Помогите выбрать дрель.

Електрична та електронна побутова техніка та прилади. Програми та програмне забезпечення.
Аватара пользователя
no2
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2800
Зарегистрирован: 18 дек 2010, 00:55
Откуда: Киев
Благодарил (а): 2181 раз
Поблагодарили: 544 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение no2 »

Ему не нужны ответы.
Это маркетинг такой :)
Аватара пользователя
ALTERMANN
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3281
Зарегистрирован: 31 авг 2009, 21:32
Откуда: Ужгород
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 91 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение ALTERMANN »

vadel писал(а): 18 фев 2014, 11:26 это был "синий" Бош (зеленый я больше в руки вообще не беру
как тправило ничем не лучше синий в беспроволных обычно чуть больше емкость акб и все
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Kos70 »

ALTERMANN писал(а): 18 сен 2020, 21:05
vadel писал(а): 18 фев 2014, 11:26 это был "синий" Бош (зеленый я больше в руки вообще не беру
как тправило ничем не лучше синий в беспроволных обычно чуть больше емкость акб и все
:smile: cvb34
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Maxkon
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3886
Зарегистрирован: 26 июл 2010, 12:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 275 раз
Поблагодарили: 383 раза
Контактная информация:

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Maxkon »

Kos70 писал(а): 18 сен 2020, 22:12
ALTERMANN писал(а): 18 сен 2020, 21:05
vadel писал(а): 18 фев 2014, 11:26 это был "синий" Бош (зеленый я больше в руки вообще не беру
как тправило ничем не лучше синий в беспроволных обычно чуть больше емкость акб и все
:smile: cvb34
Так и есть. Бош сейчас практически обманывает, вводит в заблуждение потребителей. Синий делится на альфа-серию и проф. серию. Отличия в маркировке. Альфа серия редкое г-но, даже по сравнению с зеленой. Например в альфа акк. шурике в редукторе вся начинка пластмассовая. У перфоратора, через пару часов работы, а иногда и сразу в чемодане из редуктора течет масло. Ну и т.д. У макиты та же фигня. Но они хоть цветом выделяют - красный (ранее Maktec).

Изображение
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Kos70 »

Раз уж на то пошло, я бы Бош вообще не покупал. Не зелёный не синий. Макита удобнее и к ней нет вопросов (если она не европейская). Даже к Хиттачи у меня нет вопросов, хотя он всегда классифицировался ниже... Hilti - отлично но дорого. Хотите непререкаемого качества: Atlas Copco или Fein. Я как строитель говорю...Но для бытавухи и Енхель - неплохо. Или что-то с ломбарда. На зиму гастеры заваливают ломбарды инструментом, если знаешь куда смотреть, можно неплохим инструментом обзавестись. Очень за недорого.
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7714
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 691 раз
Поблагодарили: 1298 раз
Контактная информация:

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Karl »

У меня DWT. Уже давно. Показала себя, как очень надёжная.
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
nomade
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4266
Зарегистрирован: 11 янв 2010, 03:06
Откуда: Киев
Благодарил (а): 598 раз
Поблагодарили: 299 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение nomade »

У меня синий бош. Покупал лет 10 назад...
Десять лет я не мог найти дорогу назад, а теперь позабыл откуда пришел.
أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمد رسول الله
Аватара пользователя
ALTERMANN
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3281
Зарегистрирован: 31 авг 2009, 21:32
Откуда: Ужгород
Благодарил (а): 6 раз
Поблагодарили: 91 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение ALTERMANN »

Kos70 писал(а): 18 сен 2020, 22:12
ALTERMANN писал(а): 18 сен 2020, 21:05
vadel писал(а): 18 фев 2014, 11:26 это был "синий" Бош (зеленый я больше в руки вообще не беру
как тправило ничем не лучше синий в беспроволных обычно чуть больше емкость акб и все
:smile: cvb34
ни один и не два разбирал и сравнивал..
нет чудес хороший инструмент сразу 2-3 раза выше цена
tacha79
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 627
Зарегистрирован: 04 янв 2011, 21:15
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 32 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение tacha79 »

По тендеру поставили на работу електроинструмент AEG, (дрели, болгарки 125 и 230, перфораторы-но этим мало работ), за два года отказов нет.
Karl
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7714
Зарегистрирован: 27 янв 2017, 17:31
Откуда: UA Бахмут
Благодарил (а): 691 раз
Поблагодарили: 1298 раз
Контактная информация:

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Karl »

tacha79 писал(а): 20 сен 2020, 21:21 По тендеру поставили на работу електроинструмент AEG, (дрели, болгарки 125 и 230, перфораторы-но этим мало работ), за два года отказов нет.
выпускает супер компрессоры для шведского Электролюкс. rt24
СМЕРТЬ РАШИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!
Аватара пользователя
Maxkon
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3886
Зарегистрирован: 26 июл 2010, 12:31
Откуда: Київ
Благодарил (а): 275 раз
Поблагодарили: 383 раза
Контактная информация:

