Нужен совет по использование камней Boride.

Огляди інструментів, обговорення методик та нюансів заточування ножів
Ответить
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение valera_dnepr »

Karl писал(а): 20 фев 2023, 10:35Які гріти...
snikolaev28 писал(а): 20 фев 2023, 11:01 рахуються в ГРІТах...
Вибачайте, якщо це не до часу або не доречно. Сам тільки нещодавно дізнався.
Справа в тому, що в укаїнській мові правопис деяких іншомовних слів відминний від правипису слів українських.
Якщо зовсім коротко, то слово "grit" в українській мові пишеться як "грит", а не "гріт".
Якщо це не цікаво і не треба, просто спілкуйтесь далі. Не звертайте увагу на моє бурчання...
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Karl »

valera_dnepr писал(а): 20 фев 2023, 11:41 українській мові пишеться як "грит", а не "гріт".
Я в даному випадку транслював з англійської :D
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
snikolaev28
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 482
Зарегистрирован: 02 авг 2014, 12:57
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 502 раза
Поблагодарили: 237 раз

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение snikolaev28 »

Karl писал(а): 20 фев 2023, 11:32 це таблиця з сайту самого Косім
Karl, дякую. Зайшов на сайт цієї "кампанії/компанії".
Сформував свою особисту думку, яку можна сприймати а можна не сприймати.

Чому я намагатимусь не купувати товари, які пропонує "Косім" і не буду радити їх купувати, якщо мене запитають:

1. З метою надання "солідності" власній продукції "Косім" наводить таку собі "Таблицю відповідності зернистості різних систем між собою" в якій "Косім" наводить невірну інформацію про призначення водних каменів певної зернистості (ГРІТ) певним задачам.

2. Сторінка "Відгуки" про продукцію - наведені лише позитивні відгуки. Це наводить на певні сумніви - жодних претензій до продукції.... А так буває в реальному світі?
"Сферічний кінь у вакуумі"....
Далі, мені дуже сподобався відгук від Мельников Дмитрий 09.02.2022 в 10:59 "Брал набор 25а и из него могу выделить камень f500, за год использования притирал его пару раз, выработки 0, даже еще осталась выпуклость по центру немного. Для кухни подходит идеально."

А це як - користувався рік, притирав пару раз а виработки немає? Це як так, виработки немає? То користувався чи ні? То притирав чи ні? Чи просто треба позитивний відгук?

3. Сторінка "О нас" - а де можливо подивитись на фото з потужностей виробництва каменів (точилки мене не цікавлять ::hi::: ) "Косім"? ()(! ()(! ()(! - Ну ви зрозуміли....
А якщо не зрозуміли - кожний виробник ножів або має майстерню, велику чи малу (відразу згадав фото з кількох місць де розташовував свою майстерню Стерх), або фото з верстаком, гріндером. Туди можливо зайти, як і до мене можливо зайти в майстерню де я роблю коробки, прийнаймні пару клієнтів з Дніпра до мене заїжджали особисто...

4. Сторінка "Контактная Информация" - лише телефонні номери, електронна адреса..... Тобто дивись пункт 3 - а куди прийти? Адреси конкретної немає? ()(! ()(! ()(!

Мені більш ніж достатньо наведених відомостей щоби не купувати і не рекомендувати, якщо спитають, продукцію "Косім".
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение valera_dnepr »

snikolaev28, ото відразу так? Виходить, що не пробували, не працювали, в руках не тримали та навіть в живу не бачили, а вже відразу:
snikolaev28 писал(а): 20 фев 2023, 12:02 не купувати і не рекомендувати
За великим рахунком перші три пункти притягнути за вуха. З адресою, п.4. - так, згоден. Це формальність, але краще адреса була б. Для формальністі.

Не знаю, хто та як. Я теж не працював їхнім камінням, але купував у них деякі товари - кожен раз тільки приємне враження. А коли в мене були питання (що, як та чому), то їх відповіді по телефону або у месенджерах мене цілком задовільнили. До речі тут, на форумі, багато хто користується їх камінням. Відгуків, як на мене, достатньо. Не буду казати які вони, добрі або не дуже добрі - кому цікаво, той знайде. Або запитає сам...
Аватара пользователя
Roomster
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 854
Зарегистрирован: 10 ноя 2009, 15:51
Откуда: Kalush
Благодарил (а): 72 раза
Поблагодарили: 287 раз

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Roomster »

Якийсь дитячий садок чесне слово ()(! Суть претензій - мені не подобається їх презентація, сайт.... Я користуюсь їх абраивами з самих перших випусків на 14А, потім 25А, потім КК і це класні камінчики. Перші були беззаперечними лідерами по дешевизні та ефективності роботи, наступні партії вже трохи виходили з бюджетного сегменту але були конкурентні. Остання серія КК вийшла дуже збалансованою, зручною в роботі (масло), ефективною по більшості типів сталей. Враховуючи викладене, чому б не підтримати "вітчизняного виробника"?
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Karl »

Roomster писал(а): 20 фев 2023, 18:13 Остання серія КК вийшла дуже збалансованою, зручною в роботі (масло)
Наскільки я пам‘ятаю, вони використовують якусь чешську зв‘язку при виготовленні. Тому й дорожче стало. В мене напевно ще 14А. Бо дешеві були.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Karl »

Борайди - вогонь! rt24

Вирішив довести до ладу свій робочий складень.
400-600-800-1200! + бланк з коркою. Пісец, страшно торкатися до кромки. rt24
1200-й, як полірувальний, але метал знімає, шо дурний. Легенько працював декілька проходів і він чорний. Це я вже протір салфеткою. Працюю з Oil Kosim.

Изображение
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Nerv »

Karl, что за точилка? просто интересно. у меня никакой небыло. на вид не различаю
Carpe diem
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Karl »

Nerv, это от мастера, Юрия Клодчика. Одна из недорогих. Но достаточно удобных, как для меня.
Есть у меня вторая а-ля Хэпстоун, тоже от мастера, но она громоздкая, тяжеловатая и не такая удобная. Это очень даже ничего.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4764
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1777 раз
Поблагодарили: 1305 раз

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Ross »

Karl писал(а): 02 мар 2023, 17:59 Nerv, это от мастера, Юрия Клодчика. Одна из недорогих. Но достаточно удобных, как для меня.
Там нож вместе с зажимом переворачивать надо ?
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7732
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 692 раза
Поблагодарили: 1303 раза
Контактная информация:

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение Karl »

Ross писал(а): 03 мар 2023, 11:04 Там нож вместе с зажимом переворачивать надо ?
да, откручивать барашковую гайку и вместе с зажимом. Так быстрее и удобнее. В принципе, это и заложено в конструктив точилки для удобства. Во второй моей точилке типа Хэпстоун, без поворотного механизма, надо откручивать отдельно нож, что не так удобно и муторно. Здесь же намного проще все устроено.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
and1gum
Новичок
Новичок
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 14 мар 2023, 11:04
Откуда: Київ
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 4 раза

Нужен совет по использование камней Boride.

Сообщение and1gum »

Цікаво чому всі пишуть що рубі - водний. Але ж на сайті виробника чітко написано The consistent breakdown allows the stone to be used dry without loading... If you prefer to use the Ruby with a lubricant, try our Premium Stoning Oil or BORI-LUBE 10!
Тобто водний сож аж на третьому пріорітеті після сухого використання та олії
Ответить

Вернуться в «Точильні пристосування та заточування»