EDC hanky

Спорядження та екіпірування для міських умов. Тактичне екіпірування та спорядження.
Ответить
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

Вітаю.
На закордонних EDC-ресурсах часто зустрічається така штука як додаткова хустинка EDC hank.
В принципі я сам ще з часів інститута завжди в задній кишені маю бандан на додачу до носової хустинки. Це дуже зручно. Окрім фоточок, можна витерти окуляри, підкласти як сідаєш, підкласти під ручки важкого пакета(щоб не врізалися в руки) і т.д.

Чи хтось користуєттся такими додатковими хустинками?

Изображение
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7475
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1997 раз
Поблагодарили: 4551 раз

EDC hanky

Сообщение Зольдатен »

бандану ношу коли фізично десь працюю особливо коли жарко влітку, або в походах вилазках на природу, в залежності від ситуації ношу в основному на голові інколи на шиї, а на голові панама
Аватара пользователя
Khold
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1357
Зарегистрирован: 13 мар 2018, 19:58
Откуда: Kharkiv
Благодарил (а): 2695 раз
Поблагодарили: 1185 раз

EDC hanky

Сообщение Khold »

Тоже задавался вопросом что это и нахиба оно.
Потом понял, что это просто для инсты очередной тренд.
Бандана практичнее будет, к.м.к.
Аватара пользователя
ALTERMANN
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3283
Зарегистрирован: 31 авг 2009, 21:32
Откуда: Ужгород
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 91 раз

EDC hanky

Сообщение ALTERMANN »

бесполезная не гигиеничная хреня, собирает грязь от рук и от поверхностей на которые ее стелишь, во времена дикого запада может и была полезна но сейчас это мусор в кармане
Аватара пользователя
Cish
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 11 июн 2009, 23:13
Откуда: Кременчуг
Благодарил (а): 689 раз
Поблагодарили: 178 раз

EDC hanky

Сообщение Cish »

Вот реально думал, что это инста-тренд последних лет фотографировать ножи в платками. И не думал, что кто-то ими пользуется в бытовых целях, но для этого у меня с собой в сумке одноразовые салфетки. А такого типа, красивый платок, думал не раз купить для фото :-D
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь – начните со своих и до чужих не доберётесь.
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

Khold писал(а): 25 сен 2020, 10:30 Бандана практичнее будет, к.м.к
ну от я теж до цього схиляюся. У бандана як мінімум варіант вдягнути на голову(коли спекотно) і на шию(коли холодно) додатково перед хустиною.
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

Cish, серветки хіба тільки протерти щось не більше.
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

ALTERMANN,
Є така штука, пральна машина. Можна періодично чи після використання прати
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6414
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 174 раза
Поблагодарили: 352 раза

EDC hanky

Сообщение O.Phesun »

Кілька років тому...після посту когось з форумчан..дуже можливо що і ТС...короче хтось японські платки шукав...ну а я якраз почав потіть...возростноє. напевне...і курить кинув....поправився...японські не японські... але платки куплять почав коли бачу гарні......шикарна вєщ...і елегантна...бандану б тоже носив би..але з цією дибільною модою на вузкі штани....платок нормальний нема куди всунуть..ходять як Шурики на стройці...от через пару років повернуться слакси....напакуюсь хусточками)))...а шо...дивлюсь дівчата в пірамідах уже ходять...скоро і мужики одумаються...так і в 80-х було...спочатку піраміди...потім слакси...як у Вандама в "кровавому спорті" ))
Серветки мають стоять на столі і лежать в сумочках у баб...шоб губи витерти...
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

O.Phesun, пам'ятаю хтось питав. Не я))
зі штаньми мені аростіше. Всякі в обліпон не ношу. Доречі пару разів траплялися типу слаксів. Мегазручна річ.
Аватара пользователя
Reineke
Летописец форума
Летописец форума
Сообщения: 7854
Зарегистрирован: 11 янв 2012, 12:48
Откуда: Троя
Благодарил (а): 1202 раза
Поблагодарили: 2111 раз

