Olight S mini Limited, Tі.

Фонари и аксессуары от компании OLIGHT.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

Вітаю шановні форумчани.
На крайній СГ ножичками себе побавити не довелося, а от ліхатарь звабив до витрат, давно хотів взяти щось дрібне або велике, ще знижка в -20%. От і вибрав малюка, так як для ЕДС придатність більша в рази.
Изображение
Це перший виріб від цієї контори, дійсно малюк, але кругленький, формат елементів живлення специфічний, а так прекрасний ліхтар. Режими добре підібрані, 0,5-12-60-330-550, нейтральне світло(саме в титанових лімітках, в інших біле), діод стандартний XM-L2. поки всім задоволений, лише ТІРка швидко дряпається, хоч й втоплена лінза, та від пилу дряпається. Ось інфа більш повна https://olight-shop.com.ua/289/ їх стенд на СГ був якраз, дочірня контора Ібіса.

Титан достатньої товщини, вага мінімальна, кліпса тримає прекрасно, надійність утримання вища за Зебри однозначно. Саме її кріплення до корпусу хоч і без гвинтів, не викликає нарікань, загубити буде дужеее складно. Темляк навісив з тонкого паракорду, на всяк випадок :-D

Світла вистачає, але не звернув увагу, а консультант взагалі на стенді не орієнтувався в товарі, й залишився лише зі стоковою батерейкою. Потім дозамовив, теж по знижці, 2 акуми Olight RCR 123 Li-ion 650 mAh 3.7V.

І наче б взагалі все чудово, але дві такі дрібниці зіпсували атмосферу настрою святкового)
- батерейка має 1600 mAh і всі характеристики заявлені на ній, а в акума 650 mAh і все фактично в половину менше світить(маємо в максимумі 50хв, при 60л - 5 годин)
- продавці/консультанти, тут коротко складно все описати)
В моделях і комплектації не орієнтуються. По онлайн замовленню все теж не нудно. Заявку зробив і на 2 день сам дзвонив, бо ніхто не передзвонив і на пошту не маякнув по статусу заявки. Доставка на сайті заявлена безкоштовна, але як посилка приїхали то виявилося, що 60 гривень за доставку. Консультант говорить, що людський фактор і 60 гривень помилка, інший, що лише 30 гривень і т.і. Тобто каша повна, відповідальність ніяка, як і підготовка.

Як до таких можна по гарантії звертатися, в разі чого???

П.С. ліхтарем задоволений, радує, контора досить цікава в плані моделей і корпусів та управління.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Последний раз редактировалось Мутний 03 май 2018, 10:42, всего редактировалось 1 раз.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, ліхтарик справді чудовий, тим більше в титані, ну а те що мали клопоти з магазином, не дивина, таке доволі часто трапляється в нас, всі лиш думають як зрубити бабла.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

так, все має свою ціну, ліхтар без нарікань - так треба ж десь свиню зарити :smile:
спробую кілька фото власних зробити з чимось для масштабу, розмір потішний.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, я саме на титанову версію також заглядався, але вже маю пару ліхтарів різного формату, і просто не знаю навіщо мені що один))
Аватара пользователя
VoHuNt
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4739
Зарегистрирован: 14 фев 2012, 13:03
Откуда: Кривой Рог
Благодарил (а): 256 раз
Поблагодарили: 97 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение VoHuNt »

topgun.ua писал(а): і просто не знаю навіщо мені що один))
Еретик! )E; )E; )E;
Вот я думаю: а может, нас для примера держат. Весь мир смотрит и пальцем показывает: — Видите, дети, так жить нельзя.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7412
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 964 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

