Допоможіть обрати ліхтарик.

Питання щодо вибору ліхтарів та супутніх аксесуарів. Поради, рекомендації, думки
Ответить
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Paparazzi »

Ще фоточка
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
Elpasohot
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 10116
Зарегистрирован: 14 июн 2010, 15:37
Откуда: Червоноград
Благодарил (а): 1184 раза
Поблагодарили: 824 раза

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Elpasohot »

Big daddy писал(а):дорого за один ліхтар 10 ує
А до кризиса всего 50гр :-D
У зброї тільки два ворога — іржа та політики.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение rpdoctor »

Big daddy писал(а):Сьогодні отримав Convoy S2+ Cree XML2 U2 1B 940Lm 7135x6 8-mode LED Flashling Так написано у делівері листі. І шо я можу вам сказати, то є гут rt24
()(!:
Він у вас на шести стабілізаторах вроді, принаймні так ви написали (7135x6) - тоді ніяких 940 люмен немає, є, грубо, 820 на діоді, на виході з рефлектора і того менше, десь на мінус 10-15 відсотків, і то це при умові, що діод "холодний", якщо нейтральний або теплий - то ще менше.

Ось ледкалькулятор, можете погратись
http://ledcalc.fonarevka.ru/?led=XML2

Як на мене - з шести і не дай бог з восьми стабілізаторами - не найкращий вибір комплектації конвоя. В такому корпусі і при такому драйвері він занадто гріється, ну і естетична складова присутня - з драйверами 1400 і 1050 конвої йдуть з закритим драйвером, це коли не видно стабілізаторів коли розкрутити ліхтарик і дивитися зі сторони голови. Все перевірено на власному досвіді, було штук 10 конвоїв, якщо не більше, всі віддані чи роздаровані, зараз залишив собі один - щоб було, драйвер 1050, або на трьох стабілізаторах.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение rpdoctor »

Big daddy писал(а):
як кажуть тактична кнопка, не потрібно її намацувати в темряві
Кнопка якраз не тактична. Тактична це коли тільки трішки натиснув - ліхтарик засвітився, відпустив - перестав світитися. Тут кнопка зворотнього кліку.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение rpdoctor »

Big daddy писал(а): Що не сподобалось: дорого ()(! за один ліхтар 10 ує. Навіть в порівнянні з комплектацією keeppower_wd2c де маємо: ліхар, зарядний пристрій, акум із захистом, кліпси, шнурки, запасні резинки, чохол для ліхтаря та кейс для акума.... просто дорого. Ні, якщо то все маєте то супер, але якщо ні...
Стоп, кіппавер коштує 1000 грн, якщо не помиляюсь. А тепер розберемо за пунктами. Конвой 260 грн, акум (2600) із захистом (хоча захист нафік не потрібен для сучасних ліхтариків, іноді навіть шкода від нього) - 140 грн, зарядка літокала - 110 грн, чохол, якщо сильно треба, за 50-60 грн можна знайти - разом навіть чуть менше 600 грн. Шнурок з конвоєм також йде, резинки не потрібно буде міняти, повірте мені, вже багато років користуюсь ліхтариками - ще не зношувались. Правда змазую постійно.Кейс - хірня, якщо сильно треба кейс чи резинки, то їх можна купити за гривень 25-30 все відразу...от вам і дорого). Ціни на все я називав ті,які вже в Україні так як дивився ціну вашого кіппавера теж тут. Якщо пошукати і постаратись, то можна і дешевше (конвої зараз йдуть по 7 баксів на розпродажах у китаців, правда треба чатувати).
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение rpdoctor »

Big daddy писал(а):
Я не був би таким голосним, маєте на руках обидва? Катали на калині і на кемрі? Маєте порівняльні тести? Прошу в студію, ні?
Я із задоволенням порівняв би всі 3 ліхтарі, але зайвих 1900 грн на погратись на жаль немає. ::()(!:
Маю олайти і конвой. Огляд і тести кіппавера бачив на профільному форумі. Ще раз - кіппавер рядом з олайтом не стояв - повірте. Я є постійним клієнтом інет-магазину кіппавер ком юа, і повірте, якщо би їх ліхтарі були у нормі, то я би обов'язково їх купив, просто навіть заради цікавості.

Зрозумійте, якщо не вникати в нюанси, то вроді все однаково, характеристики як у олайта, а дешевше майже у два рази, але якщо бути у темі, то виникає відразу купа нюансів. Виявляється, що діод може бути синюшним, занадто концентровано світить як для edc ліхтарика, присутній шім, драйвер погано стабілізує при просадці акума, дике споживання у стані стенд-бай...

Забув)...катав і на калині і на кемрі - різниця відчувається).

З ліхтариками може порівняння не один в один, але що це різного класу ліхтарики - факт.


