линза vs прямые спуски vs обратная линза

Про все, що визначає ефективний різ - сталь, геометрія, зручне руків'я
Ответить
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Invictus писал(а): какие сверхсложности в их производстве обнаружились в 21 веке, причем такие что вслух на форуме сказать нельзя, только лично.
Якщо то в мою сторону - вибачте, але давайте почнемо я не зобов"язаний нікому ні чим. Товариш попросив зайти черканути пару слів, моя місія виконана. Той кому то цікаво - буде сам шукати, питати, писати. :D Вас цікавить суто якась конкретика? Чи просто аби поговорити?
Все що робиться, робиться на краще.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Ось ще до теми міцності увігнутих від обуха спусків.
Один з моїх тестових клинків із "заюзаної" N690co.
Спуски увігнуті, зведення порядка 0,35 мм. Загальний кут на око 30 - 35 градусів.



Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/C5VniOT6xsw
Все що робиться, робиться на краще.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Я написал все предельно ясно и четко, не усматриваю сверхсвойств вогнутых спусков, равно как прочности и сверхсложностей их в производстве. Если кто-то их видит-интересно в чем, где и почему. Далее, при прочих равных, именно вогнутые спуски конструкционно самые слабые из-за элементарной геометрии и занимают почетное 3 место после конвекса-выпуклой линзы на 1 и прямых спусков на 2. Тут не надо иметь семи пядей во лбу и даже спецобразования, достаточно здравого смысла и геометрии средней школы. Механическая прочность любой конструкции, клинка в том числе-вещь объективная и измеряемая. Говорить, что вогнутые спуски прочнее прочих неверно в корне, также как подгонять истину под себя и свою субъективную реальность и мнение.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Invictus писал(а):Я написал все предельно ясно и четко, не усматриваю сверхсвойств вогнутых спусков, равно как прочности и сверхсложностей их в производстве. Если кто-то их видит-интересно в чем, где и почему.
Це всього лише ваша думка та точка зору і не більше. Оспорювати не буду, спіть з нею спокійно. Бо людині яка далека до процесу виготовлення, дуже тяжко щось пояснити.


Invictus писал(а): Далее, при прочих равных, именно вогнутые спуски конструкционно самые слабые из-за элементарной геометрии и занимают почетное 3 место после конвекса-выпуклой линзы на 1 и прямых спусков на 2.
Самі слабі в чому? :-D


Invictus писал(а):Тут не надо иметь семи пядей во лбу и даже спецобразования, достаточно здравого смысла и геометрии средней школы. Механическая прочность любой конструкции, клинка в том числе-вещь объективная и измеряемая.
Прошу, якщо маєте освіту середньої школи - виміряйте. Цікаво.



Invictus писал(а): Говорить, что вогнутые спуски прочнее прочих неверно в корне, также как подгонять истину под себя и свою субъективную реальность и мнение.
Не варто приписувати того що ніхто не говорив, та видавати свою точку зору за слова інших. Приведіть цитату, щоб не бути балаболом, де таке написано?
Все що робиться, робиться на краще.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Как человеку недалекому и сверхбалаболу ярослав я вам скажу- мне понятно почему вас кишнули с мастер-ножа, за дерьмовые человеческие качества. Вы пятью или чуть больше постами писали что увигнути спуски прочнее прямых, вы первый перешли на личности по отношению ко мне после моей ссылки на мнения по вогнутым спускам, и если вы настолько тупы чтобы не понимать, что более тонкие вогнутые спуски менее прочны. чем более толстые прямые или выпуклые, то говорить таки не о чем. И да форум это место где можно обосновать свои мысли и мнение.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Про мої якості не вам судити, ми особисто не знайомі. А заочно про когось говорити - моветон. ::hi:::

А по всьому іншому прошу дати відповіді та привести цитату. Чи ви підтвердите мої здогадки, що до того, що вам аби поговорити та розвести срач?
Invictus писал(а): Вы пятью или чуть больше постами писали что увигнути спуски прочнее прямых,.
Все що робиться, робиться на краще.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Вы делаете сверхвылизанные ножи из бюджетных сталей за небюджетные деньги будучи неутомимым полировщиком и мне на это плевать. Если мы не знакомы то почему вольности в мою сторону? И почему нельзя обратно? От вашего процесса полировки я таки далек, но к процессу изготовления и производства имею понимание. И ваши засекреченные сказки венского леса байте юным дилетантам. Рассусолил тут- дуже тяжко пояснити. Так поясните по простому, пан небожитель ножестроения, или боитесь что исчезнет тайна- исчезнет прайс?
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Invictus звідки стільки жовчі та злості? Вийдіть на вулицю, зробіть зарядку - літо на дворі. :smile:
Підтвердження ваших слів та відповіді на поставлені вам запитання, я так зрозумів, можна не чекати? Ну то результат прогнозований. :smile:

Все інше пропускаю крізь вуха, за мою практику не ви перший та останній заглядаєте до кишені, та приписуєте власні слова іншим :smile: Розпалюємий вами срач мені не цікавий, тому шукайте собі іншого "опонента". ::hi::: :smile:


Invictus писал(а):Вы делаете сверхвылизанные ножи из бюджетных сталей за небюджетные деньги будучи неутомимым полировщиком и мне на это плевать.
ПС. привідкрию вам завісу тайни страшної.... Я роблю різні ножі, окрім якутів та фінок. І з багатьма фінішами, типом спусків та форм. То так, для загального розвитку. :-D ::hi:::
Все що робиться, робиться на краще.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Вы хотите от меня ответов на ваши вопросы? А вы сами хоть на один вопрос по делу ответили? Мне ваш кошторис в шляпу не упирался, а ваша кишеня и кишка тоже в шляпу не упирается. Я отвечаю на непонятные выпады в мою сторону, а ваши дела и изделия интересуют меня меньше всего.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Не буду більше "випадати", щоб ви не мучились :-D ::hi:::
Все що робиться, робиться на краще.
Аватара пользователя
Чкылчи
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4009
Зарегистрирован: 10 мар 2008, 11:32
Откуда: Запорожчина - ХМАО-Югра - Дагестан
Поблагодарили: 2 раза

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Чкылчи »

Ярослав, приветсвую тебя.
Последние годы не часто возникает побудительный мотив написать сообщение на форуме, однако ты меня заинтриговал.
Не касаюсь спора какой спуск лучше , и все ж мне непонятно почему же и чем же вогнутый спуск лучший именно по мясу.

По моему мнению, при прочих равных геометрических параметрах клинка (ширина, толщина обуха, толщина сведения), независимо от типа спуска, нож будет резать мясо одинаково.
Или, если и не одинаково, то разница настолько ничтожна, что зафиксировать ее на мой взгляд должно быть трудно.

Свое мнение не навязываю и не ради поспорить. Просто умом не пойму почему именно мясо. Если действительно лучший по мясу, тогда чем это можно объяснить.
Если имеешь желание прокоментируй мною сказанное.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

А если мясо не парное, а подмороженное, или твердо-вязкая сыровялка, бастурма и т.д. ?
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Ярослав писал(а):
Exibiche писал(а): Бритва зведена увігнуто для того, щоб її можна було точити на малі кути, класти її на обух і отримувати малий підвод, а не шургати прямим спуском по каменю.
Бритва і клинок різні, спуски там теж різні, абсолютно.
Ніде на ножі ви не побачите такі перепади товщин як на бритві.

Якщо мова іде за спуск від обуху, то тут впливає багато факторів. Діаметрколеса на якому робиться, товщина і ширина клинка.. Вірніше то все підбирається таким чином щоб клинок був міцним і різучим.
Зазвичай зведення на таких клинках тонше як 0,4 - 0,5 мм робити не бажано. Але за рахенок строю клинка, він буде різучим і міцним.
Наприклад всім відомий Ловлесівский дроп поінт хантер. Зведення 0,5 мм. Але за рахунок специфічної геометрії клинок міцніший і різучиший за аналогічний прямий. А вся справа в обусі клинка. При прямих спусках на цьому клинку обух біля кінчика буде послаблений. Аналогічно з так званим "потрійним клином".
Тут не все так однозначно як здається на перший погляд.
Потрібно ще зважати і на загальну геометрію клинка.
В мене поюзі вже роки 4 клиночок товщиною 3,8 мм і щириною 23 мм довжиною 90 мм. Спуск від обуху. зведення порядка 0,3 мм. Ще жодного разу не хотів іншого. Але це коли мова іде про різ.. Коли потрібно рубати цвяхи, кутники і т.д. то форева за прямими. )))) Жартую. Достатньо всього навсього збільшити товщину зведення до 0,6 - 0,8 мм. І такий клинок залишиться більш різучим за аналогічний прямий.

