продам-обміняю планшет на Windows 10+клава+стілус DELL 7140

Продажа и обмен фонарей, элементов питания, ЗУ, аксессуаров, оптики и электроники
Правила форума
Правила продажи в разделе "Продажа, купля, обмен" находятся в этой теме. В случае несоответствия правилам, темы-нарушители удаляются без предупреждения. После продажи товара, не забудьте, пожалуйста, написать : ТЕМА ЗАКРЫТА. ТОВАР ПРОДАН . Удачных продаж!
Ответить
Аватара пользователя
seaman
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1838
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 33 раза
Контактная информация:

продам-обміняю планшет на Windows 10+клава+стілус DELL 7140

Сообщение seaman »

Власне продається нормально б/в планшет на ліцензійній(чесній) Вінді 10 хоум. Купував роки 4 тому на ібей.
На мобільному core-M 5го покоління (пасивне охолодження на відміну від моделей 7130 та 7139 на core-i3(5).
пам'яті 4Гіга оперативи (не розширюється) 64 Гіга SSD (стандартний М2 2242, є вільний слот, можна доліпити до існуючого, або замінити).
Екран фуллШД. Загалом описів по моделі Dell 7140 дуже багато, не бачу сенсу копіпастити.

В комплекті клавіатура з додатковим акумом, фактично перетворює планшет в міні-ноут. Оригінальний стілус (на батарейці АААА, ,батарейки нема, але дешевий варіант, алкалінова 9вольтова Крона, там всередині 6 штук таких :) тільки треба перевіряти полярність, бо зустрічались де на стакані + , а на пиптику - мінус).
2 блоки живлення, один для планшету, роз'єм для докстанції. Заряджає планшет, але не заряджає клаву, бо під'єднується знизу і клаву не можна під'єднати . Другий, з магнітним роз'ємом з Алі, врізав сам, середньої фіксації, заряджає одразу планшет і клаву. Рідний блок згорів давно, і він - то дєтская болєзнь девайсу, бо використовував роз'єм мікроЮСБ, з напругою на блоку 19Вольт, із-за чого ті роз'єми йшли як розхідний матеріал до планшету.

По косякам, стан корпусу 4, 4-. Є поламані защіпки а задній кришці, біля ЮСБ роз'єму, Є царапка на екрані, як зміг, спробував показати на фото. Таким приїхав :-( з ібею.
Также відома по форуму 4пда хвороба з дуже глибоким засинанням, якщо залишити на якийсь час. Потім або хвилин 5-10 чекати, або жорстко перезавантажувати (повер > 10секунд), або сам планшет падає в синій екран з написом, сорян, працюю над проблемою, і перезавантажує. Дивно, але на рідній Він 8 цього не було, з'явилось після апдейту на Він10 офіційного. Загалом краще вимикати, коли не користуєшся, бо і батарея у сні теж сідає швидше. Другий косячок, іноді починає хрипіти звук.

На борту має повний ЮСБ 3.0 Що приємно ).
Використовував як заміну ноуту в дорозі, для діагностики авто VAG-COMом (повний ЮСБ то вєщь :D )
Здоров'я батарей по AIDA 64: планшета 80% від нової, клави - 70% від нової. Що враховуючи вік, дуже норм. Загалом показує 4+ години на повному заряді. ПС в роботі, спочатку розряджається акум клави а потім планшету. Клава з розряженим акумом працює.

Зараз, в зв'язку з карантином, таки змушений був купити повний ноут :( для роботи.
Ніби все описав :D звєрьок шустренький, звісно з гугл-таблицями, йому важко, бо 4Гіга оперативи.

Хотєлка по ціні, за гроші - 3000 грн 100$ (на олх 6т.) на обмін - 3.5т. Зацікавить Пара 2 в плейні без покриття, не уточена, та багато іншого ..... по тематиці ).

Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
...В мире хищников всегда виновата жертва...
Аватара пользователя
seaman
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1838
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 33 раза
Контактная информация:

продам-обміняю планшет на Windows 10+клава+стілус DELL 7140

Сообщение seaman »

округлив ціну ) хай буде 100 доллярів за все
...В мире хищников всегда виновата жертва...
Ответить

Вернуться в «Продажа и обмен фонарей, оптики, электроники»