Выбор фонаря на ААА

Вопросы по выбору фонарей и сопутствующих аксессуаров. Советы, рекомендации, мнения
Правила форума
Kos70
Старожил
Старожил
Тут с: 30 сен 2010, 21:08

Re: Выбор фонаря на ААА

Сообщение Kos70 » 10 фев 2020, 10:37

Ни в коем случае. Тут как-раз лучше качество, чем количество. У свояка именно XP-G версия, ужасный БИН.
Ярко, но всё не цветное, как фильмы с Чаплином...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Karl
Наш человек
Наш человек
Тут с: 27 янв 2017, 17:31
Контакты:

Сообщение Karl » 10 фев 2020, 10:41

Kos70 писал(а):Ни в коем случае. Тут как-раз лучше качество, чем количество. У свояка именно XP-G версия, ужасный БИН.
Ярко, но всё не цветное, как фильмы с Чаплином...

Понятно. А я хотел прикупить по этой цене. В титане и с нишей по 43 бакса, ну б его по такой цене...
«Иногда месть - это лучшая справедливость»
Ross
Наш человек
Наш человек
Тут с: 02 май 2010, 13:03

Сообщение Ross » 10 фев 2020, 13:27

Kos70 писал(а):XP-G3 - в нём ;это трупно-медицинский свет. Его можно взять как хост, и впаять что нибудь более тёплое.

Что значит трупно - медицинский?
В медицинских светильниках как раз повышенные требования к максимально натуральной цветопередаче.
Kos70
Старожил
Старожил
Тут с: 30 сен 2010, 21:08

Сообщение Kos70 » 10 фев 2020, 14:16

Холодный - белый, с уклоном в синий...
Я плакал, что у меня нет ботинок, пока не встретил человека без ног...
Дюк
Старожил
Старожил
Тут с: 05 дек 2009, 20:51

Сообщение Дюк » 10 фев 2020, 14:26

В данном случае, по «цветовой температуре», я не гурман. Мне лоб светило. И было видно.
ВiльнI люди мають зброю
rpdoctor
Пользователь
Пользователь
Тут с: 07 янв 2014, 00:28

Сообщение rpdoctor » 10 фев 2020, 19:05

Дюк, если не дорого - берите "обычный" тул, нормальный фонарь без претензий. Вам, я так понял, носить его в сумке в отделении для ручки, поэтому длина все равно. Я так свой наключник ношу, удобно, за клипсу повесил и фонарь при себе всегда, удобно вынимать. Писали за кнопку тула...не знаю, десятки и сотни людей на фонаревке его пользуют,не жалуются, у меня также когда-то был - все нормально было. Если хочется поизящней - берите титановый. Ну или найти старую версию феникса.

Про литий забудьте, уже писал, не тот формат.

Если убрать требование "с хвостовой кнопкой", тогда вариантов побольше, есть варианты с клипсой, которая не будет давать утонуть фонарику в кармане для ручки, включение кручением головы для наключника вполне удобное.
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 10 фев 2020, 19:08

Дюк писал(а):В данном случае, по «цветовой температуре», я не гурман. Мне лоб светило. И было видно.

Підтримаю, хоча сам трохи гурман)). Для наключника це зовсім не суттєво, не той формат і це не ліхтарик, яким буде хтось користуватися довго для певної роботи. От коли хтось паяє чи виконує іншу роботу, де потрібна чітка деталізація, ну або коли може хтось ходить додому через парк, коли темно і часто дощ і слякоть - тоді так, потрібне як мінімум нейтральне світло, а у випадку паяння ще й розсіяне...
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 10 фев 2020, 20:10

Заказал и оплатил, себе ЛЮМИНТОП ТУЛ ААА
ВiльнI люди мають зброю
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 15 фев 2020, 13:10

Фонарик куплен.

Изображение

Фонарик выбирался в комплект, к этому ножу.

Изображение

Фонарик супер! Доволен как слон!
ВiльнI люди мають зброю
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 15 фев 2020, 13:15

Тему не закрываю, так как, меня вперли фонари формата ААА. Плюс, едет новый нож... Под который, тоже буду покупать фонарик.
ВiльнI люди мають зброю
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 15 фев 2020, 13:40

Дюк писал(а):Фонарик куплен.

