Вибір мультитула. Потрібна порада.

Описи, відгуки, рекомендації щодо використання та застосування
Аватара пользователя
FRAG
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2079
Зарегистрирован: 26 фев 2011, 12:34
Откуда: Kherson
Благодарил (а): 1195 раз
Поблагодарили: 557 раз

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение FRAG »

SSvitosSS писал(а):Т.С. может наблюдать эту тему на райберте, продавец вроде обещал еще шару.
Тоже вполне вариант.
SSvitosSS писал(а): Судя по всему мы у одного и того же Максима брали, тогда думаю у Вас никаких трещин быть не должно.

...
Врятли он их под лупой разглядывал все, что продавал. Новые и новые, лежат в коробках, упакованные на заводе.
Это ж не он им ОТК проводил, а викторинокс.
А, как показывает практика, заводской ОТК трещины не 100% отсеивает.
Аватара пользователя
Alter ego
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 930
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 19:11
Откуда: Прилуки
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 89 раз

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение Alter ego »

Дякую за поради, тема та поради допомогли трохи впорядкувати думки.
Можливо лезерману дам ще шанс якшо буде варіант за прийнятною ціною, остаточно ще не вирішив, малоймовірніше - оберу вікс.

P.S. Відповідний розділ на райберті давно спостерігаю.
SerDjon
Новичок
Новичок
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 01 фев 2016, 10:34
Откуда: Казатин

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение SerDjon »

"это почему я раньше такой злой был, да потому что у меня мультитула не было"©
доброго часу, шановні любителі мультиінструменту))
той Козятинчанин про якого ви згадуєте не злим тихим словом то є Я 16215
маю пару пар) десятків мультитулів, в основному мої улюблені Leatherman (ні нащо їх не проміняю)), а також декілька різних SOG, Gerber, Victorinox, думаю якесь розуміння маю..
по тємі,
погоджуюсь з камрадом Slava W і порекомендую звернути вашу увагу на Leatherman Rebar, ціна/якість виконання/функціонал на висоті, один з кращих в лінійці Leatherman, один напилок чого вартує!!
ще по виконанню сподобався Leatherman Rev, але там функціонал самий мінімум..
з не Leatherman порекомендую Victorinox Спіріт, і Свістул якщо не критичні вага і розмір,
все інше, то так, для різноманіття, працювати можна але не так зручно в першу чергу як Leathermanом або Victorinoxом#
на рахурок що краще, то то ще та тєма, кожна жаба хвалить своє болото, а моє болото то Leatherman :)(:?
про те що купувати "з рук в руки" чи "наложкою" думаю самі розумієте чому потрібно?
буду радий якщо був корисним, дякую за увагу!
Аватара пользователя
Alter ego
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 930
Зарегистрирован: 19 ноя 2011, 19:11
Откуда: Прилуки
Благодарил (а): 49 раз
Поблагодарили: 89 раз

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение Alter ego »

Вибір зроблено, отримав вчора Leatherman Super Tool 300 в комплекті з шкіряним чохлом, встиг вкусити мене кінчиком серейторного клинка.
Тул звісно не без ньюансів по збірці, відразу не помітив,
одна ручка відносно іншої трішки зміщена в закритому стані,
в закритому стані серейторний клинок фіксіється але має певний "холостий хід" до фіксації в закритому стані при відкриванні - при умові що тянеш за клинок або якщо потрясти тул.

Якщо рахувати замовлений ST300 що я не отримав, то це третій по рахунку ST300.
(Залишався в наявності один ST300, замовив та попрохав перевірити на люфти та інші косяки, перезвонили згодом - замовлення відмінене бо виявлено що тул пошкоджений, подробиці не відомі, так їм повідомив оф. представник в якого замовляють тули).
Аватара пользователя
FRAG
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2079
Зарегистрирован: 26 фев 2011, 12:34
Откуда: Kherson
Благодарил (а): 1195 раз
Поблагодарили: 557 раз

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение FRAG »

Повторюсь, косячные леазермены - это норма.
Но косяки - это ерунда, лишь бы было исправное. По ряду параметров все равно лучше леазермена на рынке ничего, к сожалению, просто нет.
Пусть тул радует и верно служит!
Fencer-Su24
Новичок
Новичок
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 24 сен 2009, 14:13
Откуда: Почти Киев, почти Житомир

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение Fencer-Su24 »

Відмічусь уже навздогін, але нехай і моя думка комусь буде корисною ::derisive::
З собою Чардж - з товаришем на деякий час мінявся на Спіріт, але потім обоє залишилися при своїй думці (хоча із складнів, тих, що в користуванні у мене на сьогодні Вікси Клімбер та Раллі і Венгер НР78).
В автомобілі СТ300 - потужна і невбиваєма річ, яка дуже добре та універсально доповнює, або і заміняє інші інструменти. Плюс, що при всьому - відносно недорогий rt24 (був трохи здивований тим, що попри більші розміри СТ300, Чардж може "захопити" більший об'єкт :shock: )
Батькові свого часу взяв Бласт, до речі, із всіх Лазерманів він виявився найбільш якісно виготовленим.
Була і Мікра - залишилися тільки позитивні враження, тому, може, ще знову з'явиться :)
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение Elpasohot »

.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение Elpasohot »

Случайно наткнулся на обзор этого мультитула у нас на форуме. viewtopic.php?f=33&t=44473&p=1083418&hi ... r#p1083418 Думаю гляну на сайт Леруа марлен,стало интересно сколько он сейчас стоит? Вот полный обзор его от нашего форумчанина oleg_b http://knife-news-ua.blogspot.com/2015/09/dexter.html Олег тогда писал,что цена его 20$ И вот за сколько его сейчас продают https://www.leroymerlin.ua/p/Nizh_multy ... 1.11161024 За такие деньги вполне годный вариант.Не жалко ганять и в хвост и гриву,и если потерял особо не расстроишься.
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Airsoftlike
Новичок
Новичок
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 30 дек 2016, 23:32
Откуда: Одесса

Re: Вибір мультитула. Потрібна порада.

Сообщение Airsoftlike »

Обратите свое внимание на Leatherman Wave - лидер продаж много лет, многофункциональный доступный не тяжелый, много преимуществ, кроме того на него есть куча модов
Ответить

Вернуться в «Спеціальні ножі, мультитули, шанцевий інструмент»