Прошу вибачення за якість фотографій

Ще до знайомства з форумом купив собі "Ворона" від "Златко"

Досить зручний ніж для різних робіт, що стосуються виїздів на природу. Один мінус - дерев"яна ручка, коли намокає досить слизька. Ніж забрала дружина, сказала що він "жіночий"

Другим був F1

Всім відомий, чудовий ніж. Для мене замала довжина леза.
Третій "Турист" від Сергія (Харків)

Клинок х12мф 130х30х4 мм.
Рукоять 115х30х23 мм.
накладки - комель ореха, пропитка данишем, карнауба
Класний ніж. В ліс не їздить, шкодую

Дальше "Фінський" Сталь - Z90

Дуже зручний ніж для різних робіт від нарізання продуктів до стругання паличок. Правда гілочку зрубати тяжко - залегкий. Трішки напрягає те що еластрон ніби "рухається" по металу (тяжко пояснити) при силовій роботі.
Наступний ZT100

Гарний, добротний ніж. Добре порається з рубанням гілок. Для продуктів непогано. Важливий мінус - велика вага і габарити.
Продовження ... ZT121

Все подобається у цьому ножі крім кріплення ножен на ремінь. Коли нахиляєшся він постійно тикається руків"ям у бік

Останній (на даний момент) S1

Ідеально (на мою думку) підібрана вага і розмір. Розмір руків"я під мою руку. Поки що зупинився на ньому.


Можливо комусь ця інформація знадобиться
