Тюнер Т2 - Ваше мнение!

Електрична та електронна побутова техніка та прилади. Програми та програмне забезпечення.
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Тюнер Т2 - Ваше мнение!

Сообщение corsar_s »

Krong писал(а):Не видит вообще ни одного канала
Где(по местоположению)?
На Фесенковской, седьмой этаж, антенна, двурогая телескопическая, от ящика айва в комнате, принимает отлично. Правда часть каналов пропадает периодически.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Владимир

Re: Тюнер Т2 - Ваше мнение!

Сообщение Владимир »

Krong писал(а):Приобрел такой с целью более качественного приема.
Не видит вообще ни одного канала, антенна полька, на аналог принимает только 1 канал качественно.
Грешу на старый провод и антенну :-(
Одна радость - USB слот
У меня кабель с 97 года, а антена новая, просто на старую шлакоблок упал ;-)
Аватара пользователя
Messer
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2737
Зарегистрирован: 16 май 2009, 00:39
Откуда: м.Нетішин

Re: Тюнер Т2 - Ваше мнение!

Сообщение Messer »

Купил в село тюнер strong. До этого годами ловилось 4-5 каналов на польскую антенну, и очень плохо. Тюнер на эту же антенну наловил 32 канала, причем без включения усилителя оной антенны в розетку. Мама - в восторге, я - горд собой. ::smoke::
ЮСБ - очень хорошая опция, фильмец вечером себе посмотреть. Только странная особенность - некоторые фильмы идут без звука, другие - со звуком, хоть закодированы все в одном формате. Почему, не знаете?
Единственное украшение, достойное мужчины, – это клинок.
Проспер Мериме
Hooke
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1171
Зарегистрирован: 06 фев 2010, 12:57
Откуда: Кам'янець

Re: Тюнер Т2 - Ваше мнение!

Сообщение Hooke »

Друже, певно текст перекладачем з якогось монгольського сформовано? :smile:
30 км, це гарантований прийом, за умов прямої видимості, на правильне обладнання. Якщо при 38 км, видимість залишиться, то і сигнал прийде. Проте, співвідношення сигнал/шум буде не на користь першого. В аналогових системах, це не критично, і невеличкий "сніжок" не зменшить задоволення від рахунку 6-0, проти Барси на користь Динамо. :evil: Але, цифрова система, то дещо інше. Можливо якість буде такою ж, як і за 1 км, а може взагалі бути дуля. Тре пробувати, з вказаних даних ніхто експертного висновку не зробить. Хоча б через те, що виконане кривими руками непрофесійно під'єднання дротів, усілякі сопливі скрутки не зачищених дротів, замість пайки, може додати ще десяток другий децибел на втрати. А використання дроту, з опором не узгодженим з активними пристроями (що з китайським не сертифікованим барахлом таки трапляється), може ще погіршити ситуацію. Ну, про антену я впевнений, що діапазон ви врахували, а не тільки країну проходження. ::acute::
Ответить

Вернуться в «Побутова техніка та електроніка»