Ніж для розбирання кабанчика

Описи, відгуки, рекомендації щодо використання та застосування
Ответить
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение O.Phesun »

В 2017 році на форумі у шефа була ця тема, і там у мене був один цікавий діалог з визнаним ножоробом і кабанорізом//
викладу цитатами :

Питання чим колоть?

Цинік:

Для колінния - піка/швайка/штик.
Для розбирання - ИзображениеИзображение


уривок з моєї репліки
... "Тей ніж що на фото продавався в ссср в кожному сільпо разом з сапками. Якщо його потерти об кірпіча то він добре бубе відділять мясо від костєй , буде хрящі поросячі різать, але суглоб стегна неймовірно важко буде вилущить. По моєму вообще не можливо, але ж я не требую шоб Улісс ловив кабана десь й фоткав як він відрізає окорок . Я людям вірю. тільки тим хто в ютюбі не дуже"

Відповідь мені Re: Ніж для розбирання кабанчика
« Ответ #102 : 17 Январь 2017, 12:23:09 »
Цитировать (выделенное)
"Цитата: O.Phesun от 17 Январь 2017, 09:18:42
або ножик із сільпо."
Якщо ти думаєш, що ножик на фотці з сільпо - то навіть важко визначити ступінь твоєї помилки. Це професійний інструмент, який донедавна взагалі вроздріб не продавався, не знаю чи продається зараз. ;)

Моя відповідь
Re: Ніж для розбирання кабанчика
« Ответ #120 : 17 Январь 2017, 16:55:29 »
Цитировать (выделенное)
там Улісс казав шо його ніж професійнийі, не продається в сільпо. Може й так, але дуже схожі ножі таки продавались в госптоварах. Одгин десь в хламі в гаражі валяється дуже схожий. Ми їм колись обої старі здирали., фарбу. Я й гадки не мав для чого він. Я тоді ножами не цікавився. Треба откопать якщо не зломали


Ну от вчора й знайшов.. в гастрономі в мясному відділі використовувся.. поки не почали їм обої здирать))
ИзображениеИзображение
ціна 1,40 рубль
В руці лежить як влитий.. сталь-нержавійка якась.
Як ріже -не знаю. Тупий як поліно.
Оце ж і тему зробив, щоб визначитись.. варто з ним возится.. отчищать та точить.. може хто стикався з таким?
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Explorer
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2551
Зарегистрирован: 12 авг 2010, 23:09
Откуда: Нетішин
Благодарил (а): 754 раза
Поблагодарили: 313 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Explorer »

Вау, тема про практичне використання ножа за його прямим призначенням. Паслєдім...
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение O.Phesun »

Explorer писал(а):Вау, тема про практичне використання ножа за його прямим призначенням. Паслєдім...
У шефа на форумі зараз якраз Лука тему почав про мясницькі ножі.. народ ділится думками..
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Urs
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3112
Зарегистрирован: 22 дек 2009, 16:13
Откуда: Славутич
Благодарил (а): 331 раз
Поблагодарили: 569 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Urs »

Прошлым летом был я очередной раз в Бессарабии (Юг Украины). И подарил своему отчиму самый обычный GLOCK 78. И вот пошёл он с ним на забивание домашней свиньи. А там это целый ритуал. Приглашаются соседи, родственники, друзья. Приглашается специальный человек, который считается авторитетом в забивании свиньи. Какие-то там ритуалы с раздачей мяса и выпиванием крови. Короче, всё любопытно и серьёзно на вид. И вот перед самым умерщвлением свинки достаёт мой отчим новенький Глок с заводской заточкой и предлагает "специальному человеку" воспользоваться Глоком, а не его хвалёным специальным ножом. Авторитет режет свинку Глоком и оказывается, что это самый удобный и самый острый нож, которым он пользовался :smile: Причём свинку, по-моему, именно РЕЗАЛИ, а не били в сердце. Этим же Глоком потом всю свинью и разобрали. Вот вам и уровень обычных забивальщиков свинок, если Глок с заводской заточкой оказывается для них удобным и острым инструментом для зарезания и разборки туши.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение O.Phesun »

Та шо ви хочте.. у мене пара строїтєлєй працювала в вересні.. ну і один колій .. ну побачив шо я роблю ножі.. то сьо.. якби зробить.. ну кажу.. хоч куплю тобі клинок добрий гривень за 600.. ще на сотню-півтори дерева, нождачок і зроблю ніж ..- ні , дорого....хоч куплю за 200 гривень полоску подшипника.. ще на 300 грн того сього- зроблю ніж.. ні дорого.... ну піди купи собі мору якусь за 400 гривень.. ні дорого... Так і ріже тим шо має..з сільпо..
Вони чужими ножами раді різать.. куплять не бачать смисла)

Коли було шо колоть .. то й штика хватало.. я на нього зараз дивлюсь... капец який він тупий... а я ж їм лічно штук 8 свиней розобрав як діда не стало і 2 бичка, а дід все село десятки років з ним обходив..нахвалював як ріже..
Видно ніж подобаєтся поки нема з чим порівнять... та це й не тільки ніж... буває і жінку так порівнюєш..)))) як попробував і не знайшов кращого.. оо щасливий.. як шось більше сподобалося.. о уже муляє старе.. треба або в новому найти недоліки або викинуть старе))))))
Последний раз редактировалось O.Phesun 25 ноя 2019, 17:06, всего редактировалось 3 раза.
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
tarkus
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2989
Зарегистрирован: 11 апр 2015, 20:20
Откуда: Полтава
Поблагодарили: 1181 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение tarkus »

