Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошуканим..

Фото, видео и ТВ-техника. Аксессуары и программное обеспечение.
Ответить
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошуканим..

Сообщение chv »

Доброго дня добродії.
Маю сумну історію. Мій вірний супутник Panasonic GF3 одного вечора відмовився вмикатись. Трагедія. Візуально - "павутинка" тріщин на екрані - шар, наступний за захисним склом (як мені тепер пояснили - сенсор) - до цього була одна продольна тріщина, зявилась пару тижнів тому. Фактично - просто не вмикається (мовчить - мертво, а має клацати затвором при вмиканні).
Гарантії залишилось ще 4 місяці з двох років. Відніс до оф. сервісу. Сьогодні передзвонили - кажуть: екран не гарантійний випадок - коштуватиме 570 грн, крім того відходить якийсь елемент на платі - пайка 350 грн, випадок теж не гарантійний. Якшо запаять той елемент - апарат почне вмикатись, екран буде працювать з тріщинами, гарантія залишиться. Ну з екраном ще так-сяк, хоча слідів механічного пошкодження немає, а звідси - має буть гарантія. А от мікросхема - з їх слів - може бути результатом того ж таки механічного впливу. Тут мене розбивають сумніви. Так можна сказати на будь-яке пошкодження. Чесно кажучи, мав ілюзію що у нас ще можна сподіватись на чесну гарантію, а не отаке неподобство. Підкажіть, хто як думає щодо випадку, як можна "боротись" з таким сервісом, куди телефонувати, а чи писати прямо в Панасонік? Чи я таки чогось не розумію.
Наостанок скажу чесно - апарат носив в чохлі, в наплечній сумці, але на сумку не сідав, пяний ніде не валявся. Бували падіння сумки з чохлом з апаратом, але на мій погляд - це стандартний режим використання - без цього не буває. На корпусі і склі слідів пошкоджень немає.
Наразі дзвонитиму в НЕавторизовану контору - не маю бажання буть ошуканим, та і можоливо там буде просто дешевше.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошукан

Сообщение Kenguru13 »

Думаю что это результат:
Бували падіння сумки з чохлом з апаратом
Ну яб не сказал что это стандартный режим.
але на мій погляд - це стандартний режим використання - без цього не буває.
Так что думаю они таки правы, это не гарантийный случай никак.
коштуватиме 570 грн, крім того відходить якийсь елемент на платі - пайка 350 грн
Ну цены весьма божеские, я за замеру кнопки одной на фуджи с5про заплатил 350 грн. ()(!
Наразі дзвонитиму в НЕавторизовану контору - не маю бажання буть ошуканим, та і можоливо там буде просто дешевше.
Правильно, возможно там будет дешевле и судя по никоновскому сервис центру не авторизированный качественней ()(!
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Re: Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошукан

Сообщение chv »

Kenguru13
Ну з екраном кажу, я ще погодитись можу, але ось мені уже підказали шо екран міг полізти павутинкою якщо насправді той чіп, що вони зібрались перепаювать, перегрівав екран і зрештою згорів і сам. Питання більше по перепайці - якщо ніяк довести що той чіп відійшов церез механічні пошкодження, то чому виключається що він відійшов через неякісну пайку. Кінець кінцем на те і сервіс - не працює електроніка всередині, то зробіть шоб працювала ( безкоштовно в гарантійний період). Так? Бо нашо тоді взагалі така гарантія - на все можна сказати що можливо, це через пошкодження. Що вже казати про обєктиви...
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Re: Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошукан

Сообщение chv »

Kenguru13 писал(а):Думаю что это результат:
судя по никоновскому сервис центру не авторизированный качественней ()(!
А що, був негативний досвід спілкування з нікон-сервісом?
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошукан

Сообщение Kenguru13 »

chv
Ну положа руку на сердце, камеры либо ломаются сразу либо не ломаются очень долго. Не исключен конечно вариант брака, но думаю он бы вылез сразу. Камера откровенно говоря нежная, это не какой нибудь фед :-D
Я вот только не понял, контак отошел или что-то сгорело? О какой плате вообще речь? Я так понимаю о плате питания. Они вообще часто летят, и не помню чтоб это было гарантийным случаем. У меня дома никон д70 и д90 со сгоревшими платами питания валяются. То есть стандартная весьма проблема. Оба после небольшого падения. Если у вас просто отпаялась то это еще повезло.
А що, був негативний досвід спілкування з нікон-сервісом?
Ой да был. У них чуть что это у вас затвор полетел, нужно менять весь блок, даже если например поводок диафрагмы не работает, тоесть камера снимает только на открытой ()(!
Но это еще цветочки, есть у нас такие спецы как фотомаг, они по камере в чехле могут определить че там не работает и заломить цену в двойную стоимость камеры :))) Но это еще не все, потом возьмут камеру и будут её ГОД ремонтировать типа, а потом скажут что типа не пришли детали :wink:
А еще в никоновском сервисе если не оплатить новые резинки то старую они вам не приклеят даже визуально ()(! Они клеят только новые резинки :) Кроме того хоть в листочке и написано что платный ремонт производят даже старых камер, это не является правдой, например пленочные камеры они не ремонтируют. А еще они не ремонтируют камеры сторонних производителей у которых контракты с никоном, типа фуджи с3про с5про, кодак и тп. Хотя на сайте тогоже кодака написано что всем кроме модернизации камеры должны заниматься никон, так как камера сделана из их пленочной ф80. с5про вообще копия д200, и ремонт в странах в которых нет сервиса фуджи, какраз наш вариант, должны заниматься никон, причем там хитрая гарантия по году выпуска, тоесть гарантия идет не с момента покупки камеры, а с момента выпуска. Но все равно с5про они не ремонтируют, типа нет деталей, хотя по официальному запросу в никон на д200 деталей хоть попой жуй.
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
valera789
Новичок
Новичок
Сообщения: 55
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 20:27
Откуда: Евпатория

Re: Ремонт Panasonic GF3 - гарантія/ні, відчуваю себе ошукан

Сообщение valera789 »

на тему пораслоников,
купил их телевизор, гарантия в украине год, точно такой в британии, гарантия 5 !!!! лет.
Погуглете может ваш случай типичен, и не единичен, тогда есть смысл и пободаться.
Жить ХОРОШО!!!
Ответить

Вернуться в «Фото, видео и ТВ»