А так... Зазвичай увігнуті спуски роблять на клинках шириною до 27 мм. Є ширші інколи. Але на широких клинках 30 і вище мм різниці сильної не буде відчутно який спуск.
http://knifeclub.com.ua/forum/viewtopic ... &start=100
Не поленился нашел пост, не спора ради, а объективности. Два предложения. Але за рахунок строю клинка вин буде ризучим и мицным. Але за рахунок специфичнои геометрии клинок мицниший и ризучиший за аналогичний прямий. Так что ваша цитата, ярослав о том, что клинок с вогнутыми спусками не только резучей но и мощнее аналогичного с прямыми спусками все-таки есть.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Чкылчи писал(а): Свое мнение не навязываю и не ради поспорить. Просто умом не пойму почему именно мясо. Если действительно лучший по мясу, тогда чем это можно объяснить.
Если имеешь желание прокоментируй мною сказанное.
Привіт! :)(:? Якщо в двох словах, та не вдаватись в полеміку, саме із за строю клинка. Як і чому в механіці - не сформулюю. Якщо об"єктивно - відгуки користувачів, та власні спостереження. Я схиляюсь до строю клинка....
Можливо, як один з варіантів, коли ріжеш свіже м"ясо воно "збігається", утворючи тим самим певний повітряний прошарок між залізом. Як варіант.
Все що робиться, робиться на краще.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Invictus, ви шановний читати вмієте? Бо судячи з писанини - не дуже.

Якщо це ви, так сказати, даєте відповідь на запитання, чи навпаки хочете в чомусь звинуватити, то особисто для вас поясню - що писали ВИ та слова які приписували, і про що я писав та запитував. ::hi:::


Ярослав писал(а):
Invictus писал(а): Говорить, что вогнутые спуски прочнее прочих неверно в корне, также как подгонять истину под себя и свою субъективную реальность и мнение.
Не варто приписувати того що ніхто не говорив, та видавати свою точку зору за слова інших. Приведіть цитату, щоб не бути балаболом, де таке написано?
- гадаю конкретно поставлене запитання вам зрозуміле? і виділене жирним бачите?

Invictus писал(а): Не поленился нашел пост, не спора ради, а объективности. Два предложения. Але за рахунок строю клинка вин буде ризучим и мицным. Але за рахунок специфичнои геометрии клинок мицниший и ризучиший за аналогичний прямий. Так что ваша цитата, ярослав о том, что клинок с вогнутыми спусками не только резучей но и мощнее аналогичного с прямыми спусками все-таки есть.
А от ваше передоргування слів, і на свій лад перекручені чужі слова.... Я чоловіче цю школу пройшов, коли ви ого го як ножі робили. :smile:

То ж ось вам повна цитата(з якої ви витягнули два слова.), якщо недовчились в школі, пішовши о го го коли ножі робити. ::()(!:
Мосьє - тролінг то тонка штука...
Ярослав писал(а): Наприклад всім відомий Ловлесівский дроп поінт хантер. Зведення 0,5 мм. Але за рахунок специфічної геометрії клинок міцніший і різучиший за аналогічний прямий. А вся справа в обусі клинка. При прямих спусках на цьому клинку обух біля кінчика буде послаблений. Аналогічно з так званим "потрійним клином".
Гадаю запитань у вас більше не має? Бо відповіді на свої, я так і не отримав :smile: ::hi:::
Все що робиться, робиться на краще.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Доречі товариство, потрапив мені сьогодні до рук один ніж, і якраз буцімто на увігнутих спусках, товариш прислав із заточки, мучився сам, та мучився власник... Ніж потрібно вилікувати.. не ріже. Так от буквально в двох словах на відео, чому не ріже, і що робити.... Без претензій на авторство, не знаю чий та хто робив його. Перед очима суто геометрія.





Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/dFPwHocumTM
Все що робиться, робиться на краще.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Заметьте ярослав, я цитату вашу привел полностью и ничем вас в своем последнем посте не оскорбил. А вы меня опять покусываете. Оставьте это занятие, а если нечем занять рот-то покусывайте себе свой кисет для яиц, свою кожаную волосатую сумочку. Понимаю, что вы человек глубоко евроинтегрированный и свою школу проходили у страстных испанцев с глубинной европенетрацией, но соотечественников оскорблять некрасиво, также как подрезать крылья пытающимся подняться и приблизиться к подножию ножевого олимпа, на вершине которого вы видимо восседаете, а вот на чем и ком, у кого и на каком-одни испанцы знают.
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Invictus писал(а):Заметьте ярослав, я цитату вашу привел полностью и ничем вас в своем последнем посте не оскорбил.
Шановний. І знову ви утріруєте?
З вами не цікаво. Пишете одне, доказуєте що написали інше. Це як? Які ваші слова сприймати до уваги? Та і мову каверкати не варто. Вас коробить від написаного, то просто перекладіть в гуглі. Але єхиднічати кривляючись не варто, ви не в садочку.
Далі, як ви кажете, цитату повністю при вели. Ок.
Ярослав писал(а):
Invictus писал(а): Говорить, что вогнутые спуски прочнее прочих неверно в корне, также как подгонять истину под себя и свою субъективную реальность и мнение.
Не варто приписувати того що ніхто не говорив, та видавати свою точку зору за слова інших. Приведіть цитату, щоб не бути балаболом, де таке написано?

Я ще раз повторюсь, де таке написано? Де можна прочитати, що я написав такі слова?
Цитату повністю привели? А в цитаті що написано? Про суто окремий приклад однієї моделі.
Ярослав писал(а): Наприклад всім відомий Ловлесівский дроп поінт хантер. Зведення 0,5 мм. Але за рахунок специфічної геометрії клинок міцніший і різучиший за аналогічний прямий. А вся справа в обусі клинка. При прямих спусках на цьому клинку обух біля кінчика буде послаблений. Аналогічно з так званим "потрійним клином".
чи знову будете писати що я не прав та несу єресь?
Не вкладайте свої вилови в чужі вуста!


А кому я які крила підрізаю?
Все що робиться, робиться на краще.
Invictus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 709
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 18:39
Откуда: г.Одесса

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Invictus »

Ярослав писал(а):
Exibiche писал(а): Бритва зведена увігнуто для того, щоб її можна було точити на малі кути, класти її на обух і отримувати малий підвод, а не шургати прямим спуском по каменю.
Бритва і клинок різні, спуски там теж різні, абсолютно.
Ніде на ножі ви не побачите такі перепади товщин як на бритві.

Якщо мова іде за спуск від обуху, то тут впливає багато факторів. Діаметрколеса на якому робиться, товщина і ширина клинка.. Вірніше то все підбирається таким чином щоб клинок був міцним і різучим.
Зазвичай зведення на таких клинках тонше як 0,4 - 0,5 мм робити не бажано. Але за рахенок строю клинка, він буде різучим і міцним.
Наприклад всім відомий Ловлесівский дроп поінт хантер. Зведення 0,5 мм. Але за рахунок специфічної геометрії клинок міцніший і різучиший за аналогічний прямий. А вся справа в обусі клинка. При прямих спусках на цьому клинку обух біля кінчика буде послаблений. Аналогічно з так званим "потрійним клином".
Тут не все так однозначно як здається на перший погляд.
Потрібно ще зважати і на загальну геометрію клинка.
В мене поюзі вже роки 4 клиночок товщиною 3,8 мм і щириною 23 мм довжиною 90 мм. Спуск від обуху. зведення порядка 0,3 мм. Ще жодного разу не хотів іншого. Але це коли мова іде про різ.. Коли потрібно рубати цвяхи, кутники і т.д. то форева за прямими. )))) Жартую. Достатньо всього навсього збільшити товщину зведення до 0,6 - 0,8 мм. І такий клинок залишиться більш різучим за аналогічний прямий.

А так... Зазвичай увігнуті спуски роблять на клинках шириною до 27 мм. Є ширші інколи. Але на широких клинках 30 і вище мм різниці сильної не буде відчутно який спуск.
Специально выделил предложение, что не так, или возможны разночтения? Нож о котором речь имеет вогнутые спуски и вы пишите, что они мицнише, чем аналогичные прямые. Что неясно? Или это не ваши слова? Поясните как еще можно понимать ваши слова, или глубинная пенетрация коснулась вашего мозга?
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

Invictus писал(а): Нож о котором речь имеет вогнутые спуски и вы пишите, что они мицнише, чем аналогичные прямые. Что неясно?
так і є, а що вам тут не подобається? Конкретний приклад, на конкретній моделі? І якщо не знаєте як пишеться російською слово міцніші - мощнее.

Але де я писав:
Invictus писал(а): Говорить, что вогнутые спуски прочнее прочих
ДЕ? Дайте цитату? Чи можливо ви не розумієте значення слів - міцніші на аналогічній моделі, та
прочнее прочих
? Так де я написав що увігнуті міцніші за всі інші?