Мутный, я имею этот фонарь, уже пол года как. Доволен всецело. Мне он достался с трещинкой на крышке, поэтому за 500. Продуман очень. Всё: от мунлайта до плавного включения-выключения макса. Минус Тира, в том что он пластиковый и царапучий-тут согласен, но сравнивая его с S10, всё-же склоняюсь к оптике. Можно апгрейдить и влипить магнит в крышку, классом не ниже n42 15х1,5 , и будет вообще бомба. По питанию, у меня есть AW 750 и Олайт 650, разница существенная. Я так понимаю, вообще претензии к продавалам.
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

VoHuNt писал(а):
topgun.ua писал(а): і просто не знаю навіщо мені що один))
Еретик! )E; )E; )E;
Так у мене ліхтариків і так вже набралося))) скоро буде більше аніж ножів ()(!
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7412
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 964 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

Эт нормально. Присветить нужно чаще чем порезать. Порой это происходит тандемом... :D
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

Kos70 писал(а): есть AW 750 и Олайт 650, разница существенная
а в деталях, тобто цифрах, на батерейці в максимумі - не менше 120хв, акум їхній 650 дає не менше 50хв, а той 750 скільки? Бо особисто мені хвилин 10 великої ролі не грає, а от вже в 20. приріст на середніх теж норм буде.

Та й дивлюся їх ще знайти потрібно і 290 гривень тягнуть.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, 290 за акумулятор? Ви де такі ціни знайшли?!) На їх сайті? Там значно завищені ціни на акумулятори... За 130-150 грн на 750 мА із захистом є пропозиції від якісних виробників.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Martin88
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 30 дек 2014, 18:06
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Martin88 »

Был у меня Олайт S1 со стоковым акумом,так свет бывало пропадал в самый не подходящий момент-срабатывала защита на аккуме как я понял,когда на максимуме светил.Советовали незащищенки,так как у фонаря защита своя стоит.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, це дорого, краще отаке https://prom.ua/ua/p595439242-eagletac- ... a-ion.html
А не захищених вибір ще більший
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7412
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 964 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

Мутный. Это для эстетов. AW - для многих эталон. Но и на Иглтаке и на Олигте можно светить. Это компромисс, который ещё более многих устраивает.
О чём тема-то!? Для чего создана? ::smoke::
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Kos70 писал(а): Мутный. Это для эстетов. AW - для многих эталон. Но и на Иглтаке и на Олигте можно светить. Это компромисс, который ещё более многих устраивает.
О чём тема-то!? Для чего создана? ::smoke::
Перепрошую, але Ви трохи не правий.
AW лише один з багатьох брендів що використовують банки від кількох ключових виробників літію з японії, китаю і кореї. Правда AW зарекомендував себе як надійний бренд. Але у разі використання тієіж банки в основі різниці не буде, а то й буде не на користь AW
Просто для порівняння два акумулятори від AW 16340 750 mA vs Eagletac 16340 750 mA. Як бачите показники майже ідентичні, десь більше просідає іглтек, десь гірше aw, то ж нащо платити більше?!)
Изображение
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

topgun.ua писал(а): Перепрошую, але Ви трохи не правий.
AW лише один з багатьох брендів що використовують банки від кількох ключових виробників літію з японії, китаю і кореї. Правда AW зарекомендував себе як надійний бренд. Але у разі використання тієіж банки в основі різниці не буде, а то й буде не на користь AW
Просто для порівняння два акумулятори від AW 16340 750 mA vs Eagletac 16340 750 mA. Як бачите показники майже ідентичні, десь більше просідає іглтек, десь гірше aw, то ж нащо платити більше?!)
Все так, зверніть увагу на цей пост.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

Ліхтарик хороший і сам Олайт перевірений і надійний виробник!

