Заточка перукарських ножиць.

Огляди інструментів, обговорення методик та нюансів заточування ножів
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Paparazzi »

Камради відгукніться, хто чим точить, або що порадить? Заточка має бути саме професійних, дорогих інструментів. ::hi:::
Аватара пользователя
Weltkind
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 09 янв 2013, 18:08
Откуда: Мариуполь
Благодарил (а): 16 раз
Поблагодарили: 4 раза

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Weltkind »

Проще отдать квалифицированному заточнику(найти через парикмахеров в своем городе) и не париться. Я как-то мельком просмотрел несколько страниц о заточке ножниц, и у меня возникла стойкая антипатия к этой теме, даже вникать в эти "углы поддержки" не хочется, уж слишком это всё узкоспециализированно и у каждого квалифицированного заточника, по легенде, должно быть несколько профессиональных секретов фирмы.
Ни один добрый поступок не останется безнаказанным.
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Paparazzi »

Шкода, але в нашому місті таких немає, саме тому і питаю. Інформація перевірена та достовірна, від перукарів і цікавлюсь.
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

Наскільки я розумію, по мінімуму для цього вистачить верстата з так званою планшайбою під наждачний папір і пари каменів, котрі прийдеться профілювати. Верстат якщо купувати, то це буде дорожче. Потім вже додасться і інше устаткування і матеріали. ІМХО, але за великим рахунком, особливо складного там нічого немає. Всякі "кути підтримки" це більше бажання виділитися, придумуючи велосипед, того вкинув ці терміни в інтернет.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Мутний »

на Козаку точив манюсенькі від вікса самого дрібного, нерозбірні, ніби норм
але щоб прямо зі старту і професійно точити проф інструмент, хіба є такі станки?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

Так, і ножі теж, щоб професійно заточувати треба потренуватися. Так і тут. Купити кілька перукарських ножиць зовсім недорогих, гривень за 100-150 (+/-), на ринку це не проблема i тренуватися на них. Навчитися при бажанні можна, а з часом це стане непоганим заробітком. Не агiтую, але кось так...
Аватара пользователя
пгупгу
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 1440
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:29
Откуда: Рівне
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 69 раз
Контактная информация:

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение пгупгу »

Та ну, хлопці, клієнти перукарів одразу відчують різницю між професійною заточкою і аматорською. Дами, після того, як в них почне сіктися волосся, винесуть мозок перукарю, а той - вам. Що будуть слухати профі, що беруть центнери грн з клієнта, якщо ножиці будуть видирати пасма або просто тягнути волосікі?

Дописувачу, не шукайте аматорів, шукайте профі. В Рівному я таких не знаю.
sobol-21
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 391
Зарегистрирован: 20 мар 2010, 21:30
Откуда: Киев

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение sobol-21 »

Помнится профессионально заточкой именно парикмахерского инструмента занимался форумчанин под ником Касиба.
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

Касиба? Ни когда не слышал. Будет очень интересно пообщаться с японцем в этой теме.
пгупгу писал(а): сіктися волосся
Звучить як мiф. ()(!
Аватара пользователя
пгупгу
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 1440
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:29
Откуда: Рівне
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 69 раз
Контактная информация:

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение пгупгу »

Касіба - це голова. Не дивлячись на складність термінології, він майстер яких мало, принаймні з того, що можна бачити на його матеріалах.

Стосовно "звучить як міф", то тут я з вами згоден, однак у кожній професії так багато тонкостей і нюансів, що я, все-таки, залишуся прихільником теорії даннінга-крюгера.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Мутний »

Щодо міфів - цікавився якось в перукарів своєї провінції, то на місці мало хто віддає, бо результат поганий. Приїздить звідкись дідок, який пів України катає, раз в рік правда, заточки вистачає на такий час ніби. Але точить саморобним електроточилом не розбираючи ножиці, всі цілком задоволені на цілий рік.

А ще ж ті ножиці й падають і зношуються, а не регулюються перукарем, але працюють.

В професіоналів би глянути що і як, бо стрьомно виглядає з того що бачив :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1345
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 228 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Martine »

valera_dnepr писал(а): Касиба? Ни когда не слышал. Будет очень интересно пообщаться с японцем в этой теме.
Вот его сайт, общайтесь на здоровье https://zatochka.info
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Roomster
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 853
Зарегистрирован: 10 ноя 2009, 15:51
Откуда: Kalush
Благодарил (а): 71 раз
Поблагодарили: 287 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Roomster »

Одно время я брал в работу ножницы. Как мне казалось, точил неплохо (на Казаке) - резали мокрую салфетку, тонкий полиетилен и т.п, но...один парикмахер сказал, что это чересчур - "волос скользит" и просил сделать рез более агрессивный, второй парикмахер наоборот просил полировку подвода и....в общем перестал я этим заниматься. Не победил я эту тему. Смотрел как работает спец на планшайбе - колдунство :-D
Аватара пользователя
Volos
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3108
Зарегистрирован: 15 фев 2010, 22:03
Откуда: Киев
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 195 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Volos »

Кухук сейчас точит усе профессионально и ножницы разные и триммеры (те что собак стричь и человеков).
https://www.facebook.com/profile.php?id ... 0&sk=about
Самий кращій ніж - це той який у мене буде наступним
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Paparazzi »

пгупгу, В Рівному залишився один майстер до якого, зі слів майстрів, не хочуть нести на заточку, погано робить. Той що був в "Злата плаза" помер, Царство Небесне, приїздив хлоп з Нетішина, так і той виїхав з країни. Якось так. А спробувати можна, тільки не на клоні апекса, а на щось типу Козак, і ні камінь ні наждак там не працює, виключно алмаз.
Аватара пользователя
пгупгу
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 1440
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:29
Откуда: Рівне
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 69 раз
Контактная информация:

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение пгупгу »

Paparazzi, мдя, я і не знав, що вони в Рівному були, як виявилось.

