Бытовой тест пяти SPYDERCO

Свой взгляд на ножи Spyderco, обзоры, тесты и рабочие качества
Аватара пользователя
__Z V I R__
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3410
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 17:55
Откуда: Киев
Поблагодарили: 1 раз
Контактная информация:

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение __Z V I R__ »

спасибо за видео, с удовольствием посмотрю завтра :)
vvs

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение vvs »

kuhuk писал(а):Как раз лично вы, как сумевший отличить одно от другого. Это незаурядные способности, ИМХО
Даже я :) раньше писал, что удобство мили/парамили и их "wow!"-ность сильно преувеличены. По этой теме в ветке парамили было много флуда. Основные претензии - рукоять, горбатый клинок и толстые подводы.
Africasha писал(а):Обзор хорош, но как по мне, эндура находилась не в равных условиях. Думаю, что если бы она была тоже со спусками от обуха, как и остальные участники теста, то она бы показала намного лучшие бы результаты. :)(:?
У эндуры не тройной клин, а спуски от обуха, при этом обух достаточно толстый, даже у ffg, иначе бы она конфликтовала с "другими" моделями. Стретч - очень интересный вариант, но к бэклокам предвзятое отношение (после 110-го, уж очень тугой он и люфтит), был бы в лайнере/компрешн-локе, можно было бы посмотреть.

Деж кстати толстоват, чокве тоньше, но и он не без изъянов: клипса просто невозможная: очень тяжело одевать и снимать с карманов джинсов.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Kenguru13 »

vvs
Даже я раньше писал, что удобство мили/парамили и их "wow!"-ность сильно преувеличены.
Насколько я помню основная претензия была что картошку неудобно чистить :=(
Картошку ниодним из приведённых выше ножей будет неудобно чистить. Но для меня например это не показателю так как картошку или запекая или жарю и делаю это "в мундире" так полезней :grin:
Зы из складней удобно помоему картоху чистит только гарпия и им подобные :) Я покрайней мере больше удобных девайсов не встречал.
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

kuhuk писал(а):Как раз лично вы, как сумевший отличить одно от другого. Это незаурядные способности, ИМХО
или извернулся...или добил тему...философ однака :???:
kuhuk
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4517
Зарегистрирован: 18 апр 2008, 10:19
Откуда: kiev
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение kuhuk »

:grin:
чего изворачиваться?
Действительно не люблю их продукцию.
Но это к тесту не имеет отношения.
Заинтересовало-то меня иное - как жеж это удается отличать один горбатый хрен от другой дырявой редьки. Честно, даже не думал, что кому-то хватит упорства, наснаги и чувствительности.
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

kuhuk писал(а)::grin:
чего изворачиваться?
Действительно не люблю их продукцию.
Но это к тесту не имеет отношения.
Заинтересовало-то меня иное - как жеж это удается отличать один горбатый хрен от другой дырявой редьки. Честно, даже не думал, что кому-то хватит упорства, наснаги и чувствительности.
((())) cvb35 таки извернулся
вот попробую другие ножи...тогда и определюсь...я в поиске пока rt20 прикуплю еще пару десятков ноже и сделаю на природе "меготестодрайвожесть" во как изъ....ся... ^/^/^ так "шо не надо нас вгонять у краску"
kuhuk
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4517
Зарегистрирован: 18 апр 2008, 10:19
Откуда: kiev
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение kuhuk »

:-D
vvs

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение vvs »

Kenguru13 писал(а):vvs
Даже я раньше писал, что удобство мили/парамили и их "wow!"-ность сильно преувеличены.
Насколько я помню основная претензия была что картошку неудобно чистить :=(
Картошку ниодним из приведённых выше ножей будет неудобно чистить. Но для меня например это не показателю так как картошку или запекая или жарю и делаю это "в мундире" так полезней :grin:
Зы из складней удобно помоему картоху чистит только гарпия и им подобные :) Я покрайней мере больше удобных девайсов не встречал.
Я картошку ими не чишу, потому что не ем ее :)
В основном по фруктам, да по ягодам, типа арбуза :)
Так вот грушу-яблоко-манго-еще_какую-то_хрень_типа-груши, но с косточками_много_внутри, чтобы чистить надо узкий клинок, ffg, тонкий и с узкой рукояткой-бочкой. Читай опинельку :)
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

