Вікс мисливець.

Свой взгляд на ножи Victorinox и Wenger, обзоры, тесты и рабочие качества
Ответить
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Вікс мисливець.

Сообщение Ярослав »

по моєму ще ніхто про нього не писав.
придбав тижні два тому. http://www.dadsknifeshop.com/pd_victori ... e_drab.cfm
перше враження - масивний, але зручний. http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/103.html В перший же день взяв його в "оборот", робив накриття для саджанців. http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/98.html фактично всі рейки були перерізані цим ножом, спочатку думав що його не хватить на стільки, але якість є якість... :D http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/97.html
в руку ліг відмінно, при різанні пилкою і силовому різі лезом долоню не натирав. і різати пилкою одне задоволення. http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/104.html
пробував розпилювати суху дубову дошку товщиною 55мм. - ріже, 20 см. дошки пропиляв десь за 2 хв. при потребі може запроста замінити ножовку в екстреному випадку. з пилкою гадаю одан недолік - при різі треба трохи піднімати рука до верху, поясню.. :-D http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/96.html - трохи погано видно, коли розкласти лезо і пилку, пилка буде ніби піднята до гори відносно руків"я. тобіш не являється продовженням лінії ручки, а піднята віносно його десь на 1.5 - 2 градуси. В той час як клинок ножа трішки завалений в низ, це добре при силовому різі. заточка з коробки не вразила... :-( волосся на руці не брив, але піля декількох хвилин роботи це виправив. за рахунок товщини леза ріже добре. тіж рейки застругував на ура. http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/99.html пробував гляя на роботі стругати - справляється з товщиною гілки до 10 см. :) товстіше просто не зручно.
На кухні теж справляється на всі сто. картоплю чистить просто шикарно, навіть не дивлячись на товщину руків"я ніж тримати зручно. овочі фрукти теж добре ріже. з особливим шиком сало різав - тільки хрумтіло.
відкоркував декілька пляшок вина - трішки відчувається дискомфорт із за довжини штопора, але справляється на 4.
шилом не користувався не було нагоди.
серейтором різав капронові шнури - на 5 з плюсом. правда товстий канат не бере, короткий серейтор. тая так розумію що призначений він на цьому ножі для розпорювання шкіри тварини, на шкірі ще не пробував нема туши... :-D а свою шкода... і так видно що впорається.
от по пилці ще зауваження - відкривати трохи не зручно - з торця ножа тільки чути виглядає кінчик, при неакуратному відкритті можна заломити ніготь,або порізатись. http://foto.mail.ru/mail/yarek80/94/101.html краще зробили б кінчик пилки на міліметра 3 довший - використовувавсяб як склобій.
загальні враження після деякого користування - гарний робочий ніж.
Все що робиться, робиться на краще.
crossf
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1546
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 23:37
Откуда: Київ

Сообщение crossf »

Ніж непоганий, але мені до вподоби інші моделі :) З одним тільки не погоджусь:
ярослав писал(а):робили б кінчик пилки на міліметра 3 довший – використовувався б як склобій
Наскільки знаю, пилку віксівську гартують на малу твердість, склобій би був ніякий.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Сообщение Ярослав »

crossf
я не знав.. :=( це суто моя думка. :)
Все що робиться, робиться на краще.
Аватара пользователя
YuraS
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1544
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:24
Откуда: Харьков

Сообщение YuraS »

Мацал я Хантера, принципиально по строю инструмента от того же Форестера или Рюкзака мало отличается, если не считать вспарывателя. А про то, что пила очень хороша, известно многим! ;)
It isn’t etiquette to cut anyone you’ve been introduced to (c) Red Queen by Lewis Carroll
Iron - Cold Iron - is master of men all! (с) W. Shakespear
Аватара пользователя
Aleksandr Afonchenko
Afonchenko Knives
Afonchenko Knives
Сообщения: 9630
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:39
Откуда: Lozova
Поблагодарили: 25 раз

Сообщение Aleksandr Afonchenko »

Хороший ножичек мне нравится, вот если бы ему еще однорукий клинок с отверствием приделать, цены бы небыло :-D
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Сообщение Ярослав »

Codename 47
і дирку від спайдерки.. :-D
Все що робиться, робиться на краще.
Аватара пользователя
Aleksandr Afonchenko
Afonchenko Knives
Afonchenko Knives
Сообщения: 9630
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:39
Откуда: Lozova
Поблагодарили: 25 раз

Сообщение Aleksandr Afonchenko »

ярослав писал(а):і дирку від спайдерки..
Это да, с тех отверствием смотрелось бы намного солиднее :D
Аватара пользователя
Tito
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 843
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:25
Откуда: Київ
Контактная информация:

Сообщение Tito »

Мені тілько одне цікавить як потім цей Вікс від крові, жиру та усього іншого відмити???? Я на вихідних Ендурою оселедця на запчастини розібрав.... як я її потім відмивав Лесю тому що Піддерв"янський таких матюків не вигадати. :x :x
За дурною головою рукам лихо. :D
Аватара пользователя
Aleksandr Afonchenko
Afonchenko Knives
Afonchenko Knives
Сообщения: 9630
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:39
Откуда: Lozova
Поблагодарили: 25 раз

Сообщение Aleksandr Afonchenko »

Тіто писал(а):За дурною головою рукам лихо.
Понавигадували буржуї, а нам тепер лихо, у спайдерко є мисливська модель, цікаво булоб помацати, алеж дорога, напевно ножики що роблять солідні компанії для мисливців тим більше складного типу мусять відрізнятися від звичайних складнів того ж самого цінового діапазону, повинні використовуватися ікісь інші матеріали на рукоятку, менше різних там дірок та інше.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Сообщение Ярослав »

Тіто
в принципі мені це не грозить.. :-D розбирати кабана я ним не збираюсь. але ж на полюванні повино використовуватись два ножі, основний і допоміжний. як на мене то він геть підходить на роль допоміжного - салка там порізать, цибульки, гіляку на вертіл зрізати. :D
тримав раніше кролів, багато було, робили на зиму з них тушонку. на забій одночасно ішло по 15 ато і більше штук... приходилось розробляти швидко і ніж після такого був весь у засохшій крові і пуху. використовував складень китайський напевно.. але гострий. мив його без проблем - спочатку вимочував дві хвилини у холодній воді, промивав під напором, потім дві хвилини і гарячій і теж промивав під напором. а зараз з масою миючих засобів це взагалі не проблема. :)
Все що робиться, робиться на краще.
Egor.

Сообщение Egor. »

Codename 47 писал(а):вот если бы ему еще однорукий клинок с отверствием приделать, цены бы небыло
Так это есть, и даже в Киеве, и цена ему есть. Только не "викс", а "венгер". На днях видел этого "хантера", и еще кучу ему подобных, но с другой комплектацией. Цену не помню, но гляну при случае.
http://www.wenger-knife.ch/scripts/Modu ... 01&idn=139
Аватара пользователя
Kart
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 5649
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 17:43
Откуда: Киев
Благодарил (а): 711 раз
Поблагодарили: 1714 раз
Контактная информация:

Сообщение Kart »

Тіто писал(а):Мені тілько одне цікавить як потім цей Вікс від крові, жиру та усього іншого відмити???? Я на вихідних Ендурою оселедця на запчастини розібрав.... як я її потім відмивав Лесю тому що Піддерв"янський таких матюків не вигадати. :x :x
За дурною головою рукам лихо. :D
Як, як... з милом... Або Фейрі.... Дуже просто...
Ще скажу, скільки розбирав оселедця (жінка це на мене скидає), то ніколи руків'я в контакт з рибою не вступало... Тільки ліва рука та клинок, периодично витираю руки, потім достатньо вимити ніж з милом і ніякого клопоту...
DR
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1629
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:32
Откуда: Украина, Киев
Поблагодарили: 2 раза
Контактная информация:

Сообщение DR »

Kart писал(а):Ще скажу, скільки розбирав оселедця (жінка це на мене скидає), то ніколи руків'я в контакт з рибою не вступало... Тільки ліва рука та клинок, периодично витираю руки, потім достатньо вимити ніж з милом і ніякого клопоту...
Можно решить этот вопрос кардинально - покупать филе :-D
Счастлив тот, кому удалось постичь тайную сущность вещей
Аватара пользователя
Palych
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 158
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:14
Откуда: Черкаси
Контактная информация:

Сообщение Palych »

Egor писал(а):Так это есть, и даже в Киеве, и цена ему есть. Только не "викс", а "венгер".
http://www.wenger-knife.ch/scripts/Modu ... 01&idn=139
І не тільки в Києві. Ціна бл. 250 грн. Але у вікса форма руків"я, ІМХО, більш звична, я б сказав, більш харизматична :=(
Аватара пользователя
Kart
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 5649
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 17:43
Откуда: Киев
Благодарил (а): 711 раз
Поблагодарили: 1714 раз
Контактная информация:

Сообщение Kart »

DR писал(а):
Kart писал(а):Ще скажу, скільки розбирав оселедця (жінка це на мене скидає), то ніколи руків'я в контакт з рибою не вступало... Тільки ліва рука та клинок, периодично витираю руки, потім достатньо вимити ніж з милом і ніякого клопоту...
Можно решить этот вопрос кардинально - покупать филе :-D
В филе нет икры... :-(
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Сообщение Ярослав »

Kart
а ікру окремо купувати. :smile: :smile: :smile:
Все що робиться, робиться на краще.
Аватара пользователя
Kart
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 5649
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 17:43
Откуда: Киев
Благодарил (а): 711 раз
Поблагодарили: 1714 раз
Контактная информация:

Сообщение Kart »

Окремо вона йде з наповнювачами по типу вершкового масла, це вже не те...
Насилье точит сталь
Но сталь его не вечна
А ты душою крепче стали стань
Когда чиста душа,
А цели человечны
Рука крошит отточенную сталь
Egor.

Сообщение Egor. »

Palych писал(а):Але у вікса форма руків"я, ІМХО, більш звична, я б сказав, більш харизматична
Ну это вопрос философский :roll:
hlupik

Сообщение hlupik »

скажу как счастливый обладатель викса за 210 грн.
ножовка пилит на 5+
открывать ножовку удобно: ее край выходит почти на 2 мм и толщиной в 2 мм.причем не за край накладок а за край остова который утоплен по отношению к накладкам.
как стеклобой удобно использовать угол в котором отверстие для кольца. скорее всего он и есть стеклобой.
самый главный + отверстие для однорукого открывания.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

вот весь альбом http://foto.mail.ru/list/hlupik/93/
если фотки тяжелые можно их удалить и оставить ссылку на альбоом
вот мои впечатления о нем http://---.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=2736
hlupik

Сообщение hlupik »

Тіто писал(а):Мені тілько одне цікавить як потім цей Вікс від крові, жиру та усього іншого відмити????
горячей водой с Галой промыл спокойно. феном высушил. каплю масла капнул. и все в порядке.
а можно замочить в горячую воду подождать пока отмокнет и промыть с мылом. если на природе.
ЗЫ
правда я такую природу в ванной в раковине устроил так сказать полевые испытания. после нарезки сала.
САЛО. от вожделения к продукту нож аж в доску впивался.
Аватара пользователя
Tito
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 843
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:25
Откуда: Київ
Контактная информация:

Сообщение Tito »

hlupik
Якщо ви полюєте в тих місцях де під рукою є тепла вода й гала :D :D :D то я вам не заздрю може це десь в зоопарку. Просто на тому Віксі є спеціалізований інструмент шкуродер чи як там його а одже фірма виробник позиціонує його як основний інструмент аби розбирати закатовану звірюку.
Kart
Коли розбирав оселедця то навмисно праву руку трохи замастив аби перевіити як те руків"я ковзає чи ні.
П.С. Звісно віксом мона буде облупити й розрізати добуту дичину а потім швидко чи не дуже його вимити. Та спеціально для цієї справи я його ніколи не візьму тута фінка форева... але якщо не буде альтернативи то мона буде і Віксом скористатись.
П.П.С. Хау я все сказав.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Сообщение Ярослав »

Тіто чому відразу закатовану...? якщо вбита заради прожиття наприклад. і я не впевнений що всі мисливці користуються такими ножами для зняття шкіри коли в ножнах висить мисливець. для порівняння тут нещодавно ішла мова про ножі рятівників, я думаю що придбавши такого ножа Ви не будете бігати вибивати ним скло, різати одяг на людях.. шукаючи кого врятувати, чи придбавши набір ножів для метання не побіжите і не пришиєте першого зустрічного.. вбачаючи в ньому ворога :-D
все відносно, і якщо фірма вирішила назвати такий ніж мисливським це їхня справа.
Все що робиться, робиться на краще.
Банзай
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 472
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 23:49
Откуда: Одесса
Контактная информация:

Сообщение Банзай »

В целом хороший нож :)
Сам такой хотел купить.....
Но мне не понравилось отсуцтвие открывашки для консервов.
И как для меня на Форестере фиксатор надежнее ИМХО конечно.
А так Виксовские ножи я считаю одними из лучших, да и с собой Викс всегда, вместе с другими конечно :-D
hlupik

Сообщение hlupik »

Тіто писал(а):Якщо ви полюєте в тих місцях де під рукою є тепла вода й гала то я вам не заздрю може це десь в зоопарку. Просто на тому Віксі є спеціалізований інструмент шкуродер чи як там його а одже фірма виробник позиціонує його як основний інструмент аби розбирати закатовану звірюку.
нагреть в котелке воду и бросить ВИКС нуда на несколько минут, а потом промыть проточной водой.
на все это хватает 1 литра воды. или топленого снега.
тогда можно не экономить.

на моем фиксатор милитари ...
самый надежный из всех надежных...
gryzl
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 332
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:25
Откуда: Кіевъ

Сообщение gryzl »

упс.
Ответить

Вернуться в «Victorinox&Wenger»