Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Свой взгляд на ножи Benchmade, обзоры, тесты и рабочие качества
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

Як і обіцяв, спробую написати кілька речень по відмінностях оригіналу і репліки...
Трохи передісторії.
Шукаючи легкий і компактний ніж дружині в сумочку я перелопачував простори інтернету і на трапив на репліку Багаута. Розуміючи жіночу безтурботність моєї дружини у цьому питанні, ідея придбання оригіналу відпала одразу. Плюс в оригіналів не було "жіночих" кольорів, а додатково ще купувати накладки,шпеньки і т.д., бажання у мене не було. А цей такий гарний, з червоним руків'ям, червоними шпеньками і бонками. Заморочуватись з кастомізацією не треба було. От і купив. Продавець ДУЖЕ оперативно відправив ніж. Він виявився без очевидних косяків і достойної якості. Поклацавши ним кілька сотень разів, покрутивши в руці, про себе подумав що в мене легенького "костюмного ножа" і немає після продажу Benchmade 530 Lightweight. Замість нього я носив Сєбу, але у кишені піджака ніж мною відчувався, а у тонких літніх костюмах це було ще більше неприємно. Питання придбання репліки я не розглядав з самого початку - в ножовому питанні я досить скурпульозний і педантичний. От і почалось моє неспішне полювання за цим звіром.
Скажу зразу - так як Benchmade Bugout вже став EDC легендою, популярність його злетіла до небес. А хитрі ділки з піднебесної ніс завжди тримають по вітру і дуже швидко почали клєпати їх репліки. Саме з ними восновному я й стикався. Я шукав ніж не обов'язково новий, розглядав варіанти і акуратного б/у, головне щоб не вбитого в хлам. У пошуках ножа я розглядав варіанти на різних ресурсах і OLX в тому числі. Було багато варіантів з кастомними накладками, але механізмом і лезом оригінальним. Було багато варіантів аля оригінальні і продавці мені всерйоз доказували що купували особисто в Ібісі, чек не зберегли і т.д. Але ж я ше той цинік. В Ібісі ніколи Бенчмейдів за моєї пам'яті не продавали, а купував багато усього різного в них досить часто. Плюс фото ножа робили неякісні щоб важко було відрізнити від оригіналу. Слава Богу є інтернет з досить якісними фото оригінальних ножів усіх комплектацій та стальок. У порівнянні зразу виявлялись нюанси репліки. Тож, я не рекомендую купувати на тому ресурсі цей досить популярний ніж. 90% там хочуть втюхати Вам репліки під виглядом оригіналу.
По самому руків'ї на репліці встановлюється досить хлипка пластмаса і при незначному натиску вона прогинається. В оригіналі не моєму, а іншому, який я оглядав, воно тільки трішки прогинається при значно сильнішому натиску. Ще один нюанс, який я не зміг передати через камеру телефону - у оригінала ледь-ледь помітні мідні шайби осьового винта, а на репліці добре проглядаються жовті латунні шайби.
Далі наводжу фото мого ножа і ножа дружини.
Изображение
Тут звичайно вказані різні стальки і різні руків'я, АЛЕ... Шрифт, яким вказують марку сталі на різних стальках відрізняються. В дружини вказана S30V, так от в неї, як видно буква "V" внизу гостра а в на оригінальних ножах ця буква має знизу площадку як на цьому фото
Изображение
Збільшене фото можете подивитись на сайті https://www.bladehq.com/item--Benchmade ... ife--83828
Наступне. По цьому фото видно досить значну різницю в кліпсах - в оригіналі вона ширша і коротша та спрямована не на центральний винт на плашці, а трішки нижче. В репліки дивиться прямо по центру. На оригіналі пружину аксису видно лише трішки коли вона виходить з під штифта замка. На репліці її добре видно навколо штифта.
Ще щодо кліпс, різницю добре видно по цьому фото
Изображение
На оригіналі кліпса закриває до половини останній винт на руків'ї. А на репліці його видно повністю і навіть не знімаючи кліпсу його можна викрутити. Плюс різні винти.
Изображение
На цьому фото також видно різницю по кліпсах. Осьовий на репліці більше виступає ніж на оригіналі. Також тут видно різницю в у шпенька. На оригіналі він менший.
Далі викладатиму фото коробок і комплектації. Зліва буде репліка, а праворуч оригінал.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Загалом - різниця у якості коробок та комплектації видно. Сама коробка в оригіналі більш блискуча та гладка. Шрифти, тексти і розміщення відрізняються. Внутрішня вставка також відрізняється))) Чохольчики на ніж також відрізняються. В оригіналу він менший, м'якший, якісніший. Надпис Бенчмейд на мішечку надруковано і складається враження що трішки навіть прорезинено. В репліки якість значно гірша, надпис зроблений термічно, стирчать нитки. Різницю по фурнітурі видно по фото. Листочок під кліпсу Аксіс в оригінала темніший, шрифти відрізняються, а на звороті навіть не удостоїлись повністю скопіювати текст. Вкладні брошури також відрізняються по якості паперу, тексту та тому як їх скадали.
Вищенаведене мною це лише власні спостереження за певним видом репліка від одного з виробників та можуть не повторюватись у інших.

