Ножи SOG

Свой взгляд на ножи SOG, обзоры, тесты и рабочие качества
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

:-D буває
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

LEVUS писал(а):
Олександр писал(а):Изображение×


Изображение

Користуюсь 11-й місяць в польових умовах . Позаяк до АКСУ-74 штик-ніж в комплект не йде . Тому маємо те , що маємо . Нарікань не було . Було пару мікросколів , але за допомогою складного алмазного Ganzo недолік був усунутий .
Це не SOG а Бенчмейд... Радійте тому що штик ножі не дали - непотрібний мотлох. Зайва вага і толку окрім як відкривати консерви з нього немає ніякого.
А ось Тех Боуі в АТО. Правда фото старе, ще з літа... Після першої ротації чомусь фотографій у "зоні" майже не роблю.
Изображение

Камрад… Это Ваш стандартный набор снаряги? Не тяжело было столько режущего инструмента на себе волочить? Как по мне одного среднего фикса (типа SOG Ranger) и резачка складня для быто-кухне-боевых задач хватает с избытком.
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Це комплект під час першої ротації. Я коли повернувся, похудав на 13 кг і то не від недостачі в харчах, а від постійного психологічного, фізичного навантаження, недосипання і т.д. Коротше кажучи я коли приїхав, то мій рюкзак важив на 7 кг меньше ніж я.)))

Такскати це все було важко, але звикаєш, плюс коли вас обстрілюють, то ти з цим всім не те що бігаєш, літаєш як ракета)))

Одного фікса і складня не висачило б. До базового тебору ми добирались майже 2 тижні. Ночували де попало, і якби не маччете з пилкою, то наше життя ЗНАЧНО ускладнилось би. Зручно робити і місце для ночівлі і "кукушку" і т.д. Мультитулом робили "павуки" і взагалі, на здивування він досить часто використовувався. Швейцарцем Хантсменом найзручніше було працювати з оптикою під час пристрілки і відкривати консерви. Складнем як і фікседом різалось все і вся. Фіксед кілька разів навіть використовувався як молоток.
Доречі, зараз ножевий набір розширився)))
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

LEVUS писал(а):Це комплект під час першої ротації. Я коли повернувся, похудав на 13 кг і то не від недостачі в харчах, а від постійного психологічного, фізичного навантаження, недосипання і т.д. Коротше кажучи я коли приїхав, то мій рюкзак важив на 7 кг меньше ніж я.)))

Такскати це все було важко, але звикаєш, плюс коли вас обстрілюють, то ти з цим всім не те що бігаєш, літаєш як ракета)))

Одного фікса і складня не висачило б. До базового тебору ми добирались майже 2 тижні. Ночували де попало, і якби не маччете з пилкою, то наше життя ЗНАЧНО ускладнилось би. Зручно робити і місце для ночівлі і "кукушку" і т.д. Мультитулом робили "павуки" і взагалі, на здивування він досить часто використовувався. Швейцарцем Хантсменом найзручніше було працювати з оптикою під час пристрілки і відкривати консерви. Складнем як і фікседом різалось все і вся. Фіксед кілька разів навіть використовувався як молоток.
Доречі, зараз ножевий набір розширився)))
Камрад, спасибо за такой развернутый ответ. Значит, все из колюще-резущего пригодилось… Однако….Любопытно бы взглянуть, как выглядел Ваш «железный» набор во время последней ротации. Жаль только, что фото не делали…
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Після першої фото чомусь майже не роблю...
Набір складався:
1. SOG Seal pup (на поясі зправа);
2. Ganzo 704 (на правій кишені);
3. Ganzo 301 (на поясі зліва);
4. Huntsman Victorinox (в кишені ножон до SOG Sealpup);
5. Пилка складна Baho (в рюкзаку);
6. Репліка мачете GOLOK (в рюкзаку).

Зараз в наборі SOG Seal pup мігрував на бронік (серейтор зробиа плейнову РК досить малою), на пояс повернувся мій любимчик SOG Tech Bowie. Буде можливість і більш меньш нормальна камера - зфоткаю все)))
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

LEVUS писал(а):Після першої фото чомусь майже не роблю...
Набір складався:
1. SOG Seal pup (на поясі зправа);
2. Ganzo 704 (на правій кишені);
3. Ganzo 301 (на поясі зліва);
4. Huntsman Victorinox (в кишені ножон до SOG Sealpup);
5. Пилка складна Baho (в рюкзаку);
6. Репліка мачете GOLOK (в рюкзаку).

