Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Свой взгляд на ножи Ontario, RAT, ESEE и HEST, обзоры, тесты и рабочие качества
Ответить
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5259
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 475 раз
Поблагодарили: 654 раза
Контактная информация:

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Thorwald »

Коротків руків'я незвичні, але НЕнезручні.
Ми звикли до довгих і це певний стереотип.
Я в часи пошуку "українського ножа"(старожили форуму пам'ятають ті часи) принципово користувався в селі ножем, зробленим за мотивами ножів з-під Берестечка, з довжиною руків'я 95мм.
Для легких і середніх робіт - жодної незручності. Для важкого стругання треба трохи іншу техніку.
До речі, так звані "сучкИ" теж під 3 пальці, а мізинець на модифікованому грибку
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Thorwald писал(а): 31 янв 2024, 13:43 незвичні, але НЕнезручні
Більшу частину дня я ніж... ношу. Тому комфорт носіння на першому місці.
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Yurassik
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1451
Зарегистрирован: 26 мар 2022, 10:23
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1141 раз
Поблагодарили: 805 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Yurassik »

Ramok писал(а): 30 янв 2024, 18:45 Навіщо замовляти такого коротуна, якщо його можна і так придбати.
Тому що з нашими майстрами можливо погодити всі свої забаганки, вони зроблять з кращих матеріалів за той самий прайс. Так, це не буде ЛЕГЕНДА чи БРЕНД, але працювати буде набагато краще. Небагато людей бажає мати ржавійку на ЕДК, до того ще й твердістю N690 в належній ТМО.
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Yurassik, 100 долларів. Мікартові накладки на гвинтах, якісна термічка відповідно до сталі, нормальні компактні симетричні піхви з нормальною кліпсою, що можна встановлювати в будь-яке положення, скелетон, фултанг, доволі якісне покриття, заміна ножа, якщо я зламаю. Три дні і ніж у мене. Зробите?
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Yurassik
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1451
Зарегистрирован: 26 мар 2022, 10:23
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1141 раз
Поблагодарили: 805 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Yurassik »

Ramok писал(а): 31 янв 2024, 15:25 Yurassik, 100 долларів. Мікартові накладки на гвинтах, якісна термічка відповідно до сталі, нормальні компактні симетричні піхви з нормальною кліпсою, що можна встановлювати в будь-яке положення, скелетон, фултанг, доволі якісне покриття, заміна ножа, якщо я зламаю. Три дні і ніж у мене. Зробите?
Звісно, що ні. Я не працюю під замовлення. І за 3 дні зробити, а не продати зі складу готове - не вийде, і Ви це розумієте, навмисно порівнюючи великосерійне виробництво із штучними виробами. Якщо вже в дупі свербить, аж "немає сечі терпіти ці борошна", тоді - так, треба купувати готове. Але, якщо це буде, скажімо, 3 тижні, то цілком можливо за 100 доларів знайти, хто зробить, хіба щодо поворотної кліпси я не певний - це дійсно проблема. Покриття потрібно для 1095, для неіржавки воно не потрібно зовсім. Скелетон фултанг - чому б ні, особливо якщо є лазер в досяжності. Але робили й без лазера, аби на термічці не покрутило. Щодо заміни зламаного ножа - так, не буде, але я не певний, що зламану ізулу, яка не має на зламі слідів фабричного браку, одразу замінять.
Резюме: кому треба якнайшвидше - купуватимуть ізулу чи щось подібне (я навіть не стану розповідати, скільки коштує китайська репліка, яка за якістю самого ножа один в один, хоча й комплектація не така багата, але решти вистачить на кліпсу, три комплекти накладок і пляшку добрячого віски обмити придбане), кому потрібне таке, щоб відповідало усім вимогам себе дорогого - замовлятимуть під себе.
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9075
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2975 раз
Поблагодарили: 1368 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Nerv »

Ramok писал(а): 31 янв 2024, 15:25 Мікартові накладки на гвинтах, якісна термічка відповідно до сталі, нормальні компактні симетричні піхви з нормальною кліпсою, що можна встановлювати в будь-яке положення, скелетон, фултанг, доволі якісне покриття, заміна ножа, якщо я зламаю.
можна добавити ще якихось містичних властивостей. а потім вмовити себе що він зручний, а те що пальцям некомфортно то є рукавиці, а можна ватку підкласти,... або заклинання якесь.
вам подобається - супер. я його так і не зрозумів. так, перший відос з ним, коли він тільки вийшов, був захоплюючий. але якщо я не придбав його коли купував все як порохотяг - то мабудь і не куплю вже. хіба що обставини змусять. але не зрозумію його то точно.
от не можу я придумати йому роботу щоб не хотіти взяти інший ніж
Carpe diem
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9075
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2975 раз
Поблагодарили: 1368 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Nerv »