Від себе. Перед придбанням оригіналу, рекомендую купити репліку офіційно, а не по вартості оригіналу, для того щоб зрозуміти форм-фактор ножа і кілька днів поносити. Можливо Вам буде достатньо і репліки? Якщо ні, то її Ви зможете подарувати комусь у будь який момент, або тримати при собі, щоб не страшно було дати в руки комусь, хто не зовсім обізнаний, як варто поводити себе з хорошим ножем.
Последний раз редактировалось BadONE 07 окт 2022, 21:31, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

Ну, дик писав як для себе)))
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7288
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4623 раза
Поблагодарили: 5480 раз

Benchmade Bugout. Оригінал проти репліки.

Сообщение Ramok »

.
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Volos
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3108
Зарегистрирован: 15 фев 2010, 22:03
Откуда: Киев
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 195 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Volos »

Ще не вистачає фото штрихкоду. Там по різному довжини полосок
Самий кращій ніж - це той який у мене буде наступним
штрафной
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1759
Зарегистрирован: 07 фев 2014, 19:11
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 639 раз
Поблагодарили: 575 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение штрафной »

BadONE,
Фундаментально!
Категорически приветстую подход выбора для жены\ Человека ,которому просто нужен нож.
А не осознание стали на нем,оригинальности \престижа\ самоутверждения и т. д..

Удачи и Победы ,камрад!
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

штрафной,
Дякую! Навзаєм!!! ::hi:::
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8174
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2156 раз
Поблагодарили: 1076 раз

Benchmade Bugout. Оригінал проти репліки.

Сообщение Кузьмич »

BadONE,
Чудове порівняння rt24 ((:) ((:) ((:)
Але є і погана новина - Ви тепер ворог №1 всі подаванів фейків на ОЛХ :-D
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Benchmade Bugout. Оригінал проти репліки.

Сообщение BadONE »

Кузьмич писал(а): 07 окт 2022, 21:02 Але є і погана новина - Ви тепер ворог №1 всі подаванів фейків на ОЛХ
Так мені якось побарабану. Мене просто обурили спроби втюхати репліку під карбон з S90V за оригінал. І не тільки. Я за правду!
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Benchmade Bugout. Оригінал проти репліки.

Сообщение BadONE »

Ramok, Дуже дякую! Сподіваюсь що це хоч чимось допоможе не потрапити на лохотрон.
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

Проблема олх в тому, шо Вам дадут фото ті оригінальні, а потім пришлють репліку.
Дуже великий шанс існує.
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

Ще на ориг коробці з торця є дата виготовлення ножа, а на фєйку немає.
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

Феникс писал(а): 07 окт 2022, 22:44 Ще на ориг коробці з торця є дата виготовлення ножа, а на фєйку немає.
Взавтра подивлюсь. Але так як і писав, різні виробники реплік - різні нюанси. Такі речі треба писати щоб люди не прой06увались. І коли це все перечитаєш, завантажиш фотки собі на телефон а потім в НП наложеним чи ОЛХ доставкою отримаєш і оглянеш посилку щоб легше зразу було відмовитись від репліки. Я в принципі проти реплік нічого не маю. Їх роблять для людей, які не хочуть платити багато за бренд і т.д. Мене обурює те що продають офіційно під ОРИГІНАЛОМ репліку.
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