EDC hanky

Сообщение Reineke »

Khold писал(а): 25 сен 2020, 10:30 Тоже задавался вопросом что это и нахиба оно
Ой в Инсте чего только нету в эдс наборах)) Не малым умом надо обладать, чтоб придумать куды его применить, и эти миниковрики или вымпелы, какие-то миникастеты, минимеганеудобные открывашки, минифрикционные ножики с обухом в 6мм, брелок весом в 200 грамм, и бля топор колун)) Хотя мне эти платочки нравятся, понимаешь чем чел дышит, геральдика футбольного клуба на нем, или обложка альбома АиронМейдн, и тд. Баб почему-то никто не вышивает)))
Аватара пользователя
Reineke
Летописец форума
Летописец форума
Сообщения: 7854
Зарегистрирован: 11 янв 2012, 12:48
Откуда: Троя
Благодарил (а): 1202 раза
Поблагодарили: 2111 раз

EDC hanky

Сообщение Reineke »

Пересматривая в инсте эдс наборы у меня всплывают всегда два вопроса, как говорит Зольдатен: нахиба и нахуа? :smile:
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

EDC hanky

Сообщение Мутний »

для фото ж)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Reineke
Летописец форума
Летописец форума
Сообщения: 7854
Зарегистрирован: 11 янв 2012, 12:48
Откуда: Троя
Благодарил (а): 1202 раза
Поблагодарили: 2111 раз

EDC hanky

Сообщение Reineke »

Мутний писал(а): 26 сен 2020, 09:56для фото ж)
Пойняв)) Больше глупых вопросов не задаю )))
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

EDC hanky

Сообщение il coltello »

Я б не став змішувати хустку для голови, для підкладання під п'яту точку і, особливо, як засіб для протирання окулярів. Після того, як на ній посидиш, на голову якось не гігієнічно намотувати, а окуляри можна елементарно поцарапати якоюсь дрібкою піску, що застрягне у тканині. Якщо буває вибираюся до найближчого парку, як правило з дружиною, то у рюкзак кладу пару полієтиленових пакетів - і посидіти на них можна, навіть якщо місце буде трохи вологим, і якщо якйсь букет чи цікава дерев'яха попадеться є куди покласти, і коли невеличний пікнічок - склав у той пакет і викинув по дорозі у смітник. Так що ідея з EDC hanky приймається, практична реалізація - ні. Принаймні для мене :D .
OlegF
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 468
Зарегистрирован: 10 окт 2013, 20:36
Откуда: Рівне
Благодарил (а): 128 раз
Поблагодарили: 149 раз

EDC hanky

Сообщение OlegF »

O.Phesun писал(а): 25 сен 2020, 23:05 ..так і в 80-х було...спочатку піраміди... ))
лише уточню---піраміди з'явились наприкінці 80-х. До середини були вузькі джинси
Аватара пользователя
FRAG
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2081
Зарегистрирован: 26 фев 2011, 12:34
Откуда: Kherson
Благодарил (а): 1201 раз
Поблагодарили: 557 раз

EDC hanky

Сообщение FRAG »

Сабж напоминает ношение Зиппо. Давно есть более удобная и надёжная альтернатива в виде зажигалок типа БИК.
Кому ехать, а не шашечки - гораздо удобнее и гигиеничнее использовать одноразовые салфетки. Но на них для Инстаграмма не пофотографируешь, что есть, то есть :)
Аватара пользователя
Apostol
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3391
Зарегистрирован: 19 дек 2010, 14:30
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 231 раз
Поблагодарили: 1321 раз

EDC hanky

Сообщение Apostol »

FRAG писал(а): 26 сен 2020, 15:08 Сабж напоминает ношение Зиппо.
Думаю не корректно. Дело удобства.
Мне зиппо по душе, и удобство такое же как и с обычными пластиковыми зажигалками.
Но вот например никакие салфетки не могут вытеснить у меня платки. Не говоря уже об удобстве и комфорте.
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4742
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1765 раз
Поблагодарили: 1301 раз