Стосовно типів точилок, то це таке - не точилка точить, а людина. Я собі слабо уявляю як можна працювати з конвексом на ножицях на точилці взагалі. А як точилка допоможе приводити в чуство площину підтримки або хонінгувати задню поверхню - взагалі загадка для мене.

Твердження про алмаз не знаю чим навіяно, однак будь-яку сталюку точить і карбід кремнію, хоча алмаз на притирі надійніше і технологічніше однозначно.

Ви самі точите чи стрижете, взагалі?
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

Блін, ну от не втримався я щоб не потроліти Касібу. Пробачте.
Так, він хоч і заскалка в дупі, але роботу свою знає.
Хлопці, у нас з ним вже давно з розряду особистого, тому всі його достоїнства і недостакі без мене))
Martine писал(а): Вот его сайт, общайтесь на здоровье
А он еще работает? Вообще юридически это сайт его брата, Александра. Спасибо за ссылку, возможно она кому-то и пригодится... Чего тут греха таить, меня там совсем не ждут (очень мягко и аккуратно сказано, заметьте). Впрочем, как и еще несколько десятков других заточников с опытом поболее моего. А так, ну очень дружелюбный сайт. :cool:
Последний раз редактировалось valera_dnepr 26 окт 2018, 19:44, всего редактировалось 1 раз.
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

пгупгу писал(а): якщо ножиці будуть видирати пасма або просто тягнути волосікі?
Якщо заточник перевірить ножиці після заточки, а перукар - перед тим, як віддавати гроши за заточку, то такої проблеми не буде навіть у початківців.
Мутний писал(а): В професіоналів би глянути що і як, бо стрьомно виглядає з того що бачив
Там досить закрите суспільство. Хлопці заробляють гроші на заточуваннi, забезпечуючи свої сім'ї, тому не схильні показувати що і як. В інеті є відео ролики із заточування. Але вони зазвичай знімаються тими, хто продає верстати або навчання. Подробиць в них не багато, але суть схопити можна.
Последний раз редактировалось valera_dnepr 26 окт 2018, 19:41, всего редактировалось 1 раз.
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

Roomster писал(а): Как мне казалось, точил неплохо (на Казаке) - резали мокрую салфетку, тонкий полиетилен и т.п, но...один парикмахер сказал, что это чересчур - "волос скользит" и просил сделать рез более агрессивный, второй парикмахер наоборот просил полировку подвода и....в общем перестал я этим заниматься. Не победил я эту тему.
Казак, насколько мне известно, не предназначен для заточки парикмахерских ножниц... Как и ножи, разные ножницы предназначены для выполнения разных операций. Возможно в описанных вами случаях это как раз и произошло: в первом случае ножницы были для прямого среза, а во втором - для т.к. "скользящего". Если попробовать в этом разобраться, то действительно окажется, что все просто.
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

пгупгу писал(а): Я собі слабо уявляю як можна працювати з конвексом на ножицях на точилці взагалі. А як точилка допоможе приводити в чуство площину підтримки або хонінгувати задню поверхню - взагалі загадка для мене.
У першому випадку - ні як не можна.
У другому - використовуються повнорозмірні водники або притир.
У третьому - вишліфування задньої поверхні потрібна далеко не завжди і починати можна без цього досвіду.

P.S. Вибачте за багато слів. Щось сьогодні мене потягнуло побити по клавішах клавіатури)) :=(
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Paparazzi »

пгупгу писал(а): Ви самі точите чи стрижете, взагалі?
Сам точу, але виключно для себе, маю парочку Boride, ще правда на фінішний ніяк не зберусь. А спробувати звичайно потрібно на своїх дешевих ножицях, а не на проф за 50 долярів.
valera_dnepr, Дякую за багато слів, є для мене нові. ::hi:::
Аватара пользователя
Explorer
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2566
Зарегистрирован: 12 авг 2010, 23:09
Откуда: Нетішин
Благодарил (а): 764 раза
Поблагодарили: 320 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Explorer »

Paparazzi писал(а):приїздив хлоп з Нетішина, так і той виїхав з країни
Нікуди він не виїхав, на місці хлоп, Україною їздить точить.
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Paparazzi »

Explorer писал(а): Нікуди він не виїхав, на місці хлоп, Україною їздить точить.
Не сперечаюсь, мені так розповіли перукарі.
volopay
Новичок
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 22 авг 2018, 16:58
Откуда: украина

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение volopay »

Качественное наращивание ресничек во многом зависит не только от руки мастера, но и от инструмента, которым выполняется работа. Продуманная конструкция обеспечит легкий ход пинцета и позволит мастеру достичь желаемого результата. Широкий ассортимент пинцетов вы найдете на Сталекс https://staleks.com/catalog-pro?categories=62
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Мутний »

:smile: :smile: :smile: :smile:
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Точильні пристосування та заточування»