Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Питання щодо вибору ліхтарів та супутніх аксесуарів. Поради, рекомендації, думки
штрафной
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1739
Зарегистрирован: 07 фев 2014, 19:11
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 631 раз
Поблагодарили: 548 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение штрафной »

no2
привет
прости, мог спутать :)(:? . .у кого то тут же брал . НИК похож .
мой до сих пор работате. брал БУ . и раньше того что вышел из строя ..
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

das писал(а):s2 давно устарел
s5 легче и меньше


Convoy S2
Длинна фонарика 12.4см, вес 86гр,

Convoy S5
Длина фонарика 11.5см, вес 60гр
Но у него не такой глубокий рефлектор.
Так, S2 застарів, він не дуже зручний для едс так як має занадто глибокий рефлектор, відповідно світить вузько. Його замінив S2+, який чуть коротший, з неглибоким рефлектором.

S5 сам по собі менший, але теж має достатньо глибокий рефлектор, тому світить все таки вузько.

Кращий вибір для світити під ноги це конвой S2+ чи конвой S3.

Ось тема по вибору, там на першій сторінці загальні дані, може комусь допоможе

http://forum.fonarevka.ru/showthread.php?t=19704
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

1. Convoy S2
Длина 124мм, вес 86гр, рефлектор 20 на 17.5мм текстурированный.

2. Convoy S3

Длина 115мм, вес 70гр, рефлектор 20 на 11.5мм текстурированный.

4. Convoy S5

Длина 115мм, вес 60гр, рефлектор 20 на 16мм текстурированный.

Рефлектор в Convoy S2+ аналогічний, один в один до міліметора, як у Convoy S3. Просто там опис написаний тоді, коли моделі Convoy S2+ ще не було.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

Для штрафной2. Щоб відразу дізнатись, чи проблема у кнопці, зробіть наступне. Вставте у ліхтарик акумулятор і куском якогось проводу замкніть мінус акумулятора на корпус ліхтарика. Якщо ліхтарик включиться, то проблема якраз у кнопці. Якщо ні, то треба дивитися драйвер і діод.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

rw-odessa писал(а): Получается новые диоды дают вроде бы больше, но не там где надо. И вот теперь можно понять почему Zebra по "рантайму" впереди всех, они делают драйвер с учетом диода.
Например старенький H50 с его 12 lm на 16 час, ни кем не превзойден
. Почему так получилось?
Luminous flux of CREE XR-E Q5 bin @20 mA is 12 lm power consumption is 0.05 Wt, efficiency 253.0 lm/Wt
Эффективность 253.0 lm/Wt т.е. они попали в максимум для данного диода.
Якби не так, або зовсім не так. Не хочу і немає часу зараз продивлятися характеристики діодів, та і людям тут не дуже це цікаво, просто наведу факти.

Ваша цитата "H50 с его 12 lm на 16 час, ни кем не превзойден", для людей уточняю, що ліхтарик на АА живленні.

А тепер дивимось дані зебри на АА (дані з оф сайту)
SC52 L2 AA Flashlight

LED: Cree XM-L2 Cool White (Nominal CCT 6300K)
User Selectable Levels: 3 main levels (High, Medium and Low). Each main level can be programmed to one of its two sub-levels. The second sub-level of the each main levels can be further programmed to different brightness levels.
Light Output (runtimes)
High: H1 300 Lm (0.9 hrs) or H2 184 Lm (1.7 hrs) / 116 Lm (3 hrs)
Medium: M1 54 Lm (7.5 hrs) or M2 27 Lm (12 hrs) / 13 Lm (27 hrs)
Low: L1 2.9 Lm (4 days) or L2 0.36 Lm (3 weeks) / 0.06 Lm (2 months) / 0.01 Lm (3 months)


Жирним спеціально виділив діод (до речі, у конвоїв такий же використовується) і рантайм. Не працює ваша теорія).
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

Тепер покритикую конвої).

Це дуже класні ліхтарики за свої гроші, кращих практично немає, але...Є кілька моментів, які мене дуже бісять у конвоях.

1 Тормознутість драйвера. Немає миттєвої пам'яті на режим (потрібно світити 3 сек щоб запам"ятати). Відповідно при наст включенні я не знаю у якому режимі його включу. Краще був би без пам"яті.
2 Знову ж таки, своєрідність чи тормознутість драйвера. Коли ліхтарик просвітив більше 2-3 секунд у якомусь режимі, то щоб його перевести у інший режим, потрібно зробити два напівнатиски на кнопку.

3 Іноді він звалюється у 5-тирежимний варіант зі стробами.


В ідеалі я би хотів, щоб він був трьохрежимний, старт з мінімуму, без пам"яті на режими. Знаю що є такі прошивки, правда кажуть що глючні. Якраз думаю купити конвой з таким драйвером на пробу.
servadal
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 767
Зарегистрирован: 22 окт 2015, 13:07
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 276 раз
Поблагодарили: 255 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение servadal »

У меня Convoy S2+ с 12 режимами, можно настроить включение с памятью и без, с минимальной яркости или же с максимальной. Смена яркости происходит простым полунажатием.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

servadal писал(а):У меня Convoy S2+ с 12 режимами, можно настроить включение с памятью и без, с минимальной яркости или же с максимальной. Смена яркости происходит простым полунажатием.
С такими?

0.1%, 1%, 10%, 35%, 100%, строб-сигнал, вело-строб, индикатор заряда.
0.1%, 1%, 10%, 35%, 100%
100%, 35%, 10%, 1%, 0.1%
1%, 20%, 100%, строб-сигнал, вело-строб, индикатор заряда, SOS-сигнал.
1%, 20%, 100%
100%, 20%, 1%
0.1%, 1%, 10%, 50%, строб-сигнал, вело-строб, индикатор заряда, SOS-сигнал.
0.1%, 1%, 10%, 50%
50%, 10%, 1%, 0.1%
1%, 10%, 35%, 100%
100%, 20%, строб-сигнал
Только 100% (1 режим)

Скажите, смена яркости (если фонарь некоторое время светил в каком-то режиме) происходит одним полунажатием или двумя, как в "обычном" конвое?

Часто меняли режимы? Драйвер работает стабильно, не глючит?
Аватара пользователя
vlodko_lviv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1760
Зарегистрирован: 08 июл 2014, 19:52
Откуда: Львів
Благодарил (а): 123 раза
Поблагодарили: 122 раза

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение vlodko_lviv »

rpdoctor писал(а):Тепер покритикую конвої).

Це дуже класні ліхтарики за свої гроші, кращих практично немає, але...Є кілька моментів, які мене дуже бісять у конвоях.

1 Тормознутість драйвера. Немає миттєвої пам'яті на режим (потрібно світити 3 сек щоб запам"ятати). Відповідно при наст включенні я не знаю у якому режимі його включу. Краще був би без пам"яті.
2 Знову ж таки, своєрідність чи тормознутість драйвера. Коли ліхтарик просвітив більше 2-3 секунд у якомусь режимі, то щоб його перевести у інший режим, потрібно зробити два напівнатиски на кнопку.

3 Іноді він звалюється у 5-тирежимний варіант зі стробами.


В ідеалі я би хотів, щоб він був трьохрежимний, старт з мінімуму, без пам"яті на режими. Знаю що є такі прошивки, правда кажуть що глючні. Якраз думаю купити конвой з таким драйвером на пробу.
+100500!
Мене теж дико бісять ці режими. Цілком би влаштувало 25%-50%-100% чи щось таке без пам'яті, без переключення і тому подібних плюшок
servadal
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 767
Зарегистрирован: 22 окт 2015, 13:07
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 276 раз
Поблагодарили: 255 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение servadal »

rpdoctor писал(а):
servadal писал(а):У меня Convoy S2+ с 12 режимами, можно настроить включение с памятью и без, с минимальной яркости или же с максимальной. Смена яркости происходит простым полунажатием.
С такими?

0.1%, 1%, 10%, 35%, 100%, строб-сигнал, вело-строб, индикатор заряда.
0.1%, 1%, 10%, 35%, 100%
100%, 35%, 10%, 1%, 0.1%
1%, 20%, 100%, строб-сигнал, вело-строб, индикатор заряда, SOS-сигнал.
1%, 20%, 100%
100%, 20%, 1%
0.1%, 1%, 10%, 50%, строб-сигнал, вело-строб, индикатор заряда, SOS-сигнал.
0.1%, 1%, 10%, 50%
50%, 10%, 1%, 0.1%
1%, 10%, 35%, 100%
100%, 20%, строб-сигнал
Только 100% (1 режим)

Скажите, смена яркости (если фонарь некоторое время светил в каком-то режиме) происходит одним полунажатием или двумя, как в "обычном" конвое?

Часто меняли режимы? Драйвер работает стабильно, не глючит?

Да, режимы эти
Смена яркости происходит одним полунажатием, режим менял три раза. Удобнее всего это с минимальной яркости к максимальной, без памяти.
За неделю глюков я не заметил
штрафной
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1739
Зарегистрирован: 07 фев 2014, 19:11
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 631 раз
Поблагодарили: 548 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение штрафной »

кнопка рабочая. на своем проверял .
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

servadal писал(а):
Да, режимы эти
Смена яркости происходит одним полунажатием, режим менял три раза. Удобнее всего это с минимальной яркости к максимальной, без памяти.
За неделю глюков я не заметил
Дякую, якраз те, що треба. Виберу варіант прошивки "1%, 20%, 100%" або "1%, 10%, 35%, 100%". Що нема пам"яті і старт з мінімального, то просто супер.

Ще питання, коли ви вибирали з таким драйвером, то чи була можливість вибрати потужність драйвера? Не хочеться для конвоя серії S брати драйвер на 2100, не кажучи вже про 2800. Хотів би з 1400, або навіть з 1050 драйвером.
servadal
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 767
Зарегистрирован: 22 окт 2015, 13:07
Откуда: Чернигов
Благодарил (а): 276 раз
Поблагодарили: 255 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение servadal »

Ні, вибору не було, тільки 2100, теж спитав у продавця на 1400. Але з новим світлодіодом XP-L ліхтар гріється менше.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rpdoctor »

servadal писал(а):Ні, вибору не було, тільки 2100, теж спитав у продавця на 1400. Але з новим світлодіодом XP-L ліхтар гріється менше.
Дякую.
Аватара пользователя
rw-odessa
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 850
Зарегистрирован: 03 мар 2009, 11:48
Откуда: Odessa
Благодарил (а): 9 раз
Поблагодарили: 9 раз
Контактная информация:

Re: Фонари Convoy для EDC. Мнения.

Сообщение rw-odessa »

rpdoctor писал(а):
rw-odessa писал(а): Получается новые диоды дают вроде бы больше, но не там где надо. И вот теперь можно понять почему Zebra по "рантайму" впереди всех, они делают драйвер с учетом диода.
Например старенький H50 с его 12 lm на 16 час, ни кем не превзойден
. Почему так получилось?
Luminous flux of CREE XR-E Q5 bin @20 mA is 12 lm power consumption is 0.05 Wt, efficiency 253.0 lm/Wt
Эффективность 253.0 lm/Wt т.е. они попали в максимум для данного диода.
Якби не так, або зовсім не так.
Ну то справа Ваша вірити або ні, ось калькулятор для CREE XR-E http://ledcalc.fonarevka.ru/?led=XRE
Малі токи для CREE XM-L2 не нормовані, але данні знайти можна 20 мА 161.9 lm/Wt.
Виміри, виробниками, Ви самі знаєте як робляться, там елементи живлення можуть застосовувати кожного разу інші.

Взагалі характеристика ККД діода досить нелінійна, звичайно з'являються нові люмінофори, але приріст не такий значний як може вражатися. Виробник більшістю випрямляє криву ККД діода, роблячи її як можна лінійною, тобто так кажучи резонанс ККД прибрали, на користь більшого ККД на великих токах.
"Чего же ты пугаешься? С человеком происходит то же, что и с деревом.
Чем настойчивее стремится он вверх, к свету, тем с большей силой устремляются корни его в глубь земли, вниз, во мрак – во зло."
Ответить

Вернуться в «Вибір ліхтаря»