Cold Steel Frenzy

Свой взгляд на ножи Cold Steel, обзоры, тесты и рабочие качества
Ответить
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

Всім привіт :D
Декілька місяців тому почав гостро відчувати нестачу чергового колючо-ріжучого ЕДСшника, якого можна було би додати до свого кругообігу ножів на кишені, й погляд спочатку потрапив на колдстілівський АК-47 в новій стальці CTS XHP, оскільки він є доволі тонким та мав би бути непомітним на кишені. Але оскільки схожий ніж в мене вже є (Code 4), тому параметри пошуку дещо змінились, почав шукати щось таке, чого немає в моїх ножах. Й ось тут око зачепилось за Frenzy, він ніби сам сказав "Пссст, хлопче! Хочеш харизми? Тоді тобі сюди" :D Вагався не довго - передивився з десяток оглядів на ютуб й відразу замовив його на ібеї у вже перевіреного продавця. Й от нарешті він декілька днів тому приїхав... Або ні, не так: до того, як на власні очі побачиш якийсь ніж в своїх руках, ти спочатку складаєш власне увяне враження про нього, про його розмір, вагу, геометрію, тактильні відчуття, й цього разу я в своїх передбаченнях трохи помилився - ніж виявився в декілька разів кайфовішим, ніж я очікував! Розмір ножа більший, ніж я собі уявляв, але це не проблема, якщо мати достатньо глибокі кишені; він виявився тоншим, ніж я думав, сидить в кишені майже так само, як і Code 4; зате у відкритому стані це чи не повноцінна японська шаблюка, наче меч, який з'являється нізвідки:) Жодних люфтів леза, клинок ідеально відцентрований, інерційно відкривається просто чудово, складає враження речі, яка допоможе тобі залишитись в живих навіть у випадку зомбі апокаліпсису vamp:) Коротше, Колд Стіл в чергове довів, що його ножі - одні з найкращих по багатьох показниках, починаючи від міцності ножів, й закінчуючи їх харизмою:)

На фото порівняння розмірів новачка з деякими із сімейства колдстілів:

Изображение
Изображение
Изображение
Последний раз редактировалось Хорт 22 май 2017, 19:57, всего редактировалось 2 раза.
Аватара пользователя
Nataliia
Admin
Admin
Сообщения: 15757
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 23:45
Откуда: World
Благодарил (а): 2073 раза
Поблагодарили: 4774 раза

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Nataliia »

Ніж чудовий :-)
Iwa.jpg
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

Гребенщикова Наталия писал(а):Ніж чудовий :-)
Iwa.jpg
Оо, так, ваші фото з вашої статті були одними з вирішальних факторів, які все ж таки переконали мене в правильності свого вибору:)) дякую за вашу роботу:)
Аватара пользователя
Nataliia
Admin
Admin
Сообщения: 15757
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 23:45
Откуда: World
Благодарил (а): 2073 раза
Поблагодарили: 4774 раза

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Nataliia »

:-) завжди будь ласка.

Гарний вибір. Ви вибрали найкращий колір, до речі.
Аватара пользователя
Manowar
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5866
Зарегистрирован: 13 июл 2012, 11:21
Откуда: Черноморск (Ильичёвск)
Благодарил (а): 357 раз
Поблагодарили: 230 раз

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Manowar »

Хорош.
Режущая не прямая или оптический обман?
If youre not into metal, you are not my friend )!(
моя инста https://www.instagram.com/manowar09/?hl=ru
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

Manowar писал(а):Хорош.
Режущая не прямая или оптический обман?
Ні, вона ледь ледь вигнута. Була б вона прямою - не було б в ножа такої "стрімкої" хижацької харизми:)
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