Yurassik писал(а): 31 янв 2024, 15:56 замовлятимуть під себе
золоті слова.ми ж на ножовому форумі. в нас в кожного не один ніж. ми знаємо де, що і за скільки продають. ми знаємо як сформувати свої вимоги до ножа. а купити ніж щоб пристосовуватися до нього... ну таке
до речі так і не зрозумів ту фоту ізули з морквою. крім кольорової гами звісно. за те лайк. але ізула та морква... ()(! з барком було б органічніше
Carpe diem
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Yurassik писал(а): 31 янв 2024, 15:56 цілком можливо за 100 доларів знайти, хто зробить
Тобто ви самі невпевнені.
Yurassik писал(а): 31 янв 2024, 15:56 я не певний
Купа прикладів, їх міняють без питань.
Nerv писал(а): 31 янв 2024, 15:58 придумати йому роботу щоб не хотіти взяти інший ніж
Якщо б ви тут усі були уважні, то
Ramok писал(а): 09 янв 2024, 15:26 Ще б рік назад такого не сказав
Повторюсь, ніж супер для тих, кому потрібен такий ніж.
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9075
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2975 раз
Поблагодарили: 1368 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Nerv »

Ramok писал(а): 31 янв 2024, 16:07такий ніж
оце і є то саме незрозуміле. моркву мабуть можна і керамбітом фігачити, а потім сказати:
Ramok писал(а): 31 янв 2024, 16:07 ніж супер для тих, кому потрібен такий ніж
Carpe diem
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5259
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 475 раз
Поблагодарили: 654 раза
Контактная информация:

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Thorwald »

Друзі я от щиро посміхнувся.
Ми не обговорюємо тут ніж на фотці. І його гіпотетичні властивості.
Людині для її робіт цей ніж підходить. Йому зручно.він має так само не один ніж і не один ніж пробував для тих робіт.

А ви так жваво доказує е цій людині, що він помиляється і ЙОМУ цей ніж незручний.
Ключова фраза в цій дискусії "ДЛЯ МЕНЕ".
О у нас з Кузьмічом різні підходи до ножів. Він одну функцію бачить визначною, я іншу. І тут ми можемо хіба поділитися досвідом, а не критикувати цей самий досвід.

Бо я вже бачу певну напруженість і поступове скатування до кидання какашками
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9075
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2975 раз
Поблагодарили: 1368 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Nerv »

Thorwald писал(а): 31 янв 2024, 16:38 А ви так жваво доказує е цій людині, що він помиляється і ЙОМУ цей ніж незручний.
ми висказуємо свої думки. якщо це не робити то нащо цей форум? тоді можна зайти в інсту і ставити або не ставити лайки під фоточками
Carpe diem
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Nerv писал(а): 31 янв 2024, 16:23моркву
Це не кухонний ніж :D
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Thorwald, зате не про ліхтарики чи політику. Дві сторінки про ніж. Ну майже :-D
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5259
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 475 раз
Поблагодарили: 654 раза
Контактная информация:

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Thorwald »

Nerv, ні. В даному випадку вже вийшли за рамки. І почали доводити людині, що ніж їй не підходить, що він гавно і давать поради як йому покращити свій стан
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5259
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 475 раз
Поблагодарили: 654 раза
Контактная информация:

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Thorwald »

Ramok писал(а): 31 янв 2024, 16:56 Thorwald, зате не про ліхтарики чи політику. Дві сторінки про ніж. Ну майже :-D
Це позитивний момент)))
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9075
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2975 раз
Поблагодарили: 1368 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Nerv »

Thorwald писал(а): 31 янв 2024, 19:10 В даному випадку вже вийшли за рамки
а хто ставить ті рамки? ти? ну таке :smile:
рамки прописані тут viewtopic.php?t=56415
Carpe diem
Yurassik
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1451
Зарегистрирован: 26 мар 2022, 10:23
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1141 раз
Поблагодарили: 805 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Yurassik »

Thorwald писал(а): 31 янв 2024, 16:38 Ми не обговорюємо тут ніж на фотці. І його гіпотетичні властивості.
Людині для її робіт цей ніж підходить. Йому зручно.він має так само не один ніж і не один ніж пробував для тих робіт.

