Поломаные ,испорченые складные ножи...

Всі питання щодо ножів, їх експлуатації та обслуговування
Аватара пользователя
Cish
Крутой Обзорщик
Крутой Обзорщик
Сообщения: 950
Зарегистрирован: 11 июн 2009, 23:13
Откуда: Кременчуг
Благодарил (а): 689 раз
Поблагодарили: 178 раз

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение Cish »

Apostol писал(а): 18 дек 2020, 15:20 Мэдфорд за 800 с уем долларов мужик тягает в горы
Ээээ... такой кирпич в горы??? Там или здоровья вагон, или такие горы, что можно на машине заехать.
Грехи других судить Вы так усердно рвётесь – начните со своих и до чужих не доберётесь.
il coltello
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 5598
Зарегистрирован: 02 фев 2010, 16:57
Откуда: Київ
Благодарил (а): 409 раз
Поблагодарили: 1255 раз

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение il coltello »

Колись частіше тут відмічався камрад, що широгорівські ножики розбирав та ніби юзав. Жаль, не видно наразі.
Дорогі брендові ножі не вирішують проблем, відповідно вартості, проте, якщо купляєш іх не заради перепродажу і не сциш на них «срібним дощиком», то, як правило, вони не підводять))
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2855
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 697 раз
Поблагодарили: 1181 раз
Контактная информация:

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение seaman »

Cish писал(а): 18 дек 2020, 15:52
Apostol писал(а): 18 дек 2020, 15:20 Мэдфорд за 800 с уем долларов мужик тягает в горы
Ээээ... такой кирпич в горы??? Там или здоровья вагон, или такие горы, что можно на машине заехать.
Є у мене знайома спелеологиня. багаторазова чемпіонка України, не в тому суть. Вони зубним щіткам ручки обрізають, БО - зайва вага, та розмір. На питання, як користуватись, відповіла - є речі які в будь-якому випадку беруться, серед них, звичайна ізолента. Тож каже, примотуеш шо попало, як ручку, і користуєшся ))) . На мої вихваляння ножами, завжди одне і те саме - важкий (хоча там мова була навіть про Бак адвантадж). Вони тягали, Petzl, пластикове руків'я, отвір під палець замість осьового. І його основні переваги, легко кріпити, мало важить, а то що там сталь типу не модна, то не має значення. Це я про Медфорд в горах ))
Последний раз редактировалось seaman 18 дек 2020, 17:37, всего редактировалось 1 раз.
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
Apostol
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3391
Зарегистрирован: 19 дек 2010, 14:30
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 231 раз
Поблагодарили: 1321 раз

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение Apostol »

seaman писал(а): 18 дек 2020, 17:31 Це я про Медфорд в горах ))
Ты вы зацепились за горы и рисуете себе картинку с альпинистами?
Никтотне говорит что нож брали для подъёмов и прочей ереси. Горные выходы пешие, какие там им высоты, офисный планктон. Тут речь как раз о том и идёт что подбор инструмента крайне идиотский.
Вообще лично моё мнение что Преторианы эти это вообще деньги на ветер. Не нож а гавно. И не стоит и сотки баксов как по мне. Примитивщина и безвкусица
Аватара пользователя
seaman
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2855
Зарегистрирован: 30 окт 2009, 11:29
Откуда: Київ
Благодарил (а): 697 раз
Поблагодарили: 1181 раз
Контактная информация:

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение seaman »

та тут більше зацепились, що на цьому форумі безумовно є люди, що ножі використовують по повній, але думаю, що у більшості форумчан вони все рівно на поличках, в ящичках на бархаті, і один типу робочий, але який насправді все рівно не на "убой" юзається :D . Може і помиляюсь, але тут в темі "мой нож - фото", заюзаних в усмерть, не бачив :-D
...У світі хижаків, завжди винна жертва...
Аватара пользователя
Apostol
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3391
Зарегистрирован: 19 дек 2010, 14:30
Откуда: Днепропетровск
Благодарил (а): 231 раз
Поблагодарили: 1321 раз

