Инструменты и мастерские

Описания, отзывы, рекомендации по использованию и применению
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Благодарил (а): 156 раз

Инструменты и мастерские

Сообщение Кузьмич »

Треба порада!
Є в мене невеличкі лещата Proxxon FMZ (28608) начеб-то непогані і інколи виручають, але виявилось що деякіх точних робіт не дуже підходять, бо губки не ідеально підігнані: одна трохи вища з одного боку :=( так само не ідеальна і внутрішня сторона - при міцно зажатих не затискали по центру папірець.
Як довести губки до ідеалу? Пробував притерти на склі на наждачному папері - щось не дуже виходить :=( В ідеалі фрезернути, але не впевнений що зможу це зробити ручним фрезером.
Якось можна довести в домашніх умовах? Чи може хтось це може зробити професійно?
Почни з того що вибирай в банкоматі українську мову
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Благодарил (а): 67 раз

Инструменты и мастерские

Сообщение O.Phesun »

може напилком посадочні місця під губками почухать з нужної сторони..якщо вони знимаються. .. або просто підкласти щось з тої сторони, яка нижча..
О. О. Phesun ::hi:::
winch
Найфоман
Найфоман
Благодарил (а): 9 раз

Инструменты и мастерские

Сообщение winch »

Кузьмич писал(а): 13 янв 2021, 12:27 Треба порада!
Є в мене невеличкі лещата Proxxon FMZ (28608) начеб-то непогані і інколи виручають, але виявилось що деякіх точних робіт не дуже підходять, бо губки не ідеально підігнані: одна трохи вища з одного боку :=( так само не ідеальна і внутрішня сторона - при міцно зажатих не затискали по центру папірець.
Як довести губки до ідеалу? Пробував притерти на склі на наждачному папері - щось не дуже виходить :=( В ідеалі фрезернути, але не впевнений що зможу це зробити ручним фрезером.
Якось можна довести в домашніх умовах? Чи може хтось це може зробити професійно?
Думаю, могут помочь на производстве с плоско-шлифовальным станком. Я когда то отдавал на заточку комплект нож-сетка от мясорубки, сделали так, что нож прилипал к сетке и держался.
Делали где то на берестейке, сейчас точно не вспомню. Но, думаю, нагуглить можно
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Благодарил (а): 156 раз

Инструменты и мастерские

Сообщение Кузьмич »

winch писал(а): 13 янв 2021, 13:07 Думаю, могут помочь на производстве с плоско-шлифовальным станком
Але ж вони будуть шліфувати губки окремо від лещат, тож губки будуть ідеальні, але може бути ще перекос безпосередньо в лещатах. Це звісно можна зробити, але бажано отримати гарантований результат
Почни з того що вибирай в банкоматі українську мову
Ответить

Вернуться в «Cпециальные ножи, мультитулы, шанцевый инструмент»