Проблема со сталью 20cv Benchmade Griptilian 551-1

Обговорення та питання про ножі Benchmade
Аватара пользователя
elf_ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1766
Зарегистрирован: 11 мар 2009, 10:57
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 101 раз
Поблагодарили: 158 раз
Контактная информация:

Проблема со сталью 20cv Benchmade Griptilian 551-1

Сообщение elf_ua »

Вставлю і я свої п'ять копійок.

1) За 10+ років існування магазину жодної підробки ніколи не було продано і ніколи не буде. Це принципове питання, за яке відповідаю власною репутацією.
2) Наліпка Stvol на коробці додатково свідчить, що ніж було придбано через офіційного дистриб'ютера Benchmade в Україні.
3) Неодноразово було, що після адекватної переточки сталь показувала набагато кращі результати, ніж заводська заточка. Більше всього таке бувало зі Spyderco але і з іншими виробниками таке трапляється. До речі, майже ідеальна с заводу заточка у: Rockstead, Fallkniven, Chris Reeve, Bark River, Dough Ritter (моє власне судження).
4) Деяких ютуб-блогерів (ножових) іноді хочеться чимось важким пере*****, часом таке несуть, що на голову не налазить, інколи відверто перекручують факти, а ще працюють за гроші по знеціненню деяких тем (речей) або задля хайпу.
5) Точіть свої ножі самі або віддавайте на заточку тільки тим, в кому впевнені на 101% (але краще навчіться самі). Я сам вже давно перейшов з апексоїда на гріндер Work Sharp і не бачу ніякого погіршення у ріжучих якостях своїх ножів.
Аватара пользователя
GeorgCH
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 13436
Зарегистрирован: 01 окт 2009, 11:47
Откуда: Киев
Благодарил (а): 5658 раз
Поблагодарили: 9430 раз

Проблема со сталью 20cv Benchmade Griptilian 551-1

Сообщение GeorgCH »

Rockwell Tested 60.3 Griptilian -CPM 20CV
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... U/htmlview
the 'official' spreadsheet for the group centered around the HRC testing efforts of Kurt (jcoolG19). The table is periodically updated, but the spreadsheet lags behind the testing by some number of months.
Life is a series of choices.
Ответить

Вернуться в «Benchmade»