Фонарик супер! Доволен как слон!

Вітаю, писав же, що ліхтарик прикольний.

І як кнопка? Не туга?

Бо я якраз люблю щоб була якраз не м'яка, щоб коли вмикаєш ліхтарик - було чути такий специфічний звук)).

Цей ліхтарик вроді і наключник, але він і як дорослий, повноцінний ліхтарик з іншої сторони.

До речі, практичне питання є. Я всіх на роботі підсадив на ліхтарики, один з колег купив якраз недавно черговий Lumntop із наключників, а ліхтарик прийшов з драйвером з пам'яттю на режим((. Мені це дуже не сподобалося...Мені якраз дуже гуд, що у їх наключниках старт був із середнього режиму, якого вистачало на 90 відсотків випадків, а тут така фігня...Так от, у вас він як стартує? Завжди з середнього???
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 15 фев 2020, 13:45

Кнопка, супер! Я не люблю мягкие кнопки. Клац, оч смачный!
Стартует со среднего режима. И это, - Гуд!
ВiльнI люди мають зброю
Karl
Наш человек
Наш человек
Тут с: 27 янв 2017, 17:31
Контакты:

Сообщение Karl » 15 фев 2020, 13:58

Какой же это наключник?
Наключник вот:

ЕДС01-1.JPG
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
«Иногда месть - это лучшая справедливость»
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 15 фев 2020, 14:58

Karl писал(а):Какой же это наключник?
Наключник вот:

ЕДС01-1.JPG

Lumintop EDC01 - класний маленький ліхтарик :D , з тіркою і надкомпактний, є у різних кольорах, жінкам і дівкам))) якраз на подарунок гуд.
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 15 фев 2020, 15:08

Камрады, а кто знает, где в Украине, за недорого, можно взять lumintop tool AA?
Очень понравился Lumintop, по какчеству...
ВiльнI люди мають зброю
no2
Наш человек
Наш человек
Тут с: 18 дек 2010, 00:55

Сообщение no2 » 15 фев 2020, 15:13

rpdoctor писал(а):..один з колег купив якраз недавно черговий Lumntop із наключників, а ліхтарик прийшов з драйвером з пам'яттю на режим((.

А какую модель купил коллега?
У меня на ed15 была память, хоть во всех характеристиках писалось, что без неё.
AAA (70 lm), AAA (110 lm), edc 01 - без памяти. edc 05 с памятью, как и заявлено, но там относительно ААА, сложнее драйвер и управление.
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 15 фев 2020, 15:19

Дюк, вам список ліхтариків на ААА живленні:

Lumintop Tool Ti от - красивий, стильний, компактний...ось огляд від нашого камрада
https://www.youtube.com/watch?v=afYYIjK4T7E

fenix e05 2012 - компактний, лінза, дуже хороші режими, стартує завжди з малого, який 8 люмен...хороший ліхтарик, зараз у мене в сумці якраз.

Lumintop EDC01 - дуууже компактний за рахунок тірки, хороші режими, світить розсіяно, є у різних кольорах, красивий...його варто купити просто із-за ціни, це мабуть оптимальний наключник за такими критеріями як ціна/якість/практичність.

Jetbeam JET-U XP-G2 135LM - красивий і неординарний дизайн, хороші режими і дуууже хороший драйвер, лінза. Коричневого кольору, що теж трохи нестандартно, підійде для ножа у якого, наприклад, ручка з коричневої мікарти. Єдине, що у ньому не подобається, має пам"ять на режими.

Olight I3S і Olight I3S TI - просто дуже хороші ліхтарики, вже не випускаються, але ще можна знайти, діод у них сучасний (xp-g2). Титанова версія взагалі няшка, був такий, подарував другу, у мене його чувак з Фонаревки аж із Білорусі хотів виміняти ледь не на будь-який наключник, просто він рідкий, а йому хотілося у колекцію...на жаль я вже подарував другу, а так би обмінявся, я не колекціоную, а другу пофіг, аби світив))).

Lumintop Colored Worm 4.0 - майже те, що і Lumintop EDC01, але замість тір-оптики рефлектор і наявність кліпси, до речі, це найкраща кліпса, яка мені зустрічалася у наключниках. Глибокої посадки, ліхтар можна носити де хочеш - ніколи не загубиш.