І знаєте, мене дивує, що ціна ліхтарика у 10 доларів це багато за вашими словами. Я розумію, що це багато для звичайної людини з вулиці, але ми ж на ножовому форумі. Тут ніж, який вже можна вважати дійсно менш-більш хорошим - це "Криса", яка коштує більше тисячі гривень, чому тоді за ліхтарик 260 це багато???
Аватара пользователя
Paparazzi
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 279
Зарегистрирован: 12 мар 2015, 00:19
Откуда: Рівне

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Paparazzi »

rpdoctor
()(!

Я писав абсолютно опираючись на назву теми: " Вибір бюджетного.." Якщо б була мова про кемрі, то не було б і розмови. Про тонкощі, якщо бути в темі, я згоден, а ціни я порівнював рівно так як можна купити в Україні, до речі кіппавер можна знайти за 800 грн. Знову ж повторюсь, це є моя думка з моєї "колокольні". Вартість 10 доларів конкретно для даного екземпляра, є високою, якщо переходити на тему крис, ми знову повернемось до кемрі, замкнуте коло. 16215
Якщо ж, все таки для ТС, бюджет дозволяє витратити 2к грн на мега ліхтар, то варто продовжувати говорити про якийсь конвой чи кіппавер?
За калькулятор дякую :)(:?
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Serhio »

Решил не создавать новую тему, а спросить тут, так как бюджетность будет одним из критериев выбора.
Хочу приобрести универсальный налобник, с которым и в пвд можно было бы сходить, и на велосипеде покататься. Смотрю много видео про разные там марафоны и т.д. Многие велосипедисты так экономят полезное пространство своей сумки и вес. Но у меня дело больше в экономии бюджетных средств, поэтому решил, что было бы неплохо найти фонарь, который и на руль заколхозить можно, пока едешь, и на стоянке пользоваться в качестве налобника.
Из того, что бы хотелось получить: широкий угол освещения без ярко выраженного или вообще без хот спота, зарядка от повербанка (либо встроенный аккум, либо наличие юсб разъема, чтобы заряжать аккум не доставая его из фонаря), наличие какого-нибудь минимального режима типа 3-10 люмен, цена до 2к, а лучше меньше. Есть ли что-то подобное на нашем рынке?
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Мутний »

панда 2р чи 3р із зарядкою встроєною і світло регулюється ближнє чи дальнє, для вело норм буде теж, звичайний лиш сліпитиме всіх і братиме на 5-10м, як на мене
та й акум 18650 ємкий в них, що гуд, є і бюджетніші в них, але якість і функціонал страждають тоді, а тут все як треба і просто користуйся, маю 3р і цілком робоча річ.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
rpdoctor
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 429
Зарегистрирован: 07 янв 2014, 00:28
Откуда: Нетішин
Поблагодарили: 1 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение rpdoctor »

SKILHUNT H03
Alex_LV
Модератор-найфоман
Модератор-найфоман
Сообщения: 3876
Зарегистрирован: 08 апр 2018, 18:29
Откуда: Львів
Благодарил (а): 5654 раза
Поблагодарили: 1878 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Alex_LV »

rpdoctor писал(а):SKILHUNT H03
Підтримую.
Тільки вибрати потрібний варіант оптики.
https://www.skilhunt.com/product-detail ... -headlamp/
Аватара пользователя
Феникс
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2159
Зарегистрирован: 19 ноя 2014, 19:13
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 277 раз
Поблагодарили: 241 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Феникс »

HO 3 хороший выбор.
У меня был один, разбил. Перебрал кучу подешевле, не то пальто. Купил опять.
Но для налобника, наверное тяжеловат. Для домашнего использования хорошо, а вот для велика боюсь не очень.
Но фонарь классный, он у меня основное время как ночник у малого стоит, на минимуме.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Kos70 »

Феникс писал(а):HO 3 хороший выбор.
У меня был один, разбил. Перебрал кучу подешевле, не то пальто. Купил опять.
Но для налобника, наверное тяжеловат.
Читал, что многие заказывают трубку на 18350 (от Астролюкса кажется), именно по этой причине...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Puente
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1121
Зарегистрирован: 03 авг 2010, 16:22
Откуда: Київ
Поблагодарили: 6 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Puente »

Ну все-таки SKILHUNT H03 - зовсім не бюджетний варіант . За такі гроші можна і Панду розглядати ...
Бюджет - це Boruit D10 ... 10-12 баксів на Алі ...
А то ще хтось Асе-Бім Н30 запропонує ...
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Serhio »

Пока из всех вариантов нравится больше всего fenix hl40r. Надо конца не определился, так как не знаю, какой аккум лучше - встроенный или выносной. Ну и вообще для меня фонари - темный лес. Я больше ножеман)
Аватара пользователя
mishoid71
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 181
Зарегистрирован: 01 янв 2013, 17:33
Откуда: Одеса
Благодарил (а): 16 раз
Поблагодарили: 2 раза

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение mishoid71 »

Serhio писал(а):Пока из всех вариантов нравится больше всего fenix hl40r. Надо конца не определился, так как не знаю, какой аккум лучше - встроенный или выносной. Ну и вообще для меня фонари - темный лес. Я больше ножеман)
Лучше сменный акум и зарядку к нему.
Long Live Rock and Roll.
Аватара пользователя
Puente
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1121
Зарегистрирован: 03 авг 2010, 16:22
Откуда: Київ
Поблагодарили: 6 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Puente »

