Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Огляди інструментів, обговорення методик та нюансів заточування ножів
Аватара пользователя
atan_illinois
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2654
Зарегистрирован: 18 янв 2012, 11:39
Откуда: Ильичевск
Контактная информация:

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение atan_illinois »

Дельфин, ::hi::: :)(:?
Аватара пользователя
Alex ZZZ
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1026
Зарегистрирован: 21 ноя 2008, 21:10
Откуда: kiev
Поблагодарили: 2 раза

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение Alex ZZZ »

vlodko_lviv писал(а):
Odissey писал(а):Камни ровнять прийдется, если вы кк на стекле будете использовать, они же кривые все.
Чи то мені попалися такі екземпляри, але, скажімо, медіум рівняти взагалі не треба, файн трошки опуклий в обох напрямках, поперечному і поздовжньому. Так що це теж не критично
что то тут не так... у всех за несколько лет спайдерковские камни не стираются, а тут от одного китайца вогнутая поверхность?
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение vlodko_lviv »

Alex ZZZ
Чому ввігнута? Я казав випукла поверхня
Аватара пользователя
Alex ZZZ
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1026
Зарегистрирован: 21 ноя 2008, 21:10
Откуда: kiev
Поблагодарили: 2 раза

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение Alex ZZZ »

vlodko_lviv писал(а):Alex ZZZ
Чому ввігнута? Я казав випукла поверхня
соррі, щось я тоді не зрозумів... може це брак? тому що геометрія не міняеться так значно... ну у мене: багато років, користуюсь для родини ... не комерційно :D
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение vlodko_lviv »

Alex ZZZ
Ми щось не розуміємо один одного: я мав на увазі що камінь чуть-чуть випуклий, якщо прикласти лінійку, то вона на якихось кілька соток по краях не пристає до каменя. Тобто посередині є мініатюрний горб. Камінь таким "народився".
Аватара пользователя
Nagant
Новичок
Новичок
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 30 окт 2014, 02:31
Откуда: Київ

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение Nagant »

Сподобався метод топікстартера, обов"язково спробую rt24 Від себе хочу додати що спробував почистити китайську кераміку алмазними хонами М20/28 совдеповськими на чугунній основі, то чистить гарно добіла аж суспензію наводить, проте дуже грубу(алмаз висипається чи так поводить себе керамічне зерно? :???: ), спробував на невеликій ділянці шоб не скривити камінь і можливо не запороти, бо гляди чого доброго алмаз вскочить у поверхню. Хоча після промивки ця ділянка працювала як нова, тактильно кромкою ножа алмаза там не відчув. Отже запитання до форумчан чи таки може зерно алмаза засісти в кераміці? Вона по ідеї 1000гріт. Іншого фото кераміки наразі не маю проте воно наглядно демонструє про який брусок йде мова, таки думаю у багатьох форумчан є така штука.
Изображение
Серый
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 04 сен 2014, 16:07
Откуда: Днепропетровск

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение Серый »

Насколько я знаю,камни Shapton комплектуются фирменной алмазной плитой для выравнивания,а они тоже керамические...так-что думаю,никакого внедрения алмаза в поверхность камня не будет.
Аватара пользователя
Odissey
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 348
Зарегистрирован: 07 июн 2012, 13:30
Откуда: Харьков

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение Odissey »

Nagant писал(а):Сподобався метод топікстартера, обов"язково спробую rt24 Від себе хочу додати що спробував почистити китайську кераміку алмазними хонами М20/28 совдеповськими на чугунній основі, то чистить гарно добіла аж суспензію наводить, проте дуже грубу(алмаз висипається чи так поводить себе керамічне зерно? :???: ), спробував на невеликій ділянці шоб не скривити камінь і можливо не запороти, бо гляди чого доброго алмаз вскочить у поверхню. Хоча після промивки ця ділянка працювала як нова, тактильно кромкою ножа алмаза там не відчув. Отже запитання до форумчан чи таки може зерно алмаза засісти в кераміці? Вона по ідеї 1000гріт. Іншого фото кераміки наразі не маю проте воно наглядно демонструє про який брусок йде мова, таки думаю у багатьох форумчан є така штука.
Изображение
С аллюмокерамикой такое вряд ли произойдет, есть только мизерная вероятность что одиночный алмаз застрянет в поре керамики.
Аватара пользователя
shkurinskiy
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 161
Зарегистрирован: 14 авг 2013, 15:17
Откуда: Коростень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 3 раза

Re: Как я чищу керамические камни от Спайдерко.

Сообщение shkurinskiy »

atan_illinois Спасибо за Ваш метод ::hi::: работает на ура! Думал искать какой-то камешек для чистки, а-то спаевскую керамику подолгу оттирать желания нет.
Ответить

Вернуться в «Точильні пристосування та заточування»