Заточка перукарських ножиць.

Огляди інструментів, обговорення методик та нюансів заточування ножів
Аватара пользователя
Roomster
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 853
Зарегистрирован: 10 ноя 2009, 15:51
Откуда: Kalush
Благодарил (а): 71 раз
Поблагодарили: 287 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Roomster »

valera_dnepr писал(а): Казак, насколько мне известно, не предназначен для заточки парикмахерских ножниц
Эээ, а в чем собственно сложность? :shock: К нему есть доп. приспособа в виде столика или переходников под губки, производства того же Казака, ну либо кто-то просто крепит губки вертикально к рамке или же как я, делает некоторый "апгрейд" на коленке за две копейки :D
пгупгу писал(а): як можна працювати з конвексом на ножицях на точилці взагалі
Ті ножиці, що потрапляли до мене, майже ніколи не мали конвексу... Залінзовані поліровкою підводи -так, а от гарного конвексу я не зустрічав. А взагалі тема цікава і як на мене, то ще більш холіварна ніж лінза на ножах. Нащо той конвекс на ножицях - для мене незбагненна загадка.
пгупгу писал(а): як точилка допоможе приводити в чуство площину підтримки або хонінгувати задню поверхню
Я притирав (при потребі) задню площину перед затисканням ножиць в губки приспособи і потім ще раз проходив на притирі по площині після заточки.
Оце зарікався не брать їх в роботу, але на вихідні принесли 10 шт.... прокляв все на світі. Ну, не моє це cvb34
valera_dnepr
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 353
Зарегистрирован: 11 авг 2016, 10:28
Откуда: UA
Благодарил (а): 19 раз
Поблагодарили: 68 раз

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение valera_dnepr »

Да какие сложности? Если нет специализированного оборудования, то Казак тоже может пригодиться. Как я понял, вы убрали износ по плоскостям, образующих РК. Конечной притиркой по задней поверхности удалили остаточный заусенец (надеюсь на это). Получился вполне рабочий вариант заточки, который может быть хуже или лучше. Но если профессионально заниматься заточкой парикмахерских ножниц, то оборудование и материалы должны быть просто другими))
Касиба
Новичок
Новичок
Сообщения: 80
Зарегистрирован: 08 окт 2007, 19:56
Откуда: Украина, г.Киев
Контактная информация:

Re: Заточка перукарських ножиць.

Сообщение Касиба »

Paparazzi писал(а): Камради відгукніться, хто чим точить, або що порадить? Заточка має бути саме професійних, дорогих інструментів. ::hi:::
Каких дорогих, модели?
Маяк качества
Ответить

Вернуться в «Точильні пристосування та заточування»