Продублюю своє повідомлення-запитання з теми про сертифікати про те, чи, на вашу думка, відноситься Cold Steel Frenzy до холодної зброї? Модель ножа доволі молода, сертифікату на неї поки що в неті не знайти, на жаль... Звісно, можна говорити про те, що в ножа немає упорів, але підпальцева виїмка виглядає глибшою 5мм, також можна натякати на вигин леза (типу в нашому випадку відстань від вістря ножа до умовної лінії, проведеної по верхній стороні руків'я, більша 15мм), але знову ж таки, можуть бути моменти, які нівелюють всі ці відмазки:)...
Буду дууже вдячний за ваші думки стосовно цього:)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Мутний »

дивний ніж, тілайта 6 нагадує трохи, але б собі може й взяв коли :smile:
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение corsar_s »

Разве шо по укурке... :roll:
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
ljoint
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2438
Зарегистрирован: 21 мар 2011, 09:52
Откуда: Киев
Благодарил (а): 54 раза
Поблагодарили: 249 раз

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение ljoint »

Ну, если сделают мини-версию, с клинком дюйма на 4, то можно обдумать покупку :)
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

Мутний писал(а):дивний ніж, тілайта 6 нагадує трохи, але б собі може й взяв коли :smile:
Тілайт поки що в руках не тримав, тому думаю, що він мені більше сподобався б, якщо його пощупати вживу. Але наразі в мене до нього таке ж не дуже позитивне ставлення, як і в деяких тут до френзі, - довгий тонкий ніж з не достатньо довгими спусками, тобто, як на мене, френзі має ширше практичне застосування в якихось побутових справах, ніж тілайт, та й носити його на кишені зручніше через його тоншість в порівнянні з тілайтом:) Але знову ж таки - тілайт потрібно побачити вживу на власні очі:)
EnzoF
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 454
Зарегистрирован: 02 июл 2012, 20:44
Откуда: Одесса
Благодарил (а): 9 раз

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение EnzoF »

Нож очень интересный и харизматичный. А как он режет, что то кроме "козлятины" :-D с такой формой клинка? Продукты, деревяшку построгать, канат порезать.
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

EnzoF писал(а):А как он режет, что то кроме "козлятины" :-D с такой формой клинка?
Вчора ніж допомагав в садово-городніх справах, потрібно було зрізати з дерев деякі молоді гілки, вражені шкідником, - як виявилось виконувати подібні роботи таким клинком набагато зручніше, аніж якби ніж мав випуклу РК. Та й в загальному, якщо щось різати/відрізати, тримаючи в руках предмет, який різатиметься, то різ проходить легше, ніж ножами з традиційнішою РК, а от порізка продуктів на якійсь поверхні відбувається вже більше вістрям клинка, хоча, якщо вістря тримати достатньо гострим, то й з цим проблем не буде:)
EnzoF
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 454
Зарегистрирован: 02 июл 2012, 20:44
Откуда: Одесса
Благодарил (а): 9 раз

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение EnzoF »

Спасибо за информацию! ::hi::: Нож визуально нравится, подумываю о покупке.
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Феникс »

Не красивых ножей не бывает.
Хорош
Аватара пользователя
Хорт
Новичок
Новичок
Сообщения: 29
Зарегистрирован: 10 мар 2016, 16:36
Откуда: Львів

Re: Cold Steel Frenzy

Сообщение Хорт »

Феникс писал(а):Не красивых ножей не бывает.
Що правда те правда:) Як приклад, після появи колдстілівського броукен скулу я його чомусь взагалі не сприймав, він здався мені якимось таким видовженим одороблом, але останнім часом він мені подобається все більше й більше; доведеться його придбати, як не собі, то брату в подарунок:))
Стосовно ж Френзі, то з моменту його купівлі він кожного дня в мене на кишені - дискомфорту, незважаючи на його довжину в складеному стані, взагалі не відчувається, навіть забуваю, що такий довгАнь сидить в мене на кишені:) Єдиний нюанс - доводиться людей попереджати, щоб не лякались, коли дістаю його з кишені :evil:
Ответить

Вернуться в «Cold Steel»