Olight S mini Limited, Tі.

Фонари и аксессуары от компании OLIGHT.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Мутний, я купив на алі, за 11 баксів) коли він приїхав і я посвітив, зрозумів що треба буде ще замовити пару штук на подарунки)
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

Скатилась таки тема от титана к небрендам... :-D
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение corsar_s »

Бедно живём!(с)
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7444
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1979 раз
Поблагодарили: 4519 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Зольдатен »

corsar_s писал(а): Бедно живём!(с)
«Бедные люди капризны, – это уж так от природы устроено. Я это и прежде чувствовал, а теперь еще больше почувствовал. Он, бедный-то человек, он взыскателен; он и на свет-то божий иначе смотрит, и на каждого прохожего косо глядит, да вокруг себя смущенным взором поводит, да прислушивается к каждому слову, – дескать, не про него ли там что говорят? Что вот, дескать, что же он такой неказистый? что бы он такое именно чувствовал? что вот, например, каков он будет с этого боку, каков будет с того боку? И ведомо каждому, Варенька, что бедный человек хуже ветошки и никакого ни от кого уважения получить не может, что уж там ни пиши! они-то, пачкуны-то эти, что уж там ни пиши! – все будет в бедном человеке так, как и было.»
ФМ
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

:smile: С шишками попалась ?!
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Kos70 писал(а): Скатилась таки тема от титана к небрендам... :-D
Ай не кепкуйте!)
Звичайно це не бренд типу олайт чи найткор/фенікс, тим більше іглтек, все це добро в мене вже є, а цей купив на пробу, тим більше за ці гроші не шкода, до речі якість виготовлення в нього не гірша за А-бренди, але китайшину видає відсутність повної стабілізації.
corsar_s, Слава Богу черговий ліхтарик типу титанового олайта я собі можу дозволити :-D справа не у грошах, я вище написав якщо Ви читали що сам на нього заглядався, але мене формат акумуляторів стримує, невеликий їх вибір і ємність, але і вони собі знайдуть місце :)
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16957
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1829 раз
Поблагодарили: 515 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение corsar_s »

topgun.ua писал(а): черговий ліхтарик типу титанового олайта я собі можу дозволити справа не у грошах
Справа не у грошах, так.
И не о Вас, конкретно, речь.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

Мутний писал(а): 18650 трохи тестив для себе, то 4,2в. 2500м проти 4,3в. 3400мА дають на максимумі хвилин 20-30 різниці
Цього не зрозумів. Що ви мали на увазі?
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

Е банки LG (може ще якись), с зарядом до 4.3 вольт. Мабуть це малось на увазі ...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

topgun.ua писал(а): Мутний, це дорого, краще отаке https://prom.ua/ua/p595439242-eagletac- ... a-ion.html
А не захищених вибір ще більший
Ага. И рискнуть, что он туда не влезет...16.7х34.4
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Kos70 писал(а):
topgun.ua писал(а): Мутний, це дорого, краще отаке https://prom.ua/ua/p595439242-eagletac- ... a-ion.html
А не захищених вибір ще більший
Ага. И рискнуть, что он туда не влезет...16.7х34.4
Камраде, а чого б мало не влізти? Це ж офіційні специфікації Olight. І акумулятор стандартний наче.
Аватара пользователя
Martin88
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 474
Зарегистрирован: 30 дек 2014, 18:06
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Martin88 »

В S1 не все аккумы лезли.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Martin88 писал(а): В S1 не все аккумы лезли.
Гаразд, сперичатися не буду бо сам цим ліхтарем не володію.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

topgun.ua писал(а):
Камраде, а чого б мало не влізти? Це ж офіційні специфікації Olight. І акумулятор стандартний наче.
При чём тут Олайт?! Чем хороши AW (Олайт - тоже)? Они в габаритах 160х340. Игл больше...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Kos70 писал(а):
topgun.ua писал(а):
Камраде, а чого б мало не влізти? Це ж офіційні специфікації Olight. І акумулятор стандартний наче.
При чём тут Олайт?! Чем хороши AW (Олайт - тоже)? Они в габаритах 160х340. Игл больше...
Як це при чому тут олайт?? Я говорю про офіційні специфікації ліхтаря Олайт які перебдачають використання акумуляторів заданих розмірів.
Изображение
Изображение
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Зрештою ніхто не заставляє купувати акумулятори Іглтек, я привів їх у приклад як акумулятори які коштують не 250-300 грн і нічим не гірші за Олайт чи AW (які як я вже говорив не виробляють акумуляторів а лише клеють плівку на банки від китайських чи японських виробників).
Знову таки, я вже написав вище, я ліхтарем не володію, тому стверджувати нічого не буду.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение Kos70 »

Таблицы посыпались - пора штангель брать в руки...
AW 16.3х33.8 мм (замеры с двух штук)
Olight 16.3х33.8 мм
Давайте верить таблицам дальше. Я про Игл, который не везде влазит, помню жалобы с фонарёвки. Так, против самого бренда ничего не имею.
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

Kos70, гаразд, погоджуся з Вами
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

topgun.ua, наскільки пам'ятаю з оглядів, софірн сп10а якраз проблемна моделька. Погано працює з 1,2 вольтовими акумуляторами і батарейками на 1,5 вольта. Погано у тому плані, що не включається у якийсь момент (зараз деталі на пам'ятаю) коли що в акумі/батареці багато енергії, грубо кажучи, відсічка і ліхтарика занадто високо встановлена. Софірни вроді виправили ситуацію і випустили модельку sp10b.

Теж заглядався на конкретно цю модель ліхтарика, врешті решт не взяв і не збираюся. Хотів чисто із-за цікавості купити. Так то вдома такого типу ( живлення АА) два олайтовські батони майже не використовуються. Ще вроді там ШІМ і невдала кнопка.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

topgun.ua писал(а): Звичайно це не бренд типу олайт чи найткор/фенікс, тим більше іглтек
Чому? Хіба іглтак крутіше фенікса чи олайта?
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

rpdoctor писал(а): topgun.ua, наскільки пам'ятаю з оглядів, софірн сп10а якраз проблемна моделька. Погано працює з 1,2 вольтовими акумуляторами і батарейками на 1,5 вольта. Погано у тому плані, що не включається у якийсь момент (зараз деталі на пам'ятаю) коли що в акумі/батареці багато енергії, грубо кажучи, відсічка і ліхтарика занадто високо встановлена. Софірни вроді виправили ситуацію і випустили модельку sp10b.

Теж заглядався на конкретно цю модель ліхтарика, врешті решт не взяв і не збираюся. Хотів чисто із-за цікавості купити. Так то вдома такого типу ( живлення АА) два олайтовські батони майже не використовуються. Ще вроді там ШІМ і невдала кнопка.
Не зовсім так, вони змінили драйвер ще на sp10a, ті що випускали з лютого, мій я перевіряв, не гасне після розрядки енелупів. А 10b по суті перестраховка і плюс кольорові версії.
Шим немає, він є на модельці з фронтальною кнопкою(там взагалі цілий комплекс браку)
Взагалі мушу сказати що Софірни візуально виглядають на ура, все доволі якісно, але відсутність стабілізації і ці перманентні проблеми з різними моделями - то діагноз китайщини.
Мій поки працює чудово, не маю на що жалітися, але якщо згорить чи глукне за якийсь час, я не здивуююся
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

rpdoctor писал(а):
topgun.ua писал(а): Звичайно це не бренд типу олайт чи найткор/фенікс, тим більше іглтек
Чому? Хіба іглтак крутіше фенікса чи олайта?
Смію сказати що так, я перемацав їх трошки і маю два, там не в анодуванні рідниця чи коробці, і навіть не в конструктиві (була мутна історія як іглтеки одної серії топилися, тобто не витримували понурення у воду), а в якості драйвера, бо ліхтарик це насамперед якість світла і його стабільність, і от цей момент у іглтека дуже сильний, там завжди повна стабілізація, повна відповідність рантаймів (навіть занижена), максимум віддачі елемента до всітла і ніяких тобі втрат чи овердрайвів.
Коротше в мене дома живуть дубові фенікси (самі товсті гільзи) і найткори, олайт (крутий дизайн і незвичні модельки) і є іглтеки (найвищі ккд в порівнянні з конкурентами), але до правди скажу, це не стосується усіх ліхтарів, лише тих що я маю, може в когось інший досвід.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение rpdoctor »

topgun.ua писал(а):
rpdoctor писал(а):
topgun.ua писал(а): Звичайно це не бренд типу олайт чи найткор/фенікс, тим більше іглтек
Чому? Хіба іглтак крутіше фенікса чи олайта?
Смію сказати що так, я перемацав їх трошки і маю два, там не в анодуванні рідниця чи коробці, і навіть не в конструктиві (була мутна історія як іглтеки одної серії топилися, тобто не витримували понурення у воду), а в якості драйвера, бо ліхтарик це насамперед якість світла і його стабільність, і от цей момент у іглтека дуже сильний, там завжди повна стабілізація, повна відповідність рантаймів (навіть занижена), максимум віддачі елемента до всітла і ніяких тобі втрат чи овердрайвів.
Коротше в мене дома живуть дубові фенікси (самі товсті гільзи) і найткори, олайт (крутий дизайн і незвичні модельки) і є іглтеки (найвищі ккд в порівнянні з конкурентами), але до правди скажу, це не стосується усіх ліхтарів, лише тих що я маю, може в когось інший досвід.
Не знаю, не знаю...були у мене три іглтака, всі продав. Два "дальнобої" правда, які мені для практичного використання не потрібні і EagleTac D25A Clicky XM-L2. Ось цей чудовий ліхтарик, але не подобались деякі речі. Я всі свої ліхтарики у всіх режимах тестую на рантайми, так ось, рантайми у нього були не дуже, ще мене у ньому нервувало то, що три робочі режими були при трохи відкрученій голові (управління кнопкою у торці), а турбо при закрученій повністю. Хотілося би щоб навпаки. Ну і степдаун у турбо...там же всього 130 люмен від енелупки, для чого його там зробили...хз. А стабілізація була, хоча дивно було б щоб не було при таких слабких режимах. Світив чудово і суперкомпактний, але продав...

Далі, так як в один час цю фірму поважав і вони випустили наключник (Eagletac D25 AAA) - було вирішено його купити. Почав читати огляди, графіки дивитися і був ну дуже неприємно здивований. Мало того, що зроблений похабно, так іще ККД не просто низький, а катастрофічно низький. На цей ліхтарик є хороший і професійний огляд від одного дуже поважного чувака, ось він http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... php?401362

Так от, якщо ви глянете графік, то в середньому режимі (заявлено 40 люмен, у сфері наміряно 28 від нікельметалгідриду і 31 від літія) він світить 1 годину і 10 хв...я тоді, чесно кажучи, немов поїв ухи))). При тому, що на тому ж графіку власне графік Фенікса ЛД02 знаходиться вище (більша яскравість) і світить ТРИ години і 55 хв!!!, а Олайт (середній режим) по потужності в два рази менший, але світить СІМ з копійками годин!!! Ось така фігня з ККД іглтака...
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Olight S mini Limited, Tі.

Сообщение topgun.ua »

rpdoctor, друже, це трохи не по темі, я спробую дуже лаконічно відповісти.
Звичайно я знаю канадця селфбілдт, я перечитав усі його огляди як і весь канадський форум.
Стосовно фірми іглтек. Звичайно в них також є свої проколи, особливо на ранніх ліхтарях.
Стабілізацію ніхто просто так не робить, це затратно для виробника, тому якщо вона є зі степдауном - значить виррбник перестраховується щоб юзер не спалив діод, значить тепловідведення там не дуже. Тобто якщо стабілізація і степдаун є, навіть у не надто високих режимах - це однозначно краще ніж без них (от як на китайщина софірн, який я купив, світить він чудово, але якщо його залишити ввімкненим на пару годин він може згоріти). Той же фенікс в огляді канадця взагалі скажений степдаун дає на максимумі і світить лише три хвилини, тоді як іглтек 44 хв.
Щодо рантаймів, я з Вами сперечатися не буду, все вірно, але погодьтеся, що на різних режимах вони працюють по різному. В середньому ігл програє феніксу принижчих люменах, але виграє на максимумі при вищих люменах.
В будь-якому разі я конкретно цих ліхтарів не мав і тому приймаю Вашу думку як істину користувача, який має свій досвід.
Ответить

Вернуться в «Фонари OLIGHT»