Зараз в наборі SOG Seal pup мігрував на бронік (серейтор зробиа плейнову РК досить малою), на пояс повернувся мій любимчик SOG Tech Bowie. Буде можливість і більш меньш нормальна камера - зфоткаю все)))
Обалдеть…, интересно, сколько весит весь этот инструмент. Если будет возможность, то обязательно сделайте фото, будет крайне интересно увидеть все это дело.
Единственное мое недоумение вызывает использование СОГа Боуи в качестве молотка. Как Вы допустили такое кощунство ()(! , насколько мне помнится, сей нож является Вашим культовым предметом… praise

Да и как проявил себя SOG Seal pup на практике, сталька не мягковата? Не подкачала? Или все компенсирует серейтор?
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

wardermax писал(а): Обалдеть…, интересно, сколько весит весь этот инструмент. Если будет возможность, то обязательно сделайте фото, будет крайне интересно увидеть все это дело.
Единственное мое недоумение вызывает использование СОГа Боуи в качестве молотка. Как Вы допустили такое кощунство ()(! , насколько мне помнится, сей нож является Вашим культовым предметом… praise

Да и как проявил себя SOG Seal pup на практике, сталька не мягковата? Не подкачала? Или все компенсирует серейтор?
Ну, все постійно носити на собі теж не будеш...
Влітку рюкзак з причепленим до нього маскхалатом, спальником і кариматом важив 63 кг. Плюс - бронік 10 кг, каска, СВД, АКСу, патрони (патронів в нас було майже по 2 бойофих комплекта - як то кажуть, вибачте за вислів, але дослівно ЗАПАС ЖОПУ НЕ И6ЕТ), гранати.
Весна 2014 - тут ще навть штик-ніж на поясі висів, поки я його не здав. Решта ножів по кишенях, один під правою рукою і в рюкзаку.Изображение
Літо 2014 - штик кажись вже здав, фіксед на правому боці майже за спиною, мілю видно на кишені, мультитул зліва за спиною, решта в рюкзаку. Изображение
Восени і взимку був не набагато легшим... А швидше за все навпаки))) Изображение
На фото Бронік, баул великий, штурмовий рюкзак, каска, СВД, арафатка і бушлат.
На рахунок СОГа Боуі))) Руків"я там дуже міцне, та й забивати довелось не багато, тож сліжів практично не залишилось. Як допустив? Треба було, а під руками не було нічого. Ну і плюс - до мене вже Трайдент 2.0 їде)))
SOG Seal pup дуже зподобався - невеликий, міцний і дуже легкий ніж. Якщо в перчатці, то рука до ножа практично прилипає. Плейнова частина замала, але серейторна - маща!!! На засобі маскування розрізалось серейтором усе - від канатів до форм і інших матеріалів. Сталька виявилась досить непоганою - золота серединка і не надто м"ягка і не викришувалась. Плюс я ніколи на запускав такі речі, і завдяки мусату придбаному тут у Мах-а, всі ножі були в ідеальному стані.
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

LEVUS писал(а):
wardermax писал(а): Обалдеть…, интересно, сколько весит весь этот инструмент. Если будет возможность, то обязательно сделайте фото, будет крайне интересно увидеть все это дело.
Единственное мое недоумение вызывает использование СОГа Боуи в качестве молотка. Как Вы допустили такое кощунство ()(! , насколько мне помнится, сей нож является Вашим культовым предметом… praise

Да и как проявил себя SOG Seal pup на практике, сталька не мягковата? Не подкачала? Или все компенсирует серейтор?
Ну, все постійно носити на собі теж не будеш...
Влітку рюкзак з причепленим до нього маскхалатом, спальником і кариматом важив 63 кг. Плюс - бронік 10 кг, каска, СВД, АКСу, патрони (патронів в нас було майже по 2 бойофих комплекта - як то кажуть, вибачте за вислів, але дослівно ЗАПАС ЖОПУ НЕ И6ЕТ), гранати.
Весна 2014 - тут ще навть штик-ніж на поясі висів, поки я його не здав. Решта ножів по кишенях, один під правою рукою і в рюкзаку.Изображение
Літо 2014 - штик кажись вже здав, фіксед на правому боці майже за спиною, мілю видно на кишені, мультитул зліва за спиною, решта в рюкзаку. Изображение
Восени і взимку був не набагато легшим... А швидше за все навпаки))) Изображение
На фото Бронік, баул великий, штурмовий рюкзак, каска, СВД, арафатка і бушлат.
На рахунок СОГа Боуі))) Руків"я там дуже міцне, та й забивати довелось не багато, тож сліжів практично не залишилось. Як допустив? Треба було, а під руками не було нічого. Ну і плюс - до мене вже Трайдент 2.0 їде)))
SOG Seal pup дуже зподобався - невеликий, міцний і дуже легкий ніж. Якщо в перчатці, то рука до ножа практично прилипає. Плейнова частина замала, але серейторна - маща!!! На засобі маскування розрізалось серейтором усе - від канатів до форм і інших матеріалів. Сталька виявилась досить непоганою - золота серединка і не надто м"ягка і не викришувалась. Плюс я ніколи на запускав такі речі, і завдяки мусату придбаному тут у Мах-а, всі ножі були в ідеальному стані.
Мой глубочайший РЕСПЕКТ, Камрад! ::hi::: Благодарю за отличные фото и обстоятельное повествование! Экипировка достаточно серьезная получилась, а главное осмысленная.
Но, как говорится, как ни готовься все одно, без будущих корректировок не обойдется…
Да, очень рад, что в Вашу СОГовскую коллекцию скоро вольется Трайдент 2.0. rt24
Если представится возможность, то сделайте обзор с фотоотчетом на этот крайне любопытный девайс.
:)(:?
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Я не мастак огляди писати... Щось придумаємо.
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