Lumintop IYP07 - новий наключник відлюмінтопів з хвостовою кнопкою, виглядає красиво, про нього нічого не можу сказати так як це єдиний наключник з цього списку, якого у мене не було.

Ну і ще можете пошукати стару версію фенікса з кнопкою. Нові версії від Фенікса і Олайтів мені не подобаються, якісь зализані і режими не подобаються.
no2
Наш человек
Наш человек

Сообщение no2 » 15 фев 2020, 15:22

Дюк писал(а):Камрады, а кто знает, где в Украине, за недорого, можно взять lumintop tool AA?

На олх висел месяца 3 за 350 грн, но уже нет. :wink:
Если будите брать АА, тогда v2.0.
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 15 фев 2020, 15:29

no2 писал(а):
Дюк писал(а):Камрады, а кто знает, где в Украине, за недорого, можно взять lumintop tool AA?

На олх висел месяца 3 за 350 грн, но уже нет. :wink:
Если будите брать АА, тогда v2.0.

Ок. Спасибо, буду искать v2.0
ВiльнI люди мають зброю
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 15 фев 2020, 15:30

RPDoctor, спасибо!
Буду курить.
ВiльнI люди мають зброю
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 15 фев 2020, 15:31

Більшість своїх наключників від Lumintop я купував на ОЛХ. Там буває, що мужики (походу багато купують в Китаї і мають великі знижки там) виставляють їх по звичайній китайській ціні. Наприклад кілька lumintop edc01 купив там по 240 грн, олх доставка гривень 60, а враховуючи, щоя брав собі і ще комусь, виходило по 250-260 грн, майже китайська ціна, але нічим не ризикуєш і ліхтарик на другий день у тебе. Але то треба моніторити, бо є чудаки, які цей ліхтарик і по 400 грн виставляли. Тул теж там бачив по 280, 300 грн, що непогано.

Ну або замовити в Китаї і чекати.
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 15 фев 2020, 15:36

no2 писал(а):
rpdoctor писал(а):..один з колег купив якраз недавно черговий Lumntop із наключників, а ліхтарик прийшов з драйвером з пам'яттю на режим((.

А какую модель купил коллега?
У меня на ed15 была память, хоть во всех характеристиках писалось, что без неё.
AAA (70 lm), AAA (110 lm), edc 01 - без памяти. edc 05 с памятью, как и заявлено, но там относительно ААА, сложнее драйвер и управление.

Колега купив Lumintop EDC01, по акції брав, вийшло щось 235 грн вроді. Добре, що я не взяв з ним, хотів, але передумав, маю їх три штука різних)).

ed 15 хотів якось, але не склалося...

edc05 є у одного колеги, грався я ним...там вже інший ліхтарик, на АА, тактова кнопка...теж хотів його, але перехотів, складнуватий і кнопка якась дуже ніжна, хоча хороший, може ще куплю.
no2
Наш человек
Наш человек

Сообщение no2 » 15 фев 2020, 15:50

Едц01 с памятью, хм однако необычно.

Точно Вы подметили, кнопка нежная. После ААА так вообще бракованной кажется, клик не ощущается по началу, но как оказалось это дело привычки. Едц05 фонарь супер, люмены, АА/литий, рантаймы, габариты, магнит и клипса реверс, я очень доволен.
rpdoctor
Пользователь
Пользователь

Сообщение rpdoctor » 16 фев 2020, 15:30

Дюк, Fenix LD02, вроді є у наявності...дорого, зараза, але фенікс дорогий, у продавця можна знижку просити, давав нормальну, правда я писав, що з Фонаревки...

http://terrasvet.com.ua/fenix-ld02-100- ... men?cat=52
Дюк
Старожил
Старожил

Сообщение Дюк » 16 фев 2020, 15:35

rpdoctor писал(а):Дюк, Fenix LD02, вроді є у наявності...дорого, зараза, але фенікс дорогий, у продавця можна знижку просити, давав нормальну, правда я писав, що з Фонаревки...

http://terrasvet.com.ua/fenix-ld02-100- ... men?cat=52

Спасибо! Попробую!
ВiльнI люди мають зброю
Интернет-магазин бритв и аксессуаров, косметики для бритья Mr.Grey's

Вернуться в «Выбор фонаря»