Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сама по собі наявність зброї це ще далеко не все...
Ответить
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4764
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1777 раз
Поблагодарили: 1305 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Ross »

Белка в бешенстве писал(а): 06 мар 2024, 17:44 Ну не знаю, я за последние 2 года штук 20 поддельных тв видел у людей, а до этого ни одного за всю жизнь не видел
Я ж выше писал
Ross писал(а): 06 мар 2024, 17:27 Просто потдельных товаров появилось гораздо больше
Не видел потому что либо не было , либо было очень мало .
Сейчас эта тема получила очень большое развитие . Их становится все больше и больше , практически во всех категориях товаров.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Elpasohot »

На ОЛХ повно підробок на Samsung TV.Де хто каже що то не оригінал.Але на НП зразу видно що це шляпа.Видно навіть по надпису,він вроді би просто приклеєний.Десь було відео на ютубі.Самсунг на андроід :-D
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
winch
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1468
Зарегистрирован: 07 авг 2008, 12:21
Откуда: Киев
Благодарил (а): 114 раз
Поблагодарили: 147 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение winch »

Я для себе давно зробив вибір - купувати в офіціалів або в перевірених магазинах і не гнатись за низькою ціною.
Аватара пользователя
Белка в бешенстве
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1201
Зарегистрирован: 29 янв 2023, 19:31
Откуда: Украина
Благодарил (а): 121 раз
Поблагодарили: 176 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Белка в бешенстве »

Elpasohot писал(а): 06 мар 2024, 18:36 Але на НП зразу видно що це шляпа
Да это нам видно, а многим хоть самсунг на андроиде, хоть сяоми с кинескопом продавай.
Белочка. Просто белочка.
snikolaev28
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 482
Зарегистрирован: 02 авг 2014, 12:57
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 502 раза
Поблагодарили: 237 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение snikolaev28 »

Белка в бешенстве писал(а): 06 мар 2024, 23:07 хоть сяоми с кинескопом продавай
Не треба ля-ля! Я особисто бачив у 2017 році на базарі радіоелектроніки в Шанхаї (ну так, типу базар, 9 поверхів, купа силенна магазинів, лоточків, усе що паяється, телефонує, показує - комп'ютери, телефони, радіо, взагалі все-все) який новий типу iPhone китайського кустарного виробництва, з назвою - уважно iFone, а також з двома екранами.....
На моє ввічливе запитання чи можливо "срехстити" оцей iFone, наприклад з якимось ігровим планшетом типу Тамагочі замість другого екрану, мовляв хочу подарувати дівчині, якій зараз за 30 але вона колись гралась у Тамагочі, китайці сказали що можливо все, за мої гроші, чим більше замовлю, тим дешевше одиниця. Термін виконання - 1-2 доби.
Я у них купив за готівку радіоприймач Тексун, від модернізації iFone відмовився.
Так що правильні китайці можуть все - тільки треба правильно формулювати власні забаганки і торгуватись :=(
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6415
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 174 раза
Поблагодарили: 353 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение O.Phesun »

Белка в бешенстве писал(а): 06 мар 2024, 15:03 Galaxy s23 pro за 9500, который стоит 1500 на олх
так якшо він коштує 35000 в Цитрусі, то і за 1500 і за 10000 це підробка.. їх в ларьках в переходах продають)) то люди такі купують.. не в підробках справа..) підробок більше бо спрос більший..
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Белка в бешенстве
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1201
Зарегистрирован: 29 янв 2023, 19:31
Откуда: Украина
Благодарил (а): 121 раз
Поблагодарили: 176 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Белка в бешенстве »

O.Phesun писал(а): 07 мар 2024, 15:37 так якшо він коштує 35000 в Цитрусі, то і за 1500 і за 10000 це підробка
Естессно, я же и написал что тот телефон, который куплен за 10 000, продаётся за 1500 на ОЛХ. Там прямо мусор совсем (рамки сантиметровые, аккумулятор разряжается за несколько часов, толщина телефона 1.5см, камера только одна, а остальные муляж, ОЗУ 512мб).
Белочка. Просто белочка.
Аватара пользователя
RIKO
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2490
Зарегистрирован: 25 дек 2009, 01:11
Откуда: м.Обухов
Благодарил (а): 1406 раз
Поблагодарили: 483 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение RIKO »

Уже і на петиціях паразитують ::t2452::

