. А б35ам на 219В більше схожий чи щось середнє між обома згаданими.
Khold писал(а): 08 окт 2023, 22:54 Обидва ліхтаря чомусь мають непропорційні різьбі під голову і під хвостокришку. Тобто в голові вона дуже коротка, а в хвості дуже довга. Через шо відкрутити голову простіше і зручніше ніж хвіст. Незрозуміло навіщо так зроблено, але най буде. Особисто я хотів би бачити однакову різьбу з обох боків.
в голові дуже коротка і мені то не подобається, але можливо для економії ваги чи щось таке, бо й голова довша буде коли більша різьба.
А от що довга прям дуже задня - то благо. Різні акуми лізуть і їх, чи ними, нічого не виламує та не гне. А з не очевидного - заміна акума комфортна, бо в інших пружина в кінці вистрілює пробку й треба бути уважним, або шукати на підлозі потім. При вставлянні також в інших контор потрібно подолати силу пружини дотискаючи кришку до трубки й крутити потім внатяг. А тут притулив та й легко крутиш і аж потім з часом зусилля є, але воно вже не впливає нікуди.

В ідеалі ще б всі 3 одночасно світили б на стіну. Про флудерну оптику цікаво, вона йде як + до стокової, чи замість? Наскільки саме ці 3 ліхтарі різняться світлом на 20 і 100м наприклад?)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

Мутний писал(а): 09 окт 2023, 00:32 Про флудерну оптику цікаво, вона йде як + до стокової, чи замість?
Вона докупаєтся як доп, або зовсім окремо.Чи якщо домовитись с Хенком, замість прозороі. Там можливо домовлятися, ну раніше так було... :)
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Kos70, д4к там є галочка для флудерної оптики, але не зрозуміло чи + чи замість
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

Мутний писал(а): 09 окт 2023, 11:38 але не зрозуміло чи + чи замість
Якщо добавляется ціна, то +, Ватсон... ::smoke::
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Мутний писал(а): 09 окт 2023, 00:32 719А має відтінок схожий до 519А і мені він при 4500к не зайшов. А б35ам на 219В більше схожий
на фотках віддтінок не дивіться, там немає правди
а от б35 зовсім не схожий на 219 (обидва в 4500) - 35й здається більш жовтим на фоні 219го
Мутний писал(а): 09 окт 2023, 00:32 бо й голова довша буде коли більша різьба.
з одного боку збільшити, з іншого зменьшити і довжина не зміниться, тільки довжина кришки зменьшиться
Мутний писал(а): 09 окт 2023, 00:32 Різні акуми лізуть і їх, чи ними, нічого не виламує та не гне
а отут спірне. попереше рекомендують флеттоп, подруге, якшо пхати баттонтоп і воно влазить, це аж ніяк не завдяки довгій різьбі в хвості. це тому шо пружини сильно плющить, адже хвіст полюбому має торкнутися контаком торця корпусу. а це тільки завдяки грубій силі і плющенню пружин та контактуів акума. не можна запхати туди довгий акум і включити ліхтарь не докрутивши кришку, чи голову
Мутний писал(а): 09 окт 2023, 00:32 Про флудерну оптику цікаво, вона йде як + до стокової, чи замість?
як вже написали - плюсом (стокова у голові, флудерна окремо у кульочку).
якшо кришку з магнітом обираєш, то вона замість кришки без нього, а її в свою чергу можна додати плюсом
Мутний писал(а): 09 окт 2023, 00:32 Наскільки саме ці 3 ліхтарі різняться світлом на 20 і 100м наприклад?)
не знаю чи є сенс пробувати флудерника на 100м:) а ті два, думаю не набагато відрізняються, але я не то не тестував. треба брати десь у парк без світла і дивитись
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Khold, тоді хз, виходить лише для довжини і зручності заряджання акума довга різьба? Бо не для додаткового захисту від вологи й орінгів додаткових ніту
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Мутний писал(а): 09 окт 2023, 13:14 виходить лише для довжини і зручності заряджання акума довга різьба?
Изображение
я не конструктор. сенсу в цьому не бачу.
але.
можливо це зроблено просто черех розширення 18650 на 21700, щоб зменьшити техпроцесів. трохи всередині більше вибирають (для товщого акума) і різьбу довшою залишають. і от уже 21700 влазить:) ну і кришку, мабуть, теж доводиться довшу робити.
бо голови у D4V2 i D4K наче однакові, але це не точно
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Мутний, помітив пару речей у рефлекторника, цікаво чи у васт так само?
мунлайт зовсім не мунлайт - фігаче на метрів 20-30. це фішка конкретного діоду чи моделі? в інших все однаково, мунлайт як мунлайт, можна на діод дивитись.
і кнопка, коли вмикаєш ліхтар, не тухне (так як в мене ргб, то у режими on - показує вольтаж кольором, у вимкненому стані як і звичайно відбувається що налаштуєш - дискотека, чи колір, чи вимкнуто). в інших моделях всі підсвітки вимикаються при вмиканні світла.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

