Сколько раз пригодился сертификат (висновок експерта) ?

Загальні питання. Виготовлення, носіння, використання та зберігання зброї, ножів та боєприпасів

Сколько раз Вы показывали документы на нож?

Ни разу
262
91%
Раз
13
5%
Два
5
2%
Больше двух
8
3%
 
Всего голосов: 288
Max

Re: Сколько раз пригодился сертификат (висновок експерта) ?

Сообщение Max »

vovk.iura2011 писал(а):А скільки діє цей сертифікат. Скільки раз на рік потрібно робити експертизу на холодність ножа?. А то в мене є складаний ніж в якого товщина біля обуха ножа леза 3, 2 см, довжина леза - 9,2 см, іншим параметрам холодності ніж не відповідає. Мені цей сертифікат можливо й не потрібен, але з ним якось спокойніше. Не всі ж праціники правоохоронніх органів знають закон про холодну зброю. також сертифікат на ніж є з 2009 року, чи дійсний ще цей сертифікат, чи потрібно робити новий? І скільки в Україні коштує криміналістична експертиза на непридатність ножа до холдоної зброї? Як в Криміналістичному центрі проводиться ця експертиза. Напишіть відповідь якщо хтось знає, буду вдячний.
1. Не сертифікат, а довідка.
2. Ніяких обмежень по строку дії немає, бо ці довідки не мають статусу дозволу чи чогось схожого. Вони в принципі діють тільки в конкретних випадках (наприклад коли експертиза замовлена для слідства). В іншіх випадках (поліція, митниця) дієвість довідки 50/50 або спрацює або ні. І як вже сказано corsar_s тут більше працює вміння спілкуватися і аргументувати. Краще не доводити до того, щоб ніж забирали на експертизу, бо може бути не приємний сюрприз навіть при наявності довідки.
3. Мабуть щось наплутали з товщиною обуха - 3,2см може таки 3,2мм?
4. Жоден працівник правоохоронніх органів не знає "закон про холодну зброю", бо такого не існує. А от параметри за якими визначають ХЗ дійсно знають небагато, більше того часто користуються якимись зовсім не науковими методами (міряють долонею, шукають "кравастоки" і "та он же ж страшний, шо капець").
Аватара пользователя
VoHuNt
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4739
Зарегистрирован: 14 фев 2012, 13:03
Откуда: Кривой Рог
Благодарил (а): 256 раз
Поблагодарили: 97 раз

Re: Сколько раз пригодился сертификат (висновок експерта) ?

Сообщение VoHuNt »

corsar_s писал(а):Сто раз говорено уже, наличие серта никаких гарантий не даёт.
А наличие оригинала?
Вот я думаю: а может, нас для примера держат. Весь мир смотрит и пальцем показывает: — Видите, дети, так жить нельзя.
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Сколько раз пригодился сертификат (висновок експерта) ?

Сообщение corsar_s »

А какая разница?
Имеют право изъять и на экспертизу отправить.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Yuran123
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 244
Зарегистрирован: 14 янв 2011, 08:18
Откуда: Вишгород

Re: Сколько раз пригодился сертификат (висновок експерта) ?

Сообщение Yuran123 »

Max, так 3,2 мм.
Ответить

Вернуться в «Юридичні аспекти»