Фотопринтер для дома ?

Фото, видео и ТВ-техника. Аксессуары и программное обеспечение.
Аватара пользователя
FLASHproject
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 15 дек 2010, 21:44
Откуда: Вінницька обл.

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение FLASHproject »

Вже більше 5 років не друкую а струйниках (мав справу з топовими А4 Кенонами і Епсонами). Якість в лабі краща, ціна меньша, а гемора.... незрівняно меньше :-D Один лише мінус, що швидко не роздрукуєш в дома. Але терміново як правило потрібно лише фото на документи, а для цього підійде звичайний сублімаційний принтер, з якого хоч фото не вигорає з часом, на відміну від струйників.
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение Kenguru13 »

FLASHproject
Так проблема в том что в лабах сейчас печатают как попало :(
Но все равно покупку принтера отложил пока. Новая задача это кольцевая вспышка для портретов :-D
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
FLASHproject
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 15 дек 2010, 21:44
Откуда: Вінницька обл.

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение FLASHproject »

Kenguru13 писал(а):FLASHproject
Так проблема в том что в лабах сейчас печатают как попало :(
Но все равно покупку принтера отложил пока. Новая задача это кольцевая вспышка для портретов :-D
Ну у нас лише одна лаба, і результат не завжди ідеальний, але в будь якому разі краще ніж зі струйника. В мене знайомий працює в фотоательє на струйниках, і чомусь собі він друкується в лабі :-D
VVeter

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение VVeter »

Незнаю, если напечатать на нормальной бумаге то от лабовских 8 из 10 человек не отличит. А Если еще и на R800 от Эпсон то лабы отдыхают.
Аватара пользователя
FLASHproject
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 15 дек 2010, 21:44
Откуда: Вінницька обл.

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение FLASHproject »

VVeter писал(а):Незнаю, если напечатать на нормальной бумаге то от лабовских 8 из 10 человек не отличит. А Если еще и на R800 от Эпсон то лабы отдыхают.
Яка зараз ціна відбитка 10*15 на нормальній бумазі (не гірше Епсон Преміум 4 зірочки)? І як боротися із вигоранням?

Гемор із заправками, прочистками, обнуленням картриджів, профілюванням, а також ціну за хороший принтер я до уваги не беру :oops:

А те що багато хто різницю не бачить я згоден, але конкретно я її бачу завжди. А через декілька років (коли відбиток з струйника вигорить) різницю замітить даже сліпий.
VVeter

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение VVeter »

FLASHproject писал(а):
VVeter писал(а):Незнаю, если напечатать на нормальной бумаге то от лабовских 8 из 10 человек не отличит. А Если еще и на R800 от Эпсон то лабы отдыхают.
Яка зараз ціна відбитка 10*15 на нормальній бумазі (не гірше Епсон Преміум 4 зірочки)? І як боротися із вигоранням?
~85коп. Печатать на оригинале оригиналами.
Гемор із заправками, прочистками, обнуленням картриджів, профілюванням, а також ціну за хороший принтер я до уваги не беру :oops:
Установленная по уму нормальная СНПЧ, никаких хлопот, только подливай чернила, если оригинальные картриджи то вообще все просто.
Цена да, но платим один раз.
А те що багато хто різницю не бачить я згоден, але конкретно я її бачу завжди. А через декілька років (коли відбиток з струйника вигорить) різницю замітить даже сліпий.
Люди разные кому-то подешевле а кто и готов переплатить за качество, и знает за что платит.
Эпсон обещает более 100лет на сохранность отпечатков в альбоме ( отпечатанные оригиналами на оригинале). На свету выгорает любой отпечаток, не важно из лаба или принтера, что-то быстрей что-то медленней. Есть отпечатки которые сделаны в 2004-05гг, висят на стене, и все с ними нормально.

Но есть и современная Китайская бумага которая в альбоме выцветает за пару месяцев))( Кактус ).
Аватара пользователя
FLASHproject
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 15 дек 2010, 21:44
Откуда: Вінницька обл.

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение FLASHproject »

VVeter писал(а):~85коп. Печатать на оригинале оригиналами.
А що за папір? А то я прикидаю, якщо купувати самі вигідні упаковки по 500 листів то виходить лише 70 коп. папір. А оригінальних чорнильниць на скільки вистачає? Пам'ятаю максимум на 200 відбитків вистачає, при ціні комплекту майже 1000 грн (для Epson R800).
http://epson.technoportal.ua/fotobumaga ... 41826.html
Але в будь-якому разі я друкуюсь по 60-70 коп. - 10х15, та 2,40-2,60 - 20х30.
Установленная по уму нормальная СНПЧ, никаких хлопот, только подливай чернила,
Моя дружина наприклад цього робити не буде :-(
если оригинальные картриджи то вообще все просто.
Цена да, но платим один раз.
Платим за що? Як то альтернативи немає.
Люди разные кому-то подешевле а кто и готов переплатить за качество, и знает за что платит.
Эпсон обещает более 100лет на сохранность отпечатков в альбоме ( отпечатанные оригиналами на оригинале). На свету выгорает любой отпечаток, не важно из лаба или принтера, что-то быстрей что-то медленней. Есть отпечатки которые сделаны в 2004-05гг, висят на стене, и все с ними нормально. Но есть и современная Китайская бумага которая в альбоме выцветает за пару месяцев))
Я саме про Епсон і говорив, так як іншими виробниками рідко друкував (лише знайомим, які бажали подешевше). І саме Епсон в мене і вигорає, в альбомах доки цього не зустрічав, а от в рамочках відбиткам яким більше 5 років пора на смітник. А з лаб чомусь такого немає. Зате є інший мінус в - лабах папір тонкий :-(
VVeter

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение VVeter »

Все это уже давно жевано пережевано, каждому свое.
Аватара пользователя
FLASHproject
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 15 дек 2010, 21:44
Откуда: Вінницька обл.

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение FLASHproject »

VVeter писал(а):Все это уже давно жевано пережевано, каждому свое.
Це ключове слово :D Сам давно жував на користь струйників, але тоді рідко які лаби цифрою займалися, ціна була висока а якість низькою, а струйники навпаки рулили по цим критеріям. А наразі інші часи, і потрібно жувати іншу траву :-D
Аватара пользователя
Kenguru13
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10849
Зарегистрирован: 12 ноя 2009, 12:42
Откуда: Киев-Ирпень
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение Kenguru13 »

FLASHproject
тоді рідко які лаби цифрою займалися, ціна була висока а якість низькою, а струйники навпаки рулили по цим критеріям. А наразі інші часи, і потрібно жувати іншу траву
А сейчас вроде лаб много, а качество хуже некуда :-D
Эта-ж байевой нош! он не должен резать, он должен быть страшным! (с)
Аватара пользователя
FLASHproject
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 714
Зарегистрирован: 15 дек 2010, 21:44
Откуда: Вінницька обл.

Re: Фотопринтер для дома ?

Сообщение FLASHproject »

Kenguru13 писал(а):FLASHproject
тоді рідко які лаби цифрою займалися, ціна була висока а якість низькою, а струйники навпаки рулили по цим критеріям. А наразі інші часи, і потрібно жувати іншу траву
А сейчас вроде лаб много, а качество хуже некуда :-D
Де ж це старі часи, коли знайомим передавав фото на Київ робити, бо лише там більш-меньш хороша якість була, хоч і з білою рамкою :-D
Ответить

Вернуться в «Фото, видео и ТВ»