vvs писал(а):
Kenguru13 писал(а):vvs
Даже я раньше писал, что удобство мили/парамили и их "wow!"-ность сильно преувеличены.
Насколько я помню основная претензия была что картошку неудобно чистить :=(
Картошку ниодним из приведённых выше ножей будет неудобно чистить. Но для меня например это не показателю так как картошку или запекая или жарю и делаю это "в мундире" так полезней :grin:
Зы из складней удобно помоему картоху чистит только гарпия и им подобные :) Я покрайней мере больше удобных девайсов не встречал.
Я картошку ими не чишу, потому что не ем ее :)
В основном по фруктам, да по ягодам, типа арбуза :)
Так вот грушу-яблоко-манго-еще_какую-то_хрень_типа-груши, но с косточками_много_внутри, чтобы чистить надо узкий клинок, ffg, тонкий и с узкой рукояткой-бочкой. Читай опинельку :)
"а какгже стретчЬ" шо не опинелька???? ну не бочка ручка, зато удобна....а вот лезвие так вообще класс
vvs

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение vvs »

CBO6ODA писал(а): "а какгже стретчЬ" шо не опинелька???? ну не бочка ручка, зато удобна....а вот лезвие так вообще класс
Клинок короткий, "лишний" для больших продуктов чойл. После дежавю, он же BM 740, очень тяжело найти фолдер, который бы так же легко разделывался с продуктами. И по совокупности качеств: тонкий и узкий клинок, бочкообразная, тонкая, загнутая книзу рукоять, сведение как скальпель, превосходная нержа (кстати именно ее ставит себе жилетт в бритвенные станки) - похоже что опинель как раз в той нише кухонников, что надо. Да и весит около 60г. Вот в соотв. разделе вывесил тему, интересны мнения.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Мутний »

Дякую за цікаве порівняння спаїв, й досить оригінальний підхід до вибору тестових розхідників і методів розправи з ними :-D
Результати мені, як любителю дірявих- прогнозовані, а колекція моделей і сталей- сподобалася однозначно, але поліса не вистачає явно :sv:et: :-D

Чистка картоплі парою2 і мілею, поки не спробував, то повірити в труднощі, було складнувато, а то ж наче й зручний ножик в руці, але масове чищення продуктів, однозначно призведе до розладу нервів у будь кого й спазмів кінцівки :smile:
Нарізання габаритних і щільних продуктів і справді проблема для спаїв, але ж це при прямих і від обуху, а більшість виробників геометрію таку не часто використовує, та масово всі вони, як і спаї з тактичним уклоном й сумніваюся, що більшістю бенчів буде зручніше, якщо дежа не чіпати :smile:
Але через зайву товщину, надійність й ресурс збільшені, тому робота по нарізанню риби з кістками і подібні силові роботи, досить зручно робити, й не буде як у кухонних грати клинок...
По деревині трохи цікавіших результатів, відносно звичайно, можна спробувати добитися поліруванням, стає агресивнішим заглиблення у матеріал і сам зріз м'якіший(а то інфи не зустрів- чи поліровані вони були на тестах). Але скандинави з низькими спусками- це фантастика :-)

Та й давно помітив, що по кухні віксом значно цікавіше, й банку чи консерви відкрити, продукти почистити нарізати і навіть сталь цікавіше точити й заусеньця такого противного не має, та й в роботі по кухні, якось приємніше за спаївську 30 8-), хоча порошок і агресивніший, а тепер й опінеля додав у набір, але вікс правильніший, та ще й не іржавіє :smile:

А якщо подумати, то про кожного виробника і на ТО й на якість обробки і на стабільність якості й на дизайн і на багато подібних деталей- дуже багато негативних відгуків, тому залишається вибирати по зовнішньому виду й зручності в носінні-використанні...
Бо й керші й спаї й бенчі і менш масові контори- клепають масові товари, для збагачення, а поки є попит, то за ті ж гроші не варто чекати підвищення рівня якості, навіть китайці не поспішають рости в цьому напрямку :-D
Хоча може хто знаю, що за 90-200 зелених, можна придбати з чудовою ергономікою, довжиною клинка 8-10 сантиметрів, зручним і надійним замком, навороченою сталлю і т.д., тобто ножик, який не матиме недоліків й буде чудовим помічником на продуктах і силові роботи не зупинять його життя?) (тільки не потрібно про бюджетні, а то їх і так знаю і працюють чудова, а от в дорогих, щось починаю розчаровуватися, або щось не так роблю, або чогось не знаю...)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Morozov
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1388
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 21:26
Откуда: Ясиноватая

