Купив Morakniv™ 860 MG

Обговорення та питання про ножі з країн Скандинавії
Ответить
Аватара пользователя
baga
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 426
Зарегистрирован: 18 окт 2007, 08:22
Откуда: Кропивницький, Україна
Поблагодарили: 2 раза

Купив Morakniv™ 860 MG

Сообщение baga »

Сьогодні у сувенірному магазинчику з китайчатиною і кількома "кізлярами" (був там ще ніж фірми "барс" Росія, сталь на клинку 95Х18?????) купив собі ось такий приємний ножик http://fishery.com.ua/product_info.php?products_id=672. Клеймо, на відміну від вищезгаданого ресурсу на моєму стоїть вже MORA of sweden. Що здивувало: у ножі за 140 гривень я не знайшов жодного, бодай мінімального косячка!!! Резинопластикове лиття по краях ідеально рівне, ніяких заусениць чи "наповзань" на "сусідню" пластмассу, так само якісно відлитий чохол (без характерного "китайського" запаха), заточка - бриє, у чохлі сидить міцно - не загубиш, але й сусиля для діставання докладати не потрібно. Стрій клинка -пісня, кольрова гамма - з претензією на "мілітарі", але якесь мирне і домашнє.Думаю, на риболовлі і шашликах - незамінний помічник, якого буде не шкода посіяти чи зламати. Брешу, блін, таки буде шкода. Справді гарний ножик.
Кожній тварі - по харі!
Аватара пользователя
Subarit
Найфоман
Найфоман
Сообщения: 497
Зарегистрирован: 14 май 2008, 20:21
Откуда: Киев

Re: Купив Morakniv™ 860 MG

Сообщение Subarit »

Цей ніж у мене вже третій рік. Використовую зрідка як допоміжний кухонник (а також кілочки чи шампури з гілок нарізати за потреби, рибку чи пташину впольовану для юшки чи шурпи підготувати) за умов аутдора. "Вигулюю", аби він не забував, задля чого зроблений. :-D Він та Мора 2000, як на мене - одні з найкращих польових кухонників. Добре ріжуть, гарно миються, стійко протистоять корозії. Що ще в цьому ножі класно - на відмінність від Мори 2000 - за "спеки неможливої" його досить зручно носити на плавках чи легких безкишенькових шортах: піхви дозволяють причепити за резинку, до того ж він доволі легкий. :)
Последний раз редактировалось Subarit 26 июн 2009, 19:03, всего редактировалось 1 раз.
Va

Re: Купив Morakniv™ 860 MG

Сообщение Va »

То-же имею данную модельку, нареканий - ни малейших. :)
a-s
Новичок
Новичок
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 05 мар 2008, 21:36
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Купив Morakniv™ 860 MG

Сообщение a-s »

Прочитал и себе такой купил :-D , прописался у меня в рыбацком рюкзаке.
Аватара пользователя
kva
Начинающий найфоман
Начинающий найфоман
Сообщения: 153
Зарегистрирован: 01 апр 2009, 20:13
Откуда: Киев

Re: Купив Morakniv™ 860 MG

Сообщение kva »

a-s писал(а):Прочитал и себе такой купил :-D , прописался у меня в рыбацком рюкзаке.
А у меня два таких:
http://io.ua/s71233
Изображение

Первый брал в Альцест-инструменте, года полтора-два назад. Гривен за 50. Очень понравился, взял ещё такой же жене. В каком-то другом магазине. Было уже дороже но не намного.

Нож - СУПЕР
Ответить

Вернуться в «Mora, Helle, Marttiini...»