Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Свой взгляд на ножи Spyderco, обзоры, тесты и рабочие качества
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение stilet »

Балованные все стали, подавай Микротыки, Широгоровы . И ради чего? Чтоб на полке валялся и тешил самолюбие? ::smoke:: А рабочий нож должен быть простым , в этом то вся соль :grin:
"Никогда не спорьте с идиотами, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом…" (Марк Твен)
Spyke
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 651
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 22:48
Откуда: Киев
Поблагодарили: 5 раз

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Spyke »

И ради чего? Чтоб на полке валялся и тешил самолюбие? А рабочий нож должен быть простым , в этом то вся соль
:D Так не было его самого, не было бы и ножеманов :D . Простым он должен быть у обычного пользователя.
А рабочий нож ножемана..., должен быть классным, самым лучшим, чтоб ни у кого такого не было, чтоб доставать его и душа радовалась, и окружающие ахали, и ... при этом лежать на полке :smile:
Толковый выбор приходит с опытом, а к нему приводит выбор бестолковый! (с) :-D
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение stilet »

Дык у меня все ножи классные rt24 , а разве у кого не так :-D . А обыватели и без ножей как то обходятся, хотя чего они понимают, темнота да и только! :-D
"Никогда не спорьте с идиотами, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом…" (Марк Твен)
Аватара пользователя
Mr.Freeman
Новичок
Новичок
Сообщения: 75
Зарегистрирован: 20 фев 2012, 19:05
Откуда: Краматорск

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Mr.Freeman »

Отличный обзор, очень содержательный!
Раньше не особо интересовал этот ножик, наверно теперь точно возьму поюзаю)
Spyke
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 651
Зарегистрирован: 10 окт 2011, 22:48
Откуда: Киев
Поблагодарили: 5 раз

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Spyke »

наверно теперь точно возьму поюзаю
Тогда стоит поторопиться, я даже не знаю где его сейчас можно взять. Разве что на ебэе.
Толковый выбор приходит с опытом, а к нему приводит выбор бестолковый! (с) :-D
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Kenguru13 »

Я вот думал продать, достал в руках покрутил и понял что фиг я его буду продавать :-D
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Мутний »

Kenguru13 обміняти на щось цікаве краще, а продавати шкода, такого хорошого помічника звичайно має бути.


І так, заточка, вона .... цікава, який смисл товсто зводити і потім точити під малий кут, що б це згладити???

Підводи РК в середньому 2 мм., й + - 0,5-1 мм., до кінчика ширина зростає, але на диво здається візуально більш-менш симетрично з обох боків, але лише здається.

Сталька в роботі на м390 в 710 бенча схожа, але при правці більш сухішою і не такою тугою здалася.

Продукти й картон нарізав, але заводський "серейтор" нормально працювати не давав, от й довелося поганяти на кераміці й пастах, тепер хоч нігтем не відчуваються нерівності на РК.

Замок подобається як тримає у закритому і відкритому стані, навіть дуже, а сам процес відкривання і складання нагадує роботу правильного бек-локу, але з однією поправкою- хрен одним пальцем потягнеш, відчуття, що пластик скоріше перекоситься й трісне, чи вилізе на інший бік, а от 2 просто казка.
Ще й шайби дивні осьові, їх по декілька штук на бік, але не досить їх для перспективи зношення, в Маніксах 2 про таке не раз чув наче, але у розкладеному стані люфтів немає, а от у привідкритому відчувається горизонтальний. В Парамілі 2 такого немає, там по одній нормальній шайбі, але хід тугий, або теж люфтить, поки не відрегулюєш, але хоч є куди крутити й полірувати, бо із запасом, тобто крайнощі і далеко не ідеально, але якщо придиратися, на роботу не впливає наче ж.


На кишені сидить зручно, лиш положення кліпси для мене не звичне, але особливої різниці не помітив.

З косячків лиш насічка трішки на обуху коса та шаманство з шайбами тонкими, але ж це питання до виробника, а в цілому екземпляр вважаю якісним і вдячний elf_ua за нього, а то ХL вже чуть з безнадійності колись не взяв, коли манікса припекло vamp:) .

Кут менше 20* і помідори й огірки та ковбасу на бутери із хлібом ріже смачно, от чистити піду картоплю спробую та різати, бо говорять норм ним, як для спая.

А огляд справді фундаментальний і з ефектом присутності, перечитав був ще раз, як отримав ножичка. Але здається, що сталь проти срм30 відрізняється таки не мало, але не скільки по кількості різів канату, наприклад, як сама поведінка сталі на РК.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Мутний »

Чистить картоплю таки як і очікував, для широкого клинка- швидко рука втомлюється, а ріже картоплю гуд.

Постругав сосновий брусок і ламінат товстий й твердий, РК на таких малих кутах, хоч й з мікропідводом позаверталася, після правки особливих ушкоджень непомічено, але бачу переточка скоро потрібна буде.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение stilet »

Мой Маникс тоже жив здоров, но как ни пытался,все же не смог вытеснить Пару 2. Пара у меня для работы, а Маникс для души ::laie61:: . То есть он тоже "работает", но не так часто, под настроение. Но продавать тоже не буду, нож хороший, а сейчас уже и редкий 8-) . Сталька вроде на уровне 30-ки , может немного дольше держит заточку, хотя может из-за того, что меньше его юзаю, но то что суше, факт. Неплохая в принципе сталька, карпентеровские стали я смотрю все в "почете".
"Никогда не спорьте с идиотами, они стащат вас на свой уровень и задавят опытом…" (Марк Твен)
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Kenguru13 »

stilet писал(а):Мой Маникс тоже жив здоров, но как ни пытался,все же не смог вытеснить Пару 2. Пара у меня для работы, а Маникс для души ::laie61:: . То есть он тоже "работает", но не так часто, под настроение. Но продавать тоже не буду, нож хороший, а сейчас уже и редкий 8-) . Сталька вроде на уровне 30-ки , может немного дольше держит заточку, хотя может из-за того, что меньше его юзаю, но то что суше, факт. Неплохая в принципе сталька, карпентеровские стали я смотрю все в "почете".
+1
По моим ощущениям заточку держит значительно дольше тридцатки на парамиле 2 :)
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение Мутний »

все більше такий легкий і плаский ножик подобається, шайби притерлися й під власною вагою літає чудово клинок, насічки думав заважати будуть сильно, а ні, на обуху оригінально зроблено їх, під кутом і гальмують пальця знатно, неочікувана річ, раніше не зустрічав, хоч для функціоналу логічний хід.

3 мм. обух якраз те, чого не вистачало мені в спаїв, й сама лінія РК зручна, продуктивність має гуд вона.

Тепер вже остаточно впевнений, що вибір вірний зроблено, навіть параміля хоч і краще ріже, через брюшко своє, але в манікса пряма ділянка більша, що більш подобається, тому для мене вони скоріше рівноцінні.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
S-Dax
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 433
Зарегистрирован: 05 дек 2011, 14:47
Откуда: Изюм

Re: Spyderco Manix 2 CTS BD30P Sprint Run - обзор + тестик

Сообщение S-Dax »

Мега обзор! rt24
И нож правильный! :)(:?
Либо сейчас, либо никогда
Я не буду жить вечно,
Я хочу жить, пока я жив!
Это МОЯ жизнь!

Jon Bon Jovi - It's My Life
Ответить

Вернуться в «Spyderco»