Все про Garmin

Все о часах и про часы. Выбор, эксплуатация, обслуживание и ремонт.
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2868
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 710 раз
Поблагодарили: 1214 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение seaman »

Дивне, як на мене, одночасне використання годинників вартістю штука і півштуки баксів, з вимиканням всіх датчиків, щоб тільки на час дивитись.. Але якщо фінанси дозволяють, ..кожному своє. І знову ж таки заміна 6 на 6про, у вашому режимі використання (без датчиків) практично не вплинуло б на час роботи. Але, перепрошую, дискусія не цікава ::hi:::
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

seaman писал(а): 07 авг 2023, 07:49 Дивне, як на мене, одночасне використання годинників вартістю штука і півштуки баксів, з вимиканням всіх датчиків, щоб тільки на час дивитись.. Але якщо фінанси дозволяють, ..кожному своє. І знову ж таки заміна 6 на 6про, у вашому режимі використання (без датчиків) практично не вплинуло б на час роботи. Але, перепрошую, дискусія не цікава
1. З приводу 6 на 6 про, це щось не то ви написали.
Зпочатку був Fenix 6X Pro - це максимальна версія серії 6 ( не рахуючі версі.ю з сапфіром). Це самий великий годинник в лінійці. Також в нього самий міцний акум. ТОму і тримає 80 днів.
А потім був Fenix 6 Pro - це средній по розміру годинник, менший за 6 ХПро але більший за 6 S. І заряд вже так не тримає як Х-версія.

2. Вас ніхто і не змушує спілкуватись зі мной.
DakizBabakwas
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 554
Зарегистрирован: 03 дек 2022, 21:08
Откуда: Україна
Благодарил (а): 576 раз
Поблагодарили: 1066 раз

Все про Garmin

Сообщение DakizBabakwas »

Aerotec,
Якщо не Garmin, що порадите?
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

DakizBabakwas писал(а): 07 авг 2023, 12:02 Якщо не Garmin, що порадите?
Suunto не пораджу, тому що ця фірма досить дивна, з мутною політикою з приводу схем, запчастин і ремонту. Якщо щось зламається в Суунту, то прощавай. Навіть датчик ви не заміните, тому що ніде нічого немає на них.
Тому нічого не можу порадить. Хоча..
Купіть годинник Skmei ))
Або Fenix 7. В 7 генереції вони вже виправили деякі косяки.
А GPS кращий в телефоні чим у годинниках
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16971
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1861 раз
Поблагодарили: 525 раз

Все про Garmin

Сообщение corsar_s »

Кращий GPS, все ж таки, у gps-навігаторі.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
DakizBabakwas
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 554
Зарегистрирован: 03 дек 2022, 21:08
Откуда: Україна
Благодарил (а): 576 раз
Поблагодарили: 1066 раз

Все про Garmin

Сообщение DakizBabakwas »

А хто може порадити гарний GPS навігатор?
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16971
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1861 раз
Поблагодарили: 525 раз

Все про Garmin

Сообщение corsar_s »

Їх багацько дуже.
Є з мапами, є без.
Є з кольровими, є де просто, так би мовити, "контурні" мапи. Тобто, великі міста та важливі шляхи.
Це як з ножами, вибір залежить від завдань.
Може бути, навіть якісного бектрекєра буде досить.
Почекайте до завтра, все Вам розкажуть.
До речі, десь є тема про них.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
Aerotec
Новичок
Новичок
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 04 авг 2023, 17:30
Откуда: Харків
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 21 раз

Все про Garmin

Сообщение Aerotec »

seaman писал(а): 10 сен 2022, 19:48 Гарміни рекомендую, вони мають тільки один мінус, в ціні падають так що "писдець обідно". Ну тобто роки з 3 тому брав за 29 кілогривень, зараз реальна ціна на 5х про на олх 8-10т.
Тому що всі ці смарт годинники - іграшки на 3 роки взагалі.
Щоб не втратить в ціні, вигідно куплять звичайні фірмові годинники. Іноді вони навпаки не падають в ціні, а дорожчають.
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8174
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2156 раз
Поблагодарили: 1076 раз

Все про Garmin

Сообщение Кузьмич »

DakizBabakwas писал(а): 07 авг 2023, 20:32 А хто може порадити гарний GPS навігатор?
Garmin Montana
В мене була молодша модель Орегон, загубив на грибах :-( :-( :-(
Дуже зручний, я брав в мак.нагорнутий з камерою. Зробив світлину гриба чи риби - є координати точки, нічого не треба вбивати, і по світлині легше місто ні ніж за написом "окунь 247"
Сенсорний екран набагато зручніше ні ж ті дурноваті кнопки
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
dragonfly635
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1271
Зарегистрирован: 26 сен 2011, 15:34
Откуда: Бандерштадт
Благодарил (а): 626 раз
Поблагодарили: 696 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение dragonfly635 »