Изображение
UA----УКРАIНЦI АФIГЕННI
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Elpasohot »



Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/7BxIghXLP3Y
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
RIKO
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2490
Зарегистрирован: 25 дек 2009, 01:11
Откуда: м.Обухов
Благодарил (а): 1406 раз
Поблагодарили: 483 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение RIKO »

Да уж ::t2452::
UA----УКРАIНЦI АФIГЕННI
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9058
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2931 раз
Поблагодарили: 1358 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Nerv »

жесть
Carpe diem
Аватара пользователя
Himera
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2306
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 23:22
Откуда: Київ
Благодарил (а): 299 раз
Поблагодарили: 443 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Himera »

Elpasohot писал(а): 06 мар 2024, 18:36 На ОЛХ повно підробок на Samsung TV
У мене так двоюрідний брат за 8000 взяв "4К Samsung 42 дюйми". Дуже тішився) Аж потім виявилось що там чомусь і 4К немає, і гальмує він чомусь при перегляді онлайн, і моделі такої у самсунг не існує, а від самсунга одна назва, і та криво наклеєна)
Аватара пользователя
Белка в бешенстве
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1201
Зарегистрирован: 29 янв 2023, 19:31
Откуда: Украина
Благодарил (а): 121 раз
Поблагодарили: 176 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Белка в бешенстве »

Himera писал(а): 26 мар 2024, 13:38 4К Samsung 42 дюйми
Вы не могли бы померять диагональ рулектой? Все подделки что мне попадались, имели диагональ ровно на дюйм меньше заявленной. Интересно стало подтвердится ли это правило в вашем случае.
Белочка. Просто белочка.
7cross7
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2413
Зарегистрирован: 17 сен 2015, 16:01
Откуда: Ukraine
Благодарил (а): 728 раз
Поблагодарили: 641 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение 7cross7 »

Elpasohot писал(а): 26 мар 2024, 08:44

Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/7BxIghXLP3Y
Автор відео, людина підкована та принципова, і питання вирішить, сумнівів нема, а десять інших кивнуть гривами та заплатять. Директор та зам повинні пройти мусорну люстрацію на очах усіх підлеглих, щоб наступного разу десять раз подумали, яке рішення приймати.
Аватара пользователя
no2
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2815
Зарегистрирован: 18 дек 2010, 00:55
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2214 раз
Поблагодарили: 547 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение no2 »

Это преступление совершенное группой должностных лиц по предварительному сговору. Мусорная люстрация в данном случае ни о чем. Только уголовка.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Elpasohot »

7cross7 писал(а): 26 мар 2024, 14:25 Автор відео, людина підкована та принципова, і питання вирішить
Але скільки нервів і часу..
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Elpasohot »

Колись попадуть на когось з зіпсованими нервами,може дуже погано для них закінчитись
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7288
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4623 раза
Поблагодарили: 5479 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Ramok »

Elpasohot писал(а): 26 мар 2024, 14:54 з зіпсованими нервами,може дуже погано для них закінчитись
Скоріше за все під гарячу руку потраплять звичайні робітники. А вони, в принципі, ні до чого, бо справжніх боржників достобіса. У нас в області ситуації, як на відео, також є. Але прикол в іншому. Кажуть, що не змогли перевірити лічильник і ріжуть провода. А потім за підключення і відключення все одно заплати...
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Yurassik
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1415
Зарегистрирован: 26 мар 2022, 10:23
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1100 раз
Поблагодарили: 776 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Yurassik »

Ramok писал(а): 26 мар 2024, 15:14 Скоріше за все під гарячу руку потраплять звичайні робітники. А вони, в принципі, ні до чого, бо справжніх боржників достобіса. У нас в області ситуації, як на відео, також є. Але прикол в іншому. Кажуть, що не змогли перевірити лічильник і ріжуть провода. А потім за підключення і відключення все одно заплати...
В мене таке було, намалювали борг в 1 повний оберт (фактичні показання + 9999 кВт) за місяць. Коли сходив в Обленерго, то виявилося, що це ініціатива контролера та якоїсь працівниці. Я з'ясував точні імена та написав на них скаргу на ім'я начальника обленерго, додавши, що буду викликати незалежну експертизу (старі провода фізично неспроможні прокачати 333 кВт/добу, розплавляться), після чого подаватиму в суд на працівників за зловживання службовим положенням із додатковим вимаганням збитку у 5-кратній вартості від загального рахунку. Через 2 тижні борг чарівним чином зник. Тобто персональна відповідальнцість - єдине, що їх лякає.
Аватара пользователя
Himera
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2306
Зарегистрирован: 10 фев 2012, 23:22
Откуда: Київ
Благодарил (а): 299 раз
Поблагодарили: 443 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Himera »

