Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Огляди інструментів, обговорення методик та нюансів заточування ножів
Ответить
Аватара пользователя
Bulat22
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1527
Зарегистрирован: 25 июн 2015, 08:47
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 282 раза
Поблагодарили: 607 раз

Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Сообщение Bulat22 »

Є тільки питання як довго вона сама залишається рівною...
snikolaev28
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 477
Зарегистрирован: 02 авг 2014, 12:57
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 497 раз
Поблагодарили: 234 раза

Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Сообщение snikolaev28 »

В кого питання?
У мене таке питання відсутнє. Я просто нею нещодавно почав користуватись, оскільки зараз працює лише одна рука і звичайним шляхом на склі із карбідом кремнію мені важко вирівнювати водні камені. А за допомогою цієї чавунної пластини однією рукою рівняється в момент. Якщо у когось є таке питання, вважаю що відповідь дадуть саме тут http://shapton.co.jp/en/ ::hi:::
Аватара пользователя
Bulat22
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1527
Зарегистрирован: 25 июн 2015, 08:47
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 282 раза
Поблагодарили: 607 раз

Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Сообщение Bulat22 »

Сподівався почути відгуки тих, хто вирівняв такою приспособою більше ніж декілька каменів, а не посилання на сайт продаванів.
Вони-то із своїм завданням справилися, раз Ви цю штуку придбали за 200 Євро.
Якщо у Вас немає питань, будь-ласка користуйтеся із задоволенням, тим більше шо гроші вже потрачені.
А я вже напевно занадто дорослий, щоб вірити у ножі, що самі заточуються, чавунні пластини, що самі вирівнюються або не стираються від абразиву і т. ін.
Тому не поспішатиму.
snikolaev28
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 477
Зарегистрирован: 02 авг 2014, 12:57
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 497 раз
Поблагодарили: 234 раза

Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Сообщение snikolaev28 »

Та ні, шановний bulat, посилання на сайт виробника я навів напевно для вас, бо у вас виникало питання скільки ця пластина буде працювати без початку деформування поверхні. Може в них і запитаєте. Щодо грошей - це був подарунок, лежав в гаражі вже років 5 без руху а зараз став у нагоді - зламав руку. Гіпс. Однією рукою скло 750х400 завтовшки 10 мм на якому звичайно рівняв камені переміщувати важко, тому взяв цю штуку з полички.
Відразу одна особливість в користуванні - після правки каменю та змиву абразиву й промивки треба негайно плиту сушити. Кладу зверху на булерьян, або феном.
Кількість правок каменів - при звичайному струганні години за 3-4 роботи, сосна, наприклад, 3 водні камені 3000, 6000 та 10000 гріт використовую разів ну 5 для правки леза рубанка. Тобто усі 5 разів правлю всі камені цією пластиною.
Але вона призначена лише для водних каменів.
Сподіваюсь що вимірювати розмір спрацювання буде потрібно не менш ніж місяців через 6 щоденної роботи.
Аватара пользователя
Bulat22
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1527
Зарегистрирован: 25 июн 2015, 08:47
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 282 раза
Поблагодарили: 607 раз

Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Сообщение Bulat22 »

Так, навіть після цього її напевно можна буде віддати перешліфувати і користуатись знову.
Якщо подарунок - це інша пісня, але купувати я особисто не став би, тим більше що вона тільки для водників.
А продавці - вони завжди продавці, кожен буде вихваляти свій товар.
Аватара пользователя
shapirus
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 493
Зарегистрирован: 04 июн 2008, 19:43
Откуда: Киев
Благодарил (а): 8 раз
Поблагодарили: 125 раз

Сухое абразивное зерно (песок, порошок)

Сообщение shapirus »

Karl писал(а): 11 янв 2021, 07:14 да старое конечно.
старые (читай, до эпохи металлопластиковых окон) стекла все кривые. присмотритесь при случае к позднесоветским, например, окнам, которые еще с деревянными рамами, там прям на глаз видно. флоат-стекло с хорошей плоскостностью начало появляться у нас не так уж давно.
я б его перед использованием проверил лекальной линейкой или чем-то еще, проверенным на куске современного стекла (на стеклянном столике етц).
Ответить

Вернуться в «Точильні пристосування та заточування»