Стандартний вибір тула)

Описи, відгуки, рекомендації щодо використання та застосування
trailmaster
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1391
Зарегистрирован: 24 июл 2009, 11:07
Откуда: Москва
Поблагодарили: 1 раз

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение trailmaster »

Мутний писал(а):невже такий рідкісний Leatherman Supertool 300 ?) адже хочеться почути відгуки власників, як мінімум для подумати, а як максимум, що б знати на скільки його навантажувати можна буде :-D
если в самом деле навантажувати - берите его, видимо, это самый крепкий лезерман

а нет, так Сурдж. Чехол желательно старого образца, туда входит хороший фонарик на 2ААА. В новый чехол только каких-нибудь уродцев по бокам вставить можно. Супертула это тоже касается, с ним Премиум чехлы продают часто. В Сурже смущает только пилкодержатель, отъедающий много длины пилки - но можно отдельно носить длинные лобзиковые пилки!

в каждом туле есть масса недостатков. Большие - реально тяжеленные. Если передумаете навантажувати, возьмите Вэйв, на него и гарантия есть, и биты, и даже удлинитель бит возможно найти, кажется. Альтернатива, причем недорогая - Бласт. К нему битдрайвер и вы получите возможность юзать обычные биты. У Бласта/Фьюза мне не нравится клинок, я им укололся не однажды, при работе пассатижами и пр. обязательно складывать надо. Но это субъективно.

лезерман грубее, чем викторинокс, кажется менее продуманным, но... это рабочие тулы. ИМХО.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Kenguru13 »

trailmaster
Кагбе :=(
Отримав
:-D
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
kvazik2005
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2454
Зарегистрирован: 07 сен 2010, 18:08
Откуда: Харьков
Поблагодарили: 1 раз

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение kvazik2005 »

Мутний
Мои поздравления! Выбрал " правильный" инструмент! rt24 К стати при выборе Сурж рассматривал как вариант? Я выбрал, т.к. плоскогубцы в принципе не маленькие, биты сменные, да и пила напильник тоже меняются на пилки с лобзика бошевского. В туле300 нравятся сменные кусачки.
....я продолжаю продолжать точить ножи.....
trailmaster
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1391
Зарегистрирован: 24 июл 2009, 11:07
Откуда: Москва
Поблагодарили: 1 раз

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение trailmaster »

Kenguru13 писал(а):trailmaster
Кагбе :=(
Отримав
:-D
То нiчого. Не останнiй читач, не останнiй мульт :)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

kvazik2005 писал(а):Мутний
К стати при выборе Сурж рассматривал как вариант?
не надихнув він мене- багато деталей, в яких я можу бути не впевнений :-D , а супертул 300 навпаки, але пилка по дереву- тонкувата, хоча не уявляю яка ширина вийде корпуса, якщо все посиленим запхнути в тул :-D , то ж компроміс знайдено, а про останній- теж можливо, бо не часто поносиш таку штуку на собі, тут вікси стандартні рулять, хоча навіть зручніший в поюзі чім очікував.
Спасибі за вітання)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Kenguru13 »

Мутний
Да кстати позавчера перепиливал довольно крупную пластиковую трубу пилой супертула, страшновато было но всё впорядке, пилит зверски rt24
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

невелика проба інструмента здійснилася, то ж трохи вражень мається :-D . Шило, яке здалося мені не практичним, чудово отвори вертіло в деревині, але діаметр страшенний, під віксовське шурупи чудово підходили, а тут 4 штуки влізе :-D , але працює звірсько, пила по дереву плавно працює і без затискання, але не дуже агресивно, хоча гострюча, по металу і виглядає кривуватою і пиляє слабувато, філіпс викрутка масивна і справляється на ура, плоскими мілкі саморізи з меблі відкручував- теж добре, відкривачку консервну не тестив, а після вікса і не хочеться таку пробувати :-) , кусачки супер- хоч волосину, хоч метал кусають, кут заточки досить крутий, не уявляю чим зам'яти їх можна навіть :evil:, клинок плейновий навіть попробував, не дивлячись що рк блищить- деревину норм стругав, руків'я підганяв до молотка)...
Йде ремонт, але тул діставав лише для спробувати в роботі, а то б не знаю як він, а я точно б здох :smile:, все трохи притерлося і відкриватися стало плавніше, помітив сліди корозії- тепер лежить в пакеті з балістолом купається), люфтів не помітив ::smoke::
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Kenguru13 »