Белка в бешенстве писал(а): 26 мар 2024, 14:06 Вы не могли бы померять диагональ рулектой?
Мабуть зможу, але не скоро, бо це інше місто(
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10147
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1204 раза
Поблагодарили: 834 раза

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение Elpasohot »

Видно шахраї.Прийшло мені таке повідомлення,хоча в жінки кабінет і її номер там зареєстрований,вона платить.І ніяких боргів нема.Просто шлють на ура,може якийсь йолоп заплатить.
Изображение
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
snikolaev28
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 482
Зарегистрирован: 02 авг 2014, 12:57
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 502 раза
Поблагодарили: 237 раз

Большая тема о разводах - самооборона от мошенников

Сообщение snikolaev28 »

Розповідаю.
У 2005 році сам мав проблеми з електричним лічильником. Як то кажуть - візит до Обленерго це 6 кіл Дантового аду.....
Але замальовка з натури.
6:00 ранку, зайняв чергу аби потрапити десь о 10-11. Стою з опломбованим знятим лічильником, як й інші.
Десь перед мною на 3-4 людини стоїть бабця, Божа Кульбаба, маленька, з дерев'яним ціпочком, худенька така. Її онук привіз.
Все запрацювало, черга рухається, бабця зайшла в приміщення.
В тому приміщенні сиділо 4-5 майстрів-контролерів. Ти даєш майстру лічильник, який тобі зняли та опломбували, і майстер виносить вердикт - чи ти винний, чи лічильник зламався.
А це вже кінець травня, час - ближче до 11:00, тепленько, пити хочеться.
Коли черга прокинулась - у приміщенні з майстрами-контролерами якийсь гуркіт, звуки ударів по склу, по головах, крики "не бийте мене, не винуватая я...."....

В чому справа?
Хто живе у Дніпрі знає, на лівому березі є такий житловий масив Північний (Северний). Там жила бабця у трикімнатній хрущовці. Поряд з Північним є, біля Капарола, невеличкі дачні кооперативи. В одному з таких кооперативів у бабці була двоповерхова дачка.
Коли бабчин онук одружився й народив бабці правнука, бабця вмовила онука зробити на дачі електричне опалення й переїхала на дачу, а в свою квартиру переселила онука родину.
Все всіх влаштовувало. Всі мешкають поряд, до бабці онук міг й два рази на день заїхати, продукти привезти чи ще щось.
Онук задоволений - не треба житло винаймати...
А ось приперлися до бабці з нашого обленерго й нарахували станом на травень 2005 року десь майже 30000 кВт спалених бабкою нібито взимку!!!
Але бабка була розумна, перед візитом в обленерго пішла до голови дачного кооперативу, зняла показники загального лічильника кооперативу, а там за ту зиму й 15000 кВт не набігало....
Зафіксувала показники для всього кооперативу довідкою з мокрою печаткою і пішла до обленерго.
В обленерго, коли оті майстри-контролери щось почали бабці доказувати, вона дістала довідку з лічильника ВСЬОГО кооперативу 15000 кВт і зі словами "Ах ви ж падли, як у мене може бути 30000 кВт а у всього кооперативу з іншими дачами менше 15000 кВт!!!" Почала бити своїм ціпком по шкафах, настільних лампах, по головах контролерів.....
Бабку ледь не на руках віднесли й миттєво залагодили усі накручені ними ж проблеми.

З тих пір, коли до мене заходять контролери обленерго звірити показники лічильника, перевірити на наявність несанкціонованого підключення, я беру до рук брус 50х50х1000 таку палку а далі показую цю палку контролеру і спілкуюсь приблизно так:

- Так, заходить одна особа, одна, інші нах... за двері, падли...
- Куди руками лізеш в лічильник! Руки за спину, дивись очами, тіко протягнеш руку до лічильника чи пломби - перетягну по голові.
- Добре, вмикай свій прилад але тіко руку протягнеш до ризетки вдарю!

Працює.
Ответить

Вернуться в «Самооборона»