Spyderco Small Fly 2 ( міні огляд) :)

Свой взгляд на ножи Spyderco, обзоры, тесты и рабочие качества
Ответить
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7479
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2000 раз
Поблагодарили: 4551 раз

Spyderco Small Fly 2 ( міні огляд) :)

Сообщение Зольдатен »

Вітаю шановне паньство, видалась вільна хвилинка на кофебрейк і що ще рідше напало на мене натхнення :smile: вирішив олдскульним способом передати трішки емоцій, многабукф не буде можете видихнути по одній простій причині, часу ойц, а на телефоні теж роман не напишеш, тож зе вьо як то кажуть))
Маю признатись я латентний бабочкофіл чи балісонговод, хз як правильно, проте на ножі певного дизайну не можу дивитись спокійно, але є одне але, люблю усілякі збочення))) у свій час на жабофлай я не встиг, тож коли видалась можливість одразу прикупив смолфлай2, все як я люблю традиційний уродець від наркоманів з колорадо, молодці знімаю капелюха, все абсолютно в дирочку :D
Переказу сухих циферь не буде, я люблю емоції кому ттх вельком ту безмежний всесвіт Гугла :)
Перше коли отримуєш бачиш огидну і набридливу стандартну коробку, скрашує цей момент маленька світла плямка у вигляді оракаловської наклейки, щож справедливо ви скажете коробка тут не головне і будете абсолютно праві, це ніж! Чому із знаком оклику? Тому що бляха незвичайний хоть і невеликий за розміром, але харизма присутня :)
Изображение
Изображение
Максимально полегшений скелетоподібної структури накладки і лайнери, лайнери сталь, накладки стандартного малюнку ж10, присутня дротяна кліпса, яка як не дивно досить зручна і переставляється на всі сторони

Изображение
Изображение
Изображение
Із приємного: латч підпужинений і у складеному стані фіксує ніж надійно
Изображение
Изображение
Изображение
Із неприємного: у відкритому стані латч не фіксується, замалий((( хоча при бажанні місця для дизайнерського креатива достатньо аби пофіксити клин у відкритому стані rt20
Ну ви зрозуміли, да)))) :roll: :roll: :roll:
Изображение
Изображение
Изображение
Ну що ще сказати, фліп ммм … нє, з механікою все на отлічна, крутиться вертиться без люфтів і дуже легкий хід, але фліпувати ним це не для пересічних, мене через пару днів так цапнув за палець мало не до кістки і що дивно як для колорадо на диво симетричні спуски, підводи та і взагалі заточка на висоті, пару пальців я вже гарно відрехтував :smile:
Ну що сказать, ніж справді гарний, можна використовувати у вигляді складного фікса))
Все рівно як мій досвід показує незалежно від Балі, при стисканні ножа у відкритому стані латч завжди відкривається, тож не варто переживати що на цій моделі він не фіксується, практика показує що це не важливо. При міцному стисканні і утримуванні ножа ви його фіксуєте своїми м’язами і чим сильніші тим кріпкіше, якось так :wink:
А ніж справді досить цікавий :)

Изображение
Изображение
Изображение
За багато говнофоток з телефону звиняйте, та і текст писав без правок сходу))
Всім бобра, і смерть москалям :)(:?
Аватара пользователя
Ramok
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 7281
Зарегистрирован: 18 апр 2013, 11:19
Откуда: Чернігів
Благодарил (а): 4612 раз
Поблагодарили: 5454 раза

Spyderco Small Fly 2 ( міні огляд) :)

Сообщение Ramok »

Клин у криси зперли :) Дякую за огляд!
Traditional knives... I have time to open my knife, I don't need to kill anybody with it. (Tony Bose)
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7479
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2000 раз
Поблагодарили: 4551 раз

Spyderco Small Fly 2 ( міні огляд) :)

Сообщение Зольдатен »

Та нє, не погоджуюсь, є різниця :)
Ответить

Вернуться в «Spyderco»