А ви так жваво доказує е цій людині, що він помиляється і ЙОМУ цей ніж незручний.
Ключова фраза в цій дискусії "ДЛЯ МЕНЕ".
Питання було саме в тому, що на ножовому форумі слова "нащо замовляти" щодо відносно спірного ножа, який часто замінюють, бо зламався (я правильно зрозумів слова "купа прикладів, їх міняють без питань"?) може викликати дискусію, яка й відбулася.
Я залюбки користуюся коротунами; от зараз той самий пуукко на столі живе, вигриз ним вже приблизне руків'я іншого ножа, 93 мм клин,107 мм руків'я, але, сцуко, дуже зручно в руці лежить і працювати зручно, навіть без рукавичок.
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Thorwald писал(а): 31 янв 2024, 19:10 він гавно і давать поради як йому покращити свій стан
Це вже традиція :D
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Yurassik писал(а): 31 янв 2024, 19:40 який часто замінюють, бо зламався
Завжди міняють.
Our warranty is pretty simple: if you break it, we will repair or replace it. We will not question the validity of your warranty claim for a broken knife, handles, sheath, clip plate or hardware. Warranty is lifetime and transferable. In other words, we warranty these products no matter how many times they have been traded, sold or given away – no sales receipt or proof of purchase required. We must have these products returned to validate a warranty claim.
З повним текстом гарантії можна ознайомитися тут
https://www.eseeknives.com/warranty
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Nerv
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 9075
Зарегистрирован: 09 окт 2009, 09:44
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2975 раз
Поблагодарили: 1368 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Nerv »

Thorwald писал(а): 31 янв 2024, 19:10він гавно
доречі, а де таке написано?
Carpe diem
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5259
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 475 раз
Поблагодарили: 654 раза
Контактная информация:

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Thorwald »

Nerv,
Та хто я такий щоб комусь ставити рамки. Я лише висловив, нічого не варту, думку про перебіг розмови.
Забий і не переймайся
Yurassik
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1451
Зарегистрирован: 26 мар 2022, 10:23
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1141 раз
Поблагодарили: 805 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Yurassik »

Про ізулу ніхо не казав, що це суцільне лайно. Люди - не мухи , а тисячі поціновувачів цього ножа щось розуміли для себе, купуючи саме його.
Я знаю певну кількість людей,які навмисне вкорочували руків'я "під 3 пальці" або замовляли таке - їх це більш ніж влаштовувало. Але (ті, кому це не до вподоби, можуть не читати) - нам, мешканцям України, дуже пощастило: в нас є доступ до сучасних матеріалів, методів їх обробки за відносно низькими цінами, а також є люди, які можуть все це поєднати і не попрохати за свою працю усі гроші світу. Тому, обираючи між деякими брендами і нашими майстрами, я вибираю останніх. Це теж є моєю особистою позицією.
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

Nerv писал(а): 31 янв 2024, 16:06 але ізула та морква... з барком було б органічніше
Той Барк ріже моркву гірше за Ізулу. Бо що? Бо геометрія. Дерево ріже краще, але незручно. Бо що? Бо руків'я (ізулою стругати пір'яні палички мені зручніше, бо від ізули страждає мізинець, а від барка зап'ясток). Про піхви у Барка взагалі мовчу. Чекаю на вільний підвіс, але той барк - це не ідісі і не для зими однозначно.
Так. Я вам розкажу за те фото. Зайшов я до погрібу набрати картоплі та буряків і заглянув до мішка з морквою. Бачу, що є гнила. Я її швидко вибрав, гниль зрізав своїм EDC (Ізула), щоб нікуди не бігати та не вихолоджувати погріб. Морква брудна, доречі (смерть складаному ножу).
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
штрафной
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1774
Зарегистрирован: 07 фев 2014, 19:11
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 646 раз
Поблагодарили: 603 раза

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение штрафной »

Про 3!; дня / кррасотаа́
Паасип шо не 2.
:)(:?
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7329
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4681 раз
Поблагодарили: 5569 раз

Esee IZULA (IZULA від RAT Cutlery)

Сообщение Ramok »

штрафной писал(а): 31 янв 2024, 20:38 Про 3!; дня / кррасотаа́
Момент замовлення - момент отримання.
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Ответить

Вернуться в «Ontario, RAT, ESEE, HEST»