Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Вибір ножа: Питання щодо вибору ножа. Поради, рекомендації, думки
Customer-11-18
Новичок
Новичок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 18 ноя 2018, 23:29
Откуда: Львів

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение Customer-11-18 »

corsar_s писал(а): Это не провокация, это реклама.
Ну и конкретно, давайте поговорим. Я вот, советовал Canadian Belt или Roach Belly, расскажите мне пожалуйста, в каком месте эти два ножа
- туристические
- походные
- охотничьи
::hi:::
Ви будете сміятися, але колдстіловський Canadian Belt у дівоцтві звався Grohmann #2 Trout & Bird Knife (ще ці ножі звуть D.H. Russell belt knife, бо Rudolph Grohmann --- автор, а D.H. Russell --- власник фірми). Оригінали виробляються по сей день, якщо Ви зайдете на www gknives com, то побачите, що вони позиціонуються як мисливські. До речі, можете ще раз звинуватити мене в рекламі!

Підтримую Ваші пропозиції щодо Canadian Belt і Roach Belly (особливо, першого!), але вони так само не відповідають вимогам топікстартера, як і мої пропозиції. А також довжина плюс/мінус Моракнів Компаньйон ІМНО трохи малувата для кухонника. Ви будете сміятися, але вважаю Canadian Belt і Roach Belly і туристськими, і похідними, й мисливськими.
corsar_s писал(а): Это не провокация, это реклама.
Ну и покажите свои ножи для аутдорной кухни. Так сказать, утрите нос.
::hi:::
І не збираюся нікому нічого втирати. Кожен танцює, як хоче. Порився й знайшов, як звати мою Трамонтінку: Tramontina Camping 26003. Здається, її уже зняли з виробництва, та загугливши "Tramontina Camping", можна знайти чимало аналогів. Так, там 1.5 мм в обушку, але довжина 130--160 мм. Якраз дешевий і сердитий похідний кухонник. Сталь там 420 (HC?) --- не так щоби, але й об повітр'я не тупиться. Звичайно, Tramontina Amazonas Two (теж знята з виробництва) вставляє Кемпінга за всіма параметрами, але продукти зручніше різати ним (бо тоненький!).
"Кухонник", який ходить зі мною у походи, --- Frost's 860 MG. Єдиний недолік --- короткуватий (10 см), жити можна, але на дошці ним не дуже поріжеш. Сучасний його варіант --- рекомендований вище камратами Morakniv Companion.

У моєму розумінні кухонник повинен мати достатньо м'яку сталь, щоб можна було правити мусатом. А рекомендований вище (без сумніву, чудовий) ніж з D2 сам з якого хоч мусата стружку зніме. Ну, й враховуючи корозійну (не)стійкість D2 за ним доведеться добре пильнувати...

Два плюси за Опінель (від десятки й вище) --- геометрія клинка ідеальна для продуктів. Але дерев'яна ручка потребує уваги, якщо брати в походи, то ліпше проварити у льняній олії (або якось інакше покращити водостійкість).
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение corsar_s »

Дюк писал(а):А режет/не режет? И если режет, то как?
:smile: :smile: :smile:
Crusher писал(а):
Ну як там в 0.7 зведення, то я б не хотів таким ножем працювати по кухні :D
Так я ж, на истину в последней инстанции, и не претендую.
Говорю за себя.
И да, собсно говоря, я сюда и хожу чтобы умных и знающих послушать. :=(
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Crusher
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 461
Зарегистрирован: 31 окт 2017, 22:19
Откуда: Україна, Коростишів
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение Crusher »

Якась трольна тема. Аутдорний кухонний фікс 3-4мм в обусі, 110-125мм довжини, спуски від обуха, стальные пластилін, щоб гарний був і шоб майже даром :-D
Сам же ТС дивиться в сторону універсалів, судячи з обраного грандвея, а ми тут йому радимо...
митяй
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2433
Зарегистрирован: 05 авг 2011, 15:35
Откуда: Донецк, Украина
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение митяй »

...
Последний раз редактировалось митяй 17 июн 2019, 21:46, всего редактировалось 1 раз.
Customer-11-18
Новичок
Новичок
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 18 ноя 2018, 23:29
Откуда: Львів

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение Customer-11-18 »

Crusher писал(а): Якась трольна тема. Аутдорний кухонний фікс 3-4мм в обусі, 110-125мм довжини, спуски від обуха, стальные пластилін, щоб гарний був і шоб майже даром :-D
Ага, і майже 1:1 виходить M07 Sissipuukko J-P Peltonen (Fiskars), тільки в бюджет не вписуємося :smile:

Якже я забув... На вибір (форма руків'я, в основному): Morakniv 748 (тепер у продажі тільки MG, хіба би десь знайшли "синій" зі старих запасів) або Morakniv Fishing Comfort Scaler 150. Ціна --- в межах бюджету, обушок --- 2.5 мм (майже 3;), лезо --- неповних 15 см, нормальні фірма й сталь. І не вірте байкам, що Мора картоплю коле. Може, "товсті" версії з 3.2 мм трохи того... Там і кут не 22 градуси, а 27.
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение Ross »

митяй писал(а): если в черную пятницу в "родительском" магазине скидка на него распространяется
Это где ? Вроде в форумном нет финского.
митяй
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2433
Зарегистрирован: 05 авг 2011, 15:35
Откуда: Донецк, Украина
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение митяй »

...
Последний раз редактировалось митяй 17 июн 2019, 21:46, всего редактировалось 1 раз.
NeMcSim
Новичок
Новичок
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 17 ноя 2018, 16:49
Откуда: Черкассы

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение NeMcSim »

Большое спасибо всем откликнувшимся. Все предложенные ножи гуглил, чесал затылок, оценивал. Выбор сделан. Заказан Morakniv Companion. Не идеально соответствует заявленным требованиям, но проверим на личном опыте Сканди спуски, и всеми хваленую мору. Если даже для кухни вне кухни не подойдет, в хозяйстве лишним не будет. Дальше будем посмотреть.
P.S. А зашел я изначально на форум чтобы почитать как правильно точить ножи. Причем вопрос чем, не стоял, интересовало именно как. Теперь едет ко мне мора, harnds talisman(на карман), водный двухсторонний камушек для ручной заточки, водные камушки для точилки. Токаря, лазерщики, фрезеровщики, с работы озадачены хотелками и чертежами для точилки...
А мог же как и раньше точить то что есть, под непонятными углами, камнем с рынка за 20 грн, с давно испорченной геометрией, и спать спокойно...
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8087
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2078 раз
Поблагодарили: 1034 раза

Re: Бюджетный резучий фикс для кухни за пределами кухни

Сообщение Кузьмич »

NeMcSim писал(а): Заказан Morakniv Companion. Не идеально соответствует заявленным требованиям, но проверим на личном опыте Сканди спуски, и всеми хваленую мору. Если даже для кухни вне кухни не подойдет, в хозяйстве лишним не будет.
если уж так хотелось мору, то взяли бу 2000-ю ей хоть саластик капустный пошинковать можно...
а то что в хозястве не будет лишним :) у меня он на домашней кухни живет для работ, когда кухонный нож жалко использовать: типа веник для засолки порезать,/ковырнуть крышку на банке и т.п.
Мова, це також наша зброя
Ответить

Вернуться в «Вибір ножа»