Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Всі питання щодо ножів, їх експлуатації та обслуговування
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение Мутний »

Kenguru13
проблема скоріше не у якості ноже від МТ, а в тому, що виробник не вважає що такі ноже хтось може використовувати, чистити, точити)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение Мутний »

Гробарем і некромансером попрацюю vamp:)

Без пригод і чогось нового та цікавого, маловідомого, без остаточних крапок на і, нудно мені, от і отримав дозу, ділюся 8-) Роздобув і собі ноже із заголовка, але з покриттям, бо колись Ультратех оригінальний був, але розпробувати не вийшло, для ЕДС мені не підійшов, більш лежав, от і продав.

От думаю спробую ще себе побалувати, нових вражень отримав масу- рекомендую шукачам пригод на свою голову l^)^)l

Фото не знаю чи надумаю робити, та й краще відео нагуглити, більш візуалізація передається реалістично.
Почну з далекого, те що сподобалося:
- люфти не заважають в роботі, є та й все, тобто не відчуваються особливо якщо не почати тупо гойдати клин
- розмір саме те що потрібно
- клин має нормальну геометрію, універсальний досить, від п'яти до кінчика 0,5-0,9 зведення, вже ріже, відносно Ультратеха
- окрім кнопки немає чім натерти руку
- гвинтики під т8 і проста конструкція
- дешево відносно і все з металу
- дві пружини тому смачно вистрелює механізмом клинок
- плейновий клин

Мінуси:
- покриття якийсь китайський аналог церакоту, легко і схоже облазить :smile:
- ширина половинок руків'я не скрізь однакова
- фарба на руків'ї облазить теж дуже легко
- фальш і спуски не симетричні та криві
- нутрянка і пази досить грубувато оброблені
- ергономіка не дуже, із руки випадав двічі за день, вислизає через свою прямолінійність-квадратність
- кліпса крутиться-грає на гвинтиках, гнізда підігнані круто)
- після намокання дуже проблемно заховати клин, а вистрелює гуд(феном просушив і все знов гуд)
- пружинки і зацеп з одного боку на ній почали іржавіти після намокання
- ТО клинка просто щось, такого не зустрічав, шлак і жах повний, в районі 48-52 твердість на смак :-D
- два рази було що витяг з кишені ноже- клац, а він повністю не відкрився, хоча пилу чи бруду там немає, потягнув до фіксації, потім все знову гуд.

Ну і кому вступної частини мало, більш детально. Все відбувалося протягом вчорашнього дня, так як тоді зробити його своїм ЕДС вирішив. А ще раніше якщо взяти, то увечері позавчора отримав і побачив наступне- несиметричний і зі слабким покриттям ножик ,але смачно клацає механіка і розмір та клин хороші. Кінчик близько 1 мм. був чомусь розплющений-знищений, а заточено в 38*, та потім під крутий кут заполіровано й край РК теж :-D Тобто не різав він взагалі, лиш чіплявся чимось там місцями, ножик абсолютно новий.

Тому з ранку вчора із заточки розпочав, а до того кліпсу зняв щоб мене не дратувала :-D Думаю переточу і заграє ноже новими фарбами, буде не так сіро і плоско. От тут і почався карнавал несподіванок і писець підкрався звідки не чекав. Абразиви використовував від 80 і до 9мікрон, заусенця не видно було на жодному з них, думаю як так...
Глянув у мікроскоп і випав в осад, там щось схоже по структурі на асфальт, все рване і в ямах та ніякої однорідності, сталь купи не тримається. Точив на 40* потім побачив всю ту красу і на 50* більш чім мікропідвод зробив. Ноже почав якось вже брити навіть, папір ріже не впевнено і місцями стрибає на рваній структурі. Елементарний кутик з пакету молока лиш на дошці можна відрізати, на вісу не дозволяє цього зробити та жахлива ТО.

Навіть копійчані ножики за 20-90 гривень такого не дозволяють собі, як і Скіф чи Кізляр, там просто грязні й пластилінові сталі, які швидко сідають. Але заточити до стругання волосини їх легко, як і правляться потім.
Тут зовсім інша каша і рецепт, до стругання нереально, бо навіть до впевненого різу паперу не виходить.

