Однорука бензопилка

Електрична та електронна побутова техніка та прилади. Програми та програмне забезпечення.
Ответить
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Не знайшов на форумі теми про бензопили. Це, звичайно, трохи дивно для любителів різати, бо, як на мене, бензопилка - це цілком логічне продовження теми ножа :).
Отже. Є у мене гарна бензинова пилка Husqvarna 576XP - апарат надійний, продуктивний і гарно ріже. Та з часом, виявив у неї одну незручність, що вже стала докучати - важкувата. Все-таки майже 7 кг забагато для довгого користування дядьком, який весь час оминав зали для качків, вважаючи проведений там час марнотратством :-D . А спроби щось різати нею, сидячи на гілляці чи стоячи на драбині - така собі утіха. Отже стала потреба у чомусь легшому та однорукого способу використання. Я спробував вирішити проблему купівлею висоторізу, але тут зробив дві помилки. По-перше, купив дешевий варіант - Ikra - німецька задумка, китайська реалізація. Мій вердикт - викинуті гроші. По-друге, сама концепція висоторізу-бензопилки - недолуга. Бо драбина і лазання по дереву: все-таки виявилося мало більш практичний і зручний результат. Таким чином, треба просто мати бензопилку: меншу та легшу за звичайну, але надійного бренду, бо, при малих вазі та масі, дуже важлива якість пилки.
Зрештою, цю тему я створив сподіваючись, може хтось цікавився подібними пилками раніше. З того, що я трохи почитав, основні претенденти виглядають так:
Husqvarna Т525 - дорога і у нас не продається. Т435 - більше 4 кг, отже, важкувата.
Stihl - 193/4/201Т - непогані варіанти - дорогуваті.
Hitachi CS33ET - дуже подобається, але, знову ж таки, 4 кг.
Oleo-Mac GST 250 - 2,7 кг, дизайн від самого атель'є Джуджаро :smile: . Італія - якесь у мене все-таки упереджене ставлення до італійської техніки.

Чи все-таки ECHO CS2511TES? Японія. Найлегша з усіх - 2,5 кг, але достойно потужна.

Може у когось є якісь думки? І раптом хтось з форумчан має до цих брендів відношення, а, отже, і можливість для зниження ціни :).
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Однорука бензопилка

Сообщение Мутний »

il coltello писал(а): 01 авг 2020, 20:45 Oleo-Mac
про цю модель нічого сказати не можу, але в цілому, для дому, ресурсу і якості із запасом, а обслуговувати доведеться любу. А по тримерах в простих користувачів їх спарта взагалі найпоширеніша в населення роками без обслуговування.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
tarkus
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2989
Зарегистрирован: 11 апр 2015, 20:20
Откуда: Полтава
Поблагодарили: 1181 раз

Однорука бензопилка

Сообщение tarkus »



Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/E0OQ5H3C1Yw
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

GTA 26 розглядаю, як допоміжний інструмент. Він для зовсім тонких гілок, які простіше секатором зрізати. Плюс гемороітися із зарядками: акумулятора (іде в комплекті лише один) надовго не вистачає. Та й ціна майже п‘ять тисяч. Доложити ще стільки і вже Oleo-Mak чи Echo купляти можна.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1344
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 228 раз

Однорука бензопилка

Сообщение Martine »

il coltello писал(а): 01 авг 2020, 20:45 Stihl - 193/4/201Т - непогані варіанти - дорогуваті.
Классная пилка. Если позволяет бюджет- берите. Только она все- равно считается двурукой.
Дело в том, что по правилам техники безопасности, при работе запрещено удерживать бензопилу одной рукой. Правда многие этим брезгуют, благо пила позволяет, но это чревато.
Если дорого, посмотрите в сторону Stihl MS 180. Она легче, но мощности для веток хватает. В узких кругах ее называют сучкорез.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1344
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 228 раз

Однорука бензопилка

Сообщение Martine »

И еще.
С покупкой советую немного подождать. На пилы осенью будут сезонные скидки или какие-то полезные плюшки в подарок.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Martine, дякую за поради. Штіль MS180 - класна легка пилка та все ж іі не розглядаю, так як цікавить розташування ручки з газом НАД мотором, а не позаду. Так зручніше, коли працюєш на драбині або безпосередньо на дереві. Там дуже важлива компактність, а руків‘я позаду робить пилку менш маневровою. В принципі, я вже майже визначився - ЕСНО. Тільки хочеться дешевше, тож, мабуть, почекаю знижок ::hi::: .
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Мутний писал(а): 02 авг 2020, 14:17
il coltello писал(а): 01 авг 2020, 20:45 Oleo-Mac
про цю модель нічого сказати не можу, але в цілому, для дому, ресурсу і якості із запасом, а обслуговувати доведеться любу. А по тримерах в простих користувачів їх спарта взагалі найпоширеніша в населення роками без обслуговування.
Тут просто скажу, у мене тример для трави - Хускварна 128 (Made in USA) - дев‘ять років, як годинник. Без жодного втручання всередину. Тільки місяць назад поміняв фільтри. Єдине, трохи зашуркотів трос всередині труби між мотором і редуктором - трохи виробилися пластикові направляючі всередині.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Однорука бензопилка

Сообщение Мутний »

Хускварну я взагалі хз хто переплюнути може
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

От і думаю, може ЕСНО? І майже в половину дешевше :) .
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Фото для розуміння, про що річ :).

ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1344
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 228 раз

Однорука бензопилка

Сообщение Martine »

il coltello писал(а): 12 авг 2020, 16:44 В принципі, я вже майже визначився - ЕСНО. Тільки хочеться дешевше, тож, мабуть, почекаю знижок ::hi::: .
Ой не советую. Рано или поздно потребуются зап. части, а тут будут проблемы.
Если Вы планируете заниматься профессиональной обрезкой деревьев- Штиль или Хукскварна, вариантов нет.
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7444
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1981 раз
Поблагодарили: 4519 раз

Однорука бензопилка

Сообщение Зольдатен »

я перепрошую що влажу, хотів би порадити змінити концепцію))
якщо у поважного пана il coltello є такі великі латифундії то може варто розглянути варіант найманого працівника?
А якщо у пана є час та натхнення то може варто всеж ручним інструментом, маю замітити це має позитивних вплив на організм вцілому, та і відсутній цей набридливий шум та запах відпрацьованих газів
а після праці можна гарно влаштуватись на терасі будиночка та скуштувати келішок арманьяка як аперетив, насосоджуючись легкій м`язевій втомі та задоволенням від проведеної роботи власноруч
::hi:::
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Martine писал(а): 13 авг 2020, 12:16
il coltello писал(а): 12 авг 2020, 16:44 В принципі, я вже майже визначився - ЕСНО. Тільки хочеться дешевше, тож, мабуть, почекаю знижок ::hi::: .
Ой не советую. Рано или поздно потребуются зап. части, а тут будут проблемы.
Если Вы планируете заниматься профессиональной обрезкой деревьев- Штиль или Хукскварна, вариантов нет.
Та ні, професійно мені по деревам вже пізно вештатися, тільки для себе. Штіль і Хускварну поважаю і дещо з них маю. І мій досвід каже, що й у них не все ОК, маючи на увазі, головне, індивідуальні потреби. Так, надійно. Так, робить те, чого очікуєш. Але, дорого (і у обслуговуванні та подальшому сервісі) і, якось, дуже банально та формально (як Фольксвагени, що схожі один на одного). По типу, взяв і забув, тільки не забуваючи регулярно башляти. А от взяти італійську та японську техніку, справа трохи стає цікавішою. Обожнюю Італію і, чомусь, дуже довіряю японській механіці (можливо тому, що ніколи мене не підводила) :). Раніше взяв би Хускварну та й по всьому, а тут вирішив трохи помудрувати :).
P.S. У ЕСНО сервісне обслуговування в Україні, здається, присутнє.

Зольдатен, дякую за цікаві думки та пропозиції. Скажу так. Як усякий корінний мешканець маю не тільки свої латифундії :smile: , але ще й родинні. Наймати когось не бачу причини з багатьох міркувань, головні - маю час та надхнення і мені це подобається :). Порізати, порубати... чи не тому ми на цьому форумі? :D

P.P.S. Піт, бензин та порох - головні інгредієнти чоловічого парфюму :-D
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3880
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5657 раз
Поблагодарили: 1881 раз

Однорука бензопилка

Сообщение Alex_LV »

il coltello писал(а): 13 авг 2020, 12:48 P.P.S. Піт, бензин та порох - головні інгредієнти чоловічого парфюму
+ амбре, після аперетиву :grin:
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Однорука бензопилка

Сообщение corsar_s »

Э, запах крови забыли...
И напалма.
И табака. Жевательнлго, там, или нюхательного.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Як часто буває, тема стала збагачуватися нюансами :-D . Чом би й ні. Скажу, що відрижка/амбре на жінок погано впливає, а запах крові переважну більшість жінок просто лякає. Тютюн, може й додає якийсь шарм, але особисто я гидую цілуватися з жінкою, що палить і неодноразово те саме чув від жінок ( сам я не палю). ЗАТЕ, одна річ зводить фемін з розуму - ледь відчутний дух чоловічоі найменшоі клітини :). Проти природи не попреш.
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Однорука бензопилка

Сообщение corsar_s »

Я не писал про запах окурков. :grin:
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Все ж, повернімося до наших оленів :D . У поле зору потрапила ще одна одноручка - Stiga SPR 276. Бренд шведський, але виробництво - Китай. Із мінусів - громіздкіша, менш потужна і на кілограм важча за лідера моїх вподобань. Але інтернет відгуки ніби непогані. Розумію, що цю пилку наврядчи хто юзав, але моє питання інше: чи мав хтось справу взагалі з технікою Stiga? Цікавлять враження. Буду вдячний.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Однорука бензопилка

Сообщение il coltello »

Ну що, камради. Вибір зроблено (в принципі, на самому початку :)) і тему, наразі, закрито. Можливо, треба було доплатити 300 баксів і купити акумуляторну Хускварну, але все рівно ідеалу б не досягнув - вона була б важчою :). Echo CS-2511 TES. Найкращий сімбіоз ваги, потужності та ціни. Не знаю поки що, як вона покаже себе у діі, та вибір зроблено. ИзображениеИзображение

P.S. Дякую всім, хто щиро намагався мені допомогти порадою та участю у темі :).

P.P.S. Окрема подяка Максиму Maxkon за розширення моіх знань про інших виробників і щире бажання допомогти, у т.ч. наданням чудових знижок. На жаль, вони не стосувалися Echo :D .
Аватара пользователя
Maxkon
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3886
Зарегистрирован: 26 июл 2010, 12:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 275 раз
Поблагодарили: 383 раза
Контактная информация:

Однорука бензопилка

Сообщение Maxkon »

::hi:::
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Однорука бензопилка

Сообщение Мутний »

раз живемо- тре барти що нрав, вітаю, безкосячного екземпляру та легкого й чистого зрізу :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Побутова техніка та електроніка»