Уверен, что если Трайдент придется Вам по душе, то и вдохновение на обзор непременно явится…
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Він дуже подібний до Тех Боуі, тож має сподобатись. Різниця полягає в матеріалі руків"я восновному...
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

Насколько помнится у обоих на клинках АУС-8 и клинок Боуи. А из чего выполнена у Трайдента рукоять?
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Мікарта. Ножни у Боуі кайдекс, там шкіра... Але мені камрад Federico з сусіднього форуму шкіряні вже давно пошив. Трайдент 2.0 береться, так щоб "сазерцать)))", а Боуі в активному використанні.

Та й Трайдента я б зараз не купляв, просто побачив ціну в США на нього в 1,5 рази меньшу ніж завжди (на розпродажі) от і вирішив купити.
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

Так Вы заказали нож из США… А на украинской таможне проблем с ним не будет?
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

В Україні якщо і є подібні моделі, то коштують вони "як збитий літак". А так, я знайшов його по апетитній в США... Спочатку думав перетягнути через знайомого, який мені Тех Боуі перетягував, але у нього можливості "прикрились". Знайшов ще одну людину, яка перевозить його і в разі конфіскації на таможні повертає гроші.
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

Камрад, а этот человек занимается заказами товаров из США на коммерческой основе (на заказ) или это разовый вариант… я в том смысле, он может подсобить в данном плане и другим камрадам ножеманам или это строго конфиденциальная информация?
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Як у першому та і в другому варіанті, ця людина берепевний відсоток чи конкретну суму. Перший знайомий вже раніше мені "протягував", другий зараз протягує. Коли буду мати свій ніж на руках, тоді можна казати щось конкретніше. Інформація не є строго конфіденційною, але труднощів людині також не хотілося б принести. Але, думаю, перевіреним камрадам, якщо зможе, то допоможе.
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

Несомненно, камрад. Определенную конфиденциальность нужно чтить. Надеюсь, Трайдент приедет без «приключений» и Вы порадуете нас вкусным обзором! :)
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

:-D ::acute::
і камради зможуть перевіреним каналом отримувати нові хотілки :evil: :evil: :evil: (!!) )!!!( )!!(
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

О, ДА!!!!! ::jchurrah::
Hart im Nehmen und hart im Geben
Аватара пользователя
prapor-vsp
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 311
Зарегистрирован: 31 янв 2014, 07:55
Откуда: г. Николаев

Re: Ножи SOG

Сообщение prapor-vsp »

LEVUS писал(а)::-D ::acute::
і камради зможуть перевіреним каналом отримувати нові хотілки :evil: :evil: :evil: (!!) )!!!( )!!(
Начинаю копить мёртвых президентов :)(:?
Аватара пользователя
ingvarr_xx
Новичок
Новичок
Сообщения: 25
Зарегистрирован: 06 дек 2013, 09:56
Откуда: Харьков

Re:

Сообщение ingvarr_xx »

Tito писал(а):не знаю почему но у Сога нравятся только фиксы
Аналогично, имею у себя уже мини коллекцию фиксов SOG (в основном Пентагоны в разных вариациях Япония, Тайвань, большой, Мини...). Очень достойные ножы. Правда в последнее время говорят что Пенты из Тайвани сильно испортились. 8-). Ранние версии Японских Пентов - rt24 ::jchurrah:: .
Я бы создал уже отдельную тему по клеймам ножей SOG (хотя может такая тема уже и есть, а я не могу ее найти).
С ув.
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

LEVUS писал(а)::-D ::acute::
і камради зможуть перевіреним каналом отримувати нові хотілки :evil: :evil: :evil: (!!) )!!!( )!!(
Взавтра має бути посилка... :evil: :evil: :evil:
Аватара пользователя
BadONE
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 21:13
Откуда: Львівщина
Благодарил (а): 145 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение BadONE »

Отже - ВУАЛЯ! Посилка прийшла!!! ::jchurrah:: ::jchurrah:: ::jchurrah::
SOG Tech Bowie (мій) та SOG Trident 2.0 (нове поповнення)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
wardermax
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2445
Зарегистрирован: 06 июл 2009, 16:54
Откуда: Фальков
Благодарил (а): 25 раз
Поблагодарили: 25 раз

Re: Ножи SOG

Сообщение wardermax »

Нож просто загляденье!!! :oops: rt24 rt24 rt24 Поздравляю, Камрад! Пусть приносит массу удовольствий! :)(:? :)(:?
Hart im Nehmen und hart im Geben
Ответить

Вернуться в «SOG»