Після цього трохи різного порізав, сосновий брусок постругав, затупився швидко, але хоч різав, тож наче можна не викидати :smile:

А під вечір він в мене вислизнув на кахельну підлогу, у розкритому стані :evil: , більше 1 мабуть деформувалося, але специфічно. Наче й не зламалося, чи зам'ялося, а такими гранулами, як вже говорив- на асфальт схоже, порозлазилося :zombie3:

А в мене інгрідієнти якраз були на вафельний тортик, от й думаю, ножик тупий і кінчик вмер знову, взяв й відкрив згущене молоко в м/б білоруське ::t2418:: Все заблищало, хвилі пішли на РК, мікро-макропідвод позагинався, ям величезних стало масово скрізь. Думаю, а з чім порівняти, пошукав самий безбожній і безнадійний екземпляр, грендвей- Коламбія ЮСА, 4-5 см. клинок з увігнутими спусками, зведення може трішки тонше чи аналогічне, із своїх дууже старих запасів :cool: Привів на днях його до ладу, подарувати якраз думав знайомому, не ножеману. Заточений гуляючи в ручну, за кілька хвилин на алмазному хоні 200\160 мікрон до впевненого бриття і різу паперу без скачків, але звісно пила там знатна на РК. Відкрив таким самим способом інший бік банки, місцями легкі засвіти і на брюшці з 1-1,5 мм. загнулася трішки РК, типу заусенця щось вийшло. Але по всій РК брити продовжує, на папері перевіряти вже не став :-P

Тож маємо наступне, щастить мені вже досить тривалий час відкопати щось етаке, не як в людей, буває радує отримане, а часто й мінусів більше за плюси. Та від цього манія пошуку і проб лиш отримує нові поштовхи для вибору наступної жертви, не залежно від того чи це ноже за 200-1000 чи 9000-16000 гривень, всіх чекає одна й та ж участь, дорога в допитливі й неслухняні руки які спочатку роблять, потім думають :smile: але вже пізно...
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение Мутний »

З часом емоцій уляглися, а ножик трохи носився і спеціально клацався, щоб механіку перевірити, разів 200 десь навиглядався клин)

Ніяких проблем не викликав ноже, ріже звісно з кутом 50* не все легко ,але в плані роботи в цілому- справляється з всім.

По сталі, вона мабуть до самого бюджетного клона Тродона дуже схожа, така ж дивна структура "асфальтна", лише того здається заточити до більшої гостроти можна було.

Кліпсу полікував від люфтів, капнув синього фіксатора, не на різьбу, а під саму кліпсу- сидить тепер на місці гуд і не крутиться.

Змастив ще був, бо туго ходити почало все було, Бруноксом, типу Балістола, але густіша річ.

Ще помітив дивну річ, покриття клина може й нормальне, бо здаватися почало, що то алюміній з руків'я на ньому залишає свої сліди, а не покриття стирається.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
штрафной
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 1739
Зарегистрирован: 07 фев 2014, 19:11
Откуда: Черкассы
Благодарил (а): 631 раз
Поблагодарили: 548 раз

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение штрафной »

у меня фронталка от Lightning пару лет на кармане .
никаких проблем, серейтор- оказался удобным и востребованым, сталька лехко правится, открыть пиво обухом- просто удобно: щекл \ ПУМ!\ щелк и на карман.
и провода зачищал\ резал и закуску по мелочи. .
прелесть! разобрал, промыл, если нужно, чуть маслица капнул- и на карман.
иногда были мысли продать- но понимаю что нечем так бюджетно заменить..
краска на рукояти стерлась по углам- в остальном- нет нареканий..
этот нож НА ГОЛОВУ выше фронталок по 20 баков , которые продают\ покупают ,клоны микротека.
вменяемая сталька, возможность разобрать\почистить и не большая цена - чего еще не хватает?
механика работает безотказно.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение Мутний »

Таки після Ультратеха і Парагона із іншим прайсом, тяжко пересідати на саму буджетну фронталку, хоч і цілком робочу та яку всі рекомендують початківцям, як саму із китайців норм до 100. Але спробувати цікаво було, плюсів більше значно, та й вирішив полочного Парагона, типу ніж Джокера :-D , із полочника перевести в кишеньожителя. Для контрасту, хоча бачу любителів автоматів і фронталок, не більше за балісонголюбів)
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение Мутний »

знову я, вирішив натуралами переточити, таки вже схоже на результат. Сколи місцями ще є, але досить нормальна гострота і для робочого ноже цього вже досить.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
KiSA
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 104
Зарегистрирован: 31 янв 2012, 12:59
Откуда: Киев

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение KiSA »

Ждем фото ::jchurrah::
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8599
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2537 раз
Поблагодарили: 1602 раза

Re: Вопрос к пользователям фронталки Lightning

Сообщение Мутний »

то мої фото мабуть не бачили, в інших темах гляньте :smile: РК точно не роздивитися буде, але результат вже гуд.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Ответить

Вернуться в «Про ніж»