EDC hanky

Сообщение Ross »

И мне зипа нравится ,хоть и не курю.
Просто нравится и все тут. :D
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

il coltello, ну не обов'язково ж всі перераховані дії робити послідовно в один день.
Їйбо, нагадуєие юнаків, які всі фрази сприймають буквально.
У мене бандан в задній кишені вже років 20(про хенкі я й не чув, не бачив тоді) . Ясно не кожен день користуюся, але як виникає потреба - вуаля, він є.
Я там вище про пральну машинку згадував.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6414
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 174 раза
Поблагодарили: 352 раза

EDC hanky

Сообщение O.Phesun »

Thorwald писал(а): 26 сен 2020, 07:10 Доречі пару разів траплялися типу слаксів. Мегазручна річ.
я колись здоровкався з вами на виставці...пам'ятаю статуру...тому розумію, що на вас слакси заре може й бувають,... мені добре як класику знайду..більш меньш широкеньку. )
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
norther
Експерт по фінкам
Експерт по фінкам
Сообщения: 6383
Зарегистрирован: 23 дек 2011, 18:48
Откуда: Kiev
Благодарил (а): 2122 раза
Поблагодарили: 4076 раз

EDC hanky

Сообщение norther »

використання тих чи інших речей лежить суто в практичній/прагматичній площині. Відповідно вибору, який кожна людина собі обгрунтовує.
Стосовно ханків... те, як і казали, хтось не чув про них, та всілякі хустки носив і користувався за потребою вже більше 10 років. Це майже як і з ножами.
Деякі речі можна робити лише ножем, а деякі можна робити не лише ножем. Та людина, яка вибрала носіння та користування ножа, частіше буде
юзати ніж. Так і з ханками. В них є певний практичний сенс, не лише інста та фотки...
Та з розвитком субкультур (наприклад як мілітарі стайл, хіпстери та ламберсексуали), і потребою в межах цих субкультур до певного "внутрішнього ексгібіціонізму"
(особливо це стосується хіпстерів, а ще більше - ламберсексуалів), ми все частіше можемо споглядати на зростання кількості фоток з ханками, та іншим ЕДС.
Маю на увазі, внутрішню потребу показувати інтернет-середовищу ( і не тільки) певні речі, які підкреслюють певну приналежність до стилю та субкультур.
Це як певний спосіб показати через речі, які маєш (і постиш фотки з ними на певних платформах), хто ти є. Тому на фотках можемо бачити і всілякі міні-ломики та
супермегамінімультитули та інші титанові "гаджети", певної вартості ліхтарики, та інші, нерідко небюджетні ЕДС-набори. Ну і можна це все фоткати на власній долоні,
а можна на ханку.
Ханк - не тренд. Його носіння та використання - особиста справа, в залежності від власних обгрунтувань. Дехто використовує за призначенням,
а дехто чув, що призначення в ханку є , та використовує частіше для того щоб сфоткати власний ЕДС-набор. Ну, теж призначення... :-D
Стосовно про мене: періодично ношу хустку на голові , іноді беру в рюкзак. Більше в залежності від власного настрою та обгрунтувань...
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

EDC hanky

Сообщение il coltello »

Щось мені здається, що той ханкі - це просто розширеня функціоналу звичайного носовичка і через це збільшення його у розмірах. Тому так, ханкі я ношу щодня, але у його тадиційно в форматі :-D .
Аватара пользователя
Thorwald
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 5249
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 19:05
Откуда: Київ
Благодарил (а): 450 раз
Поблагодарили: 637 раз
Контактная информация:

EDC hanky

Сообщение Thorwald »

il coltello, гарно розписав))

власне мене з дитинства привчили мани традиційний носовичок. Завжди в кишені брюк.
Тут за серветки писали. Згоден. Але вони в мене так і не замінили носовичок. Хоч і ношу постійно.
Ответить

Вернуться в «Міське EDC та тактичне екіпірування»