Khold писал(а): 09 окт 2023, 23:00 мунлайт зовсім не мунлай
На заводских низ рампы ставят на 3, поставь вручную 1... :)
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Khold, мунлайт теж не малий, кнопка постійно світить, але в мене то на всіх чи майже всіх андурільних так.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Kos70 писал(а): 09 окт 2023, 23:10 На заводских низ рампы ставят на 3, поставь вручную 1...
то шо це, всі дуріли які маю, в тому числі люмінтопівськіі світляківські, і перші й другі, були з заводу як треба, а цей якийсь особливий? :D
Мутний писал(а): 09 окт 2023, 23:25 Khold, мунлайт теж не малий
о, то це вже маємо співпадіння, треба ше третій екземпляр, шоб була статистика :-D
Мутний писал(а): 09 окт 2023, 23:25 кнопка постійно світить, але в мене то на всіх чи майже всіх андурільних так
ну в мене кнопки світяться тільки у Хенківских ліхтарів і у світляка. у всіх тухнуть. коли вмикаеш світло, тільки у цому Д1К горить постійно, але і рефлектор тільки в нього. всі інши з підсвіченою головою.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

Khold писал(а): 09 окт 2023, 23:30 то шо це, всі дуріли які маю, в тому числі люмінтопівськіі світляківські, і перші й другі, були з заводу як треба, а цей якийсь особливий?
Тобто: оце все писати, мучатись догадками та вистроювати конспірологічни схеми, простіше чим спробувати? :D
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Nerv »

Khold писал(а): 09 окт 2023, 23:30 дуріли які маю, в тому числі люмінтопівськіі світляківські, і перші й другі
часом не знаєш як перший дуріл збросити до заводських?
Carpe diem
Аватара пользователя
Сергей Сергеевич
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8385
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:04
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 630 раз
Поблагодарили: 923 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Сергей Сергеевич »

Nerv писал(а): 10 окт 2023, 10:14 часом не знаєш як перший дуріл збросити до заводських?
Вроде так:
Чтобы выполнить сброс к заводским настройкам: Ослабьте заднюю крышку, удерживайте кнопку, затяните заднюю крышку, затем удерживайте кнопку в течение 3 секунд. Индикатор должен мигать все более ярким предупреждением, в течение которого пользователь может отпустить, чтобы завершить работу без каких-либо изменений. Затем через 3 секунды он дает яркую вспышку и снова исчезает. Это означает, что сброс завершен.
"Мужик без ножа - не мужик, так, недоразумение одно." © М.Семенова

Текущие EDC: Spyderco Sage 3 + Victorinox SwissTool Spirit + Victorinox Cadet
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7443
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 969 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Kos70 »

Всё верно, но если в первом заводской мунлайт был - 1, то во втором, обычно - 3. Впрочем, у каждого производителя конечно свой програматор, и х/з, что они там ставят...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Kos70, спробував низ рампи зробити мінімум і таки мунлайт впав значно, тепер SFN60 3V буває не запалюється навіть з першого разу і на такому мінімумі не вся площа має однакову яскравість.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1360
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1186 раз

Emisar/Noctigon

Сообщение Khold »

Мутний писал(а): 16 окт 2023, 11:12 спробував низ рампи зробити мінімум і таки мунлайт впав значно
мушу сказати що скидання до заводських налаштувань зробив те ж саме :)
При цьому у заблокованому стані стало два мунлайта у моментальному доступі (утримання - перший мінімум, клік-утримання - другий, яскравіший, схожий на той що був до скидання), як у першому андурілі.
Тобто Кос правий, вони по різному програмують їх.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8603
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Emisar/Noctigon

Сообщение Мутний »

Khold, скидав і було як було, а не як оце стало, хз
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Огляди, відгуки, модифікації та тюнінг»