Spyderco POLICE 3

Свой взгляд на ножи Spyderco, обзоры, тесты и рабочие качества
Ответить
Рома

Spyderco POLICE 3

Сообщение Рома »

Длина клинка: 111 мм
Толщина клинка: 3 мм
Общая длина: 251 мм
Материал клинка: VG-10
Материал рукояти ножа: G-10

Изображение

Spyderco POLICE 3 был моим первым фирменным ножом (не из Китая). В конкурентах при выборе была также Military и Endura в G-10 со спусками от обуха.
Изображение

Изображение

Изображение

Предпочтение я отдал длине клинка и выбрал POLICE 3, признаюсь клинок старшего брата нравится больше, но совершенно не люблю стальные рукоятки.
В отличие от мили у полиса два облегченных стальных лайнера, а отверстие для открывания на 1 мм меньше в диаметре.
Изображение

Клипса была окрашено в черную краску и переставляется на 4-ре стороны, краска слазила, потому я решил отполировать ее.
Изображение

Сам нож изготовлен в Японии соответствующие клеймо стоит на клинке.
Изображение
Замечаю некую закономерность в спаевских ножах с страны самураев – полировать дырки для открывания у них похоже вообще не предусмотрено или это у них такой контроль качества там :twisted: хочу сказать, что любой школьник с дрелью управиться лучше, чем мастера из Секи Сити )))(((, когда получил POLICE 3 подумал, что отверстие было вырубано под прессом, настолько неаккуратно оно было сделано. Пришлось долго и нудно шлифовать (впрочем, как и у Endura 4, в сравнении с полисом конечно немножко лучше сделана, но Tenacious из поднебесной обходит в этом плане без разговоров).

В данном ноже я снимал фаску в металлических плашках рукоятки чересчур, уж острые края были там. Люфтов в клинке нет. Рукоятка тонкая в районе 1 см, а еще хлипковата без особых усилий центрую клинок, отгибая рукоять в стороны… :-(
Рукоять очень длинная хотя при носке в кармане не мешает.
Изображение

Где-то через год после покупки разбирая нож увидел ржавчину внутри между лайнерами и стальным спейсером спинки ножа.
Еще пару слов по поводу Китая и Японии, есть у меня парочка ножей Byrd cara cara в сравнении с POLICE 3 и Endura 4 замки back lock у них мягче нажимаются, пружины там слабее стоят.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Spyderco POLICE 3

Сообщение Мутний »

Прийму естафету Полісовода, цього екземпляра з огляду :-D

Перші враження- та він гігантський і не ергономічний, однією рукою закривати не дуже зручно, бо тягнутися до коромисла замка далеко, легкий.
Рома писал(а): Рукоятка хлипковата без особых усилий центрую клинок, отгибая рукоять в стороны…
не зрозумів спочатку всю суть, поки не відчув, схоже лиш на BYRD HAWKBILL відчував.

Тобто береш ножика по середині руків'я і качаєш за клинок й відчувається що вся конструкція якась еластична, чи хз як це назвати, але центрація клинка міняється від цього.

Та це лиш початок, оскільки ножик б/в брав, то розібрав ознайомитися, з б/в завжди це роблю, а нові лиш перевіряю як затягнуті гвинтики всі.

Викрутивши всі гвинтики й розділивши конструкцію реально здивувався, між плашками й накладками іржі розвелося й досить глибоко в'їлася, на спейсері теж трішки було.
Різної фракції наждачками почистив, як зміг, а потім балістолом протер і густою змастив змазкою.
Порадувало, що ТО комплектуючих є і воно нормальне, говорю про плашки і гвинтики тобто.


Шайби теж окислилися й почистив їх трішки, зібрав все, як і розібрав, без проблем, а хлипкуватість конструкції викликана мабуть величезним розміром і бажанням виробника мінімізувати вагу ::t2418::


І головне ж, почав думати навіщо він мені, на що він здатний, для який цілей, але нічого нового не вигадав, як часто й читав- складний кухонник.

Ріже він приємно, не розколює продукти, стальки для цього вистачає вг-10, чистити зручніше чім Мілею і Парою, але ж мити доведеться часто, а конструкція його любить іржавіти, та сподіваюся, що змінив цю його звичку :-D


На кишені справді не заважає і сидить досить глибоко, але й діставати зручно, здається зовні, що там маленький ножик причеплено. Але зведення, хоч й не міряв, не дуже тонке, в 0,6 приблизно, що різаком назвати неможливо, а клинок тонкий і прямий, що плюс різаку, та зі своїм призначенням справляється.


То ж 3 Полісу до свого металевого родича дуже далеко, по ергономіці, механіці, надійність гадаю може тут і більша, але складається протилежне враження, якість дуже відрізняється, ну й харизма зникла, ясне діло, скільки втратив новий поліс в порівнянні :roll:


Чи можу його порекомендувати? скажу так- відмовляти не стану, ножик цікавий, але з особливостями, від них він не зламається й не підведе, але улюбленцем навряд стане, не викликатиме відразу звісно, але й не грітиме душу, як Изображение ::smoke::


Мало не забув-фініш у клинка, на моєму екземплярі, якийсь дивний- мутний сатин 8-) , а г-10 легко дуже затирається, як й поліровка на металевому Полісі, тому одну схожість в них знайшов типу)
Последний раз редактировалось Мутний 23 фев 2013, 11:35, всего редактировалось 1 раз.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Spyderco POLICE 3

Сообщение Мутний »

Цікаво почути враження інших користувачів, бо ножик точно на руках мається не тільки в ТС, а тепер в мене, чи усі мають схожі враження і відчуття і т.і ?
Ласкаво прошу до дискусії :)(:?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Spyderco POLICE 3

Сообщение Мутний »

Кілька історичних фото :-)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Spyderco»