Helle

Обсуждение и вопросы по ножам Mora
Ответить
Аватара пользователя
Кузьмич
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 8083
Зарегистрирован: 18 сен 2007, 00:27
Откуда: Київ
Благодарил (а): 2075 раз
Поблагодарили: 1034 раза

Helle

Сообщение Кузьмич »

Немає теми про Helle то ж вирішив виправити :-D гадаю краще зробити одну та в ній писати про все, ніж кожного разу створювати заради одного питання

Але почну з неприємного моменту: вже кілька місяців в мене на кухні оселився Helle Wind використовую в першу чергу для рибу порізати/попатрати, ну і так по дрібницях. Вже звик до нього за рахунок ламінату не боїться вологи и при тому гарно ріже. І я вже майже придумав для нього нове обличчя :-D але сьогодні помітив доволі велике вищерблення РК
Изображение
Изображение
Дроту не різав, гадаю це з'явилося після хребта кілушногу судака, якось важко різалось, скоріше за все прорізав пів хребта потім трохи змінив кут і саме тоді, на мою думку, і сталось вищерблення
Якщо чесно, то мене це трохи засмутило, бо як вже писав маю плани на залізко від цього ножа :=(
Як гадаєте це нещасний випадок і мені просто не поталанило, чи це наслідок силової роботи по перерізанню хребта риби? Якщо друге, то що робити, що б уникнути сколів в майбутьому - робити підвод РК на кут 40 гр?
Мова, це також наша зброя
Аватара пользователя
Volos
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3108
Зарегистрирован: 15 фев 2010, 22:03
Откуда: Киев
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 195 раз

Helle

Сообщение Volos »

я думаю что это несчастный случай.
Самий кращій ніж - це той який у мене буде наступним
Аватара пользователя
Volos
Найфоман-эксперт
Найфоман-эксперт
Сообщения: 3108
Зарегистрирован: 15 фев 2010, 22:03
Откуда: Киев
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 195 раз

Helle

Сообщение Volos »

Еще если сделать подвод, то потеряется смысл сканди. У Хелле клинки точатся как легко. Если мешает скол можно переточить сканди.
А вообще я бы оставил как есть.
Самий кращій ніж - це той який у мене буде наступним
Аватара пользователя
O.Phesun
МАЙСТЕР
МАЙСТЕР
Сообщения: 6402
Зарегистрирован: 27 сен 2017, 10:04
Откуда: Буча
Благодарил (а): 170 раз
Поблагодарили: 331 раз

Helle

Сообщение O.Phesun »

Помоєму таке буває, коли сканді спуски точать вздовж спуску...що по рискам на спусках і видно..впоперек треба точить..
О. О. Phesun ::hi:::
Ответить

Вернуться в «Mora of Sweden»