НАЗ с подачи ПС

Спорядження та екіпірування для міських умов. Тактичне екіпірування та спорядження.
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

himeraha писал(а):Це запас харчів на 2 доби (ну по тому скільки мені потрібно).
:shock: добре тобі, ти практично можеш не їсти. :D Я думав це 1 доба, а за одну добу не факт, що встигнеш вибратись і дістати їжу. Але якщо 2 доби, то ладно...
Хоча, якщо орієнтуватись - "хоть щось" з'їсти, поки йдеш, то можливо ти і правий. Кажуть і Снікерса на добу вистачає, якщо БП.
himeraha писал(а): аптечку я регулярно оновлюю, ..... з антибіотиків.... іноді і в звичайному житті вони потрібні, наприклад пр грипі. Тому йдуться купуються нові, а тоді з аптечки випиваются, а купленні кладуться.
От в тому і справа, що антибіотики у нас в сімї не використовуються часто. Дякувати Богу, навіть не кожного року, аони потрібні. Тим більше при грипі. Випити самому звісно що варіант. Але не підходить. Та й до інших ліків із аптечки не до всіх "випити" підходить. Прийдеться йти дарувати в лікарню... :wink:
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

Дельфин писал(а):
himeraha писал(а):Це запас харчів на 2 доби (ну по тому скільки мені потрібно).
:shock: добре тобі, ти практично можеш не їсти. :D Я думав це 1 доба, а за одну добу не факт, що встигнеш вибратись і дістати їжу. Але якщо 2 доби, то ладно...
Хоча, якщо орієнтуватись - "хоть щось" з'їсти, поки йдеш, то можливо ти і правий. Кажуть і Снікерса на добу вистачає, якщо БП.
himeraha писал(а): аптечку я регулярно оновлюю, ..... з антибіотиків.... іноді і в звичайному житті вони потрібні, наприклад пр грипі. Тому йдуться купуються нові, а тоді з аптечки випиваются, а купленні кладуться.
От в тому і справа, що антибіотики у нас в сімї не використовуються часто. Дякувати Богу, навіть не кожного року, аони потрібні. Тим більше при грипі. Випити самому звісно що варіант. Але не підходить. Та й до інших ліків із аптечки не до всіх "випити" підходить. Прийдеться йти дарувати в лікарню... :wink:
щодо ліків... в антибіотиків в середньому 3 роки термін придатності. це не мало, раз на три роки і нові купити можно. а той самій бинт чи марганцовка наприклад - хоч на 10 років прострочені- можно спокійно користуватись.

щодо харчів. Єнергетична цінність того що написав - не така й мала. пачка печева - 880 ккал, дві пачки - то вже 1960 ккал, для моєї вагової категорії (58кг) - це вже достатня денна порція.
350гр арахісу - 2180 ккал - реально ще добова порція.
і навіть при більшій вазі скажемо порядка 70-80кг - якщо істи находу, чи при зупинках по 50гр продукту, кожні 3 год - цього дійсно достатньо.

Більш того - почитайте каллорійність пресованих війсьових сухпайків, Німецьких, США, Голландія- там розрахунок каллорійності на добу значно менший ніж 2000ккал! :lol:
в середньому 1200-1500к кал на добу на солдата, враховуючи що в них в армію хлопців вагою меньше 70 кг не беруть взагалі.
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

himeraha писал(а):щодо харчів. Єнергетична цінність того що написав - не така й мала. пачка печева - 880 ккал, дві пачки - то вже 1960 ккал, для моєї вагової категорії (58кг) - це вже достатня денна порція.
350гр арахісу - 2180 ккал - реально ще добова порція.
і навіть при більшій вазі скажемо порядка 70-80кг - якщо істи находу, чи при зупинках по 50гр продукту, кожні 3 год - цього дійсно достатньо.
З ліками згідний. раз в три роки можна і обновити. Я з антибіотиками не дружу. А знайомі мені почали розповідати, що у них 1 рік термін придатності. От я і запитував. Передивися деякі антибіотики - там справді є із терміном довшим.

Щодо їжі - сидів, думав над написаним і серйозно відредагував. Піший похід, цивілізована евакуація це одне, а коли задача мати аварійний запас для виходу із зони лиха і приорітет - хоть щось зїсти, поки шукаєш вихід, то це зовсім інше. На щастя із аварійним варіантом ніколи не стикався, як і більшість. Виходячи із своїх 100кг, 185 росту і не можливості без мяса, зробив два набора - один аварійний, інший на випадок БП. Я живу в сейсмічній зоні в панельному будинку. Тому вважаю такий варіант найоптимальнішим - головне вибігти з будинку...
Аварійний зберігається в рюкзаку. В ньому 1,5л Поляки квасової, льодяники, вівсяне печиво, галети(хлібці) і баночка тунця в маслі. Термін у всього не обмежений. Таких 3 рюкзака на 3-ох членів сімї. Зберігається в гаражі разом із одягом.
Інший на випадок евакуації без поспіху. Його навіть трохи розширив. Туди пішли трохи більші запаси. :-) Вони зібрані окремо, в ящику, і призначені для недільного "напіаварійного" харчування для 3-ох чоловік.
До цього всього зробив два списка "аптека" і "магазин". Щоб у випадку "чого" дати в руки список, і той хто піде, не думаючи, за 15 хв скупився... або зібрав із витрин. :-D
Ітого в мене два варіанта: вибіг, в чому вибіг, і пішов. Інший - зібрався, евакуювався.
Антибіотики в авраійну аптечку кинув лише одні - фталазол(кишкова інфекція). Інші - в списку, для плановї евакуації.

Ну, власне, якось так прийшлось відредагувати. :=(
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

Дельфин
Викладіть "поляну"!, це мінеральна солона вода, ОДНОЗНАЧНО НЕ ПІДХОДИТЬ!! ну ні в якому разі. її знатність втамовувати спрагу в 2 рази менша ніж в будь-якої столової.
Навіть якщо ви її великий фанат, то випийте і підіть купіть столову.
Чому - звичайний факт, якщо вам довидеться бігти , а потім ви нап'тесь такої мінералки - це викличе посилення зневоднення. від цього напряму може залежити ваше життя.

Щодо харчів так - в мене самого ще додатково ящик харчів, і не один :-D В рюкзачку мінімум, необхідний щоб швидко н епомерти з голоду)

щодо ліків, ОБОВ'ЯЗКОВО покласти антибіотики широко спектру. Нащо? щоб ніхто не помер від зараження крові. Йомірність його отримати велетенська. подряпина, цвях, осколок.
Ну і звісно орв всякі. може придеться сидіти в якомусь пліснявілому подвалі поряд з туберкульозним. Серьозну ангіну без антибіотив не пережити.
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

"Солена" справжня мінералка викличе зневоднення? Чому? Я навпаки часто беру в дорогу її, оскільки нею може напитись.
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

Дельфин писал(а):"Солена" справжня мінералка викличе зневоднення? Чому? Я навпаки часто беру в дорогу її, оскільки нею може напитись.
можете погуглити. суть проста - щоб засвоїти солі потрібна додаткова енергія , включаючи воду.
звізно якщо вибір між кока-колою і мінералкою - то вийграє мінералка.
але звичайна столова вода значно більше насичує.
Вважаэться що хлорно-натрієвий склад допомогає втриматись воді в організмі і не вийти з потом. Але вона не забезечує ідеального обміну. Адже і потіти теж корисно, інакше організм значно більше виснажуєтся.
Це корисно якщо стакан випити, печінку підлікувати. До того ж Поляна газована. піля газованнох води важко бігати і знов ж таки ще хочется пити.

Поляна квасова - це добре, люблю цю водичку. але в данному випатку краще щось простіше.

Для прикладу - солдатам ,майде в усіх арміях забороняють пити мінеральну воду,лише столову.
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

Я читав навпаки - втрачаються із потом мінеральні солі. А цукерками їх не поповниш. А вода насичена не тільки натрій+хлор, але і іншими солями. Плюс вона хорошо для травлення, оскільки їж в сухомятку і незвичну їжу. Содати навантаження більші мають, а мені навпаки зберегти сили пару днів...
Ну не знаю...
Може якщо бігати чи в пустелі, то потрібно багато чистої води. А якщо просто йти, і вміру потіти?
Окрім того вода може бути трохи інша, мінералізацію можна підібрати на рівні 6-10 г/дм.куб.
Поляна купень - 5-10 мінералізація.
:???: щось із мінералкою мене заплутав... Піду шукати якусь інфу.
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

Дельфин писал(а):Я читав навпаки - втрачаються із потом мінеральні солі. А цукерками їх не поповниш. А вода насичена не тільки натрій+хлор, але і іншими солями. Плюс вона хорошо для травлення, оскільки їж в сухомятку і незвичну їжу. Содати навантаження більші мають, а мені навпаки зберегти сили пару днів...
Ну не знаю...
Може якщо бігати чи в пустелі, то потрібно багато чистої води. А якщо просто йти, і вміру потіти?
Окрім того вода може бути трохи інша, мінералізацію можна підібрати на рівні 6-10 г/дм.куб.
Поляна купень - 5-10 мінералізація.
:???: щось із мінералкою мене заплутав... Піду шукати якусь інфу.
газовану точно не варто, так що все одно трба класти іншу. :wink:

після газованної води точно не побігаєш, тут легко можете перевірити самі) :-D Плавно йти то ок, але всяке може бути.
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

himeraha писал(а):щодо ліків, ОБОВ'ЯЗКОВО покласти антибіотики широко спектру.
Цифран? може і так.
Але чи є зміст запасатись антибіотиками, якщо ми готуємось за два дні вийти із зони лиха? Якщо БП, то так, це має зміст. Але тоді по такій схемі, хоча б по одному:
Антибіотики:
1група(пеніцілінові, макроліди)дихальні распіраторні шляхи - Флемоксин Солютаб (амоксициллин) , Сумамед (азитромицин) , додатковий - Эритромицин,
2 група – (шлункова інфекція) Ерсефурил(нифуроксазид), Фталазол (сульфаниламиди), додатковий - Левомецитин
3група - (резерв, гнойні рані) Цифран(Ципрофлоксацин), ДОКСИЦИКЛИН(кліщі)
А тримати такий перелік "на всякий випадок".... хз :wink:
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

Дельфин писал(а):
himeraha писал(а):щодо ліків, ОБОВ'ЯЗКОВО покласти антибіотики широко спектру.
Цифран? може і так.
Але чи є зміст запасатись антибіотиками, якщо ми готуємось за два дні вийти із зони лиха? Якщо БП, то так, це має зміст. Але тоді по такій схемі, хоча б по одному:
Антибіотики:
1група(пеніцілінові, макроліди)дихальні распіраторні шляхи - Флемоксин Солютаб (амоксициллин) , Сумамед (азитромицин) , додатковий - Эритромицин,
2 група – (шлункова інфекція) Ерсефурил(нифуроксазид), Фталазол (сульфаниламиди), додатковий - Левомецитин
3група - (резерв, гнойні рані) Цифран(Ципрофлоксацин), ДОКСИЦИКЛИН(кліщі)
А тримати такий перелік "на всякий випадок".... хз :wink:
це вже адовий фанатизм. Імхо варто мати рівно один антибіотик взагалі, широкого спектру, такий який і від кишкових і від загноєння і від респіраторних. Такі є)
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

himeraha писал(а): це вже адовий фанатизм.
сказала людина із 10-ма ножами в кишені "на всі випадки життя" :smile:
himeraha писал(а):Такі є)
ІМ'Я!!! видай цього партизана!
:smile:
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

Дельфин писал(а):
himeraha писал(а): це вже адовий фанатизм.
сказала людина із 10-ма ножами в кишені "на всі випадки життя" :smile:
ноу) я не такий)) 8-) в мене в місті завжди тільки один ніж) два беру лише на природу.

наприклад Амікацин, Сумамед, Азитромицин, Ципрофлоксацин, запитайтесь в аптеці, фармацевт тут кращій порадник ніж я. Беріть сильний (з тих що приймають раз на добу),максимально широкого спектру, і бажано іноземний - так печінці здоровіше.
Аватара пользователя
Bullet49
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4798
Зарегистрирован: 27 апр 2009, 16:06
Откуда: Дебальцево
Благодарил (а): 169 раз
Поблагодарили: 31 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Bullet49 »

himeraha писал(а):і бажано іноземний - так печінці здоровіше.
і бажано не Індійського виробництва... :) :=(
Бо вони дуже погано слідкують за якістю компонентів ліків, які виготовляють. :=(
"...Но впрочем, у каждого есть право на выбор..." © Гарик(Игорь Иванович) Сукачев
Аватара пользователя
Дельфин
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 529
Зарегистрирован: 03 фев 2010, 12:58
Откуда: Чернівці

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Дельфин »

ну не знаю...
Мені казав лікар, що в Індії за підробку медикаментів - смертельна кара. Тому те, що продається в Індії, те що є справді індійськими ліками - те ДУЖЕ високої якості.
А от те, що виробляється на їх заводах і вивозиться із країни - це справа власника торгової марки, яка виробляє там ліки.
Аватара пользователя
Milkman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2234
Зарегистрирован: 08 сен 2011, 12:19
Откуда: Kiev

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение Milkman »

Практически весь рынок так называемых "дженериков" состоит из индийских препаратов.
И никакой смертной кары.
::acute::
життя триває
Аватара пользователя
vadel
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3713
Зарегистрирован: 04 июн 2010, 20:00
Откуда: Донецк
Поблагодарили: 2 раза

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение vadel »

Bullet49 писал(а):
himeraha писал(а):і бажано іноземний - так печінці здоровіше.
і бажано не Індійського виробництва... :) :=(
Бо вони дуже погано слідкують за якістю компонентів ліків, які виготовляють. :=(

ээээ..... ()(! я имею непосредственное отношение к аптечной сети, и продаже лекарственных средств. Руководитель представительства одного из крупнейших представителей индийских фарм.отптовиков - мой хороший друг.
Вы говорите "стереотипную" неправду. На данный момент (и уже достаточно много лет) индийские фарм.производства - это производство очень высоких стандартов. Фармпроизводство - одна из "священных коров" индийской экономики. И если кто-то начнёт гнать некачественные лекарства на рынок - его "задавят" тут же, и свои же олигархи... Потому что это угроза репутации. Ситуация настолько "идеальна", что в стране (в самой Индии) можно спокойно покупать лекарства просто на каком-нибудь придорожном лотке, и там не будет подделки или плохого качества. В стране и индийском импорте просто нет некачественных лекарств. Вообще. Принципиально. И за этим очень строго следят на самом высоком уровне.
Возможно, вы когда-то купили ПОДДЕЛКУ. И теперь и у Вас такое мнение. Их много, поскольку препараты индийского производства традиционно популярны в нашей стране. А что популярно, то и подделывают в первую очередь. притом подделывают уже здесь, в Украине, в Польше, в Молдове, в РФ. Требуйте сертификаты качества в аптеках. Они там обязаны быть, на каждую конкретную партию.
JE SUIS TERRIL !!!
Аватара пользователя
vadel
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3713
Зарегистрирован: 04 июн 2010, 20:00
Откуда: Донецк
Поблагодарили: 2 раза

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение vadel »

himeraha писал(а):це вже адовий фанатизм. Імхо варто мати рівно один антибіотик взагалі, широкого спектру, такий який і від кишкових і від загноєння і від респіраторних. Такі є)
ну, в случае желудочной инфекции, старый добрый левомицетин действительно хорош :)
JE SUIS TERRIL !!!
Аватара пользователя
vadel
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3713
Зарегистрирован: 04 июн 2010, 20:00
Откуда: Донецк
Поблагодарили: 2 раза

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение vadel »

himeraha писал(а):наприклад Амікацин, Сумамед, Азитромицин, Ципрофлоксацин, запитайтесь в аптеці, фармацевт тут кращій порадник ніж я. Беріть сильний (з тих що приймають раз на добу),максимально широкого спектру, і бажано іноземний - так печінці здоровіше.
тут есть разные мнения. Я не раз советовался с хорошими (которым реально доверяю) врачами на эту тему, тем более что одно время много путешествовал по всяким "жопам мира". Все как один сходились во мнении, что как раз "ядерный" антибиотик, очень сильный, и "последних поколений" - брать с собой в поход не надо. Причину назвали простую - сначала да, надо чем-то лечиться. Но добравшись до реального врача, "по-хорошему" ЕСЛИ надо будет переходить на более узкоспециализированное лечение и антибиотик, то принимая "самый самый" антибиотик - вы тем самым исключаете такую возможность для врача который будет вас лечить.
Я не фармацевт, и не врач по образованию, но как я понял консультации (по их объяснениям "для тех кто в бронепоезде" и наблюдениям за подобными лечениями) - антибиотики различаются по каким-то "поколениям", чем новее и сильнее, тем круче. Так вот. Если вы уже приняли "самый крутой" широкого профиля, то организм на какое-то время становится невосприимчивым к антибиотикам более "низкого поколения" и потом переходить уже некуда, грубо говоря "дальше лечить уже нечем". А если вы принимали наиболее "простые" антибиотики, например начиная с группы пенициллинов - то у врача потом есть широкие возможности перехода на более "высокое" поколение и уже выбора правильного и узкоспециализированного антибиотика. Как-то так. :wink:
JE SUIS TERRIL !!!
Аватара пользователя
himeraha
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3980
Зарегистрирован: 21 мар 2012, 16:41
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 7 раз

Re: НАЗ с подачи ПС

Сообщение himeraha »

vadel
угу,согласен.
Я не говорил про самый сильный, или новый.
имел в виду достаточно мощный по дозировке. есть антибиотики которые принимаются 3 раза в день на протяжении недели - такие при заражении крови не особо помогают.
Нужны более интенсивные,хоть и ходовые, не адово навороченые, например Сумамед или Ципрофлоксацин.
Ответить

Вернуться в «Міське EDC та тактичне екіпірування»