Мутний
Да с коррозией у него всё плохо
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

протравити б його і вид оригінальний і практичність навіть присутня, але ніколи не пробував, та й в балістолі купаю, то ж поки думаю і таких засобів вистачить :-D .
А хтось, взагалі, пробував мультика травити?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
YuraS
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1544
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:24
Откуда: Харьков

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение YuraS »

Чтобы протравить, его нужно полностью разобрать. Лучше смазать ганексом или подобной смазкой, которая держится на плоскостях, ну, и минимальный уход.
It isn’t etiquette to cut anyone you’ve been introduced to (c) Red Queen by Lewis Carroll
Iron - Cold Iron - is master of men all! (с) W. Shakespear
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

якось і не подумав, що розібрати прийдеться, тоді справді краще догляд регулярний- з цим проблем не маю :-D , дякую YuraS, але не підкажете де і як виглядає згадана вами змазка?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
YuraS
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1544
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:24
Откуда: Харьков

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение YuraS »

http://www.hobbiesgozo.com/gunex-2000-oil-50ml.html
Как-то так.
На крайняк Брунокс турбо спрей. он получше баллистола держится, меньше стекает, но все равно течет. Главное - соблюсти умеренность, чтобы тул в руках не скользил.
It isn’t etiquette to cut anyone you’ve been introduced to (c) Red Queen by Lewis Carroll
Iron - Cold Iron - is master of men all! (с) W. Shakespear
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Serhio »

А можно вопрос задать человеку, который ну повний нуль?))) викс это что? и если можно, пример в виде ссылочки?
Аватара пользователя
bezoom
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: 09 фев 2009, 22:42
Откуда: Kyiv
Благодарил (а): 162 раза
Поблагодарили: 37 раз
Контактная информация:

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение bezoom »

Serhio писал(а):А можно вопрос задать человеку, который ну повний нуль?))) викс это что? и если можно, пример в виде ссылочки?
Викс - читай Викторинокс (Victorinox)
___________________________________________________________________________________________
Слава Україні :cool:
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

не великий Брунокс турбо спрей придбав, дивний синюватий рідина у прозорому балончику :-D , хоч не занадто пахучий :smile: , на рівні балістола, але таки і справді жирнуватий, хоча після протирання досить нормально все, буду тепер частіше тула вигулювати- підготовка закінчено до мокрих долонь :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

потрібно було шуруп загартований відкусити, витків 3, світлого кольору він, для металу, а не деревини...не вийшло нічого, надфіль мультитула тільки їздив по ньому в холосту, а кусачки навіть самим товстим місцем не подолали..
але й не постраждали наче, малесенькі замини на внутрішніх гранях і то не зачіпаються і не заважають працювати, якщо не знати, що вони є то й побачити майже не реально.
То ж що можна сказати? та тільки одне, добре що відчуваю інструмент і не зламав :smile: , та що не для цього тули, скоріше гаджет, а не набір інструментів, але стати в пригоді може :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Kenguru13 »

Мутний
Калёный шуруп и не любым инструментом впринципе откусишь :=(
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Стандартний вибір тула)

Сообщение Мутний »

я то любим або відкушу або зламаю 8-) , але не любий коштує стільки, що б над цим задумуватися :smile:
Але клинком рубати шурупи, я б не став :evil:
А так то тул радує і все під рукою і різ агресивний у клинків і розміри вже звичні- не шкодую ні грама, але й не постійно ношу :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Спеціальні ножі, мультитули, шанцевий інструмент»