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение Apostol »

seaman писал(а): 18 дек 2020, 17:31 думаю, що у більшості форумчан вони все рівно на поличках, в ящичках на бархаті, і один типу робочий, але який насправді все рівно не на "убой" юзається
Лично у меня точно так. Все околополочные. Для меня это предмет созерцания и душевного равновесия :smile:
Аватара пользователя
tarkus
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 2990
Зарегистрирован: 11 апр 2015, 20:20
Откуда: Полтава
Поблагодарили: 1184 раза

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение tarkus »

tacha79 писал(а): 17 дек 2020, 19:41 Отвыкли вы от старых совпдеповских ножей с клинком уточеным в шило.
Похоже, у него именно такой нож:

ИзображениеИзображение
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16968
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1851 раз
Поблагодарили: 524 раза

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение corsar_s »

seaman писал(а): 18 дек 2020, 17:54 Може і помиляюсь, але тут в темі "мой нож - фото", заюзаних в усмерть, не бачив
если ножей два/три десятка жизни не хватит до такого заюзать, не говоря о том что их есть больше, может чучка, но больше.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16968
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1851 раз
Поблагодарили: 524 раза

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение corsar_s »

Хотя вот на даче живёт воркхорз, лет и лет уже, много чего перенёс, но до "вусмерть" ему всё ещё далеко.
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Аватара пользователя
Мутний
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 8602
Зарегистрирован: 09 дек 2010, 23:47
Откуда: Переяслав
Благодарил (а): 2541 раз
Поблагодарили: 1603 раза

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение Мутний »

А що ж їм буде, якщо поюз символічний, щось порізати та відрізати. Потім помив та витер, при потребі загострив, підкрутив, почистив. Максимум що загрожує, то подряпини та якісь коцки від падіння на щось тверде, мінімальні зношення клинка від всякого, біда гвинтам і різьбам від криворукості та звізда замку від метання та батонінгу :smile:
Новими в мене майже ніякі ножі не лежать, але й щоб прям я всі якось юзав, теж ні, просто едс, гострю при бажанні, допилює при ще більшому бажанні, за весь час 100 десь пройшла ноже, осіло 50.
Задоволення від користування хорошою річчю, триває значно довше, чім задоволення від зекономлених грошей.
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6414
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 174 раза
Поблагодарили: 352 раза

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение O.Phesun »

seaman писал(а): 18 дек 2020, 17:40 і один типу робочий, але який насправді все рівно не на "убой" юзається
насправді .. сучасному городському юзеру дуже важко заюзать любого ножа на убой.. просто нема чим його доконать..якщо не спеціально цілитись..можу стверджувати, як жилець приватного сектору..на все є інструмент кращий за ніж.. тому нема смислу щось колупать ножем.. а в квартирах навіть не уявляю чим йогог мона вбити, якщо не робити ремонт кожен рік..
О. О. Phesun ::hi:::
Аватара пользователя
Зольдатен
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 7474
Зарегистрирован: 28 дек 2011, 11:13
Откуда: Київ
Благодарил (а): 1996 раз
Поблагодарили: 4551 раз

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение Зольдатен »

ну вы как дети малые, шо значит не знаете как убить :lol: на какой либо гулянке или просто зовете кума в гости, по чарке...потом достаете нож и говорите "ссатри какой нож, спорим на вискарь ты не сможешь перерубить арматуру а йа магу и(или) давай табуретку сломаем :smile: короче после пары чарок сами разберетесь
Аватара пользователя
corsar_s
Гуру-найфоман
Гуру-найфоман
Сообщения: 16968
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 01:22
Откуда: Харків
Благодарил (а): 1851 раз
Поблагодарили: 524 раза

Поломаные ,испорченые складные ножи...

Сообщение corsar_s »

Как страшно жить! (с). :shock:
Если, вдруг, я Вам не отвечаю, значит я не вижу Ваши сообщения. Уж, извините!
Ответить

Вернуться в «Про ніж»