С ножом в Таиланд?

Загальні питання. Виготовлення, носіння, використання та зберігання зброї, ножів та боєприпасів
Ответить
Mykhaylo
Новичок
Новичок
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 15 апр 2018, 22:54
Откуда: Kharkiv

С ножом в Таиланд?

Сообщение Mykhaylo »

Камрады, нужен ваш совет.
Собираюсь в январе посетить Тайланд, в тех краях ещё никогда не был. Если по Европе всё как бы давно испытано и понятно, то здесь возник вопрос.
Обычно в поездки беру с собой небольшой Wenger вот такого плана:
Изображение

Но, глядя на фото некоторых форумчан, захотелось взять ещё что-нибудь побольше и поинтереснее. Изучение интернета однозначных ответов не дало, хотелось бы знать чей-то личный опыт.
Кто ездил в Тайланд, мужчины; что режущее с собой брали?
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Re: С ножом в Таиланд?

Сообщение il coltello »

Бундесівський ГАК з пилкою і штопором брав. Тобто, приблизно те, що й на фото. Мені вистачило. На розкладках у Бангкоку, Паттайі та на півдні повно китайського мотлоху різних розмірів. Враховуючи те, що у Таіланді повно дешевих фруктів, порекомендував би Опінель - нержавіюча 8-10-ка, ІМХО, ідеальний варіант. Ну і як завжди, щоб ви не взяли з собою - світити будь-який ніж за кордоном не треба, і все буде ОК.
Mykhaylo
Новичок
Новичок
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 15 апр 2018, 22:54
Откуда: Kharkiv

Re: С ножом в Таиланд?

Сообщение Mykhaylo »

il coltello, GAK большой, 111 или 108? Опинеля нема у меня, не нравится. А если что-то мирное взять, типа Эндуры или там Бак вантаж, таможня не возьмёт за жопу, как вы думаете?
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Re: С ножом в Таиланд?

Сообщение il coltello »

Гак - стандартний. клин до 9 см довжини. Ним, звичайно, не дуже зручно усілякі манго та пітах'ї нарізать. От для таких цілей я і вожу з собою Опінель 10-ку зі штопором. Я думаю, що і Ендуру, і Бак можна багажом везти. Але повторюся, головне - не дуже світити ніж. Поліцію у Таіланді майже не видно, але доводилося читати, що місцеві можуть стуканути, а з місцевими поліцейськими категорично небажано спілкуватися. З місцевих фішок - не наступайте на гроші - на них король зображений і у храмах не сідайте так, щоб п'ятки були направлені у бік зображення Будди - це їх дратує.
Mykhaylo
Новичок
Новичок
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 15 апр 2018, 22:54
Откуда: Kharkiv

Re: С ножом в Таиланд?

Сообщение Mykhaylo »

il coltello, Щиро дякую, друже, ви дуже мені допомогли! Звісно, що "світити" ножа я ніде не буду - не дурний, маю певний досвід; просто подивився світлини камрада bronco, як він там на Шрі-Ланці вижегерює з красивими ножами, та й самому закортіло...
Хлопці, у кого ще є досвід мандрівок у Тайланд з ножем - відпішіться, будь-ласка...
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Re: С ножом в Таиланд?

Сообщение il coltello »

Так і Вам ніщо не заважатиме зробити якусь кількість світлин з ножом на фоні місцевих красот. Просто у всьому має бути здоровий глузд. І приємної подорожі, Таїланд - класна країна :) .
Ответить

Вернуться в «Юридичні аспекти»