Додам від себе, як користувача Instinct solar ще з доковідних часів. Опишу потреби: ранок-душ, потім-робота (кухня-жир, вода, миючі тощо), вечір-тренування (вело із записом треку у strava з ant+), ніч-моніторинг сну, вихідні-гори або полігон, або час з дитиною. За рахунок легкої маси та зручного ремінця усе це можна робити не знімаючи годинника. Він постійно вдаряється у щось, брудниться та миється із щіткою. Нічого не трапилось, навіть ремінець цілий і не має неприємного запаху. Фактично G-shock із gps та сповіщеннями. Батарея у активному режимі тримає тиждень +- Усі ці комбінації з різними пристроями проходив раніше-не зручно. Карти офлайн є в телефоні, різні додатки під різні потреби. Якщо і мінятиму годинник, то лише на новішу версію. Усі інші моделі занадто габаритні. Інші виробники також не конкурентні по сукупності якостей
Аватара пользователя
elf_ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1766
Зарегистрирован: 11 мар 2009, 10:57
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 102 раза
Поблагодарили: 158 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение elf_ua »

Мав Фенікс 7х, але продав, так як MIP екран гарний лише на сонці, а в приміщенні я проводжу більше часу, то ж перейшов на 965 з AMOLED екраном, вони по розміру як 47 Фенікс (навіть тонші на 1мм і це відчутно), хоча мені й із 7х було нормально і брутальний дизайн подобався, то ж тепер мрію про Epix 2 Pro 51 мм, але ціна мене категорично не влаштовує, то ж почекаю пів року - рік.
Амолед екран - це фантастика, у порівнянні із MIP - як чорно-білий кінескоп та кольоровий. :-D Карти хоча б можна використовувати, а не ламати очі, як на Феніксі з екраном з роздільною здатністю 265х265.
На 965му не вистачає одної маленької особливості від 7х - вбудованого ліхтарика, до цього не уявляв як зручно мати ліхтарик на руці повсякчас (хоча маю штук 5 різних, та й в смарті один, що вмикається по голосовій команді). Така маленька дрібниця, але це дійсно геніально! (на серії 7 про ліхтарик є на всіх розмірах, на ерікс 2 про - також)
Використання у якості навігатора - не зручно, проте у якості резервного GPS цілком підійде, до цього був старенький 60 CSX, який ніколи не підводив і мав гарну точність всюди у Карпатах. Так от, і 7х, і 965 пишуть треки не гірше за 60ку у стандартному режимі GPS "авто", що в лісі під дощем, що в горах. Можна підняти точність за рахунок multiband, але більше жере батарею (мені вистачає стандартної точності на всі 100%). Сонячна панель на Феніксах - профанація, користі від неї майже нема, але на інстінктах може повністю компенсувати розряд акума і навіть трохи зарядити. Проте, у далекі подорожі беру павербанк для смартфона, який 965 forerunner заряджає до 90% хвилин за 20-30, а заряду з банки бере дуже мало.
Дружина три дні походила із 965 і довелось купувати її 265s, теж дуже щаслива. -:;-'
Обидва брав через ОЛХ офіційні, проте за значно нижчою ціною від рекомендованої, маю повну гарантію і ціну зовсім трохи вищу за сірий контрабас. rt24
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Все про Garmin

Сообщение Nerv »

elf_ua писал(а): 09 авг 2023, 22:28 MIP екран гарний лише на сонці, а в приміщенні я проводжу більше часу, то ж перейшов на 965
от шо ви наробили? Тільки я на Інстінкт націлився, а ви з циии 965...
Іду вивчати ті 965ті
Carpe diem
Аватара пользователя
elf_ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1766
Зарегистрирован: 11 мар 2009, 10:57
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 102 раза
Поблагодарили: 158 раз
Контактная информация:

Все про Garmin

Сообщение elf_ua »

Nerv писал(а): 09 авг 2023, 23:18 от шо ви наробили? Тільки я на Інстінкт націлився, а ви з циии 965...
Іду вивчати ті 965ті
965 - це більш спортивний варіант. Кожен ранок дає пораду скільки мені варто пробігти на сьогодні :-D (не те щоб я не бігав, але ж не кожен день :smile: )
Дуже подобається режим дисплею Always On, коли час світиться постійно разом із найнеобхіднішими для мене показниками. Дружині цілком нормально поворотом зап'ястка вмикати екран, але я так до цього і не звик (хоча під час походу саме такий режим налаштував, щоб економити заряд). До речі, повного заряду вистачає на три дні по 7-8 годин переходу (але треба вимикати зв'язок із телефоном та wi-fi).
У Феніксів та Епікс є варіант із сапфіровим склом, яке більш стійке до подряпин, ніж Горіла на 965, але і там і там варто клеїти захисну плівку. На сапфір, щоб менше блікували, а горілу все таке краще захистити від подряпин.
Ответить

Вернуться в «Часы»