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Maxkon »

tacha79 писал(а): 20 сен 2020, 21:21 По тендеру поставили на работу електроинструмент AEG, (дрели, болгарки 125 и 230, перфораторы-но этим мало работ), за два года отказов нет.
От AEG кроме названия марки уже ничего не осталось. Как название его используют Electrolux (бытовая техника) и китайцы Techtronic Industries (TTI) (инструменты). TTI принадлежит AtlassCopco (не уверен, по моему уже продали), AEG, Milwaukee, Ryobi, DreBo, Hoover и т.д. Кстати, они третьи в мире производители электроинструмента и оснастки.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Шукаю дриль з низькими обертами.На тій же розетці в "фільтрах" опції кількість обертів немає.Міксер не потрібен,а конкретно дриль з обертами десь до 1000-1500.Може хтось порадить таку? Чи сайт де є опція вибору обертів.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Kos70 »

Шурик на первой скорости - не? А вообще вот: https://rozetka.com.ua/metabo_600741000 ... gIvpPD_BwE
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Kos70 писал(а): 07 окт 2023, 01:54 Шурик на первой скорости - не?
Та ні.Коли потрібно розмішати штукатурку/шпаклівку (повне відро) шурік не потягне.А 2500-2800 обертів взагалі не розумію нахіба стільки.Пока один варіант знайшов.1260 ватт і відгуки хороші.Можна і сверлити коронками на малих обертах і сверлами,перами,поставити в сверлильний штатив і як міксером користуватись,не підгорить.Виходить універсальна дриль. https://brain.com.ua/ukr/Dril_Tekhmann_ ... 02671.html Бо я тут знайомому помагав трохи,він розмішував родбанд і підпалив мою дриль.Працює,але вже не то як була раніше.От і не спіша шукаю нову.
Последний раз редактировалось Elpasohot 07 окт 2023, 09:35, всего редактировалось 4 раза.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Оця сподобалась,вроді би в середині якісно все зроблено,але кільсть обертів надмірна https://youtu.be/66sjASYNmoE?si=1K0Z_yLXy7h-sEtI
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Novak
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1674
Зарегистрирован: 17 окт 2010, 20:11
Откуда: Тернопіль
Благодарил (а): 184 раза
Поблагодарили: 121 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Novak »

Elpasohot, вибір залежить від бюджету, як завжди.
Коли я працював плиточником, то теж спочатку спалив свою дрель, потім придбав двохшвидкісну, з редуктором, на 850 Вт і, на першій передачі, без проблем замішував відро клею. Але вона була важка, тому продав її і купив іншого китайця, вже на 650 Вт і теж з редуктором, цей вже на першій швидкості трохи перенапружувався (було чути по звуку двигуна), але ще трохи попрацював (потім я змінив сферу діяльності, перейшов на монтаж дверей). Але і там ця дрель на першій швидкості вгризала спіральне сверло з самозатягом 18 мм при врізанні замків.
Тому я б рекомендував дивитися двошвидкісні дрелі з потужністю не нижче 800Вт і першою швидкістю до 1000 об, а краще до 800 об (якщо така знайдеться).
Ну і ціна, отой Текнан за 960 грн, на мою думку, не може мати пристойну якість. Орієнтуватися треба на ціни 2000+
Якщо Ви ризиковий хлопець, то можна спробувати взяти щось із вживаного, навіть те ж Метабо чи Деволт, яке привозять з Європи. Але це краще вибирати вживу. Там трапляються дуже пристойні екземпляри, всього за 2-3 тис грн.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Novak писал(а): 07 окт 2023, 09:27 Текнан за 960 грн, на мою думку, не може мати пристойну якість.
Давніше був в Києві і мені треба було дриль дешеву на 1,5 місяці щоб мішати шпаклівку.Купив в епіцентрі (там оці в кошиках накладені) за 125 гр.))) Проробила 3 роки і щіток навіть не міняв,потім її вкрали)) А по 2- х швидкісній з редуктором згоден,теж підходить.Але там вже більші габарити та вага.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Саме смішне що менш потужна з пластиковим корпусом редуктора і гірша від цієї як кажуть продавці,коштує дорожче.Мені здається що ціна 960 тому що це залишки і вона знята з виробництва
https://tekmanshop.com.ua/ru/product/21 ... gIQAvD_BwE
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Novak
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1674
Зарегистрирован: 17 окт 2010, 20:11
Откуда: Тернопіль
Благодарил (а): 184 раза
Поблагодарили: 121 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Novak »