Urs писал(а):ритуалы с выпиванием крови
Неужели свиной цепень, свиная чума и прочие ништяки их не напрягают?
Аватара пользователя
Puente
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1121
Зарегистрирован: 03 авг 2010, 16:22
Откуда: Київ
Поблагодарили: 6 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Puente »

О - от і я про це кажу весь час - ніхто ( 1 % чи менше - не рахується ) не переймається ні сталями , ні заточкою .
Колись сам свиню величеньку розрізав на шматочки звичайним радянським кухонником , не загострював взагалі ( не вмів тоді ще ) - навіть по уламку круга не шуркав ... І так все порізалося якось ... Якось Мору Компанйон "підігнав" одному дядькові - то він не нахвалиться , та ще й нікому не дає - щоб не порізалися випадково ... А ви кажете - М390 ... волосину стругати ... сланець ...
Трамонтіна Майстер - ідеальний ніж ( але дорогувато ) ...
servadal
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 767
Зарегистрирован: 22 окт 2015, 13:07
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 276 раз
Поблагодарили: 255 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение servadal »

tarkus писал(а):
Urs писал(а):ритуалы с выпиванием крови
Неужели свиной цепень, свиная чума и прочие ништяки их не напрягают?
конечно не напрягает, там после разделки кабанчика проводится полная дезинфекция организма :-D
Crusher
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 461
Зарегистрирован: 31 окт 2017, 22:19
Откуда: Україна, Коростишів
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Crusher »

Бачили б ви реакцію мого баті, якому я дав мору 511 коли теля різали і розбирали) він забойщик зі стажем, теж нарадуватись не міг) гострий як бритва - каже, і руків'я з упорами - як знаходка) і клинок короткий зручно. Плюсую до вищесказаного коротше
Аватара пользователя
Urs
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 3112
Зарегистрирован: 22 дек 2009, 16:13
Откуда: Славутич
Благодарил (а): 331 раз
Поблагодарили: 569 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Urs »

Точно,напомнили, забыл конец истории рассказать. "Авторитет" в забивании загорелся купить такой же. Но ценник в 1500 грн. его просто шокировал. Причём это было не типа: "ой, дороговато". А в стиле: "-...уться как дорого".

Вывод. Тем, кто регулярно забивает свиней, как правило, весь этот дроч с супер-сталями и специализированными ножами не нужен. А порой и вреден, ибо при первом же общем застолье сразу после разделки туши, нож будет убит на тарелках. А тем, кому вся эта история со сталями и правильными ножами нужна и понятна, те, как правило, свинок "забивают" в супермаркетах и на рынках.
Crusher
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 461
Зарегистрирован: 31 окт 2017, 22:19
Откуда: Україна, Коростишів
Благодарил (а): 32 раза
Поблагодарили: 5 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Crusher »

Urs писал(а):Точно,напомнили, забыл конец истории рассказать. "Авторитет" в забивании загорелся купить такой же. Но ценник в 1500 грн. его просто шокировал. Причём это было не типа: "ой, дороговато". А в стиле: "-...уться как дорого".

Вывод. Тем, кто регулярно забивает свиней, как правило, весь этот дроч с супер-сталями и специализированными ножами не нужен. А порой и вреден, ибо при первом же общем застолье сразу после разделки туши, нож будет убит на тарелках. А тем, кому вся эта история со сталями и правильными ножами нужна и понятна, те, как правило, свинок "забивают" в супермаркетах и на рынках.
Ну у мого батька культура користування ножем відсутня, але ніж для забою в нього ніде більше не ходить, зберігається разом з іншими штуками для такої роботи) а от стосовно спеціалізованості ножа в цій справі... По ходу у кожного свій "спеціалізований" ніж.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение O.Phesun »

Той дядько..шо строїтєль..жалувався..каже біда з тими ножами..наточиш..заріжеш....поки обшкребеш посмолене...він вже тупий, треба знов точить...Я у нього питаю...ти шо шкребеш свиню тим же ножем шо і роздєлуєш?...ну да каже..чим же його шкребти?
Звичайно любий ніж затупится ..як свиню обсмолену до білого обшкребти ножем...Ми старими косами шкребли..
О. О. Phesun ::hi:::
tacha79
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 627
Зарегистрирован: 04 янв 2011, 21:15
Откуда: Киев
Благодарил (а): 11 раз
Поблагодарили: 32 раза

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение tacha79 »

Это наверное зависит ещё от человека. Пока в селе свиней держали, то бил и разбирал только дядька. У него для этих целей было 2-а ножа, привозил всегда с собой, один для заколки, второй для разделки. Для шкрябания после обсмалки применялся "местный", чаще всего тот, который для "усього", мы их лагерными обзываем, или длинный кухонник. После разделки свои ножи мыл и сразу прятал. Как-то я ему подсунул свой, из первых собранных, сказал разбирать удобно и режет хорошо, но у моего клинок широковат и неудобно вокруг костей/суставов работать.
П.С. на тот момент про Моры и суперстали даже не слышал.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Ніж для розбирання кабанчика

Сообщение Мутний »

кощунство - ножі і реальне використання поєднують, а красивих фото чистих полочників не роблять, як вам не соромно, айяйяй)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Спеціальні ножі, мультитули, шанцевий інструмент»