Феникс, Ви праві. На оригінальній коробці є дата, на репліці немає. Але тексти там настільки різні що я навіть і не порівнював))
Изображение
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

Ми тут зараз зробимо єкспертне бюро :cool:
Аватара пользователя
norther
Експерт по фінкам
Експерт по фінкам
Сообщения: 6386
Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:48
Откуда: Kiev
Благодарил (а): 2126 раз
Поблагодарили: 4082 раза

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение norther »

Феникс писал(а): 08 окт 2022, 09:45 Ми тут зараз зробимо єкспертне бюро :cool:
І це дуже класно! :)
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

І нічого поганого у цьому немає. Ми допоможемо людям не потрапити на розвод. Я не проти реплік, я проти обману. Продаєш репліку - тоді відверто і напиши ЯКІСНА РЕПЛІКА. І все.
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

А що по покриттю у оригіналів, стійке нестійке? Dlc / cerracote?
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение BadONE »

По цьому ножу не можу сказати, але я мав AFCK з покриттям і воно трималось ДУЖЕ достойно. Покриття на CS SRK японському і близько не стояло.
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

BadONE,
Кандідат на розгляд, як на мене то оригінал, Ваше слово колега! ::jchurrah::
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/benchma ... PQkQR.html
Cap Klenzendorf
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 694
Зарегистрирован: 19 апр 2020, 21:00
Откуда: Киев
Благодарил (а): 1815 раз
Поблагодарили: 593 раза

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Cap Klenzendorf »

Феникс, ви не думали замовити на Ламнії? 140 євро по курсу банка. Безкоштовна доставка від 143 євро, на 3 євро щось модна добрати. І там точно оригінал. Буде дешевше ніж на олх. Це так, ІМХО, ні до чого не закликаю і відповідальності не несу))
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

Cap Klenzendorf,
Чесно кажучи навіть і не думав, просто місяць чекать, щоби на таможні потім він завис, ну мабуть не дуже хочется.
vdem
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 802
Зарегистрирован: 24 июн 2021, 17:14
Откуда: Киев
Благодарил (а): 1249 раз
Поблагодарили: 371 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение vdem »

Феникс писал(а): 18 окт 2022, 12:57 Чесно кажучи навіть і не думав, просто місяць чекать, щоби на таможні потім він завис, ну мабуть не дуже хочется.
у меня ехал PM2 с США - 1 неделю и 16 дней с таможней у нас возня была (Мист), но 140 евро ниже лимита в 150 так что не должно быть проблем
Последний раз редактировалось vdem 18 окт 2022, 17:34, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8174
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2156 раз
Поблагодарили: 1076 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Кузьмич »

Якщо Вас влаштовує ціна
Феникс писал(а): 18 окт 2022, 11:51 Кандідат на розгляд, як на мене то оригінал, Ваше слово колега!
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/benc ... PQkQR.html
та
Феникс писал(а): 18 окт 2022, 12:57 просто місяць чекать, щоби на таможні потім він завис, ну мабуть не дуже хочется.
То можу запропонувати чудовий варіант: Ви купуєте в мене синій оригінальний Bugout куплений на KW
100% оригінальний ніж, може поїхати до вас вже завтра зранку... Післязавтра отримаєте, тож варіант для Вас з розряду швидко і гарантовано :cool:
Последний раз редактировалось Кузьмич 19 окт 2022, 10:39, всего редактировалось 1 раз.
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Феникс »

Кузьмич,
Яка вартість?
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8174
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2156 раз
Поблагодарили: 1076 раз

Неспішно шукаю Benchmade Bugout

Сообщение Кузьмич »

Феникс писал(а): 18 окт 2022, 19:23 Кузьмич,
Яка вартість?
Ви дали посислання на ОЛХ де ціна 6600 грн...
Мова, це також наша зброя
Ответить

Вернуться в «Benchmade»