Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Обзоры stilet
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение stilet »

Я держал Магу в руках, очень неплохо сидит в руке, удобен, сведение тонкое, флип аццкий , но тяжелый и объемный. Что интересно, клинок вполне себе хорош для ЭДС задач, но кончик там тонкий.
Аватара пользователя
vindi4i
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 338
Зарегистрирован: 25 ноя 2008, 09:50
Откуда: Львов
Благодарил (а): 1 раз

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение vindi4i »

Интересный нож. Мне нравится как раз упорами, есть что-то от кинжала. А где покупали, если не секрет?
Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение Мутний »

там вже немає, в магазині Львова :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
vindi4i
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 338
Зарегистрирован: 25 ноя 2008, 09:50
Откуда: Львов
Благодарил (а): 1 раз

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение vindi4i »

Красивый нож, поздравляю с приятной покупкой.
Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение Мутний »

дякую, брав на погратися, можливо з часом й передам естафету :-D
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение Мутний »

Бачу часу й натхнення навряд назбираю, щоб розгорнуто й з фото описати косячки й конструкцію в цілому, тому доведеться хоча б на словах враження викласти :-D

А так то з часом наче розібрався з відчуттями та позиціонуванням даного ноже, ключове-наче :smile:

По фліпу- впевнений і прямо вистрелює, лише при настройках з люфтом в осьовому, хоч і мінімальному, але відчутному.

Осьовий- таки специфічний, знаходиться під накладками, а в нього потім додатково 2 гвинтики вкручуються, які тримають накладки. Через такий бутерброд доводиться погратися щоб все норм затягти і нічого не люфтило, та норм ходило.

Окрім особливостей знайшов і косяк, хоча кому як, але мені захотілося переробити. Кінчик клинка не глибоко ховався в руків'я, у складеному стані, а детент тримав не дуже надійно. Тому пропил зробив трохи глибший, там де у складеному стані впирається в упорний штифт клин. Якщо дивитися на фото розібраної конструкції то все стає зрозумілим, про що мова і де метал зняв. І отримав бажане, клин глибше сів у руків'я, а фіксація стала сильнішою. Хоча до бонки РК почала доторкатися, але дуже легенько, так як візуально проблиск на РК видно, а навіть нігтем не відчувається і тому гадаю після переточки не буде торкатися взагалі.


Ну і після детального знайомства та ретельного шукання косяків, ну люблю доколупаться до ноже, всіх без винятку :evil: можу поділитися набутим досвідом носіння та використання.

А почну таки з того, що в огляді озвучено автором було, кліпса тримає чудово, але інколи дістати з кишені ноже проблемно буває. Хоча в цілому мені вона дуже нрав, під любі кишені підходить і загубити проблемно дуже буде, бо тримає гуд.

Ще не точив, потреби не було, все так добре й ріже, хоча не бриє. Але різ прекрасний, сталь не пітингує, нічого не розкручується чи закручується самостійно, в руці досить приємно сидить-профіль руків'я сприяє. Єдине роги ті таки надавити можуть, якщо з ними рука контактує.

Не звичний ноже, так як звик до більш масивних і брутальних, а тут щось типу Торента чи Дежі від Бенча, по відчуттях при триманні чи роботі. Так як в гармонії витримали тут вагу і пропорції, не товстий і різучий клин супроводжують такі ж плашки, але вони якраз не різучі, а заокруглені грані мають :-D А от накладки заповнюють ту порожнечу в руці і додають об'єму та комфорту, так як розмір ноже в цілому не малий і робочий.

А хід клинка виставив такий, що дуже плавно ковзає, та за фліпер без доводки рукою не відкривається, але люфти відсутні.

То ж в цілому задоволений таки й залишився обновою, та можу рекомендувати любителям екзотики й хорошого різу, але потримати спочатку, теж рекомендую :-)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Viper Keeper - карманный меч занедорога :-) .

Сообщение Мутний »

Мутний писал(а): Хоча до бонки РК почала доторкатися, але дуже легенько, так як візуально проблиск на РК видно, а навіть нігтем не відчувається і тому гадаю після переточки не буде торкатися взагалі.
хз як так можливо, але уважність то мабуть просто не моє :smile:
Ліхтариком посвітив і там відстань до бонки міліметрів 2 не менше, тож замин мож був чи при збиранні умудрився.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Обзоры stilet»