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Morozov »

а от в дорогих, щось починаю розчаровуватися, або щось не так роблю, або чогось не знаю
Есть такое дело, ожидаешь большего за такие деньги, а получаешь иногда намного меньше, или дествительно руки не из того места растут.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Мутний »

та ото ж і задумався- чи не доріс ще?... чи вони й справді через якийсь час використання- стають не такими цікавими, як сам вибір і перші дні знайомства з чимось новим й не відомим, та й переваги- досить відносна річ й оцінити досить складно, точніше відчути різницю...
Хоча можливо, що все добре- просто настрій такий :smile: , а заточка ще велику роль відіграє, а в мене вона проблемна тема, але тільки на дорогих сталях...
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Morozov
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1388
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 21:26
Откуда: Ясиноватая

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Morozov »

Меня напрягает что бритвенная острота пропадает так быстро, даже на новом ноже из коробки (дупускаю что после моей правки остаётся заусенец, который сразу заварачивается), при встрече с продуктами и не ударном контакте с деревянной разделочной доской.
Аватара пользователя
Aleksandr Afonchenko
Afonchenko Knives
Afonchenko Knives
Сообщения: 9630
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:39
Откуда: Lozova
Поблагодарили: 25 раз

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Aleksandr Afonchenko »

Morozov
Битвенная острота пропадает как раз потому что они так заточены на заводе.
Точится это таким образом, что на кромке образовывается линза, только не выпуклая как принято а линза только вогнутая, и нож режет очень агресивно но очень быстро садиться )
Справа крайнее изображение и есть заводская заточка.
А если точить как по срединке или слева, то все будет Гут )

Изображение
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

Мутний писал(а):Дякую за цікаве порівняння спаїв, й досить оригінальний підхід до вибору тестових розхідників і методів розправи з ними :-D
Результати мені, як любителю дірявих- прогнозовані, а колекція моделей і сталей- сподобалася однозначно, але поліса не вистачає явно :sv:et: :-D
дякую ::hi::: поліса на жаль немає, перед придбанням хтів би його потримати в руцях :-D а так котє у мішку, не дуже...пару таких узяв тепер жалію, не сподобались буду продавати...ну то таке...
Мутний писал(а):По деревині трохи цікавіших результатів, відносно звичайно, можна спробувати добитися поліруванням, стає агресивнішим заглиблення у матеріал і сам зріз м'якіший(а то інфи не зустрів- чи поліровані вони були на тестах). Але скандинави з низькими спусками- це фантастика :-)
всі тестові зразки були з коробки...тобто не різали нічого до тесту, не правились (не точились)...після тесту ні в одного ножика РК не заблищала...тобто сталі дуже добре тримають гостроту....хоча там і навантаження майже не було за виключенням деревини ::derisive::
Мутний писал(а):Та й давно помітив, що по кухні віксом значно цікавіше, й банку чи консерви відкрити, продукти почистити нарізати і навіть сталь цікавіше точити й заусеньця такого противного не має, та й в роботі по кухні, якось приємніше за спаївську 30 8-), хоча порошок і агресивніший, а тепер й опінеля додав у набір, але вікс правильніший, та ще й не іржавіє :smile:
згодний на всі 100% вікс дуже правильний ноже 8-) та більш універсальний, але хлопцям хочеться мати в штанях товсте, широке, довге лезо :))) та це не стосується тільки спайдерок....я про все кажу, що звертає на себе увагу оточуючих людей :shock:
Мутний писал(а):А якщо подумати, то про кожного виробника і на ТО й на якість обробки і на стабільність якості й на дизайн і на багато подібних деталей- дуже багато негативних відгуків, тому залишається вибирати по зовнішньому виду й зручності в носінні-використанні...
Бо й керші й спаї й бенчі і менш масові контори- клепають масові товари, для збагачення, а поки є попит, то за ті ж гроші не варто чекати підвищення рівня якості, навіть китайці не поспішають рости в цьому напрямку :-D
Хоча може хто знаю, що за 90-200 зелених, можна придбати з чудовою ергономікою, довжиною клинка 8-10 сантиметрів, зручним і надійним замком, навороченою сталлю і т.д., тобто ножик, який не матиме недоліків й буде чудовим помічником на продуктах і силові роботи не зупинять його життя?) (тільки не потрібно про бюджетні, а то їх і так знаю і працюють чудова, а от в дорогих, щось починаю розчаровуватися, або щось не так роблю, або чогось не знаю...)
все пізнається в порівнянні!!! ::dash:: я от раніше вважав що кершо блур для мене мегауніверсальний ноже...та це вже не так... ::mg05:: а якщо крім спаїв я попрацюю себензою, бенчами, колдстілом... ::mg05:: :-P ...так отож :cool:


Codename 47
А если точить как по срединке или слева, то все будет Гут ) - твои слова
Изображение
всё как бабушка сказала....100%
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Мутний »

про поліса писав, бо копію вд нейві маю, й не просто маю, а в плейні й комбо, всі з г10 накладками, приємний досить в них бек-лок, розміри і форми- навіть дивитися приємні, гармонійно зроблено, тому задумувався ще над спусками від обуху :smile:

А про вікса згадав, бо в порівняні, він кожного з колекції моєї - зробить на кухні :-D , типу пошук універсально відбувся ножика, але спаїв, не дивлячись на це, накупив :smile: 8-) , тому складно зрозуміти, що ж справді хочеться і чого шукати в майбутньому ::t2418::
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

Мутний
ну тут як мені сказав поважаемий багатьма форумчанами deily треба тільки руцями тримати ::mr47:: щоб зрозуміти...от мені чокве спая на фото не сподобався взагалі...якийсь ужоснах...а взяв у руки..."маєш вещььь" вже забронював та викуплю...тому тільки мацати, різати, порівнювати ::m1340:: та шукати "свій ноже" :-) чого я всім щиро бажаю ::hi:::
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Мутний »

так- дорога має бути тернистою, а інакше стане не помітним- цей шлях пошуків істини, своєї власної і більш не чиєї 8-)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Eagle
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 480
Зарегистрирован: 03 авг 2010, 10:38
Откуда: Киев
Поблагодарили: 1 раз

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Eagle »

За эндуру как-то обидно стало :( Мало того, что у этого варианта спуски не от обуха, так еще и конкурентов подобрали со сталью, которая сама по себе вне конкуренции.
С уважением,
Александр.
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

Eagle писал(а):За эндуру как-то обидно стало :( Мало того, что у этого варианта спуски не от обуха, так еще и конкурентов подобрали со сталью, которая сама по себе вне конкуренции.
приедет эндура и делика с здп-189 насчет спусков не знаю что там будет ....+ еще один очень интересный нож от спая будет и я сделаю еще один тест...более разнообразный...предложения и мысли принимаются в теме...
Аватара пользователя
Morozov
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1388
Зарегистрирован: 14 июн 2011, 21:26
Откуда: Ясиноватая

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Morozov »

так еще и конкурентов подобрали со сталью, которая сама по себе вне конкуренции
Да нормальная сталь, эта, не настолько хуже чем 30-ка и правится проще, для хозбыта достаточно вполне
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Kenguru13 »

Мутний
А про вікса згадав, бо в порівняні, він кожного з колекції моєї - зробить на кухні
Неужели и опинель? :shock:
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
CBO6ODA
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3075
Зарегистрирован: 17 авг 2011, 00:16
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение CBO6ODA »

Morozov писал(а):
так еще и конкурентов подобрали со сталью, которая сама по себе вне конкуренции
Да нормальная сталь, эта, не настолько хуже чем 30-ка и правится проще, для хозбыта достаточно вполне
а в тесте 30-ки не было....карпентер, вг и здп...но в следующем будет и 30-ка
Kenguru13 писал(а):Мутний
А про вікса згадав, бо в порівняні, він кожного з колекції моєї - зробить на кухні
Неужели и опинель? :shock:
наверное имеется ввиду и открывание бутылок с вином, консерв и прочее....врядли только рез :)
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Бытовой тест пяти SPYDERCO

Сообщение Kenguru13 »

CBO6ODA
А в этом смысле, тогда да :)
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Ответить

Вернуться в «Spyderco»