Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Питання щодо вибору ліхтарів та супутніх аксесуарів. Поради, рекомендації, думки
Ответить
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение chv »

Доброго дня, други, виручайте.
Потрібен ліхтарик, трошки спробував розібратись з темою, тепер стою перед вибором:
Led Lenser H7
Изображение або щось з зебр - попередньо - думаю H51w
Изображение
Є звичайно варіант Fenix HL21, але чомусь субєктивно не хочеться його брати, сам не знаю чому. Рік тому начитався про Зебри - майже купив, але на той час нічого не планувалось з виходів, потреби особливої не було, тож не купив. Нещодавно заходився вибирати, вирішив глянуть альтернативи зебрам, надибав Led Lenser H7 і зацікавився.
Тепер, власне, умови задачі):
В планах мультигонка (вєло-, пішо-, трошки спелео- і альп- перегони з елементами орієнтування). Минулі рази користувався китайським хедлампом за пару доларів на 3хААА - толку від нього мало, ДУЖЕ мало, та і батарейки жере немилосердно.
Ліхтар буде на ролі ЕДЦ - лежатиме в машині, використовуватиметься в усіх нечастих вилазках (без конкретного спорт-нахилу) - простий туризм, природа, перважно пішки, сподіваюсь що будуть і мультигонки, можливо - квести, водний туризм, ну і обовязково - дача, шашлик, кемпінг. Велосипеду не маю, поки не планую, катаюсь хіба що на тих же гонках, тобто вело - не основне.

З того що сподобалось у Ледлензера - регулювання розсіювання променя, регулювання потужності "вручну", рознесений з "головою" бат. блок. Засмучує тип живлення 3хААА - на моєму китайці - незручно ці купи батарейок, їх вага, хоча тут вони на потилиці, можливо це не так суттєво. Д того ж в форматі АА уже маю акумулятори, тож тут перевага на боці зебри з її 1хАА. Переваги зебри - наявність контроллера (якщо я правильно зрозумів) ну і сподівання на більш надійне виконання в плані якості і зручності користування. По лензерах інформації і користувачів суттєво менше, наскільки зручно буде смикати на потилиці той регулятор - не знаю.
І останній аргумент - ціна. Тут Ледлензер вдвічі цікавіший - знайшов його за 310 грн. В принципі з міркуваннь практичності - це вагомий аргумент - платити тільки за зручний тип батарейок зайві 300 грн не хочеться. Але і економити на даному етапі немає необхідності. Тобто якщо справді є за що платити 600 грн за зебру і воно того варте - краще купити зараз Річ і знати що і через рік-два, а може і 10 не буде питання з вибору налобника.
Наперед дякую тим, хто відпише, час для вибору ще є ,але небагато. Якщо щось не враховую - пишіть, якщо є інші варіанти - підкажіть, агрументи - вислухаю. ::hi:::
GREY

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение GREY »

Я бы Зебру взял. Внутреннее чутьё подсказывает, что он лучше :)
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение chv »

GREY писал(а):Я бы Зебру взял. Внутреннее чутьё подсказывает, что он лучше :)
Наразі у мене те саме - але, як завжди, спочатку помудруєш - подумаєш,і візьмеш те що одразу до душі припало. Ну і ціна все-таки - вдівчі відрізняється. От і думаю.
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение topgun.ua »

chv
З вашими потребами взагалі треба брати налобний ліхтар на живленні аккум-ми 18650, їх КПД втриччі/в чотири рази вище за АА і у 8 раз - за ААА, при меньших габаритах і вазі. Тобто автономність значно вища, і потужність значно вища. Для велосипедів і пересуванні на швидкості ліхтарів на АА/ААА взагалі може не вистачити (окрім хіба що Фенікса HP25), через їх обмежену потужність.
Єдине, що все звичайно залежить від Ваших фін. можливостей, але якщо є можливість, краще взяти один раз, але дорожче, купите Лед-ленсер і за півроку-рік знову будете шукати щось...
В ідеалі подивіться на Изображение
Ліхтар дуже потужний і хороший, світло чудове і взагалі - мало в нього конкурентів.
Деталі тут:
http://www.zebralight.com/H600w-Mk-II-1 ... p_117.html
Купувати ту ж таки зебру на АА не дуже бачу сенсу, її потужність невелика, це скоріше ліхтарі побутового вжитку/для походеньок нетривалих.
Якщо ж для Вас пропонований варіант надто дорогий - обирайте щось із Zebralight або Spark.
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение chv »

topgun.ua
Що ж, за лензером зовсім немає переваг, чи немає довіри якості виготовлення? В чому його програш?
Стосовно зебри: для вело мені вона потрібна зовсім мало, можна сказати несуттєво мало. До того ж у нових зебр типу Н52 пишуть 280 люмен - не так вже і мало, на мій погляд. Принаймні фенікс 21-й з його 90 люменами мені здався досить потужним (для схожих з моїми задач).
Аватара пользователя
topgun.ua
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 769
Зарегистрирован: 03 окт 2009, 15:57
Откуда: Чернівці
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 13 раз

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение topgun.ua »

chv
Так, на мій суб'єктивний погляд Лед-ленсер просто не вартує своїх грошей (відсутність стабілізації, незрозуміле і нелогічне живлення, паразитні кола у засвітці від пермудрої системи фокусування тощо)
Стосовно зебр і люмен. Так, 280 люмен - зовсім непогано, але не порівнюйте 280 розсіяних люмен (зебра) і 100 сфокусованих, сфокусовані люмени дозволять Вам роздивитися об'єкт на відстані 50-100 метрів, 280 від Зебри - метрів 30, і це на максимумі(!), тобто довго Ви не посвітите на макс. А от від живлення 18650 Ви маєте запас потужності у ще 3 рази, до того ж тривалість в три-чотири рази більша на одному аккумуляторі.
prometey

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение prometey »

Вот такая зебра есть на ибисе по сладкой цене в 438.50 грн .


ZebraLight SC60w
Изображение

http://ibis.net.ua/ru/products/details/ ... index.html

Как вариант купить этот фонарь ,и просто докупить крепление на голову , я видел в продаже его точно .
RATMAN
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2580
Зарегистрирован: 09 дек 2009, 01:55
Откуда: Киев

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение RATMAN »

prometey писал(а):
ZebraLight SC60w
Изображение
Бимшоты
"Предвидеть, по возможности избегать, при необходимости знать как действовать."
Девиз Школы выживания Яцека Палкевича
Аватара пользователя
chv
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 553
Зарегистрирован: 08 янв 2011, 18:01
Откуда: Дніпропетровськ
Поблагодарили: 1 раз

Re: Led Lenser H7 VS Zebralight H5xx

Сообщение chv »

Дякую, друзі, за сукупнистю аргументів вирішив:
- Ледлензер Не брать, брать Зебру
- на живленні 18650 - НЕ брать, брать на АА
- вибір між зебрами (жаль що 52-ї моделі наразі немає в продажу) Н51, або Н51w.
Якось так. Схиляюсь до просто Н51 через більшу потужність і все-таки(по знімках) значно краще освітлення на відстані в макс. режимі.
Ответить

Вернуться в «Вибір ліхтаря»