Elpasohot писал(а): 07 окт 2023, 09:41 А по 2- х швидкісній з редуктором згоден,теж підходить.Але там вже більші габарити та вага.
ну так, там вага 2.5-3 кг
одношвидкісні дрелі з низькими обертами - це рідкісний товар, я колись шукав собі для врізання замків, щоб була невеликою, безредукторною і потужною, то знайшов буквально дві моделі (Dewalt та Protool) так там ціни були поза 150 дол. Не взяв, крутив далі своїм 2-шв. китайцем.
Ну от, в Дніпро-М є моделька 1-шв безударна, але там теж вага немала (2.2 кг) і швидкість до 1300 об
https://dnipro-m.ua/tovar/drel-bezudarn ... cteristics

по шпаклівці в мене досвіду розмішування нема, напевно там менші вимоги, ніж до мішання відра клей-цементу
бо якщо дрелька за 125 грн справлялася, то я навіть не знаю що сказати))

додам тільки, що НЕ варто брати зі швидкозатискним патроном, він не буде тримати вінчик-мішалку. Краще звичайний патрон під ключ.
Novak
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1674
Зарегистрирован: 17 окт 2010, 20:11
Откуда: Тернопіль
Благодарил (а): 184 раза
Поблагодарили: 121 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Novak »

Elpasohot писал(а): 07 окт 2023, 09:47 Саме смішне що менш потужна з пластиковим корпусом редуктора і гірша від цієї як кажуть продавці,коштує дорожче.Мені здається що ціна 960 тому що це залишки і вона знята з виробництва
https://tekmanshop.com.ua/ru/product/21 ... gIQAvD_BwE
там вага 2.5 кг, тому редуктор, швидше за все, металевий. просто на фото виглядає як пластик

а тої дешевої за 960 грн, думаю, що просто нема в наявності.
Якщо раптом, таки є в наявності, то, думаю, варто брати
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Novak писал(а): 07 окт 2023, 09:27 Метабо чи Деволт
Якщо би мені була потрібна дриль для якоїсь точної чи професійної діяльності,звичайно купляв якусь з визнаних брендів.Але якщо буде використовуватись час від часу в основному на розмішування всяких шпаклівок,штукатурних сумішей то візьму не дорогу,зламаєтьс,куплю іншу.
От перфоратор купував хороший.Kress ще німецького виробництва в мене є практично новий,разів 5 ним користувався
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Novak писал(а): 07 окт 2023, 09:54Дніпро-М
Моя суб'єктивна думка,що Дніпро-це той самий Китай яких зараз сотні на ринку.Тільки сильно розпіарений та з завищеною ціною.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Elpasohot »

Novak писал(а): 07 окт 2023, 09:54 одношвидкісні дрелі з низькими обертами - це рідкісний товар,
Так і є,тому і вибір зовсім не великий.Приходиться вибирати з того що знайшов
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Novak
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1674
Зарегистрирован: 17 окт 2010, 20:11
Откуда: Тернопіль
Благодарил (а): 184 раза
Поблагодарили: 121 раз

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Novak »

Elpasohot писал(а): 07 окт 2023, 10:12 Моя суб'єктивна думка,що Дніпро-це той самий Китай яких зараз сотні на ринку.
саме так :)
але є суттєва різниця - гарантія/сервіс, причому діючі, чого нема, якщо купуєш інструмент на ринку, або в інтернет-магазині.
Ну і ціна приблизно однакова з іншими китайцями, якщо брати по акції.
Elpasohot писал(а): 07 окт 2023, 10:08 Якщо би мені була потрібна дриль для якоїсь точної чи професійної діяльності,звичайно купляв якусь з визнаних брендів.
ну я ж говорив про вживаний Метабо чи Деволт. Не знаю як зараз, але раніше я відслідковував подібні лоти на ОЛХ і придбав там немало чого, привезеного з Німеччини: два шурупокрути Бош, дрель Метабо, торцеву пилу Метабо і все досить недорого і в хорошому стані. Була спроба продати мені дрельку в поганому стані, але, дякуючи ОЛХ-доставці, повернув її продавцю.
Ясна річ, що нова дрель Метабо коштує великих грошей, тому мову вів виключно про вживані.
Ну і я думав, що Вам вона потрібна для дому і епізодичних робіт по будівництву типу шпаклівку розмішати. Якщо шукаєте для постійних робіт по розмішуванню шпаклівки, то, ясна річ, брендову річ для цього використовувати недоцільно.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Помогите выбрать дрель.

Сообщение Kos70 »

У меня для замесов есть старый перф Макита. Удара у него уже почти нет, но дурь осталась, и обороты подходящие... :) Не знаю, есть ли в ваших краях ломбарды с магазином.У нас полно, и есть варианты не брать китай. :-D
Последний раз редактировалось Kos70 07 окт 2023, 11:08, всего редактировалось 1 раз.
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Ответить

Вернуться в «Побутова техніка та електроніка»