Все про Garmin

Все о часах и про часы. Выбор, эксплуатация, обслуживание и ремонт.
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7483
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2006 раз
Поблагодарили: 4567 раз

Все про Garmin

Сообщение Зольдатен »

Вітаю панство ::hi::: так як я в годинниках нулячий прошу допомоги із вибором, а саме чи варто купляти б/у Garmin Instinct, чи все ж таки на солярці вибирати??
Наче не знайшов по бистрому актуальної теми про гарміни, прошу тут ділитися позитивом і негативом та взагалі своїми враженнями про ці годинники. Годинник шукаю на службу, компас обов’язковий, жпс бажано теж… дивився протеки, вони якісь не альо, у гармінах мені подобається практично все окрім ціни і необхідності в зарядці регулярній
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2868
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 710 раз
Поблагодарили: 1214 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение seaman »

Мав фенікс 3й, зараз 5х про. Умовно стара модель, але великої революції для того щоб поміняти, для себе не знайшов. Гарміни рекомендую, вони мають тільки один мінус, в ціні падають так що "писдець обідно". Ну тобто роки з 3 тому брав за 29 кілогривень, зараз реальна ціна на 5х про на олх 8-10т. Тому б рекомендував і на них глянути. У 5х, саме найстаршу модель, бо 2 менші урізані по функціоналу. З 6тих, вже всі три по функціоналу однакові. Соляра шибко багато не дасть, та і загалом на своїх вже старих заряджати раз на 3 тижні не напрягає. Сьомі звісно топчик, але знову ж таки вальнуть кілобакс і дивитись за пару років "как мало плять...". Чим добрі касіо, що вони курва, тримають ціну! Коли брав гарміни ще дивився на шоки gpr-b1000. Тоді вони практично в одну ціну були. Так ці шоки беушні на олх народ зараз рядить по 55-60. Хоча до війни були по 18-20, але все рівно в два рази дорожчі ніж однолєтки фенікси (((. Але функціонал все ж передавив, гармін-пей, жпс повноцінний з картами...все ж важливіше. Ну і трекери-датчики
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7483
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2006 раз
Поблагодарили: 4567 раз

Все про Garmin

Сообщение Зольдатен »

seaman,
а що краще Instinct чи 5х?
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2868
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 710 раз
Поблагодарили: 1214 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение seaman »

Зольдатен писал(а): 10 сен 2022, 21:08 seaman,
а що краще Instinct чи 5х?
я інстинкти в руках не тримав. Те що по оглядам, ну там ч/б екран, карти жпс мабуть не виводяться. Розумію, що то дроч, дивитись на екрані годинника, тим не менш пару раз виручило. І не знаю чи є у інстинкту гармін-пей. Теж не те щоб регулярно, але дуже часто виручало. 2 рази коли були трабли з гугл-пей. Стоїш на касі, візочок просканував і ..опа.. а гармінівська платіжна система, то окрема штука, працює незалежно. Якщо 5ті фенікси, то найстаршу. Але мабуть глянув би і на 6ті фенікси. У 6ї серії трохи покращили і збільшили екран, і юзерівський інтерфейс. Я б менше на сонячну батарею орієнтувався. Бо ціни додає норм, а продовжує десь до півтора рази. Ну тобто заряждати не раз на 3 тижні, а на 4-5...ІМХО не дуже принципово.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
servadal
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 767
Зарегистрирован: 22 окт 2015, 13:07
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 280 раз
Поблагодарили: 255 раз

Все про Garmin

Сообщение servadal »

До мене зараз їде інстинкт соляр, хотів інстинкт 2, але не склалося (. Карт і гармін пей не має, але є довга автономність, що для мене важливо, ну і плюс майже вся функціональність для бігу. У фенікс 6 немає ні карт ні гармін пей, ці функції з'являться у 6 про.
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Все про Garmin

Сообщение Nerv »

Неплохое мнение от Святова


Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/mvOKqziQNNw
Carpe diem
Аватара пользователя
Beheaded
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 513
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 12:25
Откуда: Запоріжжя
Поблагодарили: 16 раз

Все про Garmin

Сообщение Beheaded »

Взяв собі на заміну/підміну старим G-Shock GA-100, новенький годинник Garmin Fenix 7X.
Після перемоги планую використовувати як трекер і навігатор для велопоїздок, а також для піших походів в гори.
А поки на службі функціонал буду тестити по мірі потреб, а він тут великий.
Перші враження це розмір, навіть після великих GA-100 вони гіганти.
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7483
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2006 раз
Поблагодарили: 4567 раз

Все про Garmin

Сообщение Зольдатен »

передивився купу оглядів, бляха голова вспухла)
що є в одних годинниках нема в інших, це капець як дратує...хочеться і автономність і дуракостійкість і ...підтримку карт...дивився паралельно на Суунто, теж фонарь
^^/^^
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7483
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2006 раз
Поблагодарили: 4567 раз

Все про Garmin

Сообщение Зольдатен »

мабудь візьму інстинкт солар і забью на все інше ()(!
Аватара пользователя
pr13s7
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2138
Зарегистрирован: 18 янв 2013, 10:12
Откуда: Киев
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 56 раз

Все про Garmin

Сообщение pr13s7 »

карти там є усюди. головна відмінність це - можливість чи неможливість грузити свої карти. якщо хочется усього відразу то це автоматом серія Fenix.
інстінкт добрі годинники і дуже автономні(особливо солар), але там мапи чисто номінальні, предустановлені і не можна грузити свої.

ше я б дуже радив брати тільки в офіціалів, бо, нажаль, в гарміна не малий процент брака(в мене самого барометр помер). по гарнатії вони все абсолбтно без проблем міняють.

PS в мене Fenix 5s Plus - тримають біля тижня, повна підтримка карт.
Аватара пользователя
pr13s7
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2138
Зарегистрирован: 18 янв 2013, 10:12
Откуда: Киев
Благодарил (а): 58 раз
Поблагодарили: 56 раз

Все про Garmin

Сообщение pr13s7 »

Аватара пользователя
Martin88
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 30 дек 2014, 18:06
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 13 раз

Все про Garmin

Сообщение Martin88 »

Сам выбирал между Инстинктами и Феникса и,остановился на последних. Так как в них есть карты,в Инстинктах чисто маршрут можно смотреть(пройденный либо если есть-то предустановленный).Плюс Фениксы на вид более "лакшери",взял 6Х сапфир по итогу. И да- если брать фениксы,то только модели Х-в них батарея дольше держит.
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8174
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2156 раз
Поблагодарили: 1076 раз

Все про Garmin

Сообщение Кузьмич »

Комради, поділитися досвідом використання GPS в годинниках. Наскільки зручно? Буває блукаю на грибах :=( то по треку реально вийти? Буду вдячний за пораду до чого варто придивитися в бюджетному сегменті, не обов'язков Гармін.
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

Гарміни реально лайно. Нераджу їх нікому купляти.
Аватара пользователя
Maxkon
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3891
Зарегистрирован: 26 июл 2010, 12:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 275 раз
Поблагодарили: 385 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение Maxkon »

Aerotec писал(а): 05 авг 2023, 12:23 Гарміни реально лайно. Нераджу їх нікому купляти.
Інтрига. Детальніше....
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8174
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2156 раз
Поблагодарили: 1076 раз

Все про Garmin

Сообщение Кузьмич »

Все лайно, крім сечі :-D
Німецьке прислів'я, в оригіналі звучить приблизно так Алес іс шашсе аусер піссер
А оскільки Гармін не сеча, значить лайно :-D
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

В мене були Fenix 3, Fenix 6x Pro, Fenix 6 Pro, Inctinct - тому я вважаю, що маю право на таке висловлювання ))
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3895
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5751 раз
Поблагодарили: 1909 раз

Все про Garmin

Сообщение Alex_LV »

Aerotec,
детальніше, будь ласка.
І що не лайно.
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

Fenix 6x pro тримав заряд 80 днів в режимі годинника. Тільки не надо мені росповідать що він не може так тримать. Може. Треба шарить просто.
Користувався ним тупо як годинником, тому що нічого не цікавтить більше окрім моніторинга часу.
І от після оновлення він почав тримати 4 дні. Датчики перетсали робить. Почав читать різні закордонні форми. Виявилось, що це проблема у багатьох. І частіше проблема саме з Феніксами 6 після оновлень. У багатьох дохне пам'ять. Тримає слабо заряд. Заміна акумів недопомогає.
А коли здав в сервіс, то майстер показав мені 8 штук Фенкісів 6 зі здохшим чіпом пам'яті. Каже схем Гармін стороннім сервісам не дає. Тільки офіційним. Запчастин немає.
Також ще виявилось що в моєму годиннику чомусь здох чіп живлення. Кажуть краще не заряджати їх від міцних зарядних пристроїв зі швидлкою зарядкою.
Часто бачу на ОЛХ багато Гармінів з косяками різними після оновлень. Частіше з бут лупами.
А купляв собі Гарміни ітому, що подобаються зовні вони і їхні трансфлетивні MiP дисплеї.
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3895
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5751 раз
Поблагодарили: 1909 раз

Все про Garmin

Сообщение Alex_LV »

Aerotec,
Дякую за цю інфо!
Чесно кажучи - не бачу сенсу купувати дорогий Garmin лише задля функціі годинника.
А що порадите з навігацією?
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2868
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 710 раз
Поблагодарили: 1214 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение seaman »

Мав фенікси 3х, 5х +, зараз 7х. Всіми задоволений, використовую не тільки як годинник, а і для велопрогулянок, піших прогулянок, із трекінном по ЖПСи :D . 5ті були офіціалами, 3 і 7 - сірі. До цього мав 2 годинника суунто, касіо на wearOs. Тому моя думка, на ринку конкурентів Гармінам, важко пошукати.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2868
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 710 раз
Поблагодарили: 1214 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение seaman »

Aerotec писал(а): 05 авг 2023, 23:20 Fenix 6x Pro, Fenix 6 Pro
Якийсь дивний ряд, 6 і 6х...а в чому була суть заміни? Якщо тільки для моніторинга часу використовувались) невже пара міліметрів екрану) чи тільки більший акум?
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2868
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 710 раз
Поблагодарили: 1214 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение seaman »

5ті сапфіри навіть продавати не став, малий носить. Загалом заміна 5х на 7мі, то було просто "хотілось новенького", можна було і не міняти. Акум на 5ці живий і досі
Изображение
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

seaman писал(а): 06 авг 2023, 21:06 Мав фенікси 3х, 5х +, зараз 7х. Всіми задоволений, використовую не тільки як годинник, а і для велопрогулянок, піших прогулянок, із трекінном по ЖПСи . 5ті були офіціалами, 3 і 7 - сірі. До цього мав 2 годинника суунто, касіо на wearOs. Тому моя думка, на ринку конкурентів Гармінам, важко пошукати.
5 і 7 Фенікси менше всіх косячать. Фенікс 6 генерація - ось що саме жахливе. Але зовні мені саме подобається більеш всіх Фенікс 6
Последний раз редактировалось Aerotec 06 авг 2023, 23:35, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

seaman писал(а): 06 авг 2023, 21:10 Якийсь дивний ряд, 6 і 6х...а в чому була суть заміни? Якщо тільки для моніторинга часу використовувались) невже пара міліметрів екрану) чи тільки більший акум?
Не розумію що тут дивного?
Первший був в мене Фенікс 3. Сподобався. Але я хотів вотч фейс, такий як на на Фенікс 6, 6x, 6s стоїть стоковий. Чомусь на Фенікс 3 купа вотч фейсів, але немає такого як у Фенікс 6.
Ну я тоді продав Фенікс 3 і купив Фенікс 6Х Про. Вирубив всі датчики, ЖПС, активував режим енергосберігання і ходив кайфував від годинника і базового вотч-фейса. Потім пришла обнова і почались косяки. В сервісі мені його не зробили А я ще не вспів поносить Фенікс і покафйувать. ТОму я купив Fenix 6 Pro. А за одно ще купив Garmin Instinct Esports. Наносився Фенікс 6 про і Інстинкт. І не чекаючи оновлень їх сплавив.
І що тут дивного?
Ответить

Вернуться в «Часы»