На рахунок магазину...у мене з ними неприємна ситуація вийшла буквально недавно. Так як я флешоголік, ліхтарів у мене купа, то і в закладках браузера багато магазинів так як вічно хочеться щось докупити (ліхтарик, зарядку, акум...). Заглянув на сайт Олайта, а там якраз на час поведення СГ знижки на все...як щось не купити). Замовив, зателефонували з магазину, з Ібісу чомусь, я ще здивувався, але яка різниця...коротше, уточнили замовлення, підтвердив, ніби все ок. Приходжу на НП за товаром, а сам товар мені без знижки прийшов...фігня же і неприємно. Перепитую працівникіфв на НП, що якщо я уточню цей момент з магазином (на НП сказали, що вони можуть накладну переробити онлайн) чи можу забрати товар - відповіли, що без проблем. Виходжу з НП, тут же телефоную в магазин, вони типу так, фігня сталася, зараз щось придумаємо і вам перетелефонуємо...чекав хвилин 20 - не телефонували, пішов з НП, а вони так і не зателефонували...ось вам і Ібіс...
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

Мутний, скажіть, будь-ласка, турбо-режим в переборі режимів у Olight S mini бере участь чи ні? Тобто, натиснувши і утримуючи кнопку режими перебираються як 12-60-330 чи 550 теж є в переборі? Що мунлайту немає - знаю.

А запитую тому, що в своїй новій моделі Олайти, як на мою думку, дуже грамотно зробили вивівши турбо з загального перебору, турбо включається по подвійному кліку. Маю на увазі Olight S1 mini.
https://olight-shop.com.ua/339/

Задивляюсь на нього, єдиний мінус для мене - зовсім не утоплена оптика(. А так супершикарний ліхтарик, винесене турбо, індикація на кнопці, комплектний акум з юсб. Хоча сам юсб порт меня як такий не цікавить, зарядок вдома купа).
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7412
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 528 раз
Поблагодарили: 964 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

12-60-550. Или 550 по двойному клику, что с выключенного что с любого другого...Так что получить сразу 330 вроде никак. Может на 3-х вольтовке :=(
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

Kos70, теж так зрозумів, бо при прокрутці режимів зупиняюся на максимумі і двічі тапаю - світить так само. Значить не 330 а 550 таки.
А тема про що? та просто ділюся враженнями про ліхтар, може хто вагається ще.
rpdoctor, теж дивився на такого, але хотів титан і нейтральне світле, вибір мінімальний став)

18650 трохи тестив для себе, то 4,2в. 2500м проти 4,3в. 3400мА дають на максимумі хвилин 20-30 різниці
А тут об'єм мінімум різниться, от і сумніваюся що є смисл за 750мА і вдвічі дорожче від 650.

На акумі захист коректно працює, з максимума до 2,6-2,8в. здається тримався, потім в мінімум пішов.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, 18650 трохи тестив для себе, то 4,2в. 2500м проти 4,3в. 3400мА дають на максимумі хвилин 20-30 різниці
А тут об'єм мінімум різниться, от і сумніваюся що є смисл за 750мА і вдвічі дорожче від 650.
Звичайно великої різниці не буде, от чому я досі не купив ліхтарика на 16340, бо там не дуже розженешся з тривалістю роботи на високих токах, хоча згідний, що вони дуже за рахунок цього компактні :)
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение corsar_s »

Ну, есть же батарейки.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

topgun.ua, на 18650 що хотів для едс вже маю, але вага більш подобається як у ліхтарів на АА, тому для експеременту взяв на 16340. Вважаю вдало вибір зробив, під ноги 60л в разі чого 5 годин світити може. А для не екстреного світла є що взяти планово окремо, чи замість.
По режимах - мунлайти в Зебри таки круті, але 0,5л теж нічого, проти 1-5л що часто роблять.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, я собі з таких міркувань прикупив цього малюка, дуже компактний, зручно керується, мунлайн 0.5 люмена, а на максимумі видає 550 люмен на літієвих акумуляторах. Аа, і головне - дешевий, не шкода загубити чи віддарувати)
Изображение
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Мутний »

на олх за 450 якщо брати то не такий і дешевий, а то б знав що рекомендувати знайомим з нормального світла до 300-400 і не 18650)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Фонари OLIGHT»