Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Обзоры stilet
EnzoF
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 454
Зарегистрирован: 02 июл 2012, 20:44
Откуда: Одесса
Благодарил (а): 9 раз

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение EnzoF »

Спасибо за обзор и интересную информацию в блоге. У меня уже два года автоверсия 3,5 G-Mascus Black с
покрытием. Когда первый раз достал нож из коробки был приятно поражен качеством исполнения. До сих пор один из любимейших ножей.
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение stilet »

EnzoF писал(а):Спасибо за обзор и интересную информацию в блоге. У меня уже два года автоверсия 3,5 G-Mascus Black с
покрытием. Когда первый раз достал нож из коробки был приятно поражен качеством исполнения. До сих пор один из любимейших ножей.
Ух ты ! Авто интересный . Как там реализован принцип автоматики ?
EnzoF
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 454
Зарегистрирован: 02 июл 2012, 20:44
Откуда: Одесса
Благодарил (а): 9 раз

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение EnzoF »

Я его не разбирал, но внешне ничем от простой версии не отличается (кроме отсутствия шпенька), видимо стоит спиральная пружина как в бенче 520 пресидио авто. где то я читал, по моему на ганзе есть обзор с разборкой. :)(:?
YuS
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 13 май 2011, 00:43
Откуда: Kyiv

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение YuS »

Изображение
prihodko919
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 174
Зарегистрирован: 04 июл 2014, 17:34
Откуда: Киев

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение prihodko919 »

Классный змей :smile:
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение vlodko_lviv »

Про люфт я писав в темі. Так ось, розбирав я його багато разів, кнопку крутив, але люфт не зникав. Після першого розбирання, здуру розібрав кнопку запобіжника, який фіксує лезо у відкритому положенні, не знаючи, що у замку є маленька кулька. Так от кульку одразу загубив і замок, відповідно, перестав працювати. Пішов на базар і купив найменший підшипник, який був у продажі, розламав його і кулька підійшла так ніби звідти. Замок запрацював знову! Але люфт залишився... Думаю, дай напишу в сапорт Хога, щоб вислали мені кнопку. На наступний день прийшов лист з фотографією ножа і проханням вказати яка кнопка мені потрібна. Вказав. Наступний лист: де купували. Сказав, на ебеї. Наступний лист: покажіть в якому місці люфт. Показав. Наступний лист: зробіть фотографію з іншого боку. Розібрав ножа, зробив фото кнопки і тієї частини леза, яка опирається на кнопку. І останній лист: (тут має бути барабанний дріб) оскільки ви ніж розібрали, то він не підлягає гарантії, а взагалі політика фірми не надсилати запчастини. Якщо хочете, можете вислати до нас, заплатите за доставку туди-назад + ремонт. Я їм написав: то чого ж ви мені стільки голову морочили??? Але відповіді більше не було. Подумував купити ще одного Хога (на "сусідньому" форумі нового хога з алюмінієвими плашками за дуже солодкою ціною продають), але їх сапорт відбив охоту.
Ще хочу додати. З нервів думаю, зберу ножа, посаджу осьовий на фіксатор і заодно трошки вирівняю лезо, десь на волосинку. Зібрав, наживив гвинти що з'єднують плашки, вигнув їх і затягнув гвинти. Лезо стало по центру. Відрегулював осьовий гвинт (тепер вже з фіксатором) і, о чудо, люфт майже зник. Залишився на рівні відчуттів. Отже нема так зле, щоб не вийшло на добре. Наскільки я зрозумів, кнопка стала трішечки далі заходити і, таким чином, вибрала люфт.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение Мутний »

vlodko_lviv
пощастило мабуть, нічого схожого не помічав ніколи, якість підгонки чудова, як і у Protech.

Можливо не все так й погано, з часом притреться, чи реально сильно люфтило?
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение vlodko_lviv »

Мутний
Наскільки в цього ножа класно працює механіка — просто фантастика! І, дійсно, якість підгонки ідеальна Люфтило так що чути було звук клацання, дуже сильно
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение stilet »

Таки люфтило, тримав я цей ніж в руках :) .
Аватара пользователя
Exibiche
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1486
Зарегистрирован: 23 сен 2013, 16:08
Откуда: Львів
Поблагодарили: 6 раз

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение Exibiche »

І я тримав :-D
Люфтило :)
ВареникТ
Новичок
Новичок
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 04 ноя 2013, 11:34
Откуда: Киев

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение ВареникТ »

На фигляд по фото гарно, але я собі за такі гроші, скільки він коштує не хочу, в руку не ліг взагалі. Як кажуть не мій ніж.
Аватара пользователя
stilet
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 4904
Зарегистрирован: 23 авг 2008, 00:28
Откуда: Lvov
Благодарил (а): 473 раза
Поблагодарили: 942 раза
Контактная информация:

Re: Hogue EX-01 3,5 vs 4,0 - сравнение.

Сообщение stilet »

А якщо б за менші гроші не ліг, то взяли би? ::acute::
Ответить

Вернуться в «Обзоры stilet»