В сотий раз вам пишу - не приписуйте свої слів іншим!

Вас шановний в бан. Мене звинувачуєте що не даю відповіді на запитання? А ви дали відповідь? Кому я крила підрізаю? :smile:
Вас коробить, що мав змогу повчитись в гарного майстра? - так дорога кожному відкрита. Вам не подобається що я в асоціації закордонній - то суто ваші проблеми. То роки роботи та купа спорчених матеріалів. Я не долар, щоб всім подобатись :) ::hi:::
Все що робиться, робиться на краще.
Аватара пользователя
OldRiy
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2327
Зарегистрирован: 14 фев 2008, 19:39
Откуда: Вінниця

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение OldRiy »

Ярослав писал(а):Доречі товариство, потрапив мені сьогодні до рук один ніж, і якраз буцімто на увігнутих спусках, товариш прислав із заточки, мучився сам, та мучився власник... Ніж потрібно вилікувати.. не ріже. Так от буквально в двох словах на відео, чому не ріже, і що робити.... Без претензій на авторство, не знаю чий та хто робив його. Перед очима суто геометрія.





Текстовая ссылка на видео - https://youtu.be/dFPwHocumTM
Цікаве відео, підходить і до цієї теми, і до теми замовлення ножів від МнД
Аватара пользователя
prust
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 230
Зарегистрирован: 24 апр 2012, 04:32
Откуда: LWOW
Благодарил (а): 1 раз

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение prust »

Ярослав
спасибо за конкретные рекоммендации по конкретному предмету. Геометрия и Теоретическая механика очень важные науки , но вот конкретный экзэмпляр всегда индивидуален , не взираю на Высокую Теорию.
К чему я веду ? я недавно создал тему с вопросом о заточке конкретного ножа из конкретной стали , и дальше пошло море комментариев с цепляниями к формулировкам и изложениями теории, практических комментов было не очень много.....
Приятно , когда люди говорят о вещах , которые сами держали в руках и сами пользовали, теоретиков много , хотя все они очень умные , и "подкованные в теме люди" , только вот , когда доходит до конкретного предмета - вся теория ведет себя очень избирательно ( в связи с факторами неучтенными в обсуждении ).
По моему очень важно не начинать "меряться штангенциркулями" , а обсуждать представленный вопрос применительно к представленному предмету.
Invictus Вам тоже отдельное спасибо - направьте ,ПОЖАЛУЙСТА, свои знания не на препирания из-за формулировок , а на конкретные вопросы. Здесь есть что обсудить . Вы несомненно очень подкованы в теме( даже я , непрофессионал это вижу).
Готов получить " тапками по морде" , за непрофессиональное и некомпетентное вмешательство , но обидно когда знающие и эрудированные люди тратят энэргию на пустое препирательство............
Вы знаете и умеете больше других - не препирайтесь , делитесь и получайте положительные посылы от благодарных пользователей.
Все написанное - абсолютно на эмоциях , но некоторые вопросы готов и сам обсудить ( с точки зрения пользователя ,обладающего минимальными знаниями в теме , но по конкретным экзэмплярам)..........
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

:? rt20
Все що робиться, робиться на краще.
Аватара пользователя
prust
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 230
Зарегистрирован: 24 апр 2012, 04:32
Откуда: LWOW
Благодарил (а): 1 раз

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение prust »

Ярослав
удачи в дальнейших изысканиях " золотой середины " , хотя у Вас и сейчас все в порядке , возможно стоит расширить Модэльный ряд.............. С разными сталями и характеристиками ( более универсальными и Аутдорными )....... Для всеобшей аудитории.........
К сожалению бюджет играет решающую роль..............
Ярослав
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 22:45
Откуда: Костопіль.
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: линза vs прямые спуски vs обратная линза

Сообщение Ярослав »

prust писал(а):Ярослав
возможно стоит расширить Модэльный ряд.............. С разными сталями и характеристиками ( более универсальными и Аутдорными )....... Для всеобшей аудитории.........
К сожалению бюджет играет решающую роль..............
Дякую, хоча це вже до теми не відноситься. Та модельний ряд, геометрії - шмудетрії і так ого го.. :-D
Все що робиться, робиться на краще.
Ответить

Вернуться в «Сталі, геометрія, теорія та практика різання»