Serhio писал(а):Пока из всех вариантов нравится больше всего fenix hl40r. Надо конца не определился, так как не знаю, какой аккум лучше - встроенный или выносной. Ну и вообще для меня фонари - темный лес. Я больше ножеман)
Якщо більш-менш об"єктивно - то у цього Фенікса тільки 2 плюса - маса і якість .
Тоді вже уважно подивіться на Панду 3R чи 2R ( поки є ) - вона все-таки набагато краща .
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Kos70 »

По мне, любой универсальный фонарь, лучше квадратной плюшки...
Последний раз редактировалось Kos70 09 янв 2020, 20:46, всего редактировалось 1 раз.
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Аватара пользователя
Martine
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1344
Зарегистрирован: 27 июл 2013, 14:58
Откуда: Запорожье
Благодарил (а): 182 раза
Поблагодарили: 228 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Martine »

Serhio писал(а):Пока из всех вариантов нравится больше всего fenix hl40r. Надо конца не определился, так как не знаю, какой аккум лучше - встроенный или выносной. Ну и вообще для меня фонари - темный лес. Я больше ножеман)
Плюсую за SKILHUNT H03
ВНИМАНИЕ! Заточка ножей и другого режущего инструмента это работа, требующая внимания и аккуратности. Можете считать, что нож во время заточки вас ненавидит и не упустит своего шанса поквитаться.
Аватара пользователя
Mamba
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1072
Зарегистрирован: 27 дек 2011, 11:55
Откуда: Кропивницький
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 14 раз
Контактная информация:

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Mamba »

Martine писал(а):
Serhio писал(а):Пока из всех вариантов нравится больше всего fenix hl40r. Надо конца не определился, так как не знаю, какой аккум лучше - встроенный или выносной. Ну и вообще для меня фонари - темный лес. Я больше ножеман)
Плюсую за SKILHUNT H03
Хороший фонарь, выбешивает только выпуклая кнопка. Да, есть блокировка, но это время и он научился ее отключать. Что в сумке, что в кармане.
Скучаю за зеброй.
Спор на форуме - это всё равно что интеллектуальная олимпиада среди умственно отсталых.
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Serhio »

Kos70 писал(а):По мне, любой универсальный фонарь, лучше квадратной плюшки...
Так налобник привычней смотрится.
Не очень понимаю, как вообще фонарь с диодом сбоку может светит прямо. Получается, одна сторона будет освещена больше?
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Serhio »

Martine писал(а):
Serhio писал(а):Пока из всех вариантов нравится больше всего fenix hl40r. Надо конца не определился, так как не знаю, какой аккум лучше - встроенный или выносной. Ну и вообще для меня фонари - темный лес. Я больше ножеман)
Плюсую за SKILHUNT H03
А если скилхант, то с зарядкой или без? Нашел обзор, в котором хвалят фонарь, но магнитная зарядка током бьётся. И заряжается 4 часа фонарь, так как в шнуре 1А только.
П.С. а режимов там.... Нахиба ж столько делать??? Запутаться - раз плюнуть. Случайно на пол секунды кнопку передержал и все, пиши пропало)))
Аватара пользователя
Serhio
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2945
Зарегистрирован: 30 май 2011, 14:25
Откуда: Харьков
Благодарил (а): 202 раза
Поблагодарили: 136 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Serhio »

https://www.google.com/amp/s/www.ixbt.c ... c.amp.html
Обзор, что нашел по нему.
Аватара пользователя
Kos70
Гуру по ліхтарям
Сообщения: 7410
Зарегистрирован: 30 сен 2010, 21:08
Откуда: Киев
Благодарил (а): 527 раз
Поблагодарили: 963 раза

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Kos70 »

Serhio писал(а):
Kos70 писал(а):По мне, любой универсальный фонарь, лучше квадратной плюшки...
Так налобник привычней смотрится.
Не очень понимаю, как вообще фонарь с диодом сбоку может светит прямо. Получается, одна сторона будет освещена больше?
Уф! Смешались в кучу кони, люди...Фонарь с боковым рефлектором настолько-же универсален, как и с прямым. Я имел ввиду, что они выигрывают в сравнении с налобно-велосипедными коробочками, которые не возможно снять с резинки и использовать как обычный фонарь...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Ross
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 4721
Зарегистрирован: 02 май 2010, 13:03
Откуда: Украина.Николаев.
Благодарил (а): 1752 раза
Поблагодарили: 1296 раз

Re: Выбор бюджетного фонаря

Сообщение Ross »

Serhio писал(а):
Kos70 писал(а):По мне, любой универсальный фонарь, лучше квадратной плюшки...
Так налобник привычней смотрится.
Не очень понимаю, как вообще фонарь с диодом сбоку может светит прямо. Получается, одна сторона будет освещена больше?
На практике Вы этого не заметите.
Причем вообще.
Ответить

Вернуться в «Вибір ліхтаря»