Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Електрична та електронна побутова техніка та прилади. Програми та програмне забезпечення.
Ответить
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Мутний »

Всім завітавшим привіт.
Площа прибирання не велика, килимів фактично не має, коти є, диван теж)

Хочеться чогось нормального, тобто щоб акумулятор ємкий, не геморні фільтри і без частої їх заміни, легка очистка контейнера і сам контейнер не малий, нормальні насадки щоб не розпадалися і ефективні.
З того що дивився Дайсон ніби топ, але ціна кусається, хоча може треба знати де брати, я хз.

Тож цікавлять різні варіанти для роздумів, збираю інфу.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16969
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1851 раз
Поблагодарили: 524 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение corsar_s »

Мож лучше робота?
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2855
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 698 раз
Поблагодарили: 1181 раз
Контактная информация:

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение seaman »

corsar_s писал(а): 29 май 2020, 11:35 Мож лучше робота?
не покриває 100%. З власного досвіду, 2 роки Сяомі з лідаром, але туалет, ванна кімната, за диванами, інші вузькі місця....для нього недоступно. Тож докупляв ще маленького звичайного. Теж дивився на вертикальні аккумуляторні, але, порахував, що разом з роботом, дуже дохіба бабла йде на пилососи :-D
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Мутний »

Вертикальний формат саме такий що треба, малі діти, всі діла, для щоденного чи через денного прибирання руцями треба, робот не то.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3891
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5724 раза
Поблагодарили: 1899 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Alex_LV »

Також це питання цікавить.
Але далі Rowenta в Новій лінії не вивчав його :=(
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Мутний »

з того що по відео поверхнево глянув, в багатьох більше невдалих, чім вдалих моделей, але ху із ху я хз :smile:
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10140
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1195 раз
Поблагодарили: 828 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Elpasohot »

А чому саме вертикальний ще й на акумах?
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Maxkon
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3889
Зарегистрирован: 26 июл 2010, 12:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 275 раз
Поблагодарили: 383 раза
Контактная информация:

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Maxkon »

elpasohot писал(а): 29 май 2020, 16:16 А чому саме вертикальний ще й на акумах?
Для текущей уборки и хранения очень удобно. Сетевой достаем раз в пол года. Реально работает мин. 50.
У меня BLACK+DECKER CUA525BH - три года (но это старая модель - новая CUA625BH)
Изображение
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10140
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1195 раз
Поблагодарили: 828 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Elpasohot »

Я брав з аквафільтром такий https://youtu.be/TU_tse0uzqc Чи п'ять чи три роки гарантії.Є ідентичний під польським брендом,суттєво дешевший,але гарантія 1 рік.Перед тим дивився огляди, відгуки по різних з аквафільтром.Спочатку думав щось купувати з німецьких,Tomas і ще там якісь,але подивився як їх розбирати та мити..бажання зразу пропало.
Але для частого або короткого прибирання,коли є малі діти,звичайно він не підходить.Тут треба класичний щоб кожного разу не мити.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Мутний »

Maxkon, як ситуація з розхідниками, тобто щось зносилося, замінилося?
Фільтра і колба чистити просто/швидко?
Потужності вистачає?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
vladvlas
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 903
Зарегистрирован: 08 апр 2008, 17:10
Откуда: Киев
Благодарил (а): 7 раз
Поблагодарили: 25 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение vladvlas »

Я бы брал себе что-то из экосистемы Xiaomi. Там есть несколько моделей, под разный бюджет, куча обзоров, множество вариантов где купить.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Мутний »

я то логічно розумію, що вибір по характеристиках, але то лиш цифри, цікаві реальні відгуки, от тут і запитав)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение il coltello »

Одного разу в Епіцентрі у відділу пилососів на хвильку зупинилися і в результаті мало не купили вертикальний Електролюкс (різні модифікації). Жіночка-консультант так їх розписала, що сумнівів щодо саме цього виробника не залишалося cvb34 . З того, що запам'яталося: низьке положення мотора і ємкості для бруду(не напрягає руку), система фактично два в одному (ємкість для сміття знімається і сама по собі є маленьким пилососом, у неї свій акумулятор), зберігається у вертикальному стані (займає мало місця) на невеличкій платформі, яка є зарядним пристроєм для пилососа, додатково може бути оснащена валиком, що примусово обертається під час прибирання (турбо-режим, який покращує ефективність прибирання килимів), зручний та приємний зовні. Коротше, ми з дружиною, як зомбі, вже й картку дістали, щоб розрахуватися (нам ще й класну знижку запропонували), але потім прийшло розуміння, що у нас вдома і так нормальний (хоча і громіздкий) миючий пилосос Томас. Та, коли стане питання купляти новий, скоріше за все буду дивитися у бік саме вертикального Електролюксу. Ціна питання була у межах 7 тис. (без турбощітки).
Аватара пользователя
Viga
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 199
Зарегистрирован: 25 май 2011, 17:07
Откуда: Камені
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 1 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Viga »

являюсь обладателем такого Самсунга почти год:
https://rozetka.com.ua/samsung_vs60k605 ... p28222105/
Хорошая вещь. Нареканий особых нет. Шумноват, правда, и заряда не сильно надолго хватает (у меня дом почти 200кв), поэтому за раз такую площадь нереально пропылесосить. Приходится подзаряжать. Раза за 2-3 получается.
Еще нюанс - если низкая мебель, например низкий диван, то может не пролезть, будет своим корпусом застревать.
Думаю ему в пару взять пылесос со шнуром, как основной. А этот, стик, использовать, когда что-то просыпалось или после кота подубрать или под потолком пауков погонять, в таком духе.

Но для небольших площадей - идеально.
Берите себе любой стик (только не совсем дешевый невразумительный кетай) - не пожалеете.

П.С. прикольная еще у них штука, когда сам механизм с коробкой снимаешь с конструкции и используешь отдельно с насадками - большой плюс.
Аватара пользователя
Maxkon
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3889
Зарегистрирован: 26 июл 2010, 12:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 275 раз
Поблагодарили: 383 раза
Контактная информация:

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Maxkon »

Мутний писал(а): 31 май 2020, 10:59 Maxkon, як ситуація з розхідниками, тобто щось зносилося, замінилося?
Фільтра і колба чистити просто/швидко?
Потужності вистачає?
За три года сменил щетку и внутренний вкладыш фильтр. Колба открывается с торца - чистица легко. Внешний фильтр очищается передергиванием ручки на колбе - вперед-назад. Для капитальной уборки не использовали, а для текущей мощности вполне достаточно (68кв.м.).
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение Мутний »

Таки мудрив та думав та й взяв Дайсон V8 Absolute, агрегат повністю підійшов, під невелику площу акума на пару раз вистачає повністю пробігтися. Потужність і насадки порадували, ціна звісно так собі)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
winch
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1466
Зарегистрирован: 07 авг 2008, 12:21
Откуда: Киев
Благодарил (а): 113 раз
Поблагодарили: 147 раз

Вибір акумуляторного вертикального пилососа

Сообщение winch »

Viga писал(а): 31 май 2020, 21:37 являюсь обладателем такого Самсунга почти год:
https://rozetka.com.ua/samsung_vs60k605 ... p28222105/
Хорошая вещь. Нареканий особых нет. Шумноват, правда, и заряда не сильно надолго хватает (у меня дом почти 200кв), поэтому за раз такую площадь нереально пропылесосить. Приходится подзаряжать. Раза за 2-3 получается.
Еще нюанс - если низкая мебель, например низкий диван, то может не пролезть, будет своим корпусом застревать.
Думаю ему в пару взять пылесос со шнуром, как основной. А этот, стик, использовать, когда что-то просыпалось или после кота подубрать или под потолком пауков погонять, в таком духе.

Но для небольших площадей - идеально.
Берите себе любой стик (только не совсем дешевый невразумительный кетай) - не пожалеете.

П.С. прикольная еще у них штука, когда сам механизм с коробкой снимаешь с конструкции и используешь отдельно с насадками - большой плюс.
У меня такой же самсунг. Регулярно продуваю его компрессором, тяга как у нового)
Ответить

